Opinie o Katarzyna Kobyłka Stylowe Buty w Krzesławice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Katarzyna Kobyłka Stylowe Buty. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Katarzyna Kobyłka Stylowe Buty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Kobyłka Stylowe Buty w Krzesławice

Klau Nowy wpis

Nie polecam zakupów, " stylowe buty", ktore po miesiącu się rozklejają. Uzasadnienie: mogłam w nich nie chodzic to bys się nie rozkeiły????

Ania Nowy wpis

Nie polecam ,zamówiłam buty nawet zdjęcie wysłałam jakie chcę,i przesłali mi inne.Zero odpowiedzi zablokowali mój nr jak chciałam zwrotu pieniędzy lub wymianę na inne.Nie polecam

Misia Nowy wpis

Chciałam wam polecić drogie panie stronę BUU.PL właścicielka jest przemiła zamawiam u niej od kilku lat nigdy się nie zdarzyło żebym dostała inne buty niż zamawiałam najstarsze buciki co mam kupione u tej pani mają 3 lata żadne buty się nie zepsuły i co najważniejsze raz zamówiłam buciki rozmiar 38 okazały się za małe za 2 dni miałam już u siebie rozmiar 39 naprawdę z całego serca polecam ten sklep i jeszcze teraz mają wyprzedaż butów nawet do 50% sama w tym roku kupiłam 12 par butów np fajne szpilki kosztowały 160 przecenione na 80 zł super adidasy ze 120 zł 60 zł gdzie w tych czasach kupicie buty za 50 zł to nawet w centrum chińskim trzeba wydać na buty 150 zł i jeszcze nie ma gwarancji ja zawsze kupuje na buu.pl i wszystkie buty z wyprzedaży np kosztowały 100 ja zapłaciłam za nie 50 super kozaki na platformie i szpilce kosztowały 140 ja zapłaciłam 80 i jeszcze bardzo dobra strona z bucikami gdzie też kupuje buciki to kokietki.pl

Marciaa

Nie polecam . Paczka jest w bazie danych ale niestety pani paczki nie wysłała . Czekam już miesiąc i nic . Gdy dzwonię jest poczta głosowa . Odradzam !

Lidia
@Marciaa

To dziwne. Wiesz, ja sama byłam pewna, że firma Stylowe Buty należy do tych solidnych firm, które szanują swoich klientów. Miesiąc czekania na paczkę to już bardzo długo. Co zamierzasz zatem zrobić w tej sprawie?

@Marciaa

Również miałam problemy z wysyłka, a sklep nie poczuwał się do odpowiedzialności by pomoc w znalezieniu paczki. Sama byłam zobowiązania korespondować z firma kurierska dodatkowo buty rozpadły się po kwartale! Reklamacje nie uznana, totalny brak odpowiedzialności.

Paulina
@Lidia

To żadna solidna firma!!! Moja przyjaciółkę oszukano. Wysłano jej towar z wada fabryczna (dużo opinii, ze te buty tak się rozpadają). Buty po kwartale się rozpadły! Reklamacja nie uznana, widziałam buty i nie jest to zniszczenie mechaniczne. Sklep przy odpowiedzi reklamacyjnej wystawił pieczątkę bez podpisu-pytanie czy tam pracują osoby nieupoważnione?

Gosia Nowy wpis
@Karolina

A mi wysłali jeden but rozmiar 37 a drugi but rozm.38

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Katarzyna Kobyłka Stylowe Buty? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Guesswork

Problem z dostawa-brak pomocy ze strony sklepu. Buty rozkleiły się po nie całym kwartale. Problem z reklamacja pomimo, ze rękojmia dotyczyła wkładki i podeszwy, które do roku czasu uznawane są w świetle prawa jako wada fabryczna. Nadal walczę o zwrot gotówki, będę informowała o dalszym przebiegu.

Helena

Z tego, co widzę to nie polacacie. Były też problemy z przesyłkami. Podobno nie zawsze dochodzą. Nadal to się zdarza? Może jest coś lepiej?

