Opinie o Pneumatic System Piotr Kozubski w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pneumatic System Piotr Kozubski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pneumatic System Piotr Kozubski o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pneumatic System Piotr Kozubski w Gliwice

Kandydat Nowy wpis

Witam jak wygląda praca na produkcji? Czy jest ciężko ? I jak to wygląda pod względem finansowym

Misiu Nowy wpis
@Kandydat

Witam, praca na czas. A wynagrodzenie płacone pod stołem . Na konto najniższa krajowa a reszta do ręki . Dodatkowo wieczne pretensje

Administrator Nowy wpis

Firma Pneumatic System Piotr Kozubski rekrutuje właśnie na stanowisko Brukarz. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Anonim Nowy wpis

Firma rozwija się bardzo szybko budują ogromną fabrykę warto wystartować w takim momencie z pracą, nareszcie będzie przejazd koło ich brany chociaż ostatnio się poprawiło bo jakiś Pan pilnuje rozładunku i jest bezpieczniej.

??

Mam pytanie, czy wynagrodzenie jest płacone dalej (usunięte przez administratora) czy coś się w tej kwestii zmieniło??

!!!
@??

Wynagrodzenie jest płacone na biurku przy świetle terminowo co do sekundy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pneumatic System Piotr Kozubski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Józef

Jest dobrze wszyscy pracownicy są zagonieni za zarobkami które można wykręcić, dlatego na pomoc nie licz, bo kasa ok i wszyscy pracują jak jeden organizm i co najważniejsze zawsze można odpocząć od pracy, kiedy tylko wymaga na to siła na oddech czego nie miałem wcześniej u innych.

Mir
@Józef

Także nie pracowałeś nigdy w tej firmie.

22:45
@Mir

Mir ty też jesteś bardzo wiarygod bliska dna rozumiem że to jakaś Mirka z Sosnowca znosząca złote jajka robiąca sobie z nich rosół jak piszę że jest fajnie w tej firmie to jest gwiazdo SGL-U

Robert

Praca jak to praca wynagrodzenie na czas lub przed czasem jak trzeba i dobra pracować trzeba wszędzie przede wszystkim kultura Pracodawcy i Pracodawczyni podkreślam do pozazdroszczenia dla innych zatrudniających a dla tych narzekających na narzędzia to powiem po naszymu po śląsku jak dbasz tak masz.

Mir
@Robert

Przecież Ty nigdy nie pracowałeś w tej firmie, skąd możesz wiedzieć? Pozytywne komentarze na tym portalu są zmyślone. Te osoby Robert czy Józef nigdy nie pracowały w tej firmie. Na prawdę troszkę szacunku do samego siebie.

Auto Euro

Profesjonalna obsługa i kultura Pana który wydał mi przyczepę i przyjmował zamówienie tego w Rybniku brakowało dlatego polecam nie pamiętam imienia taki ogarnięty w okularach

Witam, czy zatrudniając się w Pneumatic System, można liczyć na komfortowe warunki pracy w biurze? Osobne stanowisko, biurko, dostęp do benefitów oferowanych przez firmę? Na stronie internetowej firmy, brak informacji na ten temat.

Obiektywnie

Firma robi naprawdę dobre wrażenie. Praca na nowej hali z pełnym zapleczem. Pracodawca zapewnia odpowiednie markowe narzędzia pracy co nie jest standardem niestety w innych firmach. Spawacze pracują na profesjonalnym sprzęcie z odpowiednią ochroną. Maski z adflo itp. Przydałyby się jeszcze jakieś odciągi tak jak na hali maszyn ale jest nie jest źle bo co chwilę hala jest solidnie wietrzona. Montażyści są zaopatrzeni w niezbędne narzędzia. Każdy ma własny wózek narzędziowy itp. Zaplecze socjalne dla pracowników, szatnie, prysznic, sanitariaty .Wysokie tempo pracy ale do ogarnięcia dla chcących, obrotnych i oczywiście za uczciwe pieniądze w moim odczuciu. Firma na pewno perspektywiczna stałe rozwijającą się z dużym potencjałem co widać po ilości zamówień. Ludzie tam pracujący są mili, życzliwi. Większość stanowią osoby młode ale parę osób starszych stażem też się znajdzie. Każdy służy pomocą, podpowiadają, pomagają. Nowy pracownik nie poczuje się sam. Pewnie znajdą się malkontenci, jak wszędzie ale w mojej ocenie firma naprawdę warta uwagi na rynku pracy.

Panpawel

Cokolwiek byś zrobił będzie źle, sprzęt na którym się pracuje od 20 lat jest nowy i nie ma prawa się zepsuć, w "firmie" pracuje się głównie przy aluminium (spawanie, cięcie itd ) a nie ma żadnych wyciągów,wszystkim się oddycha,(usunięte przez administratora) byle klient odebrał, o jakikolwiek serwis sprzętu można pomazyć, bardzo odradzam pracy komukolwiek

Zostaw merytoryczną opinię o Pneumatic System Piotr Kozubski - Gliwice

• Jak się pracuje w Pneumatic System Piotr Kozubski?

Zobacz opinie na temat firmy Pneumatic System Piotr Kozubski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pneumatic System Piotr Kozubski?

Pneumatic System Piotr Kozubski
  • Portowa 18