Opinie o Fairbox Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fairbox Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fairbox Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fairbox Sp. z o.o. w Poznań

Nie polecam ! Największy hamulcowy firmy to kierownik , pomimo wywiązywania się z powierzonych obowiązków,wiecznie ,WIECZNIE ! niezadowolony .Jednym słowem (usunięte przez administratora)szukaj sobie specjalisty, ale nie do firmy.no i wieczna rekrutacja .To powinno dać ludziom do myślenia .

Grabonóg

Pracodawca traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) bez powodu wyrzuca z pracy i to wyrzuca solidnych pracowników...na rozmowie o pracę bajki opowiadają i z niczego się nie wywiązują.Nie polecam

Hej, a jaka atmosfera w zespole Specjalista Marketing Automation? W ogłoszeniu to raczej się nie rozpisują na temat takich rzeczy, a tutaj jakieś narzekania widzę, że ogólnie zarządzanie pozostawia wiele do życzenia. Pytanie, czy to się tyczy każdego działu.

@oje

Hej, no ja mam właśnie taki "problem" a właściwie sytuację, że nie jestem jakimś turbo specjalista i szukam takiej zwykłej pracy, ale zależy mi, żeby była zdalna. No i nie jest łatwo, a tu właśnie widziałem w ogłoszeniu, że idzie to ogarnąć, jak się nie jest nie wiem kim, bo w zasadzie tam były 3-4 podpunkty? Świeżak totalny może się tego nauczyć?

asdf

Co tu tak pusto? Aż się zdziwiłam :P No nic, pracuje ktoś w contencie w firmie? Kiedyś szukali młodszego specjalisty, na stronie niby nadal wisi oferta, ale napisali, że nieaktualne. Jak często rekrutują do zespołu? Jakie widełki, jak sprawy się mają z awansem czy szkoleniami? Marketing to branża mocno rozwijająca się, firma bierze to pod uwagę? Mają jakiś budzet szkoleniowy? Ponoć można pracować również hybrydowo, ile dni w tygodniu trzeba być w biurze w takim razie?

Marla
@nana

To prawda. Szkolen zupelnie brak, jak rowniez innych benefitow. Te znizki na produkty firmowe to smiech na sali. Firma zarzadzana przez niestabilna osobe, ktora nie ma pojecia jak wyglada nowoczesne zarzadzanie.

Grabonóg Nowy wpis

Teresa Nowy wpis

Specjalista Marketing Automation na ile ma podpisywany Kontrakt z pracodawcą? Według niektórych widzę praca dosyć niestabilna i nie na długo bynajmniej. No zobaczymy, może ktoś odpowie. W ogłoszeniu tego nie ma.

Ja Nowy wpis
@Teresa

Umowa na okres probny. Nie liczyłabym na umowe na czas nieokreslony, bo parktycznie nikt jej nie dostaje.

Bożena

Nigdy wczesniej nie pracowałam zdalnie, a widzę że taka forma jest proponowana na stanowisku Specjalista Marketing Automation. A proszę powiedzieć, czy firma jakos monitoruje czas (usunięte przez administratora) i ruch pracownika, że jest pod stałym nadzorem? Czytałam, że tak ten home office może wyglądać w różnych artykulach.

Bart
@Bożena

O kontrolę się nie martw ,zawsze jesteś na oku. Ile chcesz pracować ? Tydzień ,dwa? Jest odpowiedź brzmi w obu przypadkach tak , jest to miejsce dla Ciebie

@Bart

Nie rozumiem, chodzi o to że pracownicy rezygnują przez warunki po tak krótkim czasie, czy standardem jest to, że firma zwalnia?

Bart Nowy wpis

Firma zwalnia tam jest ciągła rotacja

@Prawcodawca

Jakie benefity (poza wiadomo wynagrodzeniem) firma oferuje swoim pracownikom?

Alejandro
@@Prawcodawca

Benefitów brak od zawsze. Firma to typowy Januszex. Jak tylko wybuchla afera z giftpolem to skojarzylem to z fairboxrm, bo to ten sam poziom zarzadzania. Szefuncio tez sprawdzal ile grafik dziennie przygotowywali graficy. Zwolnienia bez uprzedzenia, bez kultury.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fairbox Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel/ka handlowy/a? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Miki

Nie ma czegos takiego jak dzial marketing automation :D jest jedna osoba od contentu, jedna od influencer marketingu i pr i to tyle :D atosfera taka, ze kazdy narzeka na szefa i ogolnie na sposob prowadzenjia firmy, ale nikt sie nie wychyla

@Miki

Ojej, i firma nie planuje przyjąć więcej osób? Szukam pracy w contencie, na jakimś juniorskim stanowisku, myślałam ze tutaj spróbuje się załapać :P Może są jakieś plany na powiększenie zespołu czy raczej można zapomnieć? Tak z ciekawości, pracujecie zdalnie czy z biura? :)

oje

Firma ma biuro w Gostyniu. W Poznaniu zrezygnowała już kilka lat temu. Praca zdalna, przy czym w content iść nie radzę bo wygląda to jak praca na taśmie. ogólnie nie nauczysz się zbytnio bo kompetentni ludzie już poodchodzili.

@oje

Wiking

Niestety z byciem fair wobec pracownika firma Fairbox nie ma nic wspólnego. ;) Pracownicy są dwulicowi, szef tak jak ktoś pisał nie ma pojęcia o zarzadzaniu i wiele zależy od jego humorów. Brak benefitów takich jak Multisport, Luxmed, możliwości nauki języka. Przede wszystkim brak szkoleń przed rozpoczęciem pracy - tego się oczekuje od dużej firmy: konkretne szkolenie stanowiskowe. Nikt nic nie wie. Przyuczała mnie osoba, ktora po 2 tygodniach została zwolniona. Bardzo często szukają pracowników na te same stanowiska, więc to juz dużo daje do myślenia.

Uu, jest szansa wskoczyć na najbardziej gorący okres w roku. Jest ogłoszenie dla przedstawiciela handlowego i chciałbym zapytać, czy wiadomo Wam coś o obszarze działania? W ofercie mowa o terenie całego kraju, co wydaje się mało możliwe. A może? Jakie autko dają na tak rozległy obszar? Piszecie, że finanse nie wpływają na niestabilność firmy, a więc są dobre? Dla ph ile podstawy?

Dhff

Żadnego auta, żadnych szkoleń. Po dwóch dniach pracy (bez przygotowania do niej oczywiście) telefon ilu klientów już się "zdobyło".

Agatka
@Dhff

Serio, takie wymogi? No i co potem? W sensie, jak ktoś nie ma jakiegoś nadprzyrodzonego talentu i nie zgarnia klientów od razu. Zwalniają czy kara jakaś? I na jakiej w ogóle umowie się jest na początku?

asdf

nana
@asdf

Rekrutacje odbywają się dość często i równie często są zwolnienia. Jednego dnia dogadujesz warunki przedłużenia umowy, drugiego dostajesz wypowiedzenie. Dosłownie tak to się odbywa. Budżet szkoleniowy w teorii jest ale nikt go na oczy nie widział. Firma z rodzaju januszexów, z szefem-oszołomem. Omijać z daleka.

@nana

Jak rekrutacje dość często to czemu nie widać ich w internecie? Ogłaszają się lokalnie czy bardziej przyjmują z polecenia innego pracownika? Z jakiego powodu zwalniają bez uprzedzenia? Humory szefa czy bardziej sytuacja finansowa firmy?

nana

Kiedy tam pracowałam ogłaszali głównie na Linkedinie. Ogólnie to bardzo niestabilna firma i nie sądzę, że przez finanse, ale raczej sposób zarządzania albo jego brak.

Marla
@nana

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Fairbox Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 5500 można liczyć na dodatkową premię?

Fototapete

Wo bleibt meine Tapete Martin Fröhlich Ruschestr 29 10367 Berlin schubber33@web.de

Zostaw merytoryczną opinię o Fairbox Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fairbox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fairbox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Fairbox Sp. z o.o.
  • Stanisława Taczaka 24