Opinie o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

obserwator

Majówka zapowiada się bardzo gorąca i burzliwa. W przyszłym roku FAKRO będzie obchodzić 30 lat istnienia, chyba że nie przetrwa obecnego kryzysu. Spokojnie, czarodzieje z Sącza na czele z wielkim magiem już myślą nad magicznymi zaklęciami, które mają temu kryzysowi zapobiec. Co to oznacza dla zwykłego pracownika, nic dobrego zresztą jak zawsze w takich sytuacjach, skutki najdotkliwiej odczują pracownicy produkcji.

obserwator

Te pseudowybory na przedstawicieli pracowników to była zwykła farsa, na karcie do głosowania sami pracownicy z Sącza, zbieg okoliczności nie wydaje mi się. Zarząd już o to zadbał. Co teraz wybierzecie: - wprowadzenie przestoju ekonomicznego i zmniejszenie do 50% wynagrodzenia pracownikowi, który nie wykonuje pracy. - ograniczenie wymiaru czasu pracy do 20%, a co za tym idzie proporcjonalne zmniejszenie pensji pracownika. - otrzymanie dofinansowania wynagrodzenia i dofinansowania składek na ubezpieczenie społeczne z FGŚP. Co pracodawca musi zrobić, żeby skorzystać z art. 15g ustawy?. W przypadku każdej z trzech ww. form pomocy przewidzianej w art. 15g ustawy trzeba spełnić podobne przesłanki. Ich spełnienie musi nastąpić łącznie. - nastąpił spadek obrotów o 15% (wg Kryterium I) lub o 25% (wg Kryterium II) spadki obrotów są następstwem wystąpienia COVID-19. - z przedstawicielami pracowników zawarto porozumienie, w trybie opisanym w art. 15g ust. 11 ustawy. - zgodnie z zawartym porozumieniem, pracownik nie wykonuje pracy z przyczyn, które go nie dotyczą (przestój ekonomiczny) lub pracownikowi zredukowano wymiar czasu pracy. Po to właśnie są potrzebni wam przedstawiciele pracowników do podpisania niekorzystnego porozumienia, którym możecie objąć całą załogę lub jej część. Przejrzeliśmy wasz plan na wylot cwaniaczki z Sącza, też coś dla was mamy, żebyście się nie zdziwili?.

obserwator

Zarząd z prezesem myśleli, że ich innowacyjne pomysły usprawnią i zwiększą produkcje, a nowoczesne maszyny będą same robić robotę szkoda, że nie zapytali o zdanie pracowników co o tym sądzą . (usunięte przez administratora) tym lepsza. Wbijcie sobie do głów, ludzkich rąk nie zastąpicie żadnymi maszynami choćby były ze złota. Zacznijcie doceniać pracowników produkcji, bo to jest wasz największy skarb. Zamiast ładować kasę w kolejne niczemu niesłużące buble, pieniądze te przeznaczcie na to, co macie najcenniejsze, czyli swoich pracowników.

Bing

A co się dzieje kolego?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Manager baru
Wrocław
Hard Rock Cafe Warsaw
Powrót kaczora!!!

Ta firma jest cała (usunięte przez administratora) wiedząc że czesieka żona wróciła z zagranicy nie miała kwarantanny nie zamkneli zakładu,a czesiek menel jeden chodzi do roboty jakby nigdy nic bo szkoda mu kilka złoty stracić bo za co bedzie chlał a o tym że mógł kogoś narazić na koronowirusa nie pomyślał?,brawo obsrajkiblu jeden

Realista
@Powrót kaczora!!!

Dobrze piszesz. Jakby był dyrektor to zaraz zrobiłby z tym porządek. A tak, jest jak jest. Każdy robi co chce. Nikt się za nami nie wstawi i nikt nie zadba o nasze zdrowie. Co każe sącz artur wykona i dalej będziemy rypani. Gdzie jest teraz przemądrzały pełnomocnik z sącza, co odgrywa rolę zaangażowanego i chwali się w sączu naszą robotą i naszymi pomysłami. Już nie przyjedzie do Rudnika na wycieczkę bo się boi czy właściwie nie ma po co i obecna sytuacja jest mu na rękę?

kusik

Sprzątaczka zamiast odkażać klamki i kible chodzi po hali i ploty roznosi. Maszkara pieprzona łazi tylko i trzęsie tymi lokami na pustym łbie. Robotę co ona robi to kusikowa machnie w 4 h. Dajcie ją na strugarke to poczuje co to robota. A tera ma luzy to sie szwenda bezmózg jeden i ludzi obbgaduje. Precz z tom czarownica miotła w d..i do roboty nierobie.

@kusik

To sam zostań sprzataczem i czyść kible które Czesiek obsra. Myślisz, że to takie przyjemne?

go

(usunięte przez administratora) To wszystko powinno być usunięte. Nie szkoda ci czasu na wyszukiwanie takich wulgaryzmów?

megi

Nie wiem, czy aktualnie przyjmują nowych. Zawsze możesz spróbować, ale jeśli myślisz, że będziesz opierdalał się tak jak wcześniej, to się grubo mylisz.

@megi

Zrobię icea każdemu kto się odważy przyjdzie i poprosi. Jak mi się spodoba to może dam wiecej. Trzech pierwszych ma gratis reszta po 50 zeta.

@megi

Przyjdź na przerwie po papiery to masz to jak w banku... ;-)

???
@Piotr

No i co zrobiła ci, bo nie wiem czy przychodzić

Lewa ręka megi

Ty się odczep od starych kawalerów. Jak cie dopadniemy z arturem to ci pokażemy co to bujna fantazja. Narazie pilnuj swojego pisklaka żeby nie zginął przy naszych ptakach do których megi sama przyjdzie.

xd
@???

Ja jestem zadowolony. Nawet nie musiałem płacić

Smuteczek, niby jak się idzie po tej hali i rozmawia z ludźmi to wszyscy wydają się w miarę rozgarnięci a wystarczy taka (usunięte przez administratora) strona i już można wylać wiadro pomyj na kolegę/ koleżankę z pracy. Myślę że cel powstania tej strony zdecydowanie minał się z założonym przez autora i teraz odzwierciedla jedynie problemy niektórych osób a nie opinie na temat danej sytuacji w firmie. Plucie jadem do o koła nie poprawi waszej sytuacji w życiu :( (usunięte przez administratora)

nieśmiały
@:)

Dzięki filozofie z sącza za wskazówki. Teraz może się odważę i pójdę do megi zagadać.Powiedz mi jeszcze proszę co to jest ta reputacja bo ja mam długą ale nie wiem czy to o to chodzi i czy moja dla megi wystarczy. AAAAAA i naucz się matole pisać bo byki robisz ciamajdo.

@nieśmiały

Nie wiem dlaczego odebrałeś moją wypowiedź tak osobiście. Przedstaw się to zgłoszę się na korki do Ciebie i coś sobie dorobisz do wypłaty. Pozdro mordeczko :)

@megi

Ty się cały czas opierdal..sz i nikt ci nic nie mówi. Jak ty to robisz? Pewnie siedzisz w d u tego z sącza. Jak tam jest. Może ja też spróbuję.

życzliwy

Nawet w obliczu epidemii koronawirusa zwykli robole muszą dalej (usunięte przez administratora) na kapitalistów i prywaciarzy, natomiast bardziej uprzywilejowani mają wolne od pracy i jeszcze im za to zapłacą. To jest kpina i zarazem cała prawda o tym, jak pracownicy fizyczni są traktowani. Czy zakłady pracy nie są skupiskami ludzi, a może dla zarządów firm i władz tego kraju jesteśmy stadem baranów przeznaczonych na rzeź?. Na koniec tego wywodu mam dla was nutkę, która mówi jasno, jak jest. Zachęcam do przesłuchania link do utworu poniżej. Pozdrawiam. Cypis-Możesz być pewny. (usunięte przez administratora)

Stefan
@życzliwy

Na jakich stanowiskach każą Wam pracować w czasach obecnej pandemii? Czy jeśli ktoś się boi zarażenia to może zostać w domu?

@Stefan

Witam. Wszyscy pracownicy i ci z biura i z produkcji przychodzą do pracy normalnie niezależnie od stanowiska. Ograniczone są tylko wizyty osób trzecich (kurierzy, dostawcy, kierowcy). Odwołane są również wszelkiego rodzaju zebrania z pracownikami.Odnośnie drugiego pytania zachęcam do zapoznania się z tymi linkami tam, uzyska pan odpowiedź. Pozdrawiam. https://www.gov.pl/web/koronawirus https://www.pip.gov.pl/pl/wiadomosci/108610,praca-zdalna-przeciwdzialanie-covid-19.html https://expressbydgoski.pl/koronawirus-wolne-w-pracy-praca-zdalna-panstwowa-inspekcja-pracy-wyjasnia-16032020/ar/c10-14853677 https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/swiadczenia/-/publisher/details/1/informacja-o-uprawnieniach-do-swiadczen-z-powodu-poddania-sie-kwarantannie-lub-izolacji/3194262 https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/swiadczenia/-/publisher/details/1/dodatkowy-zasilek-opiekunczy-na-czas-opieki-nad-dzieckiem-w-zwiazku-z-zamknieciem-z-powodu-covid-19-zlobka-klubu-dzieciecego-przedszkola-szkoly/3200403

dyrek
@Stefan

Najlepiej przyjdź do kadr i podpisz rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym. Wtedy nie będziesz musiał pracować a w domu możesz zostać na czas nieokreślony. Decyzja należy do ciebie. Nie czekaj zbyt długo, bo ilość miejsc ograniczona. Ktoś przecież musi pracować.

życzliwy

Poniedziałek to taki chu....owy dzień dla każdego pracownika, że warto by go zacząć z miłym akcentem na początek. Ten utwór dedykuje wszystkim pracownikom Grupy Fakro i nie tylko. Pozdrawiam. Link: https://www.youtube.com/watch?v=hFtH8B1NU9E.

Widz
@życzliwy

Dobre. Nawet kaczor był.

życzliwy

A teraz coś na wesoło, utwór specjalnie dla szefa wszystkich szefów pana prezesa R.... Mam nadzieję, że się spodoba. Link do utworu: https://www.youtube.com/watch?v=Lygg-vHjEPI.

Jestemktóryjestem

W 2020 roku pensja minimalna wynosi 2600 brutto. Pomimo że nie dostaliśmy jeszcze żadnych aneksów, brygadzista z mistrzem cisną pracowników jakbyśmy mieli conajmniej 4000 "na rękę" dostać. Firma szuka oszczędności, ale nie tam gdzie powinna. Po tym co dzieje się ostatnio, można wywnioskować, że stanowisko brygadzisty jest zupełnie niepotrzebne, skoro ma czas na klejeniu przesiadywać i pracować jak zwykły robol. Niby "pomaga", ale w rzeczywistości rzeczywistości to jest takie poganianie. Tylko szybciej i więcej. (usunięte przez administratora)

xx
@Jestemktóryjestem

Brygadzista roi swoje, bo za to mu płacą. Chcesz mieć lepiej jak brygadzista to się zgłoś. Jak chcesz awansować szybciej to rób jak Skiba, rób aske długiemu z Sacza to dostaniesz podwyzke i ambasadora marki.

Czy na stanowisku elektromechanika nadal jest wakat? Może ktoś napisze jakie warunki proponują, jaka kasa, jaka atmosfera w firmie? Warto wogóle składać papiery? Te maszyny w firmie to jakie: nowe, stare? CNC czy jakieś proste. Żebym czegoś nie sp....jak przyjdę do roboty. Są jakieś testy przed przyjęciem do pracy czy od razu przyjmują i rzucają na głęboką wodę? Na jaki czas umowa?

Virion

Nie wiem, czy jest wakat. Zadzwoń, przyjdź i zapytaj. Kasa na początek minimalna, później dodają duże premie. Atmosfera w firmie jest super. Ludzie przyjacielscy, chętni do pomocy. Część maszyn jest stara, ale firma powoli dokupuje jakieś nowe. Nie ma się co bać. Maszyny są tak dopieszczone przez utrzymanie ruchu, że rzadko się psują. Testów żadnych nie ma. Wszystko wyjdzie w trakcie. Ale dzięki temu najwięcej się nauczysz. Złóż podanie. Warto. Firma Fakro jest drugą na świecie w branży okien dachowych, dzięki temu zarabiamy niczym na zachodzie..... Zachodzie Ukrainy. ????

Czy Sandrew Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

juga

Tak. Na placu

ChujCiWRyjPizdoModeratorze

Chciałem zacząć od tego że kasowanie wpisów na rzecz pseudo hejtu jest porostu żałosne do bólu. Bo tylko prawdziwa opinia pracowników danego zakładu da opinie dla innych jak wygląda sytuacja w danym zakładzie i żadna powtarzam ŻADNA z góry narzucona sztuczna korekta opinii nie da prawdziwego obrazu zakładu. Jak do niedawna portal dawał relatywne opinie o różnych zakładach tak teraz to kpina i pozostawia tylko takie które są dodatnie a nie pokazują prawdziwego obrazu danego zakładu i cały sens istnienia portalu jest zbędny...

Elżbieta
@ChujCiWRyjPizdoModeratorze

Masz rację, że opinie pracowników pomagają osobom, które są zainteresowane pracą w Sandrew. Jednak muszą one być napisane w sposób kulturalny i nie obrażać nikogo! Wtedy przypuszczam nikt opinii nie skoryguje. Napisz proszę jak są Twoim zdaniem pracuje w firmie.

ChujCiWRyjPizdoModeratorze
@Elżbieta

Witam moim zdaniem patrząc zupełnie z boku można dostrzec kilka faktów po pierwsze primo wypłata jest zawsze w terminie niema żadnych poślizgów i tłumaczeń jutro jutro itp. ale niestety tylko parę osób z produkcji ze stażem +10 lat ma wypłaty zbliżone do 3k aaa reszta ehhh minimalna z małym+ za zrealizowaną prace jest po prostu nieodpowiednia bo praca jest ciężka i zasługuje na wyższe wynagrodzenie. Secundo niektóry chorują sobie jak im się podoba i pracodawca nic z tym nie robi nie licząc wydłużenia oczekiwania na drewno opałowe czy utnie lekko premie doszło nawet do tego że niektórzy nie mają już urlopu i wykorzystują chorobowe jak urlop.Tertio za niedługo szykują się poważne zmiany w funkcjonowaniu zakładu i teraz nie jest odpowiedni moment aby się zatrudniać bo nie wiadomo jak będzie wyglądać sytuacja po zimnach.

@Elżbieta

pracuje mi sie dobrze ale zarabia zle

KKKKKK

Firma jest OK !

x
@KKKKKK

tylko zarzad do kitu

mi2

wie ktos o co chodzi z tym zarzadem?

nieugiety

jakie to poważne zmiany się szykują

Czesiek
@nieugiety

Nie rozumiem, to jest pytanie czy stwierdzenie? Znaki interpukcyjne są Ci obce?

Rysiek

https://www.youtube.com/watch?v=3hp9hLS-Bfs&t=14s podoba się mój wywiad?

Niekonsekwentny brygadzista. Niektórym można więcej, 1/6 zmiany mogą przesiedzieć w szatni, przegadać, gapić się w telefon, kiedy inni nie mogą na 2, 3 minuty spocząć bo zaraz zwraca się im uwagę. Moja cierpliwość się powoli kończy. Jeszcze trochę i wyciągnę to wypowiedzenie które od 3 miesięcy noszę w plecaku i zaniosę do biura. Coraz mniej zależy mi na pracy tutaj.

Bez komentarza. ..
@ja

Nie czekaj z wypowiedzeniem. W żłobku miejsc nie ma ale jest sezon na zbieranie ziemniaków.

ZbychuMiłośnikŚwiń
@ja

Zrób coś mądrego i zwolnij się teraz nie czekaj bo będzie tylko gorzej...

Turbo
@ja

Nie rozumiem was. Praca ogółem nie jest zła , wcale nie ma tragedii z normami, a pracowałem prawie na każdym stanowisku. Komu nie pasują zarobki niech szuka innej pracy albo zacznie pleść koszyki - proste. Jest tam wiele osób bez doświadczenia i wykształcenia ( patologia). Koniec i proszę bez głupich odpowiedzi.

Agentka ochrony

Dobry pracownik nie ma problemu i zawsze radzi sobie w każdej pracy!!

Xxx
@Agentka ochrony

Owszem pod warunkiem że w tej pracy jest normalny pracodawca A nie złośliwiec.

Janek
@Agentka ochrony

Ale dobrych pracownikow w sandrewie mozna na palcach jednej reki policzyc. Same ciolki typu wąs, żuczek, popieluch i miter.

@Janek

(usunięte przez administratora) , sam nie jesteś lepszy ( wiem kto to pisał) . Za klejenie też sie niedługo wezmą , zobaczą ile dopisujecie itp

Zmeczony sytuacja

(usunięte przez administratora) Jak nie da się czegoś zrobić to się nie robi. I po temacie. Przejmować się czyjąś fantazją.

Jezusek malusieńki
@Zmeczony sytuacja

Łatwo powiedzieć. A Zbysiu co chwile będzie rył banię aż się żyć odechciewa.

Zmeczony sytuacja
@Jezusek malusieńki

Bo on od tego jest. To że ktoś sobie wytyczy norme z kosmosu to nie znaczy ze jest ona wykonalan. Te dzieci co przyjeżdżają normowac nie maja zielonego pojęcia o robocie.

Raiman

Skąd to info?

Inquisitio haereticae pravitat

Jest źle, a będzie jeszcze gorzej.

• Jak się pracuje w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rudnik nad Sanem
  • NIP: 6020033201 REGON: 180061217 KRS: 0000239616

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)