Opinie o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rudnik nad Sanem

PRAWDA Nowy wpis

Mam pytanie dlaczego alkoholik który jest bez żadnej szkoły i nie posiada kwalifikacji jest jak to się mianuje Majstrem (od flaszki) przychodzi do pracy w soboty po drugiej zmianie w piątek ja tak chciałem przyjść to nie mogłem chodź nie mam grupy inwalidzkiej o ile wiadomo tak nie można tym bardziej że ten uf PSEUDO- MAJSTER MA GRUPE INWALIDZKĄ która eliminuje go z pracy w NADGODZINACH .Jest tez drugi temat mamy wtedy na zmianie w sobotę DWÓCH --JAKBY MAJSTRÓW i brygadzistę który robi pracę za wszystkich dobrze że wrócił AMBITNY CZŁOWIEK może IM da do myślenia że do pracy przychodzi się pracować a nie donosić i obgadywać .Szacunek dla wszystkich ludzi którzy muszą utrzymywać ICH SIEDZENIE NA TYŁKACH

NiktWażny Nowy wpis
@PRAWDA

27-11-2021 w sobotę było 2 majstrów i 2 brygadzistów heh można? można...

Franz Nowy wpis

Gdzie moje 500 zł (usunięte przez administratora)

DXDX

Co z podwyżkami? nie mówię o prąd i gaz to napewno a co z naszymi pensjami? Jakieś konkrety w końcu???

xxxxxx
@DXDX

to już jest przykre bo nawet kiepsko płacące firmy podnoszą pensje dając co kwartał po 100 - 200 zł a nawet i więcej trzeba się postawic, stanąć i nic nie robić zobaczymy czy szefuncio się znowu rozpłacze i sam kase zgarnie

KochamMalwine
@xxxxxx

Nie przesadzaj 455zł brutto do stawki podstawowej to dobra podwyżka.

Jo
@xxxxxx

On już dawno ma nas w poważaniu. Martwi się tylko o swoje bo jego dni są policzone. Skończy jak jego poprzednik.

Jan Nowy wpis
@xxxxxx

Jaki szefuncio? Pies na posyłki a nie szef.

Znam wielu ludzi w Rudniki którzy szukają pracy. Może ktoś mi powie dlaczego nikt nie chce iść do Fakro? A skoro tak jest to na co nam taka firma w Rudniki? To już Szydełko i Bigos więcej płaci.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
Trol

Już po ognisku a nam dalej chce się pić.

Robol

Dlaczego nas gnębisz mały gnomie. Daj normalnie coś zarobić. Nie rzucaj ochłapów. Miej jaja. Powalcz o nas w Sączu a nie tylko wykonujesz bezmyślnie polecenia z góry.

Bev
@Robol

dobry piesek, szybko aportuje

juga

Jarosław Dyrek przeprasza Wiolettę Otto za opublikowanie w dniu 27.07.2018 roku nieprawdziwych informacji naruszających jej cześć oraz dobre imię na portalu Gowork.pl pod nickiem "juga", w tym informacji ukazujących Wiolettę Otto w sposób nieprawdziwy oraz krzywdzący.

Brej
@juga

To się Jareczek popisał. Gratulacje. Szkoda dziewczyny bo naprawdę się angażowała a zrobił z niej nieudacznika. Powoli wychodzi jak można w fakro osiągać sukcesy, władze i profity. Szkoda tylko ze prezes na to patrzy i daje przyzwolenie na takie zagrywki poniżej pasa.

BrejWDupieKlej
@Brej

Nic nie umiała nic nie wiedziała to poleciała jak ktoś myśli że jest nie zatopiony i nie do ruszenia to hehehe

@BrejWDupieKlej

Żebyś tylko ty tyle wiedział i umiał co ja to byś głupot nie wypisywał

XYZ
@W

Trzeba było swoja wiedzę i umiejętności wykorzystać w pracy na produkcji dostałaś szansę? Dostałaś nie wykorzystałaś wiec znikaj staremu podłogę pozmywać w klinice.

@XYZ

Ja pozmywam podłogę a ty wyczyść kible w fakro nieudaczniku i nierobie. Ile lat pracujesz i co pożytecznego zrobiłeś że uzurpujesz sobie prawo do oceny innych. A może tylko ślizgasz się na kogoś sukcesach karierowiczu jd.

@XYZ

Ja mogę pozmywać podłogę a ty wyczyść kible w fakro. Co ty wiesz o produkcji nieudaczniku i nierobie. Ile lat pracujesz że uzurpujesz sobie prawo do oceny innych. A może umiesz tylko ślizgać się na osiągnięciach innych karierowiczu jd.