@Helena

To nie problem z przesyłkami, a zarządzaniem sklepu! Problem z reklamacja tez mnie spotkał! Problem z paczka, która nie dotarła również! Nadal oczekuje na zwrot gotówki i PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH żeby nie dali się nabrac!!!

Klaudia

Absurdalne zachowanie ze strony sklepu, nie respektują ustawy praw konsumenta buty rozpadły się przez kwartał. Swoje reklamowałam z ta sama wada w innym sklepie bez problemu. Moja przyjaciolka szarpie się z tym sklepem i będzie podawała do rzecznika praw konsumenta za postepowanie nie zgodne z prawem! Tak się nie traktuje ludzi, którzy płaca firmie na przysłowiowy chleb! Chanba!

PROSZE UWAŻAĆ, BUTY SĄ TANIE, BO SIĘ ROZPADAJĄ, A SKLEP NIE RESPEKTUJE CZEGOS TAKIEGO JAK REKLAMACJA RĘKOJMIA W ŚWIETLE PRAWA! Buty rozwaliły się po 3 miesiącach przy pracy zdalnej ;-) Zapytałam o reklamacje dostałam odpowiedz wymijająca nie na temat co już budziło we mnie niesmak i świadomość, ze ktoś nie chce przyjąć reklamacji. Nie myliłam się. Udzielono mi w końcu informacji na temat reklamacji/rekojmi. Odesłałam buty. Buty zostały do mnie wysłane ze sklepu, paczka zaginęła na pół tygodnia, sklep nie poczuwał się do odpowiedzialności by pomoc szukać paczkę. Kiedy dostałam paczkę okazało się, ze są w niej te rozpadniete buty (podeszwy) z rozpatrzeniem na piśmie o „ekstremalnym zużyciu” bez podpisu przy pieczątce-pytam czy 2.05 ktoś nie miał mocy prawnej do podpisania dokumentu? Pieczątka inna niż nazwa sklepu zamawiającego. Szok i niedowierzenie. Buty nie nadają się do chodzenia gdyż wbijają sie ostre pod spodem elementy podeszwy pod rozpadnieta wkładka jak wspomniałam po 3 miesiącach pracy zdalnej. W świetle prawa sklep popełnił wykroczenia z k.c. Dodam, ze pod aukcja było dużo wpisów na temat danych butów, ze rozpadają się w ten sam sposób co świadczy o wadzie fabrycznej. W obu butach ten sam problem. Koleżanka kupiła identyczny model w innym stacjonarnym sklepie miała ten sam problem. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie! Sklep modny bucik pierw rozpatrzył reklamacje, a teraz próbuje sugerować bym wysłała ponownie w oryginalnym opakowaniu. UWAŻAJCIE!

nie polecam, wkładki z nr buta 37 wklejone do nr 38 i to na butach za 26 zł

Kubuss

Nie polecam . Zapłaciłem za przesyłkę . Nie doszła mimo prób skontaktowania się Pani nie odbiera.

Kiniusiaa

Nie polecam . Zamówiłam buty 17 maja . Do teraz nie przyszły a na InPost mobile w trakcie przygotowania .

Jestem bardzo zadowolna z zakupów wszystko tak jak w opisie będę polecać znajomym bardzo dziękuję Ewa z Poznania . Napewno jeszcze skorzystam

Grażyna

Mieszkam na Warmii i Mazurach. Zakupiłam na Allegro w Tej Firmie super sandały, tanie, wygodne i bardzo dobrze wykonane. Współpraca z Tym Sprzedawcą, to rewelacja, 19.02.2020 dokonałam zakupu, a dzisiaj 20.02.2020 Firma Kurierska dostarczyła mi sandałki. Polecam. Dokonałam zakupu już 2 raz.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Kobyłka Stylowe Buty - Krzesławice

Katarzyna Kobyłka Stylowe Buty