Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Ale wyobraźnia :D poproszę konkrety co dobrego zrobiły dziewczyny z HR czyli O. i J. ? Komu szczerze pomogly... niech te osoby podadzą tu swoje personalia z podziekowaniem w ramach wdzięcznosci. Kogo mobbingowała A.? Zawsze można zgłosić mobbing do działu Compliance ;) Co się poprawiło po odejściu Dyra do Gliwic. I co autor ma na myśli obrzucając błotem nowego dyrektora... konkrety proszę. Bo rzucanie pustych słów każdy może ;)

Poznań Centrala Nowy Rybek

Witam Jakie są opinie pracy w centrali na nowym rynku? Ile można zarobić netto (na rękę) w dziale finansowo księgowym? Jakie są benefit? Praca hybrydowa? Jak wygląda sprawa z umową? Ile trwa okres próbny? Jaka jest atmosfera?

Aga

Witam Czy może mi ktoś powiedziec jak wygląda praca na poniższym stanowisku ? Partnerka/Partner ds. Sprzedaży - zarządzanie rejonem sprzedaży Ile mogę zarobić na rękę i jaki samochod otrzymuje czy jest jakis limit na paliwo ?

joa1

Żabka tzn ajenci nie rozliczają PIT co oznacza problemy z Urz. Skarbowym a co najmniej kolosalną stratę czasu bo trzeba szukać przychodów po kontach bankowych i wykazać je pod inne przychody inaczej grozi 700 pln kary dla ajenta żabki i dla was. Info sprawdzałam w Urzędzie Skarbowym i w biurze rachunkowym.

@joa1

Co za bzdury wypisujesz ?? Jak nie rozliczają pit ? Skąd takie bzdury wykopujesz ? od 3 lat mam żabke co roku się rozliczam. W jakim ty biurze to sprawdzałaś ? bo myślę że żadne się pod tymi bzdurami nie podpisze już nie wspomnę o US. A znam Fracyzobiorców którzy od 15 lat się rozliczają. Przeczytałaś jakieś bzdury w internecie i myślisz że atencje zbierzesz. Idź do pracy to może jak zaczniesz coś robić to głupoty wylecą Ci z głowy bo inteligencji już bym nie szukał...

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Kasiaa

Mam pytanie, czy ktoś z franczyznobiorców był na jakimś szkoleniu w Poznaniu?

Motylek

Witam. Chce wejść w spółkę z Żabka. Czy ktoś mi doradzi czy warto?Warto czy nie bo już się pogubiłam a w handlu mam duże doświadczenie

Izabela. 042

Masakra! Po półtora miesiąca zostałam (usunięte przez administratora) na 200 zl. Po pracy w tej firmie jestem w szoku kierownicy i franczyzobiorcy korzystają z kasy pracownikow. Dla mnie żenada. Z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika.. Nigdy więcej!

M.N.

Witam. Znalazłem ogłoszenie o pracy w Żabce na niepełny etat ( Praca przy rozładunku dostawy przy użyciu kolektora sklepowego. Dbanie o porządek na magazynie i uzupełnienie pyłek sklepowych o towar z bieżącej dostawy.) Stawka 22.80 zł brutto. Napisze Ktoś ile pracuje się dni w miesiącu i ile godzin dziennie ?

@M.N.

Dostawy masz 3 razy w tygodniu chyba że to jest sklep mega obrotowy w jakimś dużym mieście super lokalizacji jak jakiś dworzec np. wtedy dostawy codziennie ale to mega rzadkość. Dostawy są 2 jedna suche a druga to mroźnia z chłodnią.(tak to u nas wygląda) Przyjęcie tych 2 dostaw to max 2-3 godziny. także nie licz na więcej niż 12-15 godzin tygodniowo a jeśli to mały sklep to może być nawet 10 godzin tygodniowo.

Kiki
@Mora89

My mamy codziennie dostawe mrożenia i suche...nasz sklep na dużym osiedlu więc to zależy od lokalizacji..u nas aby tyle że paletami można wjechać do środka nie na placu zostawiają jak w innych żabkach bo nie ma zaplecza na wjazd paleta...więc u mnie spokojny rozładunek ...a tak człowiek musi wnosić własnoręcznie z placu do magazynu... katastrofa

W jakim celu są napisy po rusku jak jesteśmy w Polsce

Czy macie wpływ na ajenta który zatrudnia ludzi a może jakiś wpływ na to że tolerują to żeby o 21.00 pracownik mówi do mnie że o tej godzinie to panini nie zgrzeje bo już pomylą a co mnie to interesuje Inna pani z obsługi o 18.00 ma jedną bułkę ale nie wypiecze bo bo nie ma czasu były tam inne osoby ale nie daly rady psychicznie bo żona tego ajenta doprowadza do odejścia fachowych ludzi i wy na pozwalacie klienci omijają ten sklep warto dawać sklep takim burakiem jest to sklep w Swarzędzu na rynku

