Opinie o F.H.U Biomed w Buk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy F.H.U Biomed. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w F.H.U Biomed o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U Biomed w Buk

Zniesmaczona

Rozbawiłaś mnie, ale zgadzam się z jednym w takiej pracy na infolinii owszem często obrywa się od niezadowolonych klientów, niestety gorzej gdy szefostwo tworzy obóz pracy a szacunek do innych ludzi ma za nic. Polecam czytanie ze zrozumieniem w powyższych komentarzach jest opinia o konkretnym oddziale i wypowiadają się ludzie, którzy mieli lub mają okazję tam pracować. Zdaję się, że Ty masz mniej do powiedzenia w temacie tej firmy, mniej nawet niż oszukani klienci.

zx

Dodam, ze teraz jest okres przedswiateczny ludzie nie chca chodzic na pokazy a nam kaza dzwonic i nam szefostwo wmawia ze to nasza wina i zle nastawienie ze nie chca llienci isc! Boze! Niech sobie odsluchaja rozmowy ( ktore nagrywaja ) ze 80% klientow mowi, ze sa zajeci swietami!!! Poza tym pensj stala bez dodatkowej prowizji. Kase rowno dostaja ci co malo umawiaja i tak samo co ci ktorzy duzo umawiaj.

xz

Witam pracowalam tam jakis czas. Pensja? 1000 zl za caly etat czyli 8h 5 dni w tygodniu. Czesto sa nadgodziny za ktore placa 7 zl. Przerwy co 2 godziny. Ale krotkie jak cholera, zanim zrobisz kawe ( dopchasz sie do kolejki - 40 osob i tylko dwa czajniki) to koniec pezerwy i nawet nie wypijesz kawy ze spokojem. Polaczenia leca z automatu jeden za drugim bez chwili wytchnienia. Atmosfera spoko, ale to zlecenie powinien byc elastyczny grafik a nie przymus, ze trzeba robic po 8h po 5 dni. No i wkrecasz ludziom kit. Umawiasz na pokazy, (usunięte przez administratora) Ludzie nie sa naiwni w koncu przestana przychodzic jak sie raz zraza to wiecej nie przyjda. Firma typowo bez przyszlosci jak najwiecej upchnac jak najszybciej i nara zamkna firme.(usunięte przez administratora)

monia

Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

aga

biomed sie tym nie zainteresuje bo biomed to wie po czesci tylko ukrywja to bo jej stanowsiko obecne jest podobno poznajomosci

telemarketerka

Zniesmaczona masz rację!!! Dlaczego jest taka ogromna rotacja pracowników?? (usunięte przez administratora) . Ja pracuje dwa miesiące i była do mnie miła zaledwie kilka razy, ciagle pokazuje wyższość, a problem ma z najprostszymi rzeczami, nawet na wypłaty trzeba uważać i samemu sobie przeliczac czy sie zgadza, bo nie umie liczyc

Zniesmaczona

Motywacja? Ha ha, o jakiej motywacji tu mowa? Pani kierownik z oddziału w Śremie nawet nie wie co to jest :D Meeting od rana polega na darciu się na pracowników: "JUŻ JA WAS ZMOTYWUJĘ! ZOBACZYCIE NIEDŁUGO" :D Po takim spotkaniu wszyscy wracają na stanowiska ze strachem i palpitacją serca. Tak, racja - atmosfera jest świetna ;/

katie

Pracuję już rok w firmie Bio Med i jestem bardzo zadowolona;) ŚWIETNA ATMOSFERA... ZAROBKI BARDZO DOBRE.. NARZEKAJĄ CI KTÓRZY SIĘ OPIEPRZAJĄ I MAJĄ NADZIEJĘ,ŻE KASA LECI Z NIEBA!!!!!!!!

kongo

Wspaniala firma, lepszej nie znam, pozdrawiam wszystkich zazdrosnych i zle czujacych sie z czyjegos sukcesu.

jn

jeśli chodzi o pracę, to atmosfera bardzo fajna. Pracuje w oddziale telemarketingu i bardzo sobie chwalę.

ds

Proszę pamiętać, że każdy, kto odbiera takie telefony, a ich sobie nie życzy, również z numeru zastrzeżonego, może zgłosić to jako wykroczenie w najbliższym komisariacie Policji ujęte jako uciążliwe nękanie. Ja miałem bardzo negatywne doświadczenia z tą firmą i jednym z jej pracowników.

xxx

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w telemarketingu w tej firmie? Czy faktycznie na rękę jest wypłacane 1000 zł? A może pensja zależy od sprzedaży?

Bartek

Dzień w dzień wydzwaniają z zastrzeżonego i zapraszają na prezentacje....masakra

norbert

daj na siebie namiar to ci podam numery na tych ludzi.

W Biomedzie pracuję już nieco. Prowizje są wyższe niż u konkurencji. Szef jest bardzo w porządku, biuro nie robi problemów a to sobie handlowcy chwalą. Ceny towaru dla klientów są takie jak wszędzie a nawet niższe niż u konkurencji. Mała firma ale ma potencjał. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U Biomed - Buk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U Biomed?

Kandydaci do pracy w F.H.U Biomed napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U Biomed
2.7/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Buk