Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

ona

Opóźnienia nawet jeśli są to 1-2 dniowe ale wypłata zawsze jest, więc nie ma na co narzekać. Ktoś twierdzi że zarabia 1200 zł? To chyba cały miesiąc leży i nic nie robi, bo premie można zarobić naprawdę dobre, wystarczy się tylko postarać, ale chyba nikt nie oczekuje, że przyjdzie do pracy i za nic dostanie nagle jakieś kokosy. Kadra też jest super zawsze pomogą i tworzą fajną atmosferę, bo nie ma ciśnienia na wynik tylko pracują z każdym żeby pomóc.

ono

Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu. Jeśli zdarza się opóźnienie w wypłatach wystarczy spytać koordynatora. Koordynator mam informację bezpośrednio od szefa

on87

Ja tam lubie pracowac w 4evernecie- bardzo fajna atmosfera w pracy, super koordynatorzy:), nie najgorsze pieniadze.

pracownica

Pracowalam w tej firmie przez 6 miesiecy i nie narzekam. Zarobki ok , szefostwo tez. Nie oszukuja jak w innych call center, jest zagwarantowana stawka godzinowa + premia. Gdyby nie to ze wrocilam na studia to chetnie pracowalabym tam nadal.

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.

Hej. Pracuje w firmie już od dłuższego czasu i nie narzekam. Nie ma nerwówki jak w innych korporacjach. Wynagrodzenie jest terminowo , jasne zasady , pomoc koordynatorów. Atmosfera w pracy wesoła. Polecam zachęcam do pracy w tej firmie jak ktoś szuka w call center

zadowolony pracownik

Pracuje w firmie od dłuższego czasu. Nie ma powodów do narzekań. Na umowie zlecenie jest gwarantowana stawka godzinowa plus premia , miła atmosfera , jeżeli lubicie rozmawiać przez telefon to polecam :)

A dla mnie to dziwne? jak ja bylam na rozmowie to kilka razy bylo podkreslane co sie dzieje i jak i co moze sie dziac. Faktycznie musialam przejsc kilka dni szkolenia i chwile poczekac ale tak to wszystko wporzadku... jasne zasady, gra w otwarte karty... bylo nas kilkoro...

mobbing

[usunięte przez moderatora]? a w jakiej postaci? ja mam spokoj i z tego co widze, inni tez

Kolejny

Pracownik - ale chyba firmy konkurencyjnej :) juz jakis czas pracuje, jeszcze sie nie zdazylo zeby kasy na czas nie bylo chodz slyszalem ze tak kiedys bylo - poki kasa jest na czas jestem zadowolony wymagania sa, ale nie ma chorej presji z ktora juz sie spotkalem

huu

co do terminowości wynagrodzeń to kiedyś dawno temu były małe poślizgi, ale teraz od dawna jest ok. Co do kadry to każdy może oceniać pracowników jak chce, nie mam na to wpływu co sądzisz i myślisz o kompetencjach innych. Co do struktury i organizacji to nie rozumiem jest jak jest, co konkretnego masz na myśli. A najbardziej zastanawia mnie fakt co takiego jest w firmie co może spowodować jakikolwiek uraz, :) wygodne krzesła, duże biurka ? Naprawdę dziwne te twoje "problemy" jakie widzisz w firmie poza tym na to nie odpisywałam bo masz prawo myśleć co chcesz, odpisałam tylko na to co jest nieprawda w chwili obecnej.

blabla

czy ja wiem nawet nieźle jest kasa jak wszędzie może premie nie są na poziomie 5000 tyś jak obiecują inne telemarketingi ale płacą tyle ile wyrobisz tyle masz ja nie wiem co tu sie działo wcześniej coś słyszałem że ktoś robił przekręty, ale już chyba teraz to co innego kasa na koncie na czas dokładnie tyyle ile ma być a co najważniejsze nawet jak projekt jest dziwny to i tak ci dają podstawę, ja mam to gdzieś do puki płata tyle ile ma być, to nie zmienię pracowałem juz w kilku takich wszędzie masakra a tu jakoś tak nikt z siekierką nie stoi nad tobą i nie wrzeszczy, jest naprawę spoko - a jakie dziunie :P co jedna to lepsza.