K

Z przykrością wystawiam negatywną opinię Żabce, znajdującej się przy ul.Garbary 5, lokal L7 w Bydgoszczy. Spotkałem się z nieuprzejmością ze strony obsługi ( P. Agata). Możliwe, iż był to tylko pierwszy i jednorazowy incydent. Jednakże wyjątkowo krzykliwy i nerwowy, spowodował to, że wystawiam tę opinię i nie mam ochoty więcej robić tam zakupów. Pozdrawiam

Macko

Byłem dziś w żabie na ul.gronowej(Poznań) przemiła obsługa pani znająca się na rzeczy bardzo pochwalam 5+ dla obsługi.pozdrawiam

Witamy Bardzo miła i zyczliwa obsługa Polecamy zakupy w Sandomierzu przy Ratuszu.

Jxx

Cześć, czy pracuje ktoś jako audytor? Jakie są warunki? Jak wyglada dzień pracy? Widziałam ogłoszenie i mnie zaciekawiło. Zarobki są w porządku? Jaki samochód?

@Jxx

Autka teraz dostają te nowe suvy toyoty hybrydowe. Nie pamiętam jak się nazywają. Oni dostają sklepy na miesiąc z tego co wiem. Czyli dostajesz listę i planujesz sobie prace na cały miesiąc. Robisz audyty ale też inwentury. Jeszcze tam coś maja ale to mniej. Kasa podobno fajna ale nie maja żadnych kosztów a tam też wymagają założenia firmy. Z tego co gadałem z 2 audytorami to na czystko się kręcą wokół 8 tys.

Misio

Zarobki są żałosne minimalna nakład pracy ogromny a nie wspomnę o uzeraniu się ze złodziejami pijaczkami i innym elementem podejrzanym tak zwane laziory praca na hwile max 3 miechy bez względu na niby właściciela franczyzy który tak naprawdę (usunięte przez administratora) może jest joskirm do kopania nie polecam pracy w tej sieci piramidzie nastawionej na zysk a nie długotrwałą współpracę żałosny system rypania ludzi w (usunięte przez administratora)w tej piramidzie przez rok było 3 ajetow to mówi samo za siebie trzeba być (usunięte przez administratora)tym w dekiel żeby se brać świadomie długi na barki Nie polecam pracy ani bycia6ajetem hlopcem lub kobieta do bicia

Była pracownica

Nie polecam pracy w tej sieciówce bardzo niskie zarobki,zmierzła atmosfera,godziny pracy też nie przemyślane .Do tego pracownik sklepu jest traktowany jak tzw worek treningowy wszystko mu się zarzuca,że nie ma hod dogów,że kawomat nie działa poprawnie i wgl.Jak najdalej od tej sieci.Nie polecam pracy tam

@Była pracownica

Nie pracujesz dla sieci tylko dla przedsiębiorcy który akurat prowadzi tą daną żabkę. I wszystko co Cię tam spotkało prawdopodobnie spotka Cię u wielu prywatnych januszy którzy oszczędzam każda złotówkę i nie doceniają dobrych pracowników.

Sylwia
@Była pracownica

A te niskie zarobki według ciebie to ile dokładnie wynoszą, jest to możliwe, żebyś napisała? Lepiej byłoby jednak znać pełną kwotę.

Ola
@Sylwia

Mamy umowy na cały etat a płaci nam 16 zł za godz.w niedzielę i wolne od handlu 25 zł za godz.Jestem ze Śląska. Robisz wszystko,dostawy ,cenowki ,plakaty,sprzątasz i to jedna osoba na zmianie u nas tak jest. Powinni nam dziękować za to wszystko bo tylko ajent przyjeżdża po utarg i tyle go widzimy szkolenie 3 dni i zostajesz sama na zmianie .A weryfikacja jak wyjdzie źle to pretensje premii nie mamy nawet nie wiemy wyniku kontroli. Robię bo muszę zero perspektyw .

@Ola

No widzisz to jest akurat częsty przypadek nie doceniania pracownika i ciężko z tym walczyć bo jest też masa słabych pracowników. Ja jestem w sklepie codziennie na każdej dostawie pomagam żeby dziewczyny nie dźwigały. Przy każdej zmianie promocji też jestem . Mają dziewczyny 2 dni wolnego w tygodniu i zawszę dorzucam do podstawy premię żeby za te 5 dni w tygodniu miały te 3 tyś . Do tego maja po roku czasu za dobrą współprace Iphona do użytku prywatnego i oczywiście premia na święta urodziny i inne okazję.

Sylwia
@Ola

@Ola u mnie pracujemy na 1/2 oczywiście tylko na papierze a szef jest ciągle w sklepie i nam pomaga

Www
@Mora89

No nie dokonać tak jest bo ajeci to nie właściciele !!!! Tylko naiwni ludzie żabka wykorzystuje ich jak (usunięte przez administratora) wypłaty są tak obliczone że ma starczyć na podatki wypłaty nędzne !!!!! dla pracowników i prawie zero dla Ajeta nie wiem tylko dlaczego ajeci nie założą swojego związku zawodowego zatrudnia dobrych prawników żeby ich bronili przed okradaniem żabka rżnie ich na vacie od marzy na wypłatach na zmuszaniu do zamawiania zeczy które się nie sprzedają zle stare prawo Ajeta które jest bez prawne itd itp wymieniać by trzeba godzinę a wy ajeci wpadacie w długi i potem uciekacie bo bez prawnie zamykają wam sklep wymieniając zamki to jest szok Skód żabka znajduje takich naiwnych ludzi

Tek
@Mora89

No nie do końca tak jest to nie są właściciele tylko ajenci których żabka łapie na obietnice i potem kroi ile się da oni dostają tylko od zabki na susy nędzne wypłaty dla pracowników podatki i jak dobrze kombinują to im coś zostanie a jak nie kombinują to po roku mają klupe długów i potem wpada taki fircyk to jest partner lub jakiś czas tam kierownik i bezprawnie zmienia kłódki i wyrzuca Ajeta z jego własnego biznesu a potem robiom już co chcą dlaczego ajeci nie założą swoje go związku zawodowego nie wynajmie dobrych prawników o tematyce księgowości nie zaczną dochodzić swoich praw swoich pieniędzy chodźby vatu z marzy którego nie dostają dlaczego co miesiąc są im zabierane pieniądze na niby kradzieże i nie dostają na to żadnej faktury a to ich koszty a przy tym żabka ukrywa dochody itd itp można by wymieniać godzinę przecież ząbek w Polsce jest że 7 tys to aketow pewno z 5 moze 6 tys stać by ich razem było na walkę o swoje Skód żabka bierze takich naiwnych ludzi którzy potem popadają w kłopoty albo ciągną to za nędzne grosze więc pracownicy tam nie zarobią bo pracodawcy nie stać im dać więcej i dlatego taka obsługa i takie sklepy liche tyko ceny produktów z kosmosu

Hhhh
@Mora89

Do administratora widzę że skutecznie usuwacie moje wpisy odnośnie wykorzystywania ajetow zabki i kombinacji finansowych i że mogą skorzystać wspólnie z prawników ale to nic nie da bo za nie długo będę się tym tematem zajmował na wiekrza skalę i uświadamiał ajetow o ich prawach i gdzie żabka ich (usunięte przez administratora) i jakie mają prawa o których nie wiedzą ????

@Hhhh

Jak tak czytam to zastanawiam się czy dalej (usunięte przez administratora)dają Żabki. Piszecie o długach i oskubanych ajentach. Tylko nawet w pisowni widać że powinniście ulice sprzątanie a nie sklep prowadzić. Nagle co umowy nie przeczytaliście długopis sam podpisał (usunięte przez administratora) ludzie obudzcie się... sklep to charowa 24h a nie 4 pracowników i obroty 100tys. Powinno być w umowie wykształcenie wyższe i IQ robić i wtedy w Żabka była by marką. Bo nawet z (usunięte przez administratora)warzywniaka można zarobić albo spłać długi do końca życia!

@Mora89

Dokładnie u mnie też tak jest. Dziewczyny są zadowolone i ja też.

Aga
@Tek

Właściciele tej sieci bądź całe kierownictwo to banda cwaniaków która wyzyskuje człowieka zarówno ajentów jak i pracowników żeby przyznać premie trzeba spełniać wymogi wiadomo ze są spełniania ale i tak zawsze (usunięte przez administratora)się o bzdury żeby tylko nie przyznać premii proste a rzekomo ci co siedzą po nocą i układają planogramy i reklamy to już wogole brak słów (usunięte przez administratora) do potęgi na pewno po studiach ????????????????????????ludzie oczy otwórzcie a i jeszcze odnoście robienia zamówień …tj zamówić możesz to co oni chcą nie to co sie tobie dobrze w sklepie sprzedaje od ponad pół roku żeby głupiego smalcu człowiek nie mógł zamówić czy danej wody bo nie ma tego w spisie no masakra jakaś człowiek lepiej by wyszedł na tym jak se sam prywatnie sklepik by otworzył pozdro

Jbb

Pracuje ktoś jako audytor ? Jak zarobki? Jak wyglada dzień pracy? Jak wyglada rekrutacja?

