Opinie o Oticon w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oticon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oticon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oticon w Szczecin

Dredik

Awansujesz - w lozku ladujesz

dhfi

Takie jak ty psuja tylko opinie innych kobiet pracujacych w dgs. Widac ze latwa jestes.. zeby gorzej nie ppwiedziec.

Mizia

Dajcie spokoj. Ja mam na oku przystojniaka . Z tego co wiem ma zone ale mam to w tylku. Jakos mi to nie przeszkadza i do tego awansuje juz niedlugo. Ma zastapic takiego frajera na zmianie. Zamierzam jechac z nim dzisiaj do domu. Mam nadzieje ze na piknik przyjdzie z zona. Bedzie wesolo. Znowu wyciagne go na fajke a ona niech sie uczy !!!!

nana
@Mizia

aleś ty GŁUPIA,nie wstyd tobie takie wpisy czynić?idiotka!!

Grabi

Wow, pojechales teraz wszystkich pracownikow. Przeciez od lat wiadomo ze do awansu jest potrzebne zbyt nagminne lizanie (usunięte przez administratora) albo i lepiej! Jak proponuja ci stanowisko wyzej lub cos podobnego zaraz pol firmy wie skad u ciebie sie to wzielo.

Strata czasu
@Grabi

Przez takie coś człowiek traci tylko swoje talenty, szuka pracy gdzie indziej - ale karawana pojedzie dalej. Ostatni gasi światło....

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
1mln

Dostać się z poziomu produkcji na wyższe stanowisko : marzenie ściętej głowy. Na pewno nie w tej firmie - nie wiem czemu tak jest. Może wynika to z tego że na produkcję trafiają ludzie zupełnie nie pasujący do tej firmy albo tacy którzy nic nie potrafią?

Tom

To koleżanki powyżej. Prawidłowo ostatnie zdanie powinno brzmieć : Trzeba pracować i mieć znajomości na górze.

Józefina

Etik - i co taki PIP tam znajdzie? Myślisz że będzie im się chciało sprawdzać poprawność wyliczonych urlopów i nadgodzin? Oni nic innego nie robią. Ewentualnie bhpowiec może przyczepić się do smrodu lakierów bo te nie są za 'zdrowe'. Lepiej poszukać sobie innej pracy :)

Etik

moim zdaniem tylko gruntowna kontrola Państwowej Inspekcji Pracy w DGS może pomóc szeregowym pracownikom.

Kolo

Koles sie dowartosciowuje! Widocznie ma malego przyjaciela w majtkach. Nie jedna sie zapewne przekonala. Kaszaloty z dgsu.

Gino

Dlaczego nikt nie pracuje na powaznie! Buraki wezcie sie za robote

zick

może zrobimy jakąś akcję w sprawie podwyżek ? np. pismo do właścicieli firmy ?

lol
@zick

Tak, akcje pt.: rejestracja w PUP

assembly stream value

Rudzia jak u Ciebie w CFM'ie siedzą same przekupki i zazdrośniki to się nie dziw takiej atmosferze. Ja mam zayebisty team.

Rudzia

No atmosfera jest na pewno bardzo przyjazna. Slychac to z kazdej strony. A ty co jestes jedna z tych dramatycznych kolezanek sprawiajacych mila atmosfere. Pomylilas zawod?

ZZW

Dlaczego skasowano wpis o pederastach ? To dyskryminacja.

ehem

Jasne, koguciki się odezwały z historyjkami wyssanymi z palca, a tak na prawdę to żadna by was nie chciała. Na produkcji jest tylko kilku przystojnych panów, ale tylko dla jednego mogłabym zwariować :* Wracając do tematu to atmosfera i ludzie są przyjaźnie nastawieni :) Szkoda, że cała produkcja nie ma integracji w jednym terminie, byłoby ciekawie :**

Hugo co może
@ehem

Oho, ciekawe o kim mowa? :D Pewnie prym wiedzie Sebastian na L59, każda o nim mówi. Niby się z niego śmieją, obgadują, są uszczypliwe ale i tak mówią tylko o nim hehe. Ojj Wy baby głupie ;P

mądrusia
@Hugo co może

ciekawe czy to ten sam slynny Sebastian co gryzie po żebrach i daje klapsy na miescie :D

Olek

Ogolnie powiem tak : praca latwa : dziewczyny latwe i to wszystko. Premia trudna

blee

masakra tępota pracuje poziom 0 tak to jest jak się przyjmuje pierwszych/sze z ulicy łapanka i tyle

Pusty portfel

W sumie to wszystko zostało tu powiedziane: administracja ma się dobrze [cóż było się uczyć potrzebnych rzeczy w szkole], produkcja jedzie za psie pieniądze cały czas to samo i samo, te identyczne ruchy, czynności...8h przez cały miesiąc. Praca strasznie otępiająca.

Gomez

No widze ze urazona pani sie zdenerwowala! A co ? Mowa o Tobie?

Jasne

Kolega mial na noc kolezanke z firmy ! Co Ty na to ? A laseczka ma w domu faceta.

o.O
@Jasne

No i co? co druga teraz daje (usunięte przez administratora) na lewo, zadna nowosc. Nie widze powodu dla ktorego w dgsie mialo by byc inaczej, takie mamy czasy. Ale ponarzekajcie jeszcze troche jakie to straszne, akurat przynioslem popcorn :)

Zostaw merytoryczną opinię o Oticon - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oticon?

Kandydaci do pracy w Oticon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oticon