Opinie o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

An

Nie rozumiem was ludzie kompletnie praca jest pracą za to płacą i wymagają nie siedzenia a robienia roboty bardzo dużo osób jest co chciało by pracować a nie może się dostać i czeka na odpowiedź a nieroby które mają tą pracę nie umieją poszanowac jej i potrafią pisać farmazony...

Papieski Inkwizytor
@An

Wiadomo, że do pracy idziemy pracować, a nie leżeć. Jednak to, co się ostatnio dzieje w firmie, to dno. Wyciskanie ludzi jak sok z cytryny. Absurdalne zwiększanie norm, których większość nie wyrobi. Owszem. Chcą takich norm, to niech zostawią na zakładzie tylko najlepszych pracowników, a resztę włącznie z żoną brygadzisty (wiadomo jakie ma tempo) wyrzucić. I zapłacić tym najlepszym przynajmniej 2000 na początek. Poza tym jeśli trochę byś popracował w tej firmie, dość szybko zmienisz opinię.

Zmeczony sytuacja

Będąc anonimowym łatwo kogoś obrażać, dlaczego jak są zebrania i czekają na wasze pytania to siedzicie cicho? Nieliczni zabierają glos. Może tej firmie potrzebne są związki zawodowe, żeby walczyli o nas, może wystarczy porozmawiać z Dyrektorem, jakoś załagodzić chorą sytuację. My na kadrę, kadra na nas.. . On też człowiek. Może nie obrazilby się na nas. ????

@Zmeczony sytuacja

Związki zawodowe godna inicjatywa ale muszę Cię zmartwić Rysiek z Sącza nigdy na nie nie pozwoli bo wie że jak się ludzie zjednoczą zaczną się problemy typu lepsze podwyżki itp aaa teraz płaci grosze i panuje nad wszystkim.

Czesiek
@Piotr

Ziew

@Zmeczony sytuacja

Ponieważ większość osób boi się o swoje premie skromne pracę nie mająć świadomości że wszędzie dostaną takie wynagrodzenie bez takich wymagań takie nie rozważne normy na zachodzie za akord płacą extra

W tej firmie licżycia się tylko ilość wykonanej pracy człowiek a co to jest tylko maszyna która powinna robić szybciej i więcej i więcej najlepiej za darmo

Xxx
@Zmeczony sytuacja

To niech zachowuje się jak człowiek.

Polecam firmę.

Kontra

Żenujące żeby (usunięte przez administratora) takie rzeczy wypisywał

Szarlej
@Kontra

Albo dyrektor zaczął się tu udzielać, albo ktoś tutaj trolluje.

Zbyszek
@Kontra

A co alkoholiku prawda boli? jak by nie twoja żona i jej ojciec dalej byś klepał biedę aaa teraz co taki KontraKozak? lapsie jeba.y zawiasy już ci się skończyły? i ty masz reprezentować zakład nie ośmieszaj sie!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.

Hahaha. A z-ca dyrektora w sandałach pomyka do pracy. Co za bezguście. Miejsce pracy to nie plaża ani nadmorski deptak. Hahaha.

Szarlej
@Ania

Tu nawet nie o bezguście chodzi. Biurowi z Sandrewu mogą sobie przychodzić do pracy ubrani na letnio, a zwykły robotnik pomimo tego ze na hali (klejenie) temperatura sięga w upały 36 stopni przy wilgotności 56% musimy być w stroju roboczym. Nie można nawet w spo dniach podwinąć nogawek. Czapka na łeb i do roboty.

@Ania

Bezguście nie bezguście piesek jest jaki jest ale tragedii niema za ta ruda p.zda olo z warkoczykiem jak dziewczynka tak (usunięte przez administratora) i płacze o byle co że głowa mała nie wiem czy ma okres czy przechodzi dojrzewanie szkoda że Pawła niema bo z tą psychopatką to już nie mogę coraz więcej ludzi się zwalnia ze względu na takie właśnie rude psychopatki i niskie zarobki ehhh... Dziś piątek miłego odpoczynku życzę na weekendzie i nadziei na lepsze jutro!

Kontra
@Tomek

A ty czego się nie zwolnisz jak ci nic nie pasuje. Brak ci odwagi pajacu?

@Tomek

Jak ci tak źle to się sam zwolnij. Brak ci odwagi?

XxX

Witam Nie polecam nikomu nawet pomyśleć o tej firmie a co dopiero się zatrudniać na start goła podstawa po 3 miesiącach +120 zł brutto + 5% premii. Praca jest ciężka i niewdzięczna ścigają pracownika na każdym kroku (usunięte przez administratora)

Reynevan
@XxX

Po trzech miesiącach dostałeś +120 brutto do podstawy? Szczęściarz z ciebie. Może jakaś rodzina dyrektora? Zazwyczaj po okresie próbnym podstawa pozostaje bez zmian, tylko dorzucają 5% premii(usunięte przez administratora)

Coś
@Reynevan

Zazwyczaj nie znaczy zawsze po za tym jedyna rodzina Zdzicha jaka pracuje w sandreszczu to bocian wiec pudło sherlocku...

Ktoś

Dlaczego ciągle usówane są wpisy?

Coś
@Ktoś

Bo Zdzicha prawda w oczy kole...

foltest

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Na rozmowie (usunięte przez administratora) zachęca możliwymi podwyżkami w przyszłosci, obiecuje że dwa razy w roku jest deputat drzewny dla pracowników. W rzeczywistości po trzech latach pracy zarabiam 150 zł więcej niż nowy pracownik. Drzewo też ciężko dostać dwa razy w roku. Na przydział deputatu czeka się coraz dłużej. Dziwnym trafem pomiędzy drugą zmianą w piątek a pierwszą w poniedziałek odpadów drzewnych ubywa, a żaden pracownik w weekendy drzewa nie dostaje. Praca jest ciężka; normy (usunięte przez administratora) że bardzo ciężko wyrobić. Pracownik się nie liczy, tylko norma i jakość. Jestem w trakcie poszukiwania nowej pracy i się zwalniam. Ogólnie nie polecam. Nie za te pieniądze.

@foltest

Brygadzista po 13 latach pracy tez jest na wypowiedzeniu wiec chyba już nic więcej nie trzeba żeby omijać Sandreszcz szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)

Jejebong

Ale odchodzi, bo wyjeżdża. Czyli jest na wypowiedzeniu. I kto by pomyślał, że ten człowiek akurat się zwolni.

@Jejebong

Tak wyjeżdża bo ma dość (usunięte przez administratora) firmy próbowali go przekonać podwyżka ale nic to nie dało. A ty wieśniaku (Prawda) (usunięte przez administratora)sobie barana nie zostawi firmy z dnia na dzień szkoda go bo dobrze ogarnia robotę.

• Jak się pracuje w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rudnik nad Sanem
  • NIP: 6020033201 REGON: 180061217 KRS: 0000239616

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)