Dziwne, że w Google nie ma opcji dodania merytorycznej opinii o Żabce, na szczęście jest GoWork. Żabka ma za nic klienta, jak i pracownika. Niby w niedzielę za ladą może stać tylko właściciel, to jednak tak nie jest. Po nieprzyjemnym zajściu w Żabce, opryskliwym potraktowaniem przez kasjera, w dodatku jeszcze spotkała mnie odmowa wykonania usługi, która Żabka ma w asortymencie i nie było informacji, że nie działa, prowadzę z nimi korespondencję. Nie dość, że piszę z Gallem Anonimem bo nikt się nawet pod odpowiedzą nie podpiszę, to jeszcze kpina w żywe oczy z klienta i robienie głupka. Ktoś może wie kto stoi za Żabka bo nie uwierzę, że są bezkarni!

@Kasia

Bezkarni? a co takiego szanownej Pani zrobili? Nie kupiłaś hot-doga czy kawusi? i cała niedziela zrypana prawda? Są opcje w których kasjer może stać na kasie są trudne do osiągniecia ale są możliwe. To że ty nie znasz prawa to nie znaczy że nie są przepisy które to umożliwiają. Zawsze możesz doczytać. Wiesz ilu dziennie klientów żabka obsługuje? Jeśli nie zadowoli jednej szanownej pani to raczej tym się nie będą przejmować. Nie ma co ukrywać że w obsłudze i sprzedaży najgorszy jest klient twojego rodzaju.

@Mora89

Prawda kupuje za 5zl. A trzeba się kłaniać i dziękować że szelmozna przyszla i jej nogą postała umnie. I dzięki niej mogę mieć co jeść.

Mora89

Nigdy tych ofert nie zobaczysz bo masz mental biedaka i dla ciebie będą zostawać tylko te najsłabsze oferty :) Ludzi się nie wykorzystuje tylko z nimi współpracuje a skro ciebie wykorzystują to tylko dlatego że na to pozwalasz.

Proszę o informację odnośnie pracy parter rozwoju sieci bdo. Sklepy otwierane do czasu znalezienia franczyznobiorcy.

Mora89

PDO jak już . Dostajesz 5 -10 sklepów i prowadzisz jak normalny franczyzobiorcą tylko że masz kilka sklepów i trzymasz sklepy dla przyszłych franczyzobiorców. Ale jeśli nie jesteś franczyzobiorcą to raczej nie masz szans zostać PDO, bo to jest raczej dla doświadczonych oraz docenionych franczyzobiorców.

@Mora89

Omyłka w pisowni PDO, tak jestem francyznobiorcą i taką propozycję dostałam. :)

Mora89

No ja mam koleżankę która jest PDO i jest zapierdziel na pewno ale jeśli dostałaś propozycje tzn ze dobrze sobie radzisz. Jeśli masz na to siły i zapał to ja bym w to szedł ;) kasa z tego jest ekstra ;)

joa1

Witam, mam pytanie do zarządu ŻABKI. U Was sklepach w sieci można opłacić rachunki domowe. Czy ŻABKA Polska odpowiada za to jak kasa wpłacona u ajenta nie dojdzie do adresata a w przypadku Spółdzielni mieszkaniowej to jest ....700 zł. Co w przypadku likwidacji punktu franczyzowego jak franczyzobiorca zaprzestanie prowadzenia działalności np. bankructwo, Rezygnuje z prowadzenia punktu i ucieknie z kasą ??????? Jak to jest zabezpieczane???? Po co wprowadzać taką usługę do waszej sieci jak w sklepach są ciągle kolejki ludzie przychodzą po chleb i mleko ew. po 1 rzecz i chcą szybko wyjść. Próbowałam w 2 sklepach zapłacić rachunki i zawsze była awantura, bo trwało strasznie długo przepisywanie adresu nadawcy przelewu, odbiorcy a stojący w kolejce się denerwują itp itd. Masakra te wasze usługi.

@joa1

Wydaje mi się że pytanie o bankructwo powinieneś zapytać sąsiada napewno Ci wszystko opowie że szczegółami. Płacenie rachunków w żabce jest dla ludzi którzy nie radzą sobie z telefonem czy laptopem. Ale po zadaniu pytania o zabezpieczenie przed bankructwem na forum właśnie dla takich ludzi. Pewnie rachunek od ręki bez kodu qr i płatność przy jak największej kolejce. Tylko Janusze płacą w zabce

@joa1

Idź na pocztę to zobaczysz prawdziwe kolejki i słono zapłacisz za opłatę.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.