Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o NORMA Group

Pracowałeś w firmie NORMA Group i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-11-20 17:12:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
zgadzam się z powyższą opinią. A najgorsze jest to że nie tylko kierownicy są tacy ale tagże liderzy widzą tylko lizusów nikogo innego . gdzi tu sprawiedliwość każdy pracuje i daje z siebie co tylko możę ale nie to ich nie obchodzi.
zdjecie uzytkownika
marcin - 2011-06-01 01:03:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
robie w Normie prawie dwa lata i zero umowe o prace już mam dość tego kierownictwa wymagają a nie dają zarobić do tego jeszcze odbijają z pensij jak np. zle piec jest ustawiony i to nie jest Twoja wina to robi się braki wtedy różne pisma straszenie a potem odbijają ,ten zakład to jakiś horror a ludzie boją się cokolwiek powiedzieć .
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-02-20 13:57:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ten zakład to istny (usunięte przez administratora)zarobki słabe
zdjecie uzytkownika
PSA gnuj - 2012-11-08 11:44:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na początku była umowa zlecenie w okolicy nie ma za dużo zakładów gdzie można się załapać ale wydzwanianie o prace było non stop więc z ciekawości poszedłem sprawdzić po wejściu się okazało jaka tam praca jest palce spuchnięte potem nie mając wyboru byłem zmuszony tam pracować bo nie miałem innej roboty zarabiałem marne grosze mój status to kawaler po okresie 3 miesięcy dostałem umowę z Agencji śmieszne zarobki i przedłużania umowy z miesiąca na miesiąc w tym przestoje a prace na stanowiskach niesprawiedliwe jeden się narobił a drugi w (usunięte przez administratora) gra po przepracowaniu dwóch lat nadchodzi kres części PSA dostaje charakter osoby na warunkach bezpłatnych i wyglądać niedługo jak zadzwonią i powiedzą że jestem zwolniony banda.
zdjecie uzytkownika
danek - 2013-05-06 15:44:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A teraz jak tam jest? PSA (usunięte przez administratora) co masz dokładnie na myśli pisząc zarabiałem marne grosze? Mniej więcej jaka kasa jest miesięcznie? Umowa jest tylko zlecenie czy jest możliwość jakiejś innej umowy? Proszę o pomoc bo wybieram się na rozmowę.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-22 23:56:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pracowałem 2,5 roku możesz powiedzieć jakie są konkretne pieniądze za pracę na produkcji w firmie Norma Group? jaka jest tam umowa?
zdjecie uzytkownika
al - 2014-03-26 23:01:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja pracuje 7 lat i jak inni z tym starzem zarabiam minimalnom tak tam jest i tyle mam do powiedzenia o tym zakladzie sami decydujcie czy c
hcecie tam robic
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORMA Group

Twoj email:
Wiadomość: