Opinie o Fyrklövern Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fyrklövern Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fyrklövern Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fyrklövern Sp. z o.o. w Warszawa

Titanic

Po 4 latach pracy i ponad miesiącu od wypowiedzenia umowy, chciałem na chłodno podzielić się swoja opinią ze współpracy z fyrklovern. 1. Zarejestrowani pracownicy są na najmniejszą krajową plus 1,5% lub 3% prowizji od sprzedaży, było 5% jednak w kwietniu 2022 roku obniżono do maksymalnie 3% (tak, kiedy inflacja szaleje pracownikom obniżono pensje). 2. Jeśli nie sprzedasz nic w trakcie miesiąca na twoje konto wpłynie 2100 złotych, jeśli będziesz najlepszy w firmie możesz zarobić aktualnie około 5000-6000 złotych na rękę. 3. Średnia pensja pracowników na słuchawce wynosi 3500 złotych do ręki. 4. Pracuje się w godzinach 10-18, dwa razy w miesiącu jest tak zwany maraton, gdzie pracujesz w godzinach 9-20, nadgodziny są do odbioru. 5.Co będziecie sprzedawać? już mówię, oferta na 6 osobowy podstawowy serwis porcelany opiewa na 18 talerzy i kosztuje za gotówkę 1550 złotych. Oczywiście nie trzeba wykładać całej gotówki, można wziąć porcelanę na raty, pamiętać należy że każda rata ma koszty administracyjne (29zł) plus odsetki 11,4% w skali roku, co przy 48 ratach przystępnych ratach po 72 złote powoduje że za serwis zapłacicie 3456 złote, co daje RRSO około 120% w skali roku. 12 osobowy kompletny serwis kosztuje około 6000 w zależności od ilości elementów, które kupujecie. Na koniec każdej rozmowy czy sprzedażowej czy nie musicie zaproponować testowy zestaw 2 talerzy za 79 złotych. 6.W miesiącu urodzinowym otrzymacie dodatkowo jeden dzień urlopu. 7. Dla przykładu moje zarobki: Najwięcej zarobiłem w listopadzie 2020 roku około 6000 złotych, sprzedając porcelanę za 180 tysięcy w miesiącu, aktualnie o takim wyniku można jedynie pomarzyć, dziś przekroczenie 100 tysięcy w skali miesiąca zdarza się bardzo rzadko. Czyli reasumując od listopada 2020 do maja 2022 sprzedaż porcelany spadła o połowę. 8. Pracujecie w centrum Warszawy przy ulicy Zielnej. 9.Przez 4 lata nie było żadnego sprzedażowego szkolenia z zewnątrz. Możecie polegać na wewnętrznym szkoleniu "co dobrze, co inaczej" od 4 lat te same ćwiczenia, nie zmieniło się nic. 10. Były swego czasu bonusy za maraton, jeśli grupa spełniła warunek i zarobiła umówioną kwotę w nagrodę dostawała wyjście np do pubu na koszt firmy, aktualnie zaległych nagród (wyjść) jest około 10, a sięgają już 2020 roku, pewnie dlatego już teraz tych bonusów nie ma. 11. Pracowałem na tak zwanej słuchawce, dzwonisz przez 8 godzin do klientów, wybierasz około 100 połączeń dziennie, z tym samym klientem kontaktujesz się mniej więcej raz na miesiąc. Wszystkie rzeczy, które tu napisałem są faktami, zwolniłem się z pracy na własną prośbę, także nie pisze tego jako rozgoryczony zwolniony pracownik. Nie wchodzę w dyskusję w komentarzach.

@Była pracownica

Szanowna Pani, Ale siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie od początku istnienia w Polsce. Nigdy nie byliśmy w Gliwicach. Musiała Pani najwyraźniej pomylić firmy wpisując ten komentarz . Pozdrawiamy serdecznie życząc wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku! Fyrklovern Polska

Doma

Chciałabym dostać posadę w dziale obsługi klienta, ale chyba na próżno szukać aktywnych ofert? Orientujecie się czy potrzebują dodatkowych rak do pracy? wiem, wiem — dwa miesiące temu wspominaliście, że nie ma wolnych etatów, ale może akurat ;) Niby na stronie można zostawić swoje CV, korzystał ktoś z was z tej możliwości? Ile minęło, aż do was zadzwonili? Boję się, że moje CV zniknie w otchłani internetu:/ Była tu mowa o dobrych warunkach, można prosić o jakieś szczegóły?

Fyrklovern

Dzień dobry. W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji do BOK. Ale nie jest to wykluczone w przyszłości. Zachęcamy do przesłania cv wraz z listem motywacyjnym na nasz adres praca@fyrklovern.pl W przypadku zainteresowania skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania. Pozdrawiamy bardzo serdecznie. Fyrklovern Polska

Obecna pracownica

Czesc wszystkim. Pracuje tu od wielu lat i jestem bardzo zadowolona i. Jesli macie jakies pytania chetnie opowiem o ile bede znala odpowiedz. Ale osoby starajace sie o prace niech tez pytaja na spotkaniach o to co je interesuje.Ja tak zrobilam i nie zawiodlam sie nigdy. Bardzo fajna atmosfera i ludzie, zostali tak naprawde najlepsi i bardzo dobrze . Wiele osob pracuje tu bardzo dlugo . No, ale nie z kazdym pracownikiem firma przedluzy umowe wiadomo. I wtedy moze byc niezadowolenie. Ale jesli sie postarasz masz bardzo dobre warunki pracy na dlugo i nie ma powodu narzekac. Mam nadzieje, ze popracuje tu do emerytury., a troche jeszcze zostalo. Pracowalam w wielu firmach, mam porownanie, a tu czuje sie bardzo dobrze Moze dlatego czasami wracaja do nas tez koledzy Atmosfera jest bardzo dobra a to nie zdarza sie czesto Dla mnie bardzo wazne w kazdym razie

@ojacie

Czyli nie ma aż tylu chętnych jak to przedstwiono wyżej? A te 4 tysi już jak się zrobi wyniki? Przez ostatnie cztery miesiące nie było żadnych podwyżek żeby kasa poszła do góry?

Amanda

Szukam pracy jako specjalista ds sprzedaży. W internecie nie ma ofert pracy a i tutaj była wzmianka, że firma na chwilę obecną ma pełen skład. Mimo wszystko zastanawiam się nad przesłaniem CV na adres mailowy. Chciałabym się jednak nieco dowiedzieć na temat zarobków. Widziałam w jednej opinii, że dłuższy czas temu na wynagrodzenie składała się najniższa krajowa plus prowizja. Aktualnie też to tak wygląda?

@Amanda

Szanowna Pani, ze względu na proces digitalizacji firmy na miarę obecnych czasów oraz oczekiwań naszych Klientów w kierunku zakupów produktów firmy online, nie planujemy powiększania zespołu sprzedaży telefonicznej w najbliższym czasie. Jest on na tę chwilę kompletny. Niemniej jednak zawsze zachęcamy do wysłania CV na podany na naszej stronie internetowej adres. W przypadku zainteresowania ofertą oraz planów rozwoju zespołu kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zarobki zależne są od doświadczenia i zajmowanego stanowiska i zawsze komunikowane indywidualnie. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego. No i oczywiście jeszcze raz zachęcamy do wysłania CV :) Fyrklovern Polska @Pracodawca

@Amanda

Szanowny Panie, zgadzamy się z Panem, że nasze produkty są piękne i o najwyższej jakości. Dziękujemy za miłe słowa. Natomiast jeśli chodzi o formy płatności - informujemy, że oferujemy ich wiele do wyboru i to nasi Klienci zawsze samodzielnie każdorazowo decydują o tym, w jaki sposób życzą sobie zapłacić za zamówienie, według ich potrzeb i możliwości. Mają do wyboru m.in płatności kartą, czy gotówką za pobraniem, przelewy tradycyjne i online, Blik, system płatności odroczonych Klarna oraz system ratalny oparty na obustronnie podpisanej umowie. Jest ona transparentna, jej zawarcie zależy wyłącznie od Klienta, a w przypadku zmiany decyzji zarówno co do produktu, czy samej formy płatności przewidziany jest ustawowy czas na odstąpienie. Jesteśmy firmą prokonsumencką i zawsze słuchamy naszych Klientów, służymy wsparciem. Dlatego trudno nam się odnieść do Pana anonimowo przedstawionych wątpliwości na niniejszym portalu. Pozostajemy jednak zawsze do dyspozycji Pana Mamy jako naszej Klientki w przypadku Jej najmniejszych wątpliwości i zachęcamy również Pana do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod nr tel 22 541 61 71. Chętnie wyjaśnimy i odpowiemy na Państwa pytania. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i czekamy na kontakt. Fyrklovern Polska

@Fyrklovern

Amanda :) odpowiedz jest do Pana Mac i przekazana juz powyzej :) przepraszamy za wklejenie w tym wątku i pozdrawiamy bardzo serdecznie Fyrklovern Polska

mac Nowy wpis

Porcelana ładna ale zdecydowanie za droga a gratisy i prezenty, które klient na wabia dostaje i tak potem są wliczone w rozliczenie. Problemem tej firmy nie jest towar ale to w jaki sposób sprzedaje. Zakup czegokolwiek powoduje, że człowiek jest później nękany ofertami i wciskają co się da byle jak najwięcej sprzedać bo żyją z procentu. Są natarczywi i bezwzględnie wciskają starszym osobom co tylko można by ci stale im płacili. Mojej samotnej 80-cio letniej mamie wcisnęli pełną zastawę, potężną paterę z którą nie ma co zrobić, zegarek, którego nie chciała i nie wzięła a pewnie go spłaca bo w szczegółowym rozliczeniu widnieje i dużo innych (usunięte przez administratora) (blender, waga itd.). Dają prezenty, gratisy które nimi nie są. Najgorsze są manipulacje przy spłatach bo parę miesięcy temu była informacja, że mama spłaca tylko raty w których zawarte są już odsetki i opłaty manipulacyjne i na końcu jest wyrównana nadpłata lub nie dopłata. Mimo że raty regularnie są płacone w kwocie jaką sami wyliczyli na 36 miesięcy zaczęli sobie doliczać odsetki do rat i spłaty się wydłużyły a kwota zwiększyła, odsetki których by nie było gdyby mama zdecydowała się zapłacić jednorazowo pełną kwotę. Prosiłem o pełną listę spłat ratalnych, odsetek i opłat manipulacyjnych od początku umowy ale dostałem tylko lakoniczne podsumowanie umowy. A chętnie bym ją zobaczył bo pierwsze raty mama zapłaciła w dużo większej kwocie niż powinna więc w normalnym i uczciwym sklepie spłata zakończyłaby się szybciej. Może porcelana jest ładna ale sposób w jaki ją sprzedają do ładnych już nie należy. Nie polecam tej firmy i przed nią ostrzegam - warto o niej zapomnieć.

@mac

Szanowny Panie, zgadzamy się, że nasze produkty są piękne i najwyższej jakości. Co do płatności - informujemy, że Klient może zakupić je korzystając z jednej z dostępnych form - a więc m.in. poprzez: przelew online lub tradycyjny, kartę kredytową, Blik, za pobraniem, przez system odroczonych płatności Klarna, a także system ratalny oparty na obustronnie podpisanej umowie. Podkreślamy, że decyzja co do sposobu zapłaty za zamówienie, należy zawsze wyłącznie do Klienta. W przypadku rat umowa jest transparentna i zakłada również za każdym razem możliwość odstąpienia w trybie ustawowym w przypadku zmiany decyzji zarówno co do samego zamówienia, jak i formy zapłaty. Jej świadome zawarcie zależy zatem od Klienta. Jesteśmy firmą prokonsumencką i zawsze służymy wsparciem. Trudno nam się odnieść do Pana anonimowych wątpliwości na niniejszym portalu- natomiast jeśli możemy służyć wyjaśnieniem Pana mamie jako Klientce serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta 22 541 61 71. Pozdrawiamy. Fyrklovern Polska

Doma

@Doma

Dzien dobry, na tym etapie nasz Zespol jest juz kompletny - nie prowadzimy rekrutacji do BOK. Niemniej jednak, jesli jest Pani zainteresowana - prosimy o podeslanie CV na adres wspolpraca@fyrklovern.pl W przypadu, gdyby sytuacja sie zmienila i bedziemy zainteresowani wspolpraca z pewnoscia odezwiemy sie do Pani. Pozdrawiamy serdecznie i zyczymy wszystkiego dobrego. Fyrklovern Polska

Karolcia
@Fyrklovern

Ehhh, szkoda. A po nowym roku będzie może szansa na pracę? Czy nie planujecie w najbliższym czasie poszerzać zespołu? Jak już zatrudniacie to preferujecie osoby z doświadczeniem?

@Fyrklovern

Napisaliście, że aktualnie nie prowadzicie rekrutacji do BOK. A czy macie jakieś inne wolne wakaty? :-) Szukam pracy i chętnie przyjęłabym się do tej firmy, jeśli byłoby to możliwe. :-)

@Titanic

Szanowny Panie, Z przykrością stwierdzamy, że niniejszy wpis traktujemy jako reakcję na zakończenie z Panem współpracy przez Spółkę w wyniku nierzetelnych świadomych działań z Pana strony, licznych poważnych naruszeń w ostatnim czasie, udowodnionych i udokumentowanych w podpisanych przez Pana upomnieniach dyscyplinarnych, z wpisem do akt. Nierzetelność w wykonywaniu powierzonych Panu obowiązków, świadome działania na niekorzyść firmy oraz Klientów, a także nieuczciwość w stosunku do przełożonych i Zespołu - poświadczone przez Pana własnoręcznym podpisem, nie mogły spotkać się niestety ze strony firmy z inną reakcją, jak tylko z natychmiastowym zakończeniem współpracy. Utrata zaufania i wielokrotny brak uczciwości z Pana strony we współpracy oraz nierokująca w kierunku jakiejkolwiek poprawy postawa, mimo jak Pani wie, wielu szans dawanych Panu ze strony bardzo wspierających bezpośrednich przełożonych działu, były nieakceptowalne. Chcemy podkreślić również, że przez 8 lat działalności firmy na rynku nigdy nie mieliśmy podobnej sytuacji -był i jest to JEDYNY przypadek tego typu wpisu do akt i zakończenia współpracy z powodu świadomych naruszeń przez Pracownika. Wiele kwestii poruszanych powyżej jest przedstawionych nierzetelnie i z naruszeniem umowy o pracę - tak, jak - stwierdzamy z przykrością - bardzo nierzetelne były Pana działania w ostatnim czasie. Niestety na tego typu nieuczciwe postawy nie znajdujemy nigdy miejsca w naszym Zespole bez względu na wyniki biznesowe. Rzetelność wobec Klientów i Zespołu, etyka biznesowa, są dla nas od zawsze najważniejsze. Dlatego tez z pełnym zrozumieniem informacja o zakończeniu współpracy została przyjęta przez nasz cały fantastyczny Zespól. Odnosząc się do Pana komentarza- szczycimy się również faktem, iż mimo bardzo trudnego 2 letniego okresu pandemii, który mocno dotknął cały rynek, ani nie zredukowaliśmy zatrudnienia, ani nie obniżyliśmy, czy nie zamroziliśmy wynagrodzeń. jak to zrobiło wiele firm. Jesteśmy stabilnym, zgranym Zespołem, o małej rotacji. Zatem informacje przedstawione przez Pana zasadniczo odbiegają od faktów. Dodatkowo Jak sądzimy biorąc pod uwagę naszą 4 letnią współpracę oraz fakt, że gdyby działania były z Pana strony uczciwe, nie byłoby powodu do poważnych upomnień i jesteśmy pewni , że wówczas byłby Pan (jak wielokrotnie Pan to podkreślał) bardzo zadowolony ze współpracy i z warunków zatrudnienia oraz nie myślał o zmianie pracodawcy. Tak samo z resztą jak Spółka. Niestety zatem z żalem stwierdzamy, że wskutek świadomych działań z Pana strony, negatywnego wpływu na Zespół i Klientów, współpraca nie mogła być kontynuowana i tego efektem jak rozumiemy jest powyższy wpis. Jednakże przez szacunek do kilku lat wspólnych działań, życzymy Panu nieustannie wszystkiego, co najlepsze na nowym etapie drogi zawodowej. Rozwoju, satysfakcji, radości, wspaniałych warunków zatrudnienia, a przede wszystkim uczciwości wobec nowego Pracodawcy, Klientów oraz Zespołu. Pozostajemy z poważaniem i pozdrawiamy bardzo serdecznie. Wszystkiego dobrego. Fyrklovern Polska

@Titanic

12. Jak zaczynałem pracę, handlowców było 18, dziś jest 12.

@Fyrklovern

Nie wy ze mną tylko ja z wami zakończyłem.

@Titanic

Proszę wskazać punkt, który nie jest prawdą.

@Titanic

Szanowny Panie, życzymy Panu więcej prawdomówności i uczciwości. Warto się nimi zawsze kierować zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Powodzenia w poszukiwaniu pracy i wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy bardzo serdecznie. Fyrklovern Polska

Mary
@Titanic

Ponieważ to czysta prawda. A jeszcze dodam, że po 12 godzinnym maratonie,w piątki super sprint,godz.8-17,to co nie udało się w czwartek,Musi udać się w piątek... Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze męczą się w tej firmie. Była pracownica.

Emilia
@Mary

A tak z ciekawości to można popytać o ten zakres obowiązków jaki kiedyś tu był? zastanawia mnie to co mogło zostawać np., z czwartku na piątek jeszcze do przerobienia tak już w praktyce i jak ludzie sobie z tym radzili

Była pracownica
@Fyrklovern

O niskiej rotacji? proszę mnie nie rozśmieszać, ja również byłam pracownicą tej firmy i niska rotacja w tym komentarzu rozśmieszyła ,mnie do łez. Razem ze mną do Gliwic przyjęliście jednocześnie 5 albo 6 osób..i z tego co wiem wszyscy zrezygnowali w przeciągu 1 miesiąca

@Była pracownica

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fyrklövern Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Fyrklövern Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Rita W.

Pracownicy przede wszystkim naciągają przez tel naiwne osoby,które są okłamywane że otrzymanie/zakupienie jednego talerza do niczego ich nie są zabowiązanuje.Po czym naciagacie je na kosztowny kredyt na zakup tego waszego śmiesznego serwisiku.Przyjeżdza nagle kurier i zostawia ciężką pakę z niechcianym towarem.Akwizytorzy telefoniczni sa nachalni i niegrzeczni jeśli rozmowa nie idzie po ich myśli.ja wszystkich przestrzegam przed waszą firmą ,telefonami od was i produkrami.Tyle

@Rita W.

Szanowna Pani, Zaden zakup nie zobowiazuje do kolejnych , nie jest to prawda- zatem prosimy o nieprzekazywanie nieprawdziwych informacji. Nie korzystamy rowniez ze wspolpracy z akwizytorami, ani NIGDY nie wysylamy nie zamowionych przez Klienta produktów - to kolejna powazna nieprawidlowosc we wpisie. W razie watpliwosci lub niejasnosci prosimy jednak o bezposredni kontakt z Biurem Obslugi Klienta celem weryfikacji sytuacji, czy miala ona w ogole miejsce i czy jest Pani faktycznie Klientka , albo przeslanie kontaktu do siebie na adres BOK. Chetne przesledzimy sprawe - od momentu zamowienia jesli mialo miejsce, poprzez ewentualne rozmowy i historie wspolpracy. Cieszymy sie od wielu lat rzesza bardzo zadowolonych, lojalnych Klientow i w przypadku jakichkolwiek sugestii przekazywanych do nas bezposrednio w transparentny, a nie anonimowy (jak powyzej)) sposob. zawsze z najwyzsza precyzja i uwaga zajmujemy sie sprawa. Czekamy zatem na kontakt, abysmy mogli potraktowac te kwestie z najwieksza powagą, starannoscia i miec pewnosc, ze nie jest to jedynie anonimowy wpis nie znajdujacy potwierdzenia w rzeczywistosci. Pozdrawiamy serdecznie, zyczac milego, pozytywnego dnia. Fyrklovern

Anna.L
@Rita W.

I tu ma Pani Rito zupełną rację.Ja od 2 lat nie mogę się uwolnic od natrętnych telefonow i głupich ich reklam.Jak mnie porządnie wkurza załatwię to przez adwokata.

@Anna.L

Szanowna Pani, jesli nie zyczy Pani sobie kontaktu - to bardzo prosimy o kontakt naszym Biurem Obslugi Klienta i odpowiednia informacje. Mozna to zrobic np mailowo na adres: bok@fyrklovern.pl Odnotujemy to niezwlocznie w systemie i nie bedziemy kierowali do Pani reklam, zgodnie z Pani zyczeniem. Zakladamy, ze taka informacja nie zostala do nas przekazana przez Pania az do chwili obecnej. Wpis na niniejszym portalu nie umozliwia nam niestety odniesienia sie do Pani komentarza w skuteczny sposob. Zawsze reagujemy na prosby, opinie i sugestie naszych Klientow, ale potrzebujemy otrzymac informacje bezposrednio. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na kontakt. Fyrklovern Polska

Aga

Wspaniali ludzie! Taki zespół polecam każdemu! Chodzę z przyjemnością do pracy

@Aga

Fajnie że tak dobrze mówisz o firmie. Prócz dobrej atmosfery jak jeszcze są plusy? Bo wiadomo że tym się rachunków nie zapłaci. Warunki finansowe na tyle dobre że warto tu aplikować? Polecasz?

Aga
@asdf

Tak, warunki są w porządku. A na jakie stanowisko chcesz konkretnie aplikować? Bo firma o ile wiem nie prowadzi obecnie rekrutacji, nie zatrudnia, wiec skąd pytanie?Wszystkie stanowiska z tego co sie przynajmniej orientuje juz zostały obsadzone.i nikogo nie szukają na razie

Natalka
@Aga

A gdyby ktoś wysłał cv w ciemno to firma odezwie się gdy będzie wolny jakiś etat? Możesz podać jakieś widełki jeśli chodzi o kasę, chociaż tak orientacyjnie?

Czy w firmie Fyrklövern Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Weronika
@Obecna pracownica

Cześć, a jakie stanowisko i ile zarabiasz? Może ty właśnie coś powiesz o tym, jakie tam stawki proponują, bo póki co to jedna wielka niewiadoma. Pozdrawiam serdecznie.

@Weronika

Czesc wybacz nie znamy sie a to tajemnica umowy miedzy pracownikiem a kazda firma.Zadna powazna osoba tego nie ujawni tak po prostu, ani tu nie szuka informacji. Jak bedziesz kiedys na rozmowie o prace to zapytaj lub powiedz o swoich oczekiwaniach Tak to sie zalatwia zeby otrzymac wiarygodne informacje z pierwszej reki a nie opierac sie na wpisach z forum. Sprawdzilam tez i na razie firma nie prowadzi zadnej rekrutacji na zadne stanowisko wiec nie potrzebujesz tej informacji do rozmow Dlatego nie wiadomo jaka praca jestes w takiej sytuacji zainteresowaa skoro firma nikogo nie zatrudnia a ty nie jestes kandydatka. .Czego szukasz? na jakim stanowisku dokladnie? Jesli bedziesz kandydatka do zatrudnienia napewno dostaniesz oferte od firmy i wtedy podam nawet namiar do siebie i chetnie opowiem co wiem i moge. Wiem, ze po ogloszeniach jest bardzo duze zainteresowanie czasem nawet kilkaset osob na 1 miejsce i nie jest to latwe niestety ale zycze szczescia

ojacie
@Obecna pracownica

kilkaset osób na jedno miejsce hahahaha aktualnie zarabia się max 4000 i to najlepsi, poprawy nie widać

@ojacie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fyrklövern Sp. z o.o.?

