counter
2 3 18 5 1
zawiedziony

Firma rodzinna co za tym idzie zarabiają tylko ci z rodziny , reszta pracowników jest albo nie. Zarząd ma ich gdzie(pracowników). Zarządzający są nie kompetentni. Rotacja pracowników w firmie Folnet pędzi jak bolid w F1.

Tak4Nie1
Songuś

Polecam całym sercem :) fajna praca, fajni ludzie rozwijająca się firma. Dzięki za wiele lat współpracy

Tak5Nie

Songuś

Tak5Nie

były pracownik Nowy wpis
@Songuś

Kamil nie opwiadaj głupot. Byłeś jednym z przyjaciół rodziny wiec byłeś traktowany jak swoj

zawiedziony

Tak4Nie1
Andrzej
@zawiedziony

Czym spowodowana jest tak duża rzekomo rotacja w tym miejscu pracy? Nie ukrywam, że zaniepokoił mnie Twój wpis, dlatego chciałbym dowiedzieć się jeszcze czegoś o warunkach pracy w firmie Folnet.

normalny Nowy wpis
@Andrzej

Rotacja jest spowodowana rynkiem pracy. Do niedawna pracodawca musiał się prosić pracownika leniwego i średnio przygłupiego , żeby ten łaskawie przyszedł do roboty. A opinie jak Pana trolla zawiedzionego to opinie ludzi , którzy chcieli by zarabiać dużo , dając mało - uważając , że samo punktualne przyjście do pracy zasługuje już na kwiaty i uścisk ręki prezesa. Ci co dają dużo - są doceniani i awansują do kadry managerskiej zarabiając bardzo dobre pieniądze.

były pracownik Nowy wpis
@normalny

Normalny to co napisałeś jest wierutną ściemą. Przedmówca napisał całą prawdę. Rodzina i przyjaciele rodziny w tej firmie sa wynagradzani, reszta pracowników to ścierwo.

Krzysztof Nowy wpis

@normalny W zupełności zgadzam się z Twoją oceną. Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania.

ZOFIA KOLODZIEJ
Klient

PAKUJA USZKODZONY TOWAR A POZNIEJ WINE ZWALAJA NA INNYCH ZENADA ZEBY ZROBIC REKLAMACJE TO WYMAGAJA TAKICH CUDOW ZE SIE W GLOWIE NIE MIESCI

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ignaś

Podpowiecie coś o zarobkach i atmosferze w pracy? Czy w ogóle firma może rekrutować w czasie pandemii?

Tuśka

Witam. Czy firma zatrudnia kobiety na magazyn? Pozdrawiam ????

Emilia

Co po paru miesiącach ciszy na tym forum moglibyście powiedzieć o aktualnej sytuacji w Folnet Jakub Staszewski? Proszę Was o zaktualizowanie informacji o tym pracodawcy. Każda z nich może być ważna przy podejmowaniu decyzji o aplikowaniu do tej firmy. Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać teraz zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Adzia

Witam. Czy ktos mi moze powiedziec czy praca na stanowisku pracownik produkcyjny- magazynowy jest odpowiednia rowniez dla kobiet? I jak ti z wynagrodzeniem?

Tak12Nie2

Czy ubiegałeś się o pracę w Folnet Jakub Staszewski? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

MK

Pracuję tutaj już parę ładnych lat i szczerze mówiąc - nie mogłam lepiej trafić.

TakNie

Co nowego dzieje się w Folnet Jakub Staszewski? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

paweeł

Firma zajmuje się produkcją materiałów dachowych i sa znani, nawet w wywiadach czy w prasie branżowej też pojawiają się naparwde często jak widze i to jest na plus na pewno.

eks tymczasowy

Zależy na jaki magazyn się trafi, choć obecnie na pewno będzie to B, bo tam brakuje ludzi - czyli dźwiganie i pakowanie okien, schodów itd. przez cały dzień pod presją czasu - za tak ciężką pracę fizyczną 10 zł/h netto to za mało. O podwyżce po 3 miesiącach na tymczasówce nie ma co marzyć - jedynie przeskakujesz na umowę o pracę, za tą samą stawkę. Jedyny plus - ludzie na magazynie - no, ale dla atmosfery się do pracy nie chodzi. Nie polecam.

Tak12Nie

hektor

nie polecam i to chyba tyle w tym temacie

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Folnet Sp. z o.o. Sp. k. - Skórzewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad