Opinie o Oticon w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oticon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oticon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oticon w Szczecin

ZZ2

A teraz coś na poważnie. Kiedy będą podwyżki ?

kabum
@ZZ2

Podwyżki w kołchozie? Nie podobają się zarobki to adijos pomodoros. Na Twoje miejsce przyjdą nowi, po ukończeniu odpowiednich szkoleń. Póki co to tylko płacz, że za mało sztuk wyprodukowanych

co za bzdury

Co się z wami dzieje ludzie, że takie głupoty wypisujecie. Ja już popracowałem kilka miesięcy i nie zauważyłem żadnych intryg, negatywów. Pracujący tam ludzie są uprzejmi. Przewaga pań w tej firmie jest znacząca, są też ładne kobiety, ale "nie ślinią" się na mężczyzn, chociaż w sumie nie miałbym nic przeciwko, gdyby były bardziej otwarte na zawieranie znajomości :)

Flip

Ludzie...co sie w tej firmie dzieje ? Kobiety lekkich obyczajow ponoc stoja na autostradzie , ale teraz widze ze i w DGSie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie glupie baby !

ARENESA

Odradzam każdemu kto ma zamiar zacząć pracę w tej firmie. Zarobki marne. Premie słabe. Praktycznie premie naciągaja do wypłaty aby było max 1400zl. Ludzie? Każdy każdemu obrabia duże. Każdy się interesuje Twoim życiem osobistym. Idąc tam musisz lizać dupe osobom które pracują tam dłużej bo inaczej podpadniesz i się nie spodobaasz Każdy uczy nowego pracownika inaczej. Jak się nie posłuchasz albo gorzej...Będziesz mieć własne zdanie to starsze baby będą Ci do końca Twojej kariery w tej cudownej firmie poskładać świnie pod nogi. Brak szacunku dla osób nowych. Sprzęt słaby. Lutowanie koszmar. Brak ładu i składu. Beznadzieja

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
na

a ty to to fajna z ktorej strony pustaki baby bez granic

ali

Prawdziwe historie sensacyjno - obyczajowe to są w biurze. Im wyżej tym ciekawiej.

Iga

W tej firmie jest agencja towarzyska przepraszam ??????? Glupie puste baby !!!!

Gil

Jak dobrze przyslinisz sie do laleczek to i daleko zajdziesz !

nadjuszka

przeraza mnie szczerze jakosc aparatow to masakra bez porowniania co było kiedys Oticon ani Sonion by na to nie pozwolił jeszcze chwila i pojedzie to do Ch in

za 2 mc emigrant :)

Zarobki fatalne a praca skrajnie nudna i monotonna. Większość z tych rzeczy w normalnej firmie wykonują zautomatyzowane maszyny... Lutowanie starą lutownicą? Bosze.... brzmi jak początki ery przemysłowej z XIX wieku.... a niby duńska nowoczesna firma.

Relgh

Ona jest zla bo tez chce byc gaska ! Nie widzisz tego ?

True man

A jaka to jest praca dla prawdziwych mężczyzn? :)

Ligl

Oburzona ? To Ty ? Nie tlumacz sie. Co sie tak pieklisz !?

Allan

Tak to jest ! Ja jestem maczo ;) kobiety leca z dgsu na mnie jak nie wiem ! Trzy juz byly moje ! Takie latwe gaski tu pracuja

ta z produkcji
@Allan

Nie mierz innych swoją miarą i nie wrzucaj do jednego wora. Pracuje w DGS i jakoś na żadnego faceta z firmy nie lecę - powiedzmy sobie szczerze - Prawdziwy mężczyzna nie pracowałby zbyt długo na takiej produkcji - to jest praca dla kobiet. Nie wszystkie kobiety pracujące w DGS to kur..y!!!!

omg
@ta z produkcji

Nie lecisz, bo żaden facet by się tobą nie zainteresował. Jesteś zbyt paskudna kochanieńka :

Solista

Tylko podwyżki pensji mogą poprawić atmosferę w DGS. To jedyna droga. Albo wymiana kadry kierowniczej. Albo jedno i drugie.

Olek

Piep.... to jest ale czego innego na imprezach firmowych ;)

mądruś
@Olek

Olek - popieprzyłeś już troche?

True

Co prawda to prawda ! A co? Ty tez sie slinisz na swich wspolpracownikow ?

Adi

Jedna wielka rodzina.

Mono

Jasne ze w tej samej ! Mezczyzni zdradzaja zony z babaczkami z produkcji ! Dziewczyny na imprezach firmowych wskakuja same do lozka ! To jak ma niby byc ? Zdrowo ? Bez gadania ?

bollocks
@Mono

a to jeszcze jest gadanie czy juz piepzernie glupot?

i3

Grubas musisz pracować na produkcji skoro tak doskonale znasz życie operatorów.

grubas
@i3

Kuzynka pracuje moja na produkcji więc relacje mam z pierwszej ręki :) Na prawdę Wam ludzie dobrze radzę, nie dawajcie się tak robić w konia. Domyślam się że z połowa z Was po prostu jest systemowo przyuczona do marudzenia ale czasem też można samemu zdziałać! Więcej wiary w siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Oticon - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oticon?

Kandydaci do pracy w Oticon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oticon