Opinie o NORMA Group w Sławniów Długa 2

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NORMA Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NORMA Group o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORMA Group w Sławniów Długa 2

Diabelski

Widzę że chętnych do wypowiedzenia się na temat Super pracy jest tylu chętnych że aż furczy na forum.....ha ha brak odwagi.....lub sami nie piśmienni pracują

Diabelski

Osób za wschodniej granicy ubywa z dnia na dzień.... Z dniówki na dniówke braki widać gołym okiem!!!!a chętnych do pracy wciąż brakuje i brakować będzie jak tak dalej będą zarządzać..... Szkoda słów i pisania na to co tam się dzieje.....

Diabelski

Jak zwykle cisza i nikt się nie wypowiada na portalu.....a nick Marta pewnie awansowała wyżej.....

Diabelski

Co do nick Marta to mam wrażenie takie lub się mogę mylić że to ktoś z górnej polki..... Kierownictwa!!!!!!!! I to tyle co do tej pani....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w NORMA Group spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Diabelski

Wiadomość na gorąco z ostatniej chwili jest taka że co do zwolnień to lecą gościem za wschodniej granicy.!!!co niektórzy to robili po parę dniowek i wypadali za bramę zakładu...... O co chodzi to jeszcze tego nie wiem ale wyjdzie to szybko....c.d.n. do uslyszenia

Diabelsk

Panie i panowie z Norma Grup co się z wami dzieje??? Nikt nic nie wie o ostatnich zwolnieniach.... Co dnia odpadają pi 2 osoby a wy nie macie nic a nic do opowiedzenia???? Przyjdzie czas że liderzy i kierownicy staną przy maszynach i normy będą wyrabiać!!!!!

Diabelski

Do Marta!!! Dostaniesz podstawę plus dodatki to za nocki plus setki....ale na premie to nie licz.... Może kiedyś po 3 niechaj dostaniesz jakiś mały procencik jak się to uwidzi przyznajacemu.....to nie sejm R.p że premie dają że się lubią......

Diabelski

Szkolenia to i pup Zawierciu Robi...ps.skierowanie masz przez biuro pracy czy agencje????

@diabelski a sam możesz coś więcej na ten temat napisać? Na stronie internetowej NORMA Group widać, że robią szkolenia dla pracowników, itp.? Więc naprawdę to wygląda aż tak nieciekawie jak to przedstawiacie?

Diabelski

Widzę że na temat zwolnień które były w ostatnim czasie nikt się nie wypowiada.....a czemu tak jest bo każdy boi się i mA miękkie kolanka jak widzi kierownictwo!!!!PS.Niech się ktoś w końcu wyłoni i stuknie pare wersów co jest kaman ????chyba że wam strach nie pozwala!!!!!

Diabelski

A ty to z kadr czy z dołu że tak opiniujesz o wrzeniu na forum???? PS.przelicz madrusiu ile osób w normie zapindala a ile siedzi na forum i opisuje ten (usunięte przez administratora) Większość cicho siedzi na 4 literach..... Zrobić big Brothera to wyjdzie co i kto i jak traktuje się co nie których.... Widzę żes nie kumaty..... Skup się na wykonanie normy a potem w pole orke i siej bo piękna wiosnę mamy....

Gdyby było tak źle to z pewnością forum by wrzało.!!

Diabelski

dzisiaj jesteś a jutro cię ładuja do odpadów i cię na wysypisko jak odpad.....dziewczyno szukaj czegoś innego!!!!!

Diabelski

Szkoda pisania na temat co się wyprawia w tym zakładzie.....trzeba się zatrudnić i samemu przeżyć ????

Daria

Czy tak dobrze się tu pracuje, że brak czasu na pisanie?

@Jarek czy jesteś pewny, że chodzi o mobbing? Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłaszałeś to gdzieś? A może ktoś też odniósł wrażenie, że w firmie NORMA Group jest mobbing? @Andrew za co dokładnie Cię zwolnili, jakie miał argumenty pracodawca?

Kierownik
@Marta

P. Marto, najwyższy czas , żeby Pani odeszła już z tej firmy. Nie radzi sobie Pani. Mobbing jest w Normie Polska, a nie w Normie Group.

Andrew

Zwolnili mnie,bo robiłem za dużo.

Kierownik
@Andrew

Potwierdzam, że w firmie Norma Polska jest mobbing. Kadrę kierowniczą zatrudnia się, żeby zrobili czarną robotę, a potem dział kadr prefabrykuje "haki" i wyrzuca się ich na bruk przyszywając im łatkę. A na to miejsce zatrudnia się swoich znajomisiów, bez wykształcenia, bez doświadczenia. Ta firma to wielka porażka. Mam nadzieję, że w końcu się ktoś za to weźmie.

Jarek

Najniższa pensja na rynku, mobbing, wysokie normy i wieczne niezadowolenie ze strony kadry kierowniczej. Nie polecam pracodawcy!

jkb

@Pracownik a może po prostu pójdź i poproś / czy też złóż wniosek formalny o jakąs podwyżkę? Czasem warto próbowac, zebys nie miał pretensji do siebie

Na produkcji jest najniższa krajowa, za to kadra kierownicza i administracja "bawi się" wyśmienicie, ciągle tylko na wycieczkach zagranicznych tzw. " podróżach służbowych". Miesięcznie są w stanie wyciągnąć do 5000 netto z diet. A robole niech dalej zapieprzają na ich wypasione auta i wille.

Zostaw merytoryczną opinię o NORMA Group - Sławniów

• Jak się pracuje w NORMA Group?

Zobacz opinie na temat firmy NORMA Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORMA Group?

NORMA Group
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.

NORMA Group