xxx

hahaha stawka to jest akurat [usunięte przez moderatora], a co do kasy w termnie to chyba nie tu pracujesz kasa jest na czas a teraz jeszcze lepiej bo było do 25 a teraz jest wcześniej 10. i była na czas, weź się ogarnij i jak masz problem to się zwolnij nikt cie nie trzyma za uszy,

Telemarketer

Pracuje tutaj od kilku miesiecy. Wyplata do tej pory byla na czas a nawet wczesniej. Przeede wszystkim fajna stawka za godzine. a jak sie troche posprzedaje to i premia jeszcze jakas wpadnie. Dobrze zarobic sie da. Budynek też ok. Z koordynatorami też da sie dogadac jak człowiek ma cos do załatwienia. Narazie źle powiedziec o tej firmie nie moge i mam nadzieje ze tak bedzie dalej

ja nadal

halo, :) powiem tak kto czyta takie głupoty przecież każdy wie że zawsze piszą tylkko ci co cos im nie wyszlo to piszą tu i marudzą. Ja tu pracuje i szczerze to mam gdzieś jaka jest opinia na ich temat, więc nie pisze, ale słyszałam że ludzie źle piszą. No fakt z tego co widzialam to tylko ci co już odeszli bo byli beznadziejni, albo od jakiegoś zdrajcy. 3/4 ekipy caly czas pracuje i to od ilu lat wszystko jest ok i idzie na lepsze, ale nie ci co mają wielki żal że nikt nie chce z nimi dalej pracowac bo nie oszukujmy się są beznadziejni, nic nie sprzedawali i calą prace mieli w [usunięte przez moderatora] odeszli a teraz jak sie okazało, że za godzinke można fajnie dostać a do tego naprawde pożądna premie, to co głupio wam :P bo lepiej nie zarobicie w katowicavch

nowy

Pracuje w firmie od niedawna, przyznam ze szlam z wielkim znakiem zapytania po opiniach, teraz pracuje i jak na razie wszystko jest OK ciekawe jak bedzie dalej

RABE

ZGADZA SIĘ W 100 % !!!

xxx

powiem tak....na samym początku kiedy to firma zaczynała się rozwijać dzięki dziewczynom z arterii,było całkiem spoko:)dziewczyny pracowały,rozwijały dzięki swoim zdolnością firmę,przynosiły niezłe dochody,zdobywały projekty,zarabiały,pan dyrektor chodził zadowolony,uśmiechnięty,aż tu nagle trach!pan dyrektor nazatrudniał (usunięte przez administratora)

Żabka

Słuchajcie! Chciałam się wybrać tam na rozmowę rekrutacyjną i znalazłam kilka postów na gowork i penseo chyba nie warto zawracać sobie głowy taka (usunięte przez administratora) fimą?

Kolo
@Żabka

Serio wierzysz we wszystko co piszą w Internecie? Żale wylewają zazwyczaj Ci, którzy sami zawalili i nie potrafią się w tym odnaleźć. Chcesz wiedzieć jak jest? Przyjdź i sprawdź. Ja pracuję rok i sobie chwalę, kasa jest taka jaka była ustalona, premia jak wyrobię - jest. Ludzie są fajni, przełożeni normalni i nie stoją z batem nad nami.

Ann
@Kolo

Ann Zapraszam do innych firm podobnej profesji , wszędzie trzeba pracować , sprzedawać , umawiać ...Zobacz pracę w marketach a się przekonasz.Praca w Evernet to praca gdzie nikt nie poniża Cię , wytłumaczy , pomoże . Jeżeli Ci nie odpowiada to szukaj innej posady , masz prawo. Wszędzie trzeba pracować. Firma nie musi się martwić o nowych pracowników bo ma ich aż w nadmiarze. Krytyka to rzecz naturalna , każdy ma prawo postrzegać i oceniać inaczej.Ci którzy chcą pracować , pracują . Atmosfera a Firmie : SUPER. Zbyt cukierkowe oceny zawsze budzą wątpliwości. Widać że Ci co pracują to chcą a nie muszą. Dziś jest rynek pracownika. Pozdrawiam

Ann
@Kolo

Ann Wybacz Kolo , to nie było do Ciebie tylko do Syli.

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.