Opinie o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

skoczek

Trening czyni mistrza. (usunięte przez administratora)

Megi

A ja mam dzisiaj wolne i ide na loda z AR

@Megi

Potwierdzam.Już nie mogę się doczekać.

xyz111
@kierownik

Zdasz relację? Jak polewa smakowała? czy na gałeczki ładnie spływała?

@xyz111

Spotkanie było bardzo udane a lodzik doskonały. Więcej powiedzieć nie mogę,zrozum, obiecałem.

@kierownik

Ale ja się pochwale. Było kiepsko. Ciapa nie dał rady. Chciał dobrze ale dystans miał za krótki a ja dalej czekam

@Megi

Może i tak, ale nic na to nie poradzę, że mnie tak rozpalasz kotku.

człowiek z zasadami

Każdy z pracowników powinien kierować się pewnymi zasadami. Oto niektóre z nich. : ) 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje, aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

tajny agent

Na nową furę to kasa jest, a na wypłaty dla pracowników to już zabrakło.(usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.
biduś

Jak tak można przez ten kryzys musiałem dzieciom rozbić skarbonkę.(usunięte przez administratora)

Erem

Witam ,siedzę już 2 misiące na chorobowym i nikt nawet nie zadzwonił żeby zapytać co ze mną, jak sie czuje,nikogo z firmy to nie obchodzi ,w sierpniu kończy mi sie umowa i nikogo to nie obchodzi że ktoś ma poważny życiowy problem i potrzebuje pracy żeby mięć na leki, bo myślą że udaję i płace za chorobowe lekarzowi, nie mam zamiaru tu kogoś obrażać bo to nie ma sensu jeżeli kogoś obrzaiłem to bardzo przepraszam

RR

Chciałbym pojechać na sanki ale boje sie że potem nie dostane podwyżki. Przecież obiad i kiełbasa na ognisku kosztuje. Kto za to zapłaci, najpierw firma a potem pewnie my. Już sie pewnie znudziły sanki tym z Sacza to teraz nam proponują. Jam tam wole kase wiekszą do wypłaty a pojeżdze sobie na swoim rowerze. Gdzie jest ten z kitką co obiecywał podwyżki. Teraz chyba bawi sie na feriach a my tyramy za marny grosz. Jak długo jeszcze będą nam jeszcze wciskać kity o większej wypłacie. Premie wyższe dajcie a nie normy.

Łączy nas Fakro
@RR

Czy podjedziesz na sanki czy nie to i tak twoja wypłata się nie zmieni. Lepiej robić koszyki? Materiał też trzeba kupić. Każdy narzeka a każdy pracuje.

Zły13333
@Łączy nas Fakro

Bo gdzie ma pracować pojebie jak roboty nie ma

blablabla

Piszesz żeby nie szerzyć plotek a za chwilkę wyciągasz takie informacje a gdzie dowody jakieś skoro Ty nie szerzysz plotek, pokaż ten wyrok w zawiasach albo jakie konkretnie informacje są "donoszone" i do kogo? Co do wypadków tego pana, to koledzy z cellfastu pamiętają jak go tam karetka zabrała, w domu sobie głowę rozbił na prostym chodniku a w sandrewie wsadził nogę pod maszynę którą sam przewrócił tak przynajmniej głosi legenda.... Zapraszamy do stalowej tutaj jest lepsza praca dla takich fachowców jak Ty a i już jednego kolegę tam masz tylko delikatnie się z nim obchodź.

horyzont zdarzeń
@blablabla

dowody właśnie odpisały żądając ich przedstawienia ,jesteś żywym dowodem który nie wyciąga wniosków z błędów i nie poczuwa się nie zapominaj że zawiasy ograniczają a inspekcja pracy obserwuje i robi wywiady środowiskowe myślisz że jesteś niewidzialny bo robisz i mówisz co ci karzą stwarzając wrażenie dobrego pracownika jesteś po prostu parodią nie posiadasz kręgosłupa moralnego

