Folnet Jakub Staszewski

Poznań

Opinie o Folnet Jakub Staszewski

paweeł

Firma zajmuje się produkcją materiałów dachowych i sa znani, nawet w wywiadach czy w prasie branżowej też pojawiają się naparwde często jak widze i to jest na plus na pewno.

eks tymczasowy

Zależy na jaki magazyn się trafi, choć obecnie na pewno będzie to B, bo tam brakuje ludzi - czyli dźwiganie i pakowanie okien, schodów itd. przez cały dzień pod presją czasu - za tak ciężką pracę fizyczną 10 zł/h netto to za mało. O podwyżce po 3 miesiącach na tymczasówce nie ma co marzyć - jedynie przeskakujesz na umowę o pracę, za tą samą stawkę. Jedyny plus - ludzie na magazynie - no, ale dla atmosfery się do pracy nie chodzi. Nie polecam.

Songuś

Polecam całym sercem :) fajna praca, fajni ludzie rozwijająca się firma. Dzięki za wiele lat współpracy

hektor

nie polecam i to chyba tyle w tym temacie

Zostaw opinię o Folnet Jakub Staszewski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Folnet Jakub Staszewski