NORMA Group

Sławniów

Opinie o NORMA Group

anonim 2010-11-20 17:12:58
zgadzam się z powyższą opinią. A najgorsze jest to że nie tylko kierownicy są tacy ale tagże liderzy widzą tylko lizusów nikogo innego . gdzi tu sprawiedliwość każdy pracuje i daje z siebie co tylko możę ale nie to ich nie obchodzi.
marcin 2011-06-01 01:03:35
robie w Normie prawie dwa lata i zero umowe o prace już mam dość tego kierownictwa wymagają a nie dają zarobić do tego jeszcze odbijają z pensij jak np. zle piec jest ustawiony i to nie jest Twoja wina to robi się braki wtedy różne pisma straszenie a potem odbijają ,ten zakład to jakiś horror a ludzie boją się cokolwiek powiedzieć .
anonim 2012-02-20 13:57:59
Ten zakład to istny (usunięte przez administratora)zarobki słabe
PSA gnuj 2012-11-08 11:44:54
na początku była umowa zlecenie w okolicy nie ma za dużo zakładów gdzie można się załapać ale wydzwanianie o prace było non stop więc z ciekawości poszedłem sprawdzić po wejściu się okazało jaka tam praca jest palce spuchnięte potem nie mając wyboru byłem zmuszony tam pracować bo nie miałem innej roboty zarabiałem marne grosze mój status to kawaler po okresie 3 miesięcy dostałem umowę z Agencji śmieszne zarobki i przedłużania umowy z miesiąca na miesiąc w tym przestoje a prace na stanowiskach niesprawiedliwe jeden się narobił a drugi w (usunięte przez administratora) gra po przepracowaniu dwóch lat nadchodzi kres części PSA dostaje charakter osoby na warunkach bezpłatnych i wyglądać niedługo jak zadzwonią i powiedzą że jestem zwolniony banda.
al 2014-03-26 23:01:18
ja pracuje 7 lat i jak inni z tym starzem zarabiam minimalnom tak tam jest i tyle mam do powiedzenia o tym zakladzie sami decydujcie czy c
hcecie tam robic
Ktoś 2014-12-03 07:10:08
potwierdzam, na produkcji są strasznie niskie płace :(
Pracownik 2016-05-29 10:47:09
Na produkcji jest najniższa krajowa, za to kadra kierownicza i administracja "bawi się" wyśmienicie, ciągle tylko na wycieczkach zagranicznych tzw. " podróżach służbowych". Miesięcznie są w stanie wyciągnąć do 5000 netto z diet. A robole niech dalej zapieprzają na ich wypasione auta i wille.
jkb 2016-06-30 16:21:22
@Pracownik a może po prostu pójdź i poproś / czy też złóż wniosek formalny o jakąs podwyżkę? Czasem warto próbowac, zebys nie miał pretensji do siebie
Zostaw swoją opinię o NORMA Group - Sławniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORMA Group