Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Krzysiek

Jak najbardziej jestem zadowolony z pracy w firmie mam nadzieje że potrwa ona jak najdłużej

Mariusz

Przez prawie rok pracowałem w 4EverNET i mi praca jak najbardziej odpowiadała. Wynagrodzenie jest dobre człowiek wie za co pracuje

szkolenie

Prowadza przyjecia bo sama niedawno wysylalam cv a teraz jestem juz po szkoleniu :)

Póki co pracuje trzeci miesiąc i jest dobrze

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
szukam pracy

Czy sa aktualnie przyjecia w 4evernet? Co powiecie o firmie

nina

Jako pracodawcę na prawdę polecam.

ann

Mnie ta praca się podoba i polecam tą firmę każdemu kto chce uczciwie zarobić. Atmosfera rewelacyjna i stawki naprawdę atrakcyjne.

lolo

Ja jestem Agentką i pracuję w tej firmie od dawna. Ostatnio jak przeliczyłam sobie to co dostałam jako podstawę i premię to wyszło mi prawie 18 zł za godzinę a wiem że to nie jest najwyższa premia, chociaż są też osoby które zarabiają mniej bo nie sprzedają.

tom

to jak jest naprawde?

pomocnik

nie ma sensu, wykorzystują ludzi za śmieszne głodowe stawki

munia

czy jest duza rotacja? bo wlasnie wyslalam tam cv i zastanawiam się czy jest sens zawtacac sobie glowe?

tym

Firma rzetelna i kompetentna. Są na rynku od dawna i działają sprawnie. Kadra stara pomoc i nie ma tylko ciśnienia na wynik tylko faktycznie pomagają się rozwijać i nabywać nowych umiejętności. Zdecydowanie polecam.

aaa

Ja sobie cenię prace w tej firmie jest pewna jesli tylko robisz wynik a wiadomo jak teraz na rynku pracy ze tej pracy nie ma a tutaj wystarczy tylko odrobina wkładu własnego, trzeba pokazać że się chce i jest na prawdę super. Kadra tez bardzo fajna i pomogą a nie tylko wymagają jak w innych firmach

Studentów przyjmują jak najbardziej. Najlepiej wysłać CV i umówić się na rozmowę i wtedy zobaczysz, co Ci zaproponują. Ja jestem zadowolony, bo praca jest naprawdę dobra i można bardzo dobrze zarobić.

zielonooka

Ja tam sobie chwalę, pracuję już od dawna i zarabiam bardzo dobrze. Potrzeba się postarać żeby to zrobić, bo samo nie przychodzi nic ale podejście kadry jest bardzo motywujące. Potrafią pomóc i można z nimi dużo załatwić tylko trzeba chcieć.

zadowolony

To normalne że nikt nie płaci za siedzenie na tyłku przez 8 godzin i nic nie robienie. Jeśli ktoś się chociaż trochę postara to może zarobić duże pieniądze. Ja zdecydowanie polecam jeśli tylko chcesz pracować a nie obijac się.

lama

Wiecie z pustego to i salomon nie naleje. Jak idziecie do pracy po to żeby bimbać to dużo nie zarobicie - to nie PRL :)Jak się komuś chce to zarobi sporo. A jak ktoś przychodzi za karę do pracy to niech nie liczy że ktoś za niego zrobi robotę i odda mu swoje pieniądze. Ja polecam, można zdobyć nowe umiejętności i to z dużą pomocą kadry, która zamiast stać z kijem nad Tobą to stara się Ci pomóc.

anka

Tak jak najbardziej jest to praca na słuchawce. Potwierdzam, że firma jest solidna i faktycznie płacą więcej niż w innych firmach. Do fajnej podstawy dochodzą też premie sprzedażowe i mają czasami inne krótsze systemy motywacyjne, więc można zarobić dobrze.

Praca jak najbardziej jest, akurat rekrutują pracowników. Najlepiej wysłać swoje CV i umówić się na rozmowę wtedy przedstawią wszystkie szczegóły. Praca jest fajna, w dobrej lokalizacji, płacą też całkiem dobrze, a jak jesteś specjalistą to możesz sobie zrobić jeszcze fajną premię, więc ja zachęcam. Atmosfera też bardzo dobra nie ma ciśnięcia na siłę tylko pomagają, robią szkolenia ja zdecydowanie polecam.

huba buba

zawsze możesz sprobowac

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.