Opinie o Huluki Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Huluki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Huluki Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huluki Sp. z o.o. w Łódź

Zbychu

Ostatnio jak ktoś był na rekrutacji to pisał że były testy z excela. Nadal prócz rozmowy są zadania do wykonania? Czy chodzi o specjalistyczne stanowisko? Mnie interesowałaby praca na magazynie. Tu nie ma takich testów przy przyjęciu?

MarMar

Z tego, co wiem, bieżące rekrutacje zostały zamknięte. Najlepiej obserwować oferty na pracuj.pl.

Ania Nowy wpis

Wolno zapytać się o benefity? W tym ostatnim wygasłym już ogłoszeniu dla księgowego jest mowa o dofinansowaniu do Multisporta i PZU Zdrowie. Ale w ilu procentach?

MarMar Nowy wpis
@Ania

Wszystko zależy od indywidualnie wybranych planów.

Kasandra Nowy wpis

Dwa miesiące temu szukali Specjalistki ds. rachunkowości, nie zdecydowałam się aplikować i trochę żałuję. Może macie jakieś informacje o następnych przyjęciach? Chciałąbym jeszcze dopytać o umowę o pracę, czy jest faktycznie już na starcie i czy realnie można się tu rozwinąć/awansować? W ofercie podkreslali to chyba dwa razy.

MarMar Nowy wpis
@Kasandra

Zapraszamy do przesłania swojego CV.

Piszą, że praca w centrum miasta, i tak codziennie trzeba dojeżdżać czy pozwalają też z domu pracować? Chodzi mi o ogłoszenie Asystentka biura ze znajomością jęz. angielskiego. Tylko nie wiem, czy jeszcze można pytać o tę pracę, bo tamto ogłoszenie to akurat jakieś z lipca poprzedniego roku jakoś.

MarMar

Tak, praca jest w systemie stacjonarnym. Rekrutacja na wymienione stanowisko została dawno zakończona.

Firma nie gwarantuje stałej pracy, sezonowość sprawia, że przy zmniejszonym ruchu zwalniani są pracownicy. W pierwszej kolejności Ci na zleceniu, później pracownicy na umowach, ale Ci są już delikatniej lub mocniej popychani w stronę złożenia wypowiedzenia.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka biura ze znajomością jęz. angielskiego w firmie Huluki Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Chciałabym dopytać czy firma ma może jakiś przestój czy cos w tym stylu że w internecie ostatnia oferta jest z dwóch lat temu ? Mam dobry język i chciałabym spróbować swoich sił na rozmowie o pracę ale niestety nie wiem zbytnio gdzie szukać. A jeśli na ten moment nie ma nic, czy będą otwierane nowe stanowiska czy raczej macie stały zgrany zespół ?

MarMar

Firma ma świetnych specjalistów, którzy bardzo dobrze wykonują swoje zadania. Obecnie, w związku z poszerzaniem działań, szukamy księgowej/-ego.

@MarMar

Można wiedzieć coś więcej o tej ofercie na księgowego? Jakie stawki i na ile jest podpisywana pierwsza umowa, tego typu rzeczy mnie interesują. No i kiedy Początek pracy w ogóle?

W sieci widnieje aktualna oferta pracy na stanowisko księgowej - specjalistki ds. rachunkowości. Firma wspomina, że mile widziana jest znajomość języka angielskiego. Ale na jakim poziomie? :) Widzę, że firma dofinansowuje MultiSport, jak i opiekę medyczna. W jakiej części? :) Bo muszę wiedzieć, ile będę musiała zapłacić sama. Poza tym, jeśli chodzi o możliwość rozwoju, to w jaki sposób się tego dokonuje? Jakieś szkolenia? Awans?

MarMar

Poziom języka musi pozwalać na swobodną komunikację z klientami zagranicznymi, jednak nie jest to kontakt stały i częsty. Poziom B1/B2 jest jak najbardziej wystarczający. Co do MultiSportu i ubezpieczenia medycznego, to informacje udzielane są na rozmowie kwalifikacyjnej. Co do możliwości awansu - osoby zarządzające są zwolennikami awansów pionowych. Są one konsekwencją zaangażowania i wyników w pracy.

Cześć! Chciałem aplikować na magazyniera ale widzę ze nie ma żadnych ofert a nie bardzo jest sens aplikowania do firmy bez otwartych rekrutacji.. chyba ze warto złożyć cv i przy otwarciu rekrutacji zadzwonią? Chociaż nie wiem ile bym czekał… :( Mogę jeszcze dostać jakieś informacje na temat tego czy oferują umowę o prace na czas nieokreślony i wypłaty są na czas?

MarMar

Huluki nie gromadzi CV na zapas.

Zbychu

@Zbychu

W odpowiedzi na jakie ogłoszenie chce Pan aplikować?

Diana
@MarMar

Wydaje mi się, że nie było żadnego ogłoszenia, tylko kandydat chciał aplikować mimo braku rekrutacji. Orientujesz się czy takie składanie CV "w ciemno" ma sens? Odzywają się wtedy? Czy lepiej poczekać aż będą kogoś poszukiwać?

@Diana

"W ciemno" nie - firma ma zabezpieczone etaty, ale wiem, że są teraz jakieś otwarte rekrutacje.

@MarMar

Są gdzieś w internecie te rekrutacje? Bo nie widzę nic, chyba źle szukam. Wiesz na jakie stanowiska teraz rekrutują?

MarMar

Czy w firmie Huluki Sp. z o.o. rzeczywiście można liczyć na zarobki 5300 PLN?

Tak.

Tak.

Kandydatka

Byłam na rozmowie na stanowisko Specjalista ds. Obrotu Towarem zadano mi kilka pytań czemu chcę tu pracować jakie mam doświadczenie itp. Do zrobienia prosty test z exela potem miała być jakakolwiek odpowiedź za 3 dni mięło 2 tygodnie i nic. Ogólnie miałam wrażenie, że rozmowa dla zasady.

pytający

Czy to prawda ,że w Huluki na stanowisku magazynier zarabia najniższą krajową?2800 brutto? za tak ciężką pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Huluki Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Huluki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huluki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Huluki Sp. z o.o.
  • Wileńska 9