Zalezy na jakim stanowisku, z jakim stazem i zakresem obowiazkow? O takie rzeczy lepiej mimo wszystko pytac konkretnie na spotkaniu o prace (jesli bedzie sie zaproszonym)), zeby dostac wiarygodne informacje dla siebie i danego stanowiska Zwlaszcza ze warunki umowy o prace w kazdej firmie zawsze stanowia tajemnice. Ale ogolnie sa one bardzo dobre

Emilia

widzę, że jedna Pani pochwaliła zakupy świąteczne tutaj. Ciekawa jestem tak ogólnie co tu w firmie przysługuje pracownikom z tej okazji? Co można dostać w tym roku? Bony, paczki? wiadomo?

Danuta F

Jestem bardzo bardzo zadowolona. Pomału kupowałam świąteczne talerze kubki nawet jak był uszkodzony to długo nie czekałam sama byłam zaskoczona.Konsultant to przemiła Pani Ewa której bardzo dziękuję za doradctwo .polecam bo są śliczne

Czy w Fyrklövern Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Fyrklovern

Witamy serdecznie, plany szkoleniowe są ustalane w firmie, według założeń rozwojowych i budżetowych- zarówno na poziomie całej organizacji, zespołu, działów, jak i w odniesieniu do planów rozwojowych wobec danego pracownika. Konkretne założenia odnoszą się do poszczególnych departamentów. Dysponujemy zarówno systemem szkoleń wewnętrznych - firmowych - określonych ściśle przez korporację (łącznie z systemem onboardingu) - jak i zewnętrznych, pozostających zawsze w gestii managerów działów. Korzystamy również ze szkoleń zagranicznych w ramach Grupy firm (m.in ze Szwecji, czy Norwegii) - przy czym podkreślić należy, że niezbędna jest tu zawsze znajomość języka angielskiego. W czasie pandemii większość szkoleń i spotkań odbywała się online, ale mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli podejmować też ponownie działania stacjonarne. W przypadku osób biorących udział w rekrutacji i zaproszonych na spotkania w siedzibie naszej firmy, zawsze zachęcamy do zadania konkretnego pytania w tej sprawie osobie przeprowadzającej rozmowę - celem uzyskania rzetelnej i wiarygodnej informacji. Pozdrawiamy. Fyrklovern Polska

Barbara

Kupiłam 5 talerzy obiadowych i 5 sałatkowych w ratach 36 po 52 złote. Talerze na fv kosztują 750 złotych, a ja za nie zapłacę z odsetkami i kosztami administracyjnymi około 1700 zlotych! Rrso prawie 150%! Uważajcie co podpisujecie!!! Nigdy więcej.

Obecny pracownik

Pracuje tu od poczatku - czyli od 2014 roku i planuje dalej. Serdecznie polecam. Warunki pracy i atmosfera super! Bardzo fajny zespol. Zdarzaja sie tez powracajacy do nas pracownicy - chcieli w pewnym momencie sprobowac czegos innego, ale po czasie zdecydowali, ze chca wrocic i zostaja z nami na dlugo - co dobrze swiadczy.

Wieslawa

Posiadam zestaw na 12 osób Lisa jestem bardzo zadowolona porcelana bardzo ładna jestem bardzo zadowolona

Pracownica

Firma jest rzetelna, wynagrodzenie zawsze w terminie, atmosfera super, nie jest to korporacja. Doceniam też świetną lokalizację i prywatną opiekę medyczną. Generalnie jestem zadowolona, dlatego pracuję tu już od lat :)

Magda

Polecam wszystkim szukającym stabilnej pracy w dobrej, zdrowej atmosferze. Firma nie jest duża, co ma plusy i minusy, jednak ujęciu ogólnym oceniam na bardzo pozytywnie i polecam.

Tasia

Szczerze polecam!. Firma o bardzo przyjaznej atmosferze, dająca możliwość rozwoju zawodowego.

Madzia

Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fyrklövern Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fyrklövern Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fyrklövern Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fyrklövern Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fyrklövern Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zielna 37
    00-108 Warszawa