Skończyły się wiolki, zdziski, artury, magdy, zbyszki,olki,czeski, sprzataczki, grzeski i wreszcie nadeszła moja kolej. Zaczynam się powoli martwić że niedługo w Rudniku nie będzie na kogo wylać pomyj w tym tempie.... Weź się chłopie za swoje życie i nie narzekaj. Pozdrawiam wszystkich którzy się tutaj dzisiaj udzielają, Michał :) PS: Żeby było coś na temat, polecam firmę zarobki dobre a koledzy jak wyżej widać bardzo pomocni i uprzejmi. Nigdy nie pracowałem w lepszej firmie xd

glosrozsądku
@:)

Spoko Michał, każdy zdrowo myślący człowiek, wie że tego typu wulgarne, chamskie i mijające się z prawdą wpisy, nie świadczą o osobie o której dany komentarz jest napisany...tylko o osobie która to pisała;) ...myślę, że wielu pracowników się z tym zgodzi, bo przecież w Sandrewie pracuję dużo wartościowych osób. Anonimowo wyśmiany może być każdy z nas, wystarczy mieć inne zdanie na jakiś temat ,więcej zarabiać ,być na wyższym stanowisku, mieć jakieś cele i ambicje w życiu, wykazywać się kreatywnością ... a nie zajmować się pierdołami, głoszeniem plotek i spekulacji (kto z kim robi grilla i z kim siedzi na ławce i kto co, robi zeby awansowac , czy ktoś robi...czy nie ), domysłów, narzekaniem, obgadywaniem ...Zazdrość to przemawia przez 80% wpisów..to przykre,że wiedzę się wam,aż tak zle, że swoje życiowe porażki musicie przelewać na takich stronach jak ta ...to naprawdę żenujące .. ;) Nie tędy droga ... Ps. anonimowość w sieci jest tylko pozorna....... :)

@glosrozsądku

Zgadza się. Bardzo wielu pracowników w tym zakładzie to życzliwi i wartościowi ludzie, osobiście się o tym przekonałem. Gdy zaczynałem tutaj pracę, wiele osób mi na początku pomogło, wytłumaczyło, pokazało co i jak należy robić. Jestem im za to wdzięczny. Właśnie, gdyby nie pomoc i życzliwość koleżanek i kolegów z pracy to prawdopodobnie bym już tu nie pracował. Cieszę się, że mogę z takimi ludźmi nadal pracować.

@obserwator

szkoda tylko, że nie tyczy się to wszystkich (dobrze że znacznej części roboli), niestety nie tych z sącza bo mają nas za nic. robol na nich robi a oni kase biorą a nam prawie nic, bo wybrańcy kierownika podwyżki dostali ale to trzeba sie z kierownikiem w biedronce pointegrować, na ławce lodzika zjeść itp - nie piszcie że nie bo osobiście widziałem przed weekendem i jestem w szoku ps. z tego co słyszałem to wchodzimy w kolejną tarcze więc czeka nas -20% pensji i etatu;( żal;/

Reynevan
@obserwator

To widocznie z tym brzuchatym nie robiłeś. Ja wymiekam. Nakreskuje cały stół, oprze brzuch o blat i cały czas gada przez telefon i patrzy jak zapieprzasz. A jak robisz za wolno to coś mruczy pod nosem. Ten drugi nie lepszy. Niech dalej sami robią i kij im w zad. A jak przychodzi brygadzista to pokazuje jaki on pracowity. Dobrze że już się wypisałem z klejenia. Także nie wszyscy są życzliwy.

@horyzont zdarzeń

Krystian skończ z tym straszeniem boś za głupi na takie wpisy.

