Opinie o Tom-Tech Tomasz Tereszko w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tom-Tech Tomasz Tereszko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tom-Tech Tomasz Tereszko o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Tech Tomasz Tereszko w Kraków

Grupa Kaz Nowy wpis

Tom-Tech to firma, której pełne zaangażowanie w proces migracji do chmury AWS zasługuje na wyraz uznania. Ich ekspertiza techniczna, elastyczność oraz proaktywne podejście sprawiły, że cała operacja była nie tylko efektywna, ale także dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb. Współpraca z zespołem Tom-Tech była niezwykle satysfakcjonująca, ze względu na ich gotowość do zrozumienia naszych celów biznesowych oraz skuteczne dostarczanie rozwiązań na miarę oczekiwań. Zespół Tom-Tech wykazał się nie tylko wysokimi umiejętnościami technicznymi, ale także zdolnością do budowania trwałych relacji partnerskich. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, nasze usługi w chmurze AWS funkcjonują teraz sprawnie i zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi. Polecam Tom-Tech jako solidnego partnera, gotowego wesprzeć w każdym aspekcie migracji do chmury, od planowania po wdrożenie.

KarnavalKreacja Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony/a z usług firmy Tom-Tech w zakresie DevOps. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i doskonała znajomość najnowszych trendów w dziedzinie DevOps sprawiły, że współpraca z nimi była niezwykle efektywna. Pierwsze, co zwróciło moją uwagę, to elastyczność firmy w dostosowywaniu się do naszych unikalnych potrzeb. Zrozumieli specyfikę naszego projektu i dostosowali strategię DevOps, aby jak najlepiej odpowiadała naszym wymaganiom. Zespół Tom-Tech wykazał się także szybkim reagowaniem na wszelkie problemy i wyzwania, które pojawiały się w trakcie implementacji. Ich podejście proaktywne pozwalało nam unikać potencjalnych trudności, zanim stały się one poważnymi problemami. Współpraca z Tom-Tech przyniosła nam także znaczące korzyści pod względem efektywności i wydajności naszych procesów deweloperskich. Dzięki ich zaawansowanym narzędziom i praktykom DevOps udało się nam skrócić cykle dostarczania produktów oraz zwiększyć stabilność naszych systemów. Podsumowując, polecam firmę Tom-Tech wszystkim, którzy poszukują solidnego partnera w obszarze DevOps. Ich zaangażowanie, doświadczenie i zdolność dostosowywania się do specyficznych potrzeb klienta czynią ich doskonałym wyborem dla każdego projektu z zakresu rozwoju oprogramowania.

Klient

Polecam zdecydowanie, szeroka wiedza, doswiadczenie i pelen profesjonalizm.

InnoTech Solutions Nowy wpis
@Klient

Zdecydowanie polecam firmę Tom-Tech wszystkim poszukującym solidnego partnera w obszarze IT, Chmury i Devops. To doświadczona osoba, która dostarcza nie tylko technologiczne rozwiązania, ale także wartościowe doradztwo, przyczyniając się do osiągnięcia biznesowych celów. Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę i z niecierpliwością oczekujemy dalszych projektów z udziałem firmy @Pracodawca"

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Tech Tomasz Tereszko - Kraków

Tom-Tech Tomasz Tereszko
  • Ostatnia 1F lok. 25