Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

tomaszae

A jak wygląda praca tam osób po studiach na UE z grupą inwalidzką

marylin

serdecznie polecam firmę wszystkim, firma zapewnia szkolenia jestem bardzo zadowolona,obecnie prowadzą rekrutację,zatrudniają też bez doświadczenia

Przyjazna firma,dobra atmosfera i ludzie zawsze chętni do pomocy wszystkiego nauczą,podobają mi się jasne warunki i zarobki.śmiało polecam

Daria

Szczerze polecam pracę tutaj wszystko jest jasno określone,zapewniają wszystkie szkolenia więc spokojnie nie mając z tym wcześniej do czynienia można się nauczyć ,warunki i atmosera pracy super

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
rys

Ja pracuje od nie dawna i bardzo mi się podoba. Nikt nad tobą z batem nie stoi, duże wsparcie i fajne podejście ze strony koordynatorów, konkretne szkolenia, można się dużo nauczyć. Jasne warunki zatrudnienia, fajna atmosfera, spoko ludzie

ruda

To nie jest typowe call center gdzie przychodzisz i od razu pierwszego dnia dostajesz skrypt i dzwonisz a takich niestety najwięcej. Stawka godzinowa bardzo w porządku, super szkolenie i pomoc na początku pracy. Atmosfera też bardzo dobra. Polecam nawet jak macie jakieś wątpliwości to warto spróbować wiem po sobie

Joliś

firma solidna , dobrze zoorganizowana ,szukają pracowników,warto bo oferują dobre zarobki i nie wymagają dużego doświadczenia,wszystkiego nauczą. warto polecam!!

Andi

Fajna afmosfera,polecam jeśli szukacie pracy, bardzo fajne warunki,dobre premie ze sprzedaży,jak narazie same plusy. Koordynatorzy są fajnie nastawieni do pracowników

Ola

Obecnie firma poszukuje pracowników więc warto wysłać CV, ja się zatrudniłam niedawno i bardzo mi się podoba. Mogę śmiało polecić innym,fajnie się pracuje i spokojnie można połączyc pracę z zajęciami na studiach

eeeeh

Jeśli lubisz rozmawiać spróbuj, ale trzeba mieć silna psychikę i opanowane nerwy jeśli wiesz ze się nie nadajesz do telemarketingu to nie startuj szkoda czasu. ja tam nie polecam żadnego telemarketingu - niewierna praca

Wiki

Serdecznie polecam firmę, praca dzięki której mogę zdobyć doświadczenie ,pracując jednocześnie z fajnymi ludźmi w miłej atmosferze

tomi

solidna firma, są jasne okreśłone warunki pracy,pracuję krótko ale jak narazie mam same pozytywne wrażenia. Fajni ludzie i atmosfera

mar

Jestem zadowolony z pracy polecam wszystkim poszukującym pracy, wszystko na bardzo fajnych warunkach! pozdrawiam

Firma godna polecenia, bardzo dobre warunki pracy, wysokie premie dla pracowników, zgrany zespół i możliwość rozwoju. Jak najabrdziej polecam!

Rzetelna firma, w której można zdobyć doświadczenie, chętnie zatrudnia studentów. Atmosfera w pracy bardzo dobra i co ważne miła kadra, która jest pozytywnie nastawiona i stara się pomóc. Polecam firmę

Kamila

Jeśli agent możę uchylić tajemnicę jeśli chodzi o wynagrodzenie godzinowe proszę o odpowiedz i jak są naliczane prowizję ile za jedną umowę. pozdrwaiam

grzesiek

Pracuje tam od niedawna ale jestem bardzo zadowolony

Kinga

Atmosfera w firmie jak najbardziej wporządku praca w samym centrum Katowic uczą wszystkiego na miejscu tak więc nie trzeba mieć doświadczenia

Pracowałem w tej firmie bardzo długo, teraz ze względu na studia musiałem zrezygnować, bo nie jestem w stanie tego pogodzic ze sobą ale szczerze polecam współpracę.

apoo

Współpraca z firmą jak najbardziej OK można zdobyć cenne doświadczenie

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.