STRAJK

W Fakro już przymierzaja się do strajku od czerwca. Proponuję zorganizować też coś u nas, żeby był normalny czas pracy i całe zarobki.

nieugiety
@STRAJK

pytanie tylko kto na zakładzie zrobi ten strajk jeżeli nie mamy związków zawodowych

Zamiatam smieci
@nieugiety

Tylu odważnych przedstawicieli mamy na go worku ze związki zawodowe są zbędne. Myśle ze w tej trudnej sytuacji dla wszystkich pracowników możemy liczyć na nich i wyjdą krzyczeć tym razem pod bramę w naszym imieniu. Wystarczy żebyście krzyczeli w połowie tak dobrze jak rozglaszaliscie plotki o kolegach i koleżankach.

Robol
@nieugiety

Po co ci związki zawodowe. Wystarczy jak wszyscy jednocześnie nie przyjdziemy do pracy w poniedziałek. Nikt nam nić nie zrobi, przecież ażdy ma urlop na żądanie. A związki zawodowe trzeba na spokojnie założyć, bo inaczej ciągle nas będą robić w (usunięte przez administratora)

Tarcza
@STRAJK

Święta racja. Ta tarcza i ograniczenia czasu pracy to w przypadku fakro zwykła polityczna ściema żeby kasę od państwa wyciągnąć. Tiry fuckrowskie nie nadążają z dowożeniem towaru, na magazynach brakuje okien a tu starta. Ciekawe nie? Ale kombinują, a my znowu dostaniemy po (usunięte przez administratora)

@STRAJK

Zarząd bardzo szybko przejrzałby na oczy, gdyby przez dwa trzy tygodnie pracownicy, którzy są kluczowi dla całej produkcji w zakładzie, poszli na chorobowe. Jeśli nie miałby kto wykonać zamówień do Sącza, to szybko oddaliby pracownikom to, co zabrali. Wystarczy kilku pracowników i cała produkcja stoi.

nieugiety
@Robol

nie sądzę żeby wszyscy nie przyszli do roboty w poniedziałek i nie każdy ma urlopy na żądanie

Olo

Dzień dobry, Czy ktoś otrzymał aneks do umowy w związku z zmniejszeniem etatu. Wg prawa pracodawca ma taki obowiązek. Zmniejszenia wymiaru etatu można dokonać aneksem do umowy na mocy porozumienia stron lub w trybie wypowiedzenia zmieniającego. Podstawową różnicą treści umowy o pracę na pełny etat i na część etatu jest konieczność wskazania liczby godzin ponad określony w umowie wymiar czasu pracy, których przekroczenie uprawnia pracownika poza normalnym wynagrodzeniem do dodatku do wynagrodzenia za godziny nadliczbowe. Jeżeli zmniejszenie wymiaru etatu pociąga za sobą zmianę wynagrodzenia, należy w treści umowy o pracę dokonać zmiany kwoty wynagrodzenia. Zmniejszenie wymiaru etatu a informacja o pozaumownych warunkach pracy Każda zatrudniona osoba powinna otrzymać od pracodawcy w ciągu 7 dni od momentu zawarcia umowy o pracę informację o pozaumownych warunkach pracy. Aktualizacja informacji o pozaumownych warunkach pracy obejmuje: dobową i tygodniową normę czasu pracy, częstotliwość oraz termin wypłaty wynagrodzenia za pracę, wymiar przysługującego urlopu wypoczynkowego, długość okresu wypowiedzenia umowy o pracę.

@Olo

Aneks do umowy nie jest potrzebny, ponieważ w Sączu zostało podpisane porozumienie z przedstawicielami reprezentującymi pracowników, jest ono wiążące dla każdego pracownika, którego obejmuje, zgoda pracownika nie jest w tym przypadku konieczna. Odpowiednie zapisy w porozumieniu regulują kwestie wymiaru czasu pracy i wynagrodzenia pracownika. Martwi mnie natomiast to dlaczego pracownicy nie otrzymali do wglądu pełnej treści podpisanego w Sączu porozumienia. Podejrzewam, że pracodawca celowo zataił przed pracownikami część informacji zawartych w porozumieniu, po to, aby uniknąć protestów. Gdyby nie miał nic do ukrycia, to kopia porozumienia podpisanego w Sączu wisiałaby na tablicy informacyjnej tak, aby każdy pracownik mógł się z nią zapoznać. Jako pracownicy mamy prawo otrzymać pełną informację dotyczącą wszystkich zapisów, jakie znajdują się w podpisanym porozumieniu, a tego nie otrzymaliśmy. Takie postępowanie pracodawcy osobiście uważam za niezgodne z prawem.

@obserwator

Porozumienie poparte przez kierownictwo, zgodnie z prawem mamy mieć do niego wgląd. Tu mam pytanie do pana AR: 1. Jak wygląda sytuacja ze zwolnieniami czy mogę być czy mamy ochronkę na kilka miesięcy? 2. Co z umowami czasowymi? 3. Jak naliczane są odprawy i wszystkie należne ekwiwalenty? Ktoś coś nas już informował oficjalnie czy tylko domysły chyba że przespałem coś (to też możliwe) Po drugie za chwilę będzie kolejne porozumienie i kolejna obniżka pensji, zarząd chce kolejną tarczę wdrożyć i znowu nas wycmokają;/

Robol
@obserwator

Niezłych wybraliśmy przedstawicieli, jak podpisują w Sączu niekorzystne dla nas rozwiązania. Dlaczego tam nie ma nikogo od nas? Pewnie zarządowi to nie pasowało.

Smiechnahali
@Armando

Wątpię żeby (usunięte przez administratora)wchodził na ta stronę i czytal twoje wypociny, jak masz jakies pytanie to idz do niego osobiscie i zapytaj ....a nie tutaj sie produkujesz ...

@Robol

Niestety, ale możliwość wyboru zabrano nam już na początku roku, gdy Fakro PP połączyło się z Sandrewem, to automatycznie wszyscy staliśmy się pracownikami jednej spółki. Firma w Sączu zatrudnia kilkuset pracowników, więc było oczywiste, że zostaną wybrani ludzie z Sącza dlaczego, bo o wyborze decydowała jak największa liczba uzyskanych głosów, dlatego nikt od nas z zakładu nie został wybrany. Na tym wszystkim zyskał tylko pracodawca, ponieważ otrzymał kolejne narzędzie do jeszcze skuteczniejszego wyzysku i gnębienia swoich pracowników.

Cyber

Jak czytam te wasze komentarze to śmiać mi się chce . Ładne zianie macie w tym zakładzie.

Ramzes

wrocilem z zagranicy i chciałabym wrocic do pracy w sandrewie , mimo tych zlych opini osoboscie pracowalo mi się dobrze, wie ktoś czy są przyjęcia?

@Ramzes

Zapytaj w biurze. Ja ci mogę powiedzieć tylko tyle, że od jakiegoś roku nikogo nie przyjęli nowego.

Megi

Co niektorym to się w glowie poprzewracalo od tego ciąglego picia...

@Megi

Ale o co chodzi? I prosze sie nie podszywac pod moja osobe.

@Megi

Chodzi o to żebyś zaczęła myśleć, a wtedy dowiesz się o co chodzi. I przestań się mylić bo już mam dość poprawek po tobie.

Bing

Piesek gdzie są pieniądze? chu.ja płacicie i teraz jeszcze co nie na czas? jak masz za dużo zębów to dentyści przyjdą w poniedziałek.

@Bing

Spokojnie kasa już jest, czekaliśmy na dofinansowanie, po paczuszce dla każdego, pasuje. : ) (usunięte przez administratora)

@kierownik

Mi daj dwie to wezmę się do roboty i przestanę się mylić.Dam ci też potrzymać. Więcej nie mogę, bo mnie przyzwoitość hamuje.

@Megi

Myślę, że się dogadamy. Szkoda, że nie możesz, jakoś będę musiał to przeżyć. A już się cieszyłem.

@kierownik

oj ty byś nie tylko potrzymał ale i jeszcze wiecej pewnie ale w snach chyba!

??

@percepcja

Percepcja to nic innego jak sposób postrzegania przez nas rzeczywistości.

sztuka to dostrzegać rzeczywistość

@obserwator

nikt cie o to nie pytał konfidencie podręcznikowy

@percepcja

Widzę, że ty masz z tym problem i to poważny.

@percepcja

Nikt nie kazał ci zadawać bezsensownego pytania, nieuku.

@obserwator

czyżby nerwy nikt pytania nie zadaje na które zna odpowiedź myśl głębiej może coś wymyślisz

@percepcja

Przemyślałem głębiej twoje słowa. Jak się kogoś publicznie wyzywa od konfidentów, to warto by było przedstawić dowody, które to potwierdzą nieprawdaż. Na przyszłość musisz się bardziej postarać aby mnie zdenerwować.

@obserwator

tego się się spodziewałem sam mówi sam odpowiada jesteś płytki spróbuj głębiej typowy konfident zna odpowiedź zanim usłyszy pytanie dlaczego bo jest sterowany lub masz problem z osobowością reasumując stań przed lustrem i spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie kim jestem

@percepcja

Typowy (usunięte przez administratora) internetowy szukający zwady, dlaczego, bo mu się nudzi lub ma problemy z głową. Abyś zrozumiał moje słowa, musiałem zniżyć się do twojego poziomu intelektualnego, wybacz, nie chciałem tego robić. Ja przynajmniej mam osobowość w przeciwieństwie do ciebie. Pora zakończyć tę bezsensowną dyskusję.

@obserwator

nikt z tobą nie dyskutuję każdy stwierdza fakty a ty się produkujesz żeby uratować swoja sprzedajną (usunięte przez administratora) naucz się myśleć krok do przodu jak ci którzy tobą rządzą bo się udławisz kłamstwami a tak na marginesie stałeś przed lustrem widzisz kim jesteś zwykła marionetką kukiełką na usługach

Armando

Bardzo mnie śmieszą te domysły i gdybania na temat mojej osoby. Powiem tylko tyle, że jestem zwykłym pracownikiem jak większość z was! Nie jestem związany ani z ZK, AR czy nawet z kimś z sacza! Nie powiedziałem też, że popieram ZK i go nie wychwalam a jedynie stwierdzam, że był bardziej za nami niż AR. Niejaki pan AR właśnie otoczył sie pewną grupą ludzi co chyba zresztą widać i co najmniej 3 osobom i to w marcu, w dobie pandemi więc z rekompensował im zmniejszenie etatu (wtedy mowa była nawet o 4/5). Zwolnienia przesuneli tylko w czasie a to może być gorsze bo rynek jest jaki jest za 3-6m może być znacznie gorzej bo w stalowej sie nieciekawie bardzo robi w jednej z am firm a druga tez zwalnia. Nie snujcie domysłów bo mnie dobrze znać ale wolę się nie ujawniać. Co do wypłaty też jej nie mam ale sądzę, że z winy banku bo nie dostali by kasy z rzadu.

@Armando

Jak na zwykłego pracownika posiadasz, zbyt dużo informacji na temat tego, co ma się wydarzyć w najbliższej przyszłości w firmie, z tego wnioskuję, że jesteś częstym gościem w biurze albo „co więcej ” pracujesz tam. Czy to, co wypisujesz okaże się prawdą,zobaczymy? Nie wiem w co ty armando pogrywasz,ale może kiedyś się dowiem. Na razie dowiedziałem się tyle: definicja – Armando mógłby oznaczać po prostu Casanovę, jednakże tutaj chodzi o faceta młodzieżowego, dbającego o siebie. Mężczyzna ten zazwyczaj posiada obcisłe ciuchy, świecące od żelu i pomad włosy. Nie traktuje kobiet poważnie, poważne kobiety również nie są nim zainteresowane. Twój nick mówi wiele o tobie, czy to przypadek wątpię.

Megi

Jest niezły agent. ledwo drugi dzień się pojawił w robocie i już rozwalił nowa optymalizerke swoimi pomysłami. Ale juz wyplakal się u pieska, nic mu nie zrobią. Że też takiemu jeszcze płacą.

@Megi

Jak się wciska, co popadnie to tak się właśnie dzieje. To jest nowoczesny sprzęt, a nie zabawka, niestety jak się okazuje dla niektórych za nowoczesny. Proponuję kupić takim fachowcom od regulacji kalkulatory, będzie to tańsze i bezpieczniejsze rozwiązanie dla wszystkich. Jeden z drugim się wyżyją, co najwyżej bateria wysiądzie.

Tata obserwatora
@obserwator

Michał nie wymądrzaj się tak, bo nie każdy ma taką wiedzę jak ty. Musisz mieć szacunek do ludzi, a nie tylko do tego kundla z sącza co ci wydaje rozkazy. Synu uczyłem cię żeby mieć jaja. Dopiekłeś talibowi, dasz też radę janosikowi.Tylko swoich nie gnęb.Kurde. Co to będzie jak ty studia skończysz.Chyba trzeba będzie się do ciebie zapisywać na audiencję.

@Tata obserwatora

Nie mam zamiaru się wymądrzać tato, po prostu stwierdzam fakt, wasze pośpieszanie i regulacje nie przyśpieszy pracy, jedyne co przez to osiągniecie, to wkurzycie na maxa pracowników którzy muszą na tym kieracie pracować albo zniszczycie maszynę na amen. Szanuję pracowników produkcji ponieważ jestem jednym z nich. I rozczaruję was nie mam na imię Michał.

prc

Przyjeżdżam do Rudnika...patrzę...Sandrewu nie ma...dyrektora nie ma...co tam się u was dzieje. Kto tam teraz rządzi. Może ktoś napisze.Z kim gadać o przyjęciu do pracy? Czyżby z trolem arturkiem czy w sączu?

życzliwy
@prc

Przyjęć do pracy na razie niema i nie zanosi się, żeby były. Na razie są redukcje pracowników, zakład w pierwszej kolejności wziął na celownik osoby, które nie mają umowy na stałe. Od początku roku wprowadzane są zmiany mające na celu unowocześnienie i zwiększenie produkcji, przy jednoczesnej redukcji pracowników do minimum, po co ano poto, żeby zakład miał większe zyski, a pracownik będzie miał z tego ch....a. Wymagania i obowiązki coraz większe, a pensja po 4 latach pracy 2600 brutto plus premia, którą dostaniesz jak będziesz pokornym murzy....em i będziesz robił to, co ci każą. Pytasz kto rządzi tym zakładem,ludzie z Sącza tak było od początku istnienia tego zakładu, to oni wydaja polecenia i podejmują najważniejsze decyzje. Jeżeli nadal jesteś zainteresowany praca w tym zakładzie, zgłoś się do biura tam wszystko ci powiedzą.Ja osobiście bym odradzał,ale to twoja decyzja. Pozdrawiam.

Weteran
@życzliwy

Nie pisz człowieku głupot. Przepracowałem w tym zakładzie 10 lat i mam same dobre wspomnienia. Zawsze na czas była wypłata, były też czasami podwyżki i była fajna atmosfera. Zakład był wzorowo zarządzany i błyszczał jak perła w koronie. Była to zasługa nasza i dyrektora. Nie pisz więc, że zawsze rządzili zakładem ludzie z Sącza.Wszystko zaczęło się pieprzyć od roku 2018, kiedy Sącz przysłał swojego nadzorcę i kata co wszystko spierdzieli, gdzie się pojawi a potem winę zwali na innych. Co do zmian wprowadzonych od początku roku, to ja żadnych zmian nie widzę: ci sami ludzie, poprzestawiane piłki, dwa sklecone podajniki i nowa optymalizerka (usunięte przez administratora) warta, bo niekompatybilna z całym osprzętem wokół). Ale Prezes będzie zadowolony. Zobaczy zwiększoną masę (tylko jakim kosztem?) i parę rysunków z planami ustawień maszyn. Przestań wiec pieprzyć o wprowadzanych zmianach, bo ich nie ma i nie będzie.

@Weteran

Piszę tylko prawdę, opowiadaniem bajek zajmujesz się ty. Zgodzę się z tobą w dwóch kwestiach, jeśli chodzi o atmosferę w pracy jest spoko, również pensje wypłacane są na czas, co do podwyżek, większość pracowników pracowała i nadal pracuje za najniższa krajową, pensje rosły, bo płaca minimalna szła w górę wtedy pracownik dostawał aneks o upragnionej podwyżce. Zakład był fatalnie zarządzany, fakt to zasługa wasza i dyrektora, możecie sobie pogratulować. Oj rządzili a po połączeniu spółek będą rządzić jeszcze bardziej i niestety nic wam na to nie poradzę. Ty może żadnych zmian nie widzisz, ale pracownicy tak i to wcale nie są zmiany na lepsze, niestety. Nic się nie zmieni dopóki tacy ludzie jak ty będą panoszyć się po zakładzie i bzdury wypisywać na forum. (usunięte przez administratora)

obserwator

Płaczecie, że nie macie pieniędzy na wynagrodzenia a tym bardziej na podwyżki dla pracowników, straszycie ludzi zwolnieniami. To w takim razie podzielcie się informacją z pracownikami ile wyniosły dochody firmy Fakro za rok 2019 niech zgadnę kilkanaście nie kilkadziesiąt milionów faktycznie nie ma z czego dać tym co najmniej zarabiają w firmie.Prawie 30 lat istnienia firmy na rynku, to trochę się przez ten czas uzbierało pieniążków co nie koleżanki i koledzy.Te dochody zawdzięczacie pracownikom, których zatrudniacie nie zapominajcie o tym.

@obserwator

podwyżki są dla wybranych a nie dla plabsu, ile można mieć produkcje w (usunięte przez administratora)

@obserwator

jutro może artur da wypowiedzenia kilku osobom a ciekawo czy ktoś z góry poleci? zapewne "nieroby z placu" jak to nas podsumował w sączu 10% pensji a może nawet 20% i mniejszy etat (praca po 6 godzin dziennie lub 4 dni)

obserwator

Zauważyłem, że niewygodne informacje dotyczące pracodawcy są szybko usuwane z tego forum. Dobrze, że zamieściłaś/-eś link, bo mojego wczorajszego posta usunęli. Wolność słowa jak się okazuje jest dopuszczalna tylko dla nielicznych. Jutro prawdopodobnie dowiemy się co tam uknuli dobrodzieje z Sącza.

@Armando

Po nich możemy się spodziewać wszystkiego co najgorsze. Szkoda mi pracowników, którzy przez ich bezmyślne pomysły ucierpią. Nie szanują ludzi w ogóle. Liczy się dla nich tylko zysk, który dzięki nam mogą osiągnąć.

Armando

Witam, wszyscy widzą, że jest u nas coraz gorzej! Trzeba szykować się na duże zwolnienia, już nawet zapadły decyzje kto poleci. Oczywiście można było tego uniknąć ale ważniejsze jest dbanie o siebie i posadkę niż o robola. Z tego co wiem (i chyba każdy się domyśla) Kaczor walczył o ludzi i dlatego już go niema a jest ten kundel bez szacunku! Zacznijmy z tym coś działać bo dla niego podwyżka była i to nie mała a dla nas?

• Jak się pracuje w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rudnik nad Sanem
  • NIP: 6020033201 REGON: 180061217 KRS: 0000239616

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)