Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

korek

Ja niestety nie mogę tej firmy polecić. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. (usunięte przez administratora) Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Podejrzana też jest cukierkowatość w ocenie tej firmy. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

Natalia

Firma bardzo dobra, pracowałam i polecam.

Iwona

Ja jestem zadowolona, najbardziej podoba mi się elastyczny grafik. Faktycznie można się dogadać co do godzin i nie robią z tym problemów.

Krzysiek

Zyta nie ma się nad czym zastanawiać :)

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Kinga

Ja mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę jako dobrego pracodawcę

Kinga

Ja polecam

Zyta

Ja się zastanawiam czy wysłać tam CV, niby wszystko super ale nie wiem boję się że się nie sprawdzę. Jak mi radzicie? Można tam zarobić? No i czy przyjmują ludzi bez doświadczenia?

Asia

Ja pracowałam jakis czas temu i pamietam że było fajnie, cuper że z tego co widzę dalej tam jest bardzo dobra atmosfera.

Bart

Pracuję już od jakiegoś czasu w tej firmie i jestem bardzo zadowolony.

jestem na TAK

ja pracuję na bardzo dobrej kampanii rewelacyjne premie i można zarobić duze pieniądze. atmosfera jest bardzo dobra i zamierzam tu pracować batrdzo długo.

Mirek

Pracowałem w kilku firmach i to zarówno na słuchawkach jak i handlowiec, tutaj bardzo podoba mi się podejście zespołu, wiadomo, że są momenty gdzie coś idzie nie po naszej myśli ale takich momentów jest mało, firma w bardzo dobrym miejscu, dojazd na prawd e super i przede wszystkim co do godzin można się dogadać.

lila

ja pracuję już bardzo długo i to co muszę Wam powiedzieć to ostatnio podnieśli podstawę, super posunięcie, mnie się podoba i na pewno będę tu pracować jeszcze długo.

niki

Ja pracuję już prawie rok i nigdy nie zdarzył się miesiąc gdzie nie m=byłoby premii. Myslę że nie pracuję jakoś masakrycznie ciężko a spokojnie 500-700 zł dodatkowo mogę zarobić,a są miesiące gdzie tej premii mam 2 albo 3 razy tyle. Do tego fajna stawka godzinowa która daje mi gwarancje opłacenia rachunków i przeżycia a premie które zarabiam odkładam na dodatkowe wydatki.

dfr

Firma ma dużo pozytywnych opinii i ja potwierdzam, że faktycznie jest dobra, dba o pracowników a nie tylko żeby dla siebie mieć a ty człowieku radź sobie sam. Wiem że teraz szukają ludzi więc chyba warto jak się szuka pracy pomyśleć o tej firmie.

nike

Pracuję od niedawna i jestem bardzo zadowolony że tu trafiłem, bardzo fajna atmosfera, super szkolenie, fajna kasa, zdecydowanie jestem na tak

s

Ja myślę że warto tam złożyć CV. Pracowałam i potwierdzam ze to jest porządna firma, nie wyzyskują ludzi jak w innych call center

on

Zdecydowanie firma godna polecenia. Stawki bardzo dobre, uczciwa praca w cieple w fajnej atmosferze, jestem zadowolony i z czystym sumieniem moge powiedzieć że jak szukacie to znaleźliście i dobrze trafiliście.

D

Ja jestem bardzo zadowolona, pracuję już kilka miesięcy, bardzo fajna kadra, ludzie bardzo w porządku, kasa też dobra i przede wszystkim na czas.

Praca w miłym towarzystwie, fajna atmosfera, mnie się pracuje bardzo dobrze i ja zdecydowanie mogę polecić.

Mateusz

Ludzie firma jest spoko, fajna stawka godzinowa, wiesz za co pracujesz, dziewczyny co rzadza wymagaja ale też pomagają w pracy, dla mnie praca uczciwa i za dobrą stawkę.

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.