Opinie o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

Czy będą jakieś przyjęcia na produkcję?

@Nowy

Witam. Na zmianie, na której obecnie pracuję, w grudniu przyjęto 5 nowych pracowników, natomiast to, czy mają zamiar nadal przyjmować, musisz zapytać w biurze.

nowy

W 19 powiatach z największym przyrostem zakażeń koronawirusem od soboty 8 sierpnia wrócą większe obostrzenia. Powiaty zostały podzielone przez Ministerstwo Zdrowia na "czerwone" i "żółte". Resort zdrowia jako "czerwone" oznaczył te powiaty, w których zostaną wprowadzone największe obostrzenia, a jako "żółte" te, w których będą one nieco łagodniejsze." Czerwonymi" strefami ogłoszono powiaty: ostrzeszowski, NOWOSĄDECKI, wieluński, pszczyński, rybnicki, wodzisławski oraz miasta Nowy Sącz, Ruda Śląska i Rybnik. A w środę przyjeżdża gościu z Sącza jak gdyby nigdy nic, spaceruje sobie po hali produkcyjnej oczywiście z kierownikiem i nikogo nic to nie obchodzi, że przyjechał z czerwonej strefy, gdzie jest najwięcej zakażeń. Mówię wam, że jeszcze tę zarazę przywleką do Rudnika, o ile już tego nie zrobili, bo sami się o to proszą. Pracownicy zakładu w Nowym Sączu zostaną poddani testom na obecność wirusa covid-19. Lepiej późno niż wcale, natomiast w Rudniku również należałoby takie testy zrobić, ale najwidoczniej firmie szkoda kasy dlatego powiedzenie chytry dwa razy traci, za niedługo nabierze nowego znaczenia dla zarządzających firmą Fakro i nie tylko.

@nowy

Na gościa trzeba mieć wygląd i pieniądze no i przede wszystkim rozum,(usunięte przez administratora) Proszę więc nie nadużywaj pojęć i nie nazywaj gościem społecznego ułomka. A kierownik na to pozwala, bo jak zwykle nie ma nic do powiedzenia i wykonuje tylko rozkazy za niezłą kasę (a gdzie honor i zdrowy rozsądek?). Na testy nie mamy co liczyć, bo nawet w Sączu ich nie zrobią. Kto na to da kasę, jak na wszystkim się oszczędza. Trzeba zamknąć bramę i nie wpuszczać poza tirami żadnych gołodupców z Sącza, a kierowca z tira niech czeka przed bramą aż mu załadujemy samochód. I wogóle za nasze ryzyko większa kasa się należy panie niby dyrektorze Wojciechu.

nowy
@Robol

Zgadzam się z tobą, powinny być obostrzenia dla osób spoza zakładu i większe pieniądze dla tych, co w tym czasie pracowali i nadal pracują, lecz jak widać, pracodawcy to w ogóle nie obchodzi, bo dla niego liczy się tylko zysk. Niestety przez swoją zachłanność całkowicie zlekceważyli wirusa, a ten rozprzestrzenia się coraz bardziej. Nam pozostaje tylko czekać, kiedy dotrze do Rudnika. Jedno jest pewne, gdy to nastąpi, konsekwencje będą dla nich bolesne.

Misiu
@nowy

Ciekawe czy "gościu" z NS w środę przyjedzie, czy spenia?

nieugiety
@nowy

na jakiego wirusa przecież kornawirus to sciema

Misiu
@nowy

Na gościa trzeba mieć wygląd i pieniądze no i przede wszystkim rozum, a ten z Nowego Sącza go niestety nie ma. Proszę więc nie nadużywaj pojęć i nie nazywaj gościem społecznego ułomka. A kierownik na to pozwala, bo jak zwykle nie ma nic do powiedzenia i wykonuje tylko rozkazy za niezłą kasę (a gdzie honor i zdrowy rozsądek?). Na testy nie mamy co liczyć, bo nawet w Sączu ich nie zrobią. Kto na to da kasę, jak na wszystkim się oszczędza. Trzeba zamknąć bramę i nie wpuszczać poza tirami żadnych gołodupców z Sącza, a kierowca z tira niech czeka przed bramą aż mu załadujemy samochód. I wogóle za nasze ryzyko większa kasa się należy panie niby dyrektorze Wojciechu.

Obserwator

Kasy nie ma , urlopu nie ma. Ale bieda. Podobno Megi ma się zwalniać. Ktoś zna szczegóły?

człowiek zagadka?
@Obserwator

Pieniędzy, podwyżek, premii dla pracowników nie ma, ktoś spyta, co w takim razie jest, PRACA dużo pracy i coraz większe wymagania. Co do urlopu, jak już wykorzystałeś, to nie masz. Bieda zależy dla kogo, np. taki Rysiu powodów do narzekania raczej nie ma, co innego pracownicy produkcji. Czy Megi się zwalnia, tego nie wiem, ale jeśli to jest prawda, to życzę powodzenia i dużo sukcesów w nowej pracy nie tylko Megi, ale każdemu, kto się odważył taką decyzję podjąć. Ile można w tym bagnie tkwić, zastanówcie się przez chwilę. W tym zakładzie jedynie nieliczni czerpią korzyści, a reszta sami dobrze wiecie, wystarczy spojrzeć na swój kwitek z wypłaty, nic więcej nie trzeba dodawać.

krótko i na temat
@Obserwator

Ale za to jest Arbeit, czyli. (praca), piecyki są, tylko napisu na bramie wjazdowej brakuje do kompletu, poza tym wszystko by się zgadzało.

@człowiek zagadka?

Masz rację. W tym zakładzie jedynie nieliczni czerpią korzyści. Może nie wszyscy wiedzą, ale Jarek dostaje 9 tys., Artur 6,5 Wojtek 20 Zbysiu 4,5 Jacek 4 Tomek 3,4 Sylwek 3. Reszta robi na tych tu. I nic nie zmienimy. Tak już musi być, bo taka jest sprawiedliwość nieludzka.

Ehhhh
@obserwator

Ehhhh a ty jeb za 2k+ i nie narzekaj bo masz prace :( (usunięte przez administratora)

@obserwator

A ile (usunięte przez administratora)zarabia ?

Robol

Na gościa trzeba mieć wygląd i pieniądze no i przede wszystkim rozum, a ten niby gościu z Nowego Sącza go niema. Proszę więc nie nadużywaj pojęć i nie nazywaj gościem społecznego ułomka. A kierownik na to pozwala, bo jak zwykle nie ma nic do powiedzenia i wykonuje tylko rozkazy za niezłą kasę (a gdzie honor i zdrowy rozsądek?). Na testy nie mamy co liczyć, bo nawet w Sączu ich nie zrobią. Kto na to da kasę, jak na wszystkim się oszczędza. Trzeba zamknąć bramę i nie wpuszczać poza tirami żadnych gołodupców z Sącza, a kierowca z tira niech czeka przed bramą aż mu załadujemy samochód. I wogóle za nasze ryzyko większa kasa się należy panie niby dyrektorze Wojciechu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Robol

W Sandrewie demolka coraz większa. Każdy robi co chce i ma gdzieś wydajność. Alkohol można spożywać gdzie się chce, bo Artur ma na to wyrąbane. Tylko czekać na jakiś wypadek po pijaku, jak w Mostostalu. Na drzewo trzeba czekać miesiącami. Premie i nagrody są dla wybrańców. Cały czas słychać głosy że ciągle brakuje kasy na podwyżki. Niemcy i Holandia czekają na pracowników, a Fakro na niewolników.

obserwator

W Sandrewie (usunięte przez administratora) coraz większa. Każdy robi co chce i ma gdzieś wydajność. Alkohol można spożywać gdzie się chce, bo Artur ma na to wyrąbane. Tylko czekać na jakiś wypadek po pijaku, jak w Mostostalu. Na drzewo trzeba czekać miesiącami. Premie i nagrody są dla wybrańców. Cały czas słychać głosy że ciągle brakuje kasy na podwyżki. Niemcy i Holandia czekają na pracowników, a Fakro na (usunięte przez administratora)

Robol

Najlepiej dla Fakro by było, żebyśmy pracowali za darmo i dziękowali że mamy pracę. Tak dalej być nie powinno. Chcemy podwyżek i zwrotu 10% pensji przy tarczy. Przecież firma wzięłą za to rządowe pieniądze, więc jest z czego zapłacić. Albo będzie wyrównanie kasy za czerwiec i lipiec, albo będzie donos do US o wyłudzaniu rządowych pieniędzy pomocowych z tarczy przez sztuczne zaniżanie produkcji i sprzedaży. Czekamy do 5 sierpnia. 1000 zł nagrody i wyjazdy do Muszyny dla wybrańców to nie jest dobre dla nas rozwiązanie. Chcemy wyrównania pensji dla wszystkich.

tik tak tik tak

Jedno jest pewne, gdy wybije ta godzina, kostucha zabierze każdego (usunięte przez administratora)?. To jedyna sprawiedliwość, której możemy być pewni.

infiltracja

tajne systemu :Tak piękną platformę do przemówień dla imitacji człowieka zbudować , a ten pół-człowiek nic.Nawet hieny po padlinożernym pysku nie podrapał .BLĄDI NIE LEKCEWAŻ hieny bo to że jest wieśniakiem analfabetą nie zwalnia cię z czujności KACZKĘ SPRZEDAŁ I TOBIE DA RADĘ twoje rządy wykorzysta przeciwko tobie tylko obrośnie bardziej w piórka teraz żre ochłapy z i liże ci rękę ale jak puszczą mu zawiasy rozbroi A R a po tobie zostanie biała kitka Ps nie ma nic gorszego gdy zwykła ściera chce być JEDWABIEM jeszcze jedno słyszałem że te samoróbki nie posiadają ATESTU ciekawe co na to INSPEKCJA biedni pracownicy to nie poligon doświadczalny

@infiltracja

Cieszę się że chociaż kładka Ci się spodobała ale mimo wszystko pamiętaj żeby przed wejściem na nią sprawdzić czy spełnia odpowiednie normy. Jeżeli wyłapiesz jakieś uchybienia lub błędy nie zgodne z polskimi normami zgłoś się i przekaż swoje uwagi a zostaną poprawione :) Czekam na ciąg dalszy historyjki o mnie, jest dość zabawna :D

Mam nadzieje że to już jutro będzie :D a bajki pisz dalej, ja w Ciebie wierze i twoją wyobraźnię ;)

ND
@infiltracja

Kim jest (usunięte przez administratora) hiena? Człowiek pracuje 10 lat i nie zna powiązań.

Frustracja

Jak nisko trzeba upasc zeby swoje zale wylewac na goworku.....

TwójPoganiacz
@Frustracja

Prawda boli śmieciu? twoje dni są policzone! za nie długo się o tym przekonasz.

@TwójPoganiacz

w sączu tracą cierpliwość do kilku osób z rudnika ale i tam unich, kilka wielkich zmian do września

Odp
@ND

Największą hieną jest sprzątaczka, która ciągle donosi do sącza, bo jakby nie donosiła to dawno by wyleciała przez sprawę ojca. Następna hiena to (usunięte przez administratora), co połyka awanse i nie tylko. Jest jeszcze AR, co napycha swoją sakwę za naszą robotę. Jest jeszcze hiena paskudna ze sącza. Przyjeżdża do Rudnika raz w tygodniu, nakradnie drzewa, pogryzie, nawymyśla głupot i ucieka do swoich. Mamy też hienę Megi. ta jest najlepsza, nic nie robi, nic nie myśli, a z naszej roboty ma niezłą wypłatę. NIE USUWAJCIE TEGO WPISU BO BĘDĘ WKLEJAŁ DO SKUTKU.

TwójPoganiacz

Prawda boli śmieciu? twoje dni są policzone! za nie długo się o tym przekonasz.

Armando

sam się ośmieszasz (Hahahaha...), to co kolega pisze to prawie wszystko racja,tylko z jedną treścią się nie zgodzę do końca (usunięte przez administratora)

bubu
@Odp

Zapomniałeś o jeszcze jednej hienie co co tydzień przyjeżdża z Sącza. Ta jest najgorsza. knuje, mota, wymądrza sie duzo naobiecuje ( w co głupole wierzą) a potem wraca do chałupy i leczy sie z kompleksu niższości.

haha haha

Niech Pan juz skończy. Niech Pan już zacznie. Niech Pan sie nie ośmiesza. Megi czego ty właściwie chcesz.

@bubu

On leczy ale co innego po spotkaniu z AR;) i wzajemnie....

@Armando

Najwyższy czas na zmiany zwłaszcza w saczu. Tam zgnilizna siegneła juz maxa. Wszystko się automatyzuje to po co tyle kierownikow i dyrektorow. Pogonic Takiego Wojtka, Krzyśka, Jarka, Grześka, Mariana....do maszyny na produkcje. Wtedy dzadza przykład jak należy uczciwie pracować a nie tylko wymagaja od naS I doja kase z firmy. CZEKAMY NA POZYTYWNE ZMIANY.

@obserwator

Co racja to racja, ale na przyszłość swoje posty podpisuj własnym nickiem, a nie czyimś. Obserwator to jest mój pseudonim na tym forum, więc uszanuj to.

@obserwator

twój to może być pomnik na cmentarzu jak sobie go postawisz

Biduś
@Armando

Mógłbyś napisać jakieś szczegóły bo nikt nic nie wie i nic nie chce gadać. Każdy chyba w strachu. Ale już od sierpnia normalna kasa i każdy zadowolony. Podwyżek nie trzeba. Wystarczyło najpierw obniżyć a potem przywrócić całą pensję i już jest podwyżka. Brawa dla zarządu - mistrzowie kamuflażu.

@Biduś

cichutko .... nie mogę bo się art.urek obrazi i mnie zwolni hehe postaw im flachę to ci powiedzą

xyz123

Przed chwilą złożyłem wniosek do PIP, od dnia zgłoszenia mają czas 30 dni na kontrolę. Jest imienna skarga (chociaż podobno zachowują w tajemnicy - niewiem). Wniosek dotyczy mobingu i wielu uchybień odnośnie BHB. Oczywiście podałem kto za co odpowiada czyli w sumie nie zawile osób. Co do AR on teraz ma co innego w głowie, ciekawo jak długo potrwa jego kariera? Bo podobno jest ktoś na jego miejsce. A słyszeliście coś o liście ludzi jakich podał do zwolnienia (10% załogi niby zwalnia)?

@xyz123

O żadnej liście nie słyszałem, natomiast jeśli chodzi o zwolnienia, to możesz mieć sporo racji, gdyż przepisy uległy zmianie i teraz tarcza chroni pracowników tylko przez okres pobierania dofinansowania przez pracodawcę. Po tym okresie nie mamy już żadnej ochrony. Reasumując, jeśli zechcą, to od lipca mogą zacząć zwalniać pracowników, czy tak zrobią zobaczymy za niedługo.

@obserwator

Słyszałem, że są wybrani do zwolnienia i podobno tych "najlepszych kolegów" naszego wodza na niej nie ma, jak zwykle swoich trzeba chronić a tych co coś robią i im zależy to do zwolnienia, a termin porozumienia jest do lipca czy października bo oficjalna informacja do mnie bynajmniej nie dotarła (może się mylę)

@xyz123

Wątpię, aby teraz zdecydowali się na zwolnienia, ponieważ lipiec i sierpień są to miesiące, w których jest najwięcej roboty, a poza tym dużo ludzi w tych miesiącach ma zaplanowane urlopy wypoczynkowe, więc gdyby zdecydowali się teraz na zwolnienia, to by sami sobie strzelili w kolano. Moim zdaniem będą trzymać się tego, co zostało wprowadzone do tej pory, czyli 0,9 etatu i równoważny czas pracy. Termin porozumienia jest od maja 2020 r do 30 kwietnia 2021 r, czyli równo 12 miesięcy. Natomiast nikt nam oficjalnie nie powiedział, od którego miesiąca pobierają na nas dofinansowanie, ja podejrzewam, że od kwietnia, lecz mogę się mylić.

@obserwator

chodzi mi o okres przez jaki nie mogą zwalniać w tym porozumieniu powinien być zawarty, a z tym porozumieniem nas wydymali bo większość firm ma do wrzesień lub październik podpisane a my na rok brawo panie kierowniku to za twoją zgodą!

@xyz123

AR to się nadaje, on nawet sie wysłowić dobrze nie umie, jest dobrze ustawiony bo kabluje na wszystkich do sacza a tu ma kilka osób pod sobą dał im kase to robią pod niego. Niech się przyznają ile podostawali bo widziałem umowę jednej z tych osób więc nie mówcie że nie, a że ktos jest bardzo nieuważny i ma (usunięte przez administratora) to zobaczyć można wszystko i nawet zdjęcia można porobić;))

@Armando

ktoś widać bardzo AR nie lubi i już chyba wiem dlaczego, to zapewne stara zaszłość (ile to już lat chyba z 15 jeśli to o to chodzi)

@xyz123

Prawdopodobnie takiego zapisu, który by chronił pracowników przed zwolnieniem, w tym porozumieniu w ogóle nie ma. Większość firm tak jak piszesz, zdecydowała się na krótkie porozumienia, bo dobrze wiedzą, że na dłuższą metę takie rozwiązanie morze im przynieść więcej szkody niż pożytku. Niestety nasz pracodawca nie rozumie tego, że popełnił duży błąd, który w przyszłości morze go wiele kosztować, ponieważ pracowników, którzy w tym czasie odejdą z pracy, tak łatwo nie zastąpi nowymi.

@xyz123

(usunięte przez administratora) A ty masz na myśli tą sytuację co tak głośno było. Wiem, pamiętam doskonale jak się żalił i przybity chodził. To nie zemną związane ale ten gość niewiem na co leciał.

Jakub
@Armando

A można wiedzieć o jaką sytuację chodzi? Młodsi stażem pracownicy także chcą się czegoś ciekawego dowiedzieć o kundelku.

Rudi
@obserwator

Może chcesz obserwatorze pojechać nad morze? Nie wiesz o co chodzi co nie?

@Rudi

Doskonale wiem, o co chodzi :) . Cieszę się, że przynajmniej jedna osoba wychwyciła tak prosty błąd, brawo.

@Jakub

AR się by pewnie obraził i skasował. Spytaj tych co dłużej pracują

Ciekawy

Dlaczego niektórzy wąsaci palacze za flaszkę wódki ładują więcej drzewa?

Nie twoja sprawa
@Ciekawy

Nie martw się Ciekawy, następnym razem załadują ci na taczkę. Wtedy już nie będziesz ciekawy, a raczej zdziwiony, dlaczego tak mało.Więc nie pisz bzdur, bo w ten sposób tylko zaszkodzisz sobie i innym. A drzewa to rosną w lesie, jakbyś nie wiedział.

Jak jest z awansem w Sandrew Sp. z o.o.?

obserwator

W tej firmie nie ma, czegoś takiego jak awans. To słowo nie istnieje w regulaminie tego zakładu. Awans wiąże się przecież z większymi zarobkami a firmy nie stać na taką rozrzutność jak większe zarobki. Dlatego o awansie możesz tylko sobie pomarzyć. I jeszcze jedno Sandrewu już niema to już jest historia.

@obserwator

(usunięte przez administratora) co do podwyżki to szanse masz jak się na picce czy tam browara umówisz a potem na ławeczce na rynku posiedzisz z tym jego mościem (może inne opcej tez wchodza w gre) ps. rudnik jest mały a ludzie wszystko widzą

@Armando

Piszesz to z własnego doświadczenia armando. Oszczędź nam tych szczegółów.

@obserwator

Synu znowu się wymądrzasz, a brakuje ci wiedzy. Piszesz, że Sandrewu już nie ma to zobacz sobie głąbie co jest napisane na ścianie hali pod napisem Fakro. Sandrew na zawsze pozostanie w naszych sercach. To, że służalcze kapusie wykoapały wiklinowy napis nie znaczy, że pamięć o firmie umarła.

Tata obserwatora

Chcesz synu uczyć ojca jak się dzieci robi. Nie ośmieszaj się imbecylu.

@Tata obserwatora

Nie mam takiego zamiaru tato, ktoś tak przemądrzały, jak ty wszystko i tak wie najlepiej. Naucz się odrobiny pokory, bo jak na razie to ty się ośmieszasz.

@obserwator

Sandrewu już nie ma? A co jest napisane na naszych ubraniach roboczych?

@Robol

Od 1 stycznia Sandrewu już nie ma, takie są fakty, natomiast co do ubrań roboczych to masz rację, nadal widnieje napis Sandrew. Nie powinno tak być, ale jak widać, firma postanowiła zaoszczędzić również na tym, na czym oszczędzać nie powinna.

szczery do bólu

Spojrzałem na kwitek z wypłaty i poczułem się tak, jakby ktoś dał mi w mordę, dosłownie. Wstyd, aby tak duża firma w ten sposób postępowała z ludźmi. Zamiast docenić naszą pracę w tym trudnym okresie, to pracodawca postanowił odrobić straty kosztem naszych wynagrodzeń. Skoro zamierzacie nam mniej płacić, to ja w takim razie będę mniej robił i innym radzę to samo. Wtedy się przekonamy, kto na tym więcej straci. Nie warto się starać, bo jak wszyscy widzimy i tak nikt w tej firmie tego nie doceni, a nasze wynagrodzenia są tylko tego dobitnym dowodem. Jaka płaca taka praca szefie im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla ciebie i firmy.

kierownik
@szczery do bólu

ha ha ha. Mi dołożyli premię i dostałem tyle co przed tarczą. Musicie sie więcej starać.Czekam na kabli i donosicieli a wtedy pomyślę o większej premi dla was.

szczery do bólu
@kierownik

Ciesz się kierowniku puki możesz, mina ci zrzednie i tym z zarządu też, kiedy pracownicy zaczną się zwalniać i nie będzie miał kto wykonać roboty, a wtedy szybko pożegnacie się z przywilejami, które otrzymujecie. Nie myślcie sobie, że ludzie poza Fakro świata nie widzą i że będą do starości za te marne grosze na was wyzyskiwaczy pracować. Każdy, komu nadarzy się okazja na lepszą pracę, ucieknie stąd i będzie miał rację, bo nic dobrego go tu nie czeka.

kierownik

Megi czy twoja szpa...a jest już gorąca? Bo chciałem zaparkować na moment. Pozwól choć na chwile bo nie dotrwam do 3.

@kierownik

Widzę po twoim wpisie, że brak ci kultury osobistej. Jak masz zamiar obrażać innych pracowników to lepiej, abyś w ogóle się nie wypowiadał na tym forum.

_Bez komentarza !!! https://media.giphy.com/media/HiIO8LdtQdjA4/giphy.gif

Kosior

Przepraszam. Ja skończyłem technikum. Czy wolno mi tu pisać?????

obserwator

Błąd sherlocku, próbuj dalej.

infiltracja
@kierownik

Do administratora a raczej do k.urwy co w.pierdala się w komentarze wpisu "kierownika" jakoś nie usunąłeś chodź ma 8 zgłoszeń o naruszenie zasad i jest żałosny a moje wpisy kasujesz jak jak Ci się podoba zdechniesz na raka będziesz rzygać krwią za (usunięte przez administratora)

optymalizerka

Jak G\Skibek nie przestanie sie plątać po produkcji i wymyślać te pozbawione sensu usprawnienia to ja za siebie nie ręcze i kiedyś mu dam z liścia. Jedź ambasadorze marki na placówkę dyplomatyczną do Kazachstanu. Tam przydadzą się twoje bzdurne wymysły.

obserwator

Do właścicieli i zarządzających firmą Fakro. Usuwaniem niewygodnych dla was wpisów nie wymażecie prawdy o firmie i waszym postępowaniu w stosunku do pracowników. Doskonale wiem, że macie możliwość kasowania opinii negatywnych dotyczących firmy i osób zarządzających, natomiast celowo zostawiacie wpisy obrażające pracowników po to, aby ich ze sobą skłócić. Łatwiej wam manipulować ludźmi, kiedy są skłóceni. Ten wpis prawdopodobnie też zostanie przez was usunięty z wiadomych względów. Osiągnęliście szczyt hipokryzji, brawo.

Bobo

Ludzie,!!!! Weźcie się za robotę i przestańcie się oczerniać A jeśli jest tak źle to składaj wypowiedzenie i na eske 19 do pracy Tam będzie lepiej

skoczek

_Ważna wiadomość dla szefa. https://media.giphy.com/media/5xtDarEfFAZ3FeNura8/giphy.gif

Armando

Szanowni Państwo, Mamy długi majowy weekend!!! Niewiem czy wiecie ale Artur robi grilla i zaprasza ludzi z firmy! Oczywiście opijanie podwyżek jakie dostali jego wybrańcy i on sam. Chłopak się trochę krępował powiedzieć to wszystkim dlatego wskazał tylko przedstawicieli załogi, żeby się dobrze za plebs bawiła. Szkoda tylko, że jedni będą opijać kase a drudzy topić smutki z mniejszej wypłaty. Gość bez honoru i szacunku, niech zacznie szanować tych co pracują na niego i jego znajomków!

Armando

oj są znajomki są, podwyżki dla nich i to za nieróbstwo. ja tam nazwiska niechce wymieniać bo RODO mamy a poreszta sacz i tak nas wwyyrrr jak on kaczora!

PrzejrzałemCię
@Armando

Coś tu śmierdzi. Jakiś Armando ostatnio bardzo aktywny na tym forum. Ewidentnie widać że ktoś tu kopie dołki pod kierownikiem wypisując niestworzone rzeczy jaki to on okropny, jednocześnie wybielając byłego dyrektora że niby taki był dobry. Dziwne? Nie. Widocznie ktoś ma w tym interes nastawiając negatywnie ludzi do A.R. i wypisując takie (usunięte przez administratora) Ciekawe kto? Niektórzy pewnie się domyślają.

Justynka
@Armando

Coś bredzisz z tymi podwyżkami bo z tego co wiem to wszystkim łącznie z administracją obcinają pensję i etat o 10%.

@Armando

A niech sobie robi, ja też sobie zrobię, a co jeszcze mnie stać. Jeśli chodzi o podwyżki, to jedyne jakie były ostatnio w tym zakładzie to podwyżki norm dla produkcji. Z tego, co się orientuje wszyscy przedstawiciele załogi, jacy zostali wybrani są z Sącza a nie od nas z zakładu, więc masz złe informacje. Nie zamierzamy użalać się nad sobą, lata wyzysku w tej firmie odpowiednio nas zahartowały, nie tak łatwo nas złamać. Więc Armando dobrze ci radzę zmień informatora bo ten ci bajki opowiada.

Xyz
@Armando

Ludzie cieszcie się ze nie zwalniaja, tak jak to sie dzieje w innych firmach dookoła... Z tego co mi wiadomo kazdy ma obnizana pensję o 10 proc i administracja i my, wiec wszyscy zostalismy rowno potraktowani, wszyscy tylko potrafia narzekac ...a czy w innych firmach jest lepiej? Wszedzie kamery niskie pensje ... Wyższe pensje są tylko tam gdzie czlowiek pracuje w chorym czterobrygadowym systemie i w szkodliwych warunkach z kamerami nad glowa... Ile w was ludzie zawisci... Zacznijcie zmieniac swiat od siebie ....kazdy dzien jest dobry na zmiany w zyciu np. Zmiane pracy ;) zly to ptak,co swe gniazdo kala pamietajcie !milego weekendu wszystkim .

@Xyz

Cieszę się, że mnie ani nikogo z koleżanek i kolegów nie zwolniono, bo w wielu firmach takie praktyki mają miejsce w związku z panującą sytuacją. Zgadzam się w niektórych firmach dużo gorzej traktują pracowników nie mam co do tego wątpliwości. Każdy z nas rozumie, że obecna sytuacja jest niekorzystna dla wszystkich, natomiast nie zawsze tak było. Przez ponad 10 lat działania zakładu w Rudniku, były okresy, kiedy była masa zamówień i produkcja szła w najlepsze a dochody firmy były przez to dożo większe,niestety nikt wtedy nie zaproponował pracownikom, że w związku z dobrą sytuacją firmy otrzymacie podwyżkę wynagrodzenia albo chociaż premie. I dla tego właśnie ja i podejrzewam nie tylko ja mam żal do osób zarządzających firmą, że w czasie gdy zakład prosperował dobrze, to sytuacja pracownika pozostawała bez zmian. Dopiero trzeba było rządowej ustawy o podwyżce minimalnego wynagrodzenia, żeby pensje poszły choć trochę w górę. Takie zachowanie pracodawcy mogę nazwać jednym słowem „WYZYSK".

Brawo
@obserwator

Jeden z nielicznych komentarzy, ktory nie obraza nikogo, nie wysmiewa i nie szerzy nienawisci oraz plotek... Co niektórzy na tym forum zapomnieli, ze nikt nie jest anonimowy;) wszystkie bzdurne komentatze pisza te same osoby... niekoniecznie juz pracujące w nasszym zakladzie...z zawisci i zazdrosci oczywiscie :) trzeba takim zachowaniom powiedziec stanowcze NIE , aby wszystkich innych nie oglupiac i nie nastawiac przeciwko sobie, bo o to w tym wszystkim chodzi .. Obudzmy sie w koncu i zacznijmy myslec i szanowac siebie nawzajem . . .

Wiola
@PrzejrzałemCię

I co z tego ? Wolno mi pisać co chcę.

Wilk

Bożena nie pisz o mnie głupot. Ja naprawdę lubię Artura i nigdy na niego złego słowa nie powiedziałem. Przy okazji dziękuję kierownikowi za dotychczasowe podwyżki. Jeśli inni nie dostali to trudno. Musicie się bardziej starać.

pan Z

Pewnie że wracam do swoich ziomali. Już na mnie czekają z browarem.Tylko korona się skończy. I skończ Jareczek pitolić o wilczym bilecie, bo Fakro to nie komunistyczna firma żeby jakieś śmieszne bilety dawać. Nie oceniaj ludzi przez pryzmat swojego postępowania. Może powiedz gdzie są ludzie z twojego działu: Misiu, Gedymin, Kaja itd. Umiesz tylko wykańczać a nie budować. Zabieraj swój kościsty tyłek z Rudnika i jedź dalej psuć resztę dobrego na Ukrainie. I nie używaj słów, których znaczenia nie znasz rządzicielu. Słowa tu zapisane weź sobie do serca i nie obracaj ich w żart, bo już nikt ci nie ufa i nie wierzy w to co mówisz. Znamy już twoje fałszywe spojrzenia i pozoranckie zachowanie. Nie robią już na nas wrażenia.Spójrz na siebie i zapłacz nad swoim losem. Nie masz już kolegów ani znajomych. Za garść srebrników sprzedałbyś własną matkę.

Zgadnij kto
@pan Z

Jesteś frustratem tak strasznym, że aż mi ciebie szkoda.

@pan Z

Ziomali to pan ma na ławeczce w parku, już na pana czekają z winem. Dla pana wiadomości nie jestem żaden Jareczek, wystarczająco dużo wrogów panie Z miałeś na własnym podwórku, więc nie szukaj daleko. Dla pana to bilet w jedną stronę i nie jest mi przykro z tego powodu. Oceniam pańskie rządy, na podstawie tego, jak pan postępował z pracownikami, i z jaką pogardą ich traktował. Może lepiej powie pan ilu pracowników przewinęło się przez zakład za pańskich rządów, umie pan wykańczać ludzi jak nikt inny. Znaczenie słów, których używam znam bardzo dobrze w przeciwieństwie do pana. Niema pan już władzy nad nikim i to pana najbardziej boli, jedyne co panu pozostało to wylać swoje żale na tym forum. I kto tu jest żałosny,mam nadzieję że dosadnie to panu wytłumaczyłem.

@obserwator

Synu nie ma pisze się osobno. Taki jesteś filozof a mówiłem ci, jak byłeś w podstawówce tępaku, żebyś uważał na lekcjach. Może ty do chińskiej szkoły chodziłeś?

Odp
@obserwator

Pamiętaj, że zarządzający realizują politykę właścicieli. Albo się podporządkują, albo wylatują.

@Tata obserwatora

W chinach uczą dużo lepiej niż ci się wydaje tato. Ten błąd był po to, aby sprawdzić, czy uważnie czytasz moje posty, jestem mile zaskoczony twoją dbałością o poprawną polszczyznę. Szkoda, że z czym innym nie idzie ci już tak dobrze.

Majster
@PrzejrzałemCię

Pod kierownikiem nie trzeba kopać dołków. On sam pod sobą wykopie.

Brygadzista
@obserwator

Powiedz kto cie wykorzystał i czy cie bolało. Jak tak to złóż skargę do komisji etyki. Od nich dostaniesz krem przeciwbólowy, który będziesz mógł też wykorzystać do awansów przy wchodzeniu komuś w d.

@Brygadzista

Widzę, że masz w tym duże doświadczenie specjalisto od awansów. Możesz spać spokojnie, nie mam zamiaru pozbawiać cię twojej profesji.

skoczek

_Dla kolegów. https://vk.com/doc304246151_490459911?hash=dd1512568cf951a2b6&dl=25d69243b298ee1394

• Jak się pracuje w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rudnik nad Sanem
  • NIP: 6020033201 REGON: 180061217 KRS: 0000239616

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)