Opinie o Fhu Raf-Car-Navi Rafał Janiak w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fhu Raf-Car-Navi Rafał Janiak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fhu Raf-Car-Navi Rafał Janiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Raf-Car-Navi Rafał Janiak w Zielona Góra

NN Nowy wpis

Ludzie nie dajcie się zrobić w jajo, fachowiec beznadziejny do tego (usunięte przez administratora) i alkoholik, autorem wszystkich pozytywnych opinii o tym człowieku i jego pracy to robota człowieka przed którym Was ostrzegam i jego znajomych.

RB Nowy wpis
@NN

Praca Którą zleciłem została niezbyt fachowo i źle wykonana, zostałem (usunięte przez administratora) na pieniądze.

Klient Nowy wpis

Fachowiec beznadziejny beztalencie nie polecam

Agata Nowy wpis

Mam pytanie do pracowników Raf-Car-Navi. Macie tam jakieś benefity? Czy raczej sama podstawa?

Robert

haha widze ze panowie z raf car nadal na topie u nich wszystko pięknie wygląda do czasu kiedy nie zapłaci się za pojazd alejak już maja kase to maja cie w (usunięte przez administratora) i te ich wraki z gwarancja hmmm ze jeszcze ktoś się na to nabiera

Brałeś udział w rekrutacji do Fhu Raf-Car-Navi Rafał Janiak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Ala

widze ze nic sie nie zmienilo w tej firmie dalej roluja ludzi hehe ja bym nawet za darmo nie wziela od nich auta nie polecam zdecydowanie

Niestety sa ludzie na tym swiecie ze jak widza super cene maly przebieg to kupuja a później placz w domu ze drugie tyle trzeba zainwestować ze licznik skrecony mnie tez nabrali i oszukali przecież biznesmeni musza jakos zyc stanowczo tez odradzam Raf Car

firee

ja tez nie polecam tych cwaniaczkow ludzie czytajcie umowy i sprawdzajcie towar przed zakupem było milo wręcz super a po zakupie bujaj się widzialy galy co braly ze oni się nie boja ze ktoś kiedy polamie im giry masakra za te oszukiwanie ludzi no ze jeszcze funkcjonują brak slow

arti

uwaga na tych cwaniaczkow nie polecam stanowczo odradzam jak nie chcecie się później latami sadzic z nimisprzedaja szroty zjazdzone na maksa sory ale ja dalem się nabrać na auto z gwarancja tylko ze ta gwarancja do bramy jakjuz opuscilem bramy komisu gwarancja przepadla szkoda gadac nie polecam zastanowcie się dwa razy czy od Janusza przedsiębiorcy z firmy raf car gdzie na pewno kupisz zlom czy lepiej zaplacic troszkę więcej i kupic auto od wiarygodnych sprzedawcow pozdrawiam

arturo

uważajcie na tych cwaniaczkow zrobili mnie na szaro masakra cofaja liczniki sprawdzajcie wszystko dokładnie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Raf-Car-Navi Rafał Janiak - Zielona Góra

Fhu Raf-Car-Navi Rafał Janiak