@XYZ

To napisał jd. Nie dałam mu jak Kaja to sie wkurza. Taki tam męski szowinizm.

xXxX

Paweł Hawrylak przeprasza Zdzisława Kaczora za publikowanie w dniu 14.04.2019 roku, nieprawdziwych informacji naruszających jego cześć oraz dobre imię na portalu go-work.pl pod Nickiem "xXxX", w tym informacji ukazujących Zdzisława Kaczora w sposób nieprawdziwy oraz krzywdzący.

Obserwator
@xXxX

Brawo. Nareszcie jest sprawiedliwość. Szkoda tylko że tak późno bo przez takich malkontentów straciliśmy porządnego dyrektora.

Artur

Jak dalej będziecie się tak po...to wyciągnę poważną konsekwencję. Wiem kto,co i gdzie. Jak polecę po premii to się opamiętajcie mierny jedne.

kandydat do pracy

Potrzebuję kilku informacji przed złożeniem papierów o pracę: czy w zakładzie praca jest bezpieczna czy maszyny są nowe czy są obrabiarki cnc jakie są zarobki na start na rękę czy trzeba robić w soboty jaka jest atmosfera w pracy czy można w trakcie pracy się napić i zapalić Proszę o odpowiedź pracowników bo w biurze prawdy nie powiedzą

KrólBatory
@kandydat do pracy

Bezpieczna o ile wiesz jak używać maszyn. Średnia wieku lata PRL+ jest parę nowych lub "nowych" w spadku po Sączu hehe Brak Na chwile obecną na początek goła podstawa jak przyjdziesz w dwie soboty +7% premii s chyba z masz poniżej 26 lat to weżniesz więcej bo bez Pit-u po 3 miesiącach przy następnej umowie zazwyczaj dodają jakiś ochłap. Rewelacyjna hehe Można o ile Cię nie złapią. Tutaj tez się niewiele dowiesz bo go work to typowy portal prostytutka miał być niezależny aaa prawda jest taka ze pracodawca ingeruje we wpisy kasuje całe lub fragmenty według uznania parodia.

kandydat do pracy
@KrólBatory

Dziękuję za informacje. Chyba sie nie zdecyduje.

Wiecie, czy Sandrew Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

GrzesiekWiemŻeNicNIEwiem

Tak udostępnia metrówkę i stopery hehe

Lelek

Pracowalem w tej firmie i coś mogę powiedziec,,,,zarobki jedne z najnizszych w regionie ,,,,park maszynowy rówma sie PRL,,,,wiekszosc ludzi pracujacych w tej firmie nieceniących sie i swoich wartosci,,,,zła organizacja pracy...brygadzisci nieznajacy sie na zarzadzaniu ludzmi i pracą produkcyjną ,normy na wiekszosci stanowisk zawyzone i ciągłe pretensie do pracownika przez brygadzistów nieznajacych się na zarzadzaniu zasobem ludzkim jakim jest pracownik.....u brygadzisty liczy sie norma a czy pracownik jest w stanie to wykonac to jego nie interesuje,,,,,,,,,,,,to jest czyste wywieranie presji na pracowniku a wiąze to sie z mobbingiem

Mały

Pracuję mi się super!

Artur

Są przyjęcia. Ludzie składajcie papiery. Praca lekka i przyjemna. Nie ma kasy na podwyżki, ale przewidujemy skrócenie czasu pracy do 7 godzin dziennie i oferujemy ubranie robocze jak wojtek nie zapomni zamówić. Jeżeli masz co najmniej podstawowe wykształcenie to zapraszamy. Tu cię wszystkiego nauczymy i otworzymy przed tobą drzwi do szybkiego awansu. Nie bój się pracy przy maszynach. One są tak bezpieczne, że same przestają ze starości pracować na widok pracownika. Potrzebujemy też jednego myślącego pracownika do biura, bo obecny skład już nie ogarnia szybkiego rozwoju firmy. Wymagania: wykształcenie pedagogiczne lub pokrewne. Osoba będzie odpowiedzialna za wprowadzanie odpowiedniej kultury pracy w obrębie zakładu oraz za zapewnienie przyjaznych stosunków międzyludzkich wśród pracowników. Zapraszamy

rest
@Artur

Sam se rób w tym kołchozie. Miałem składać dokumenty, ale w tej sytuacji chyba poszukam czegoś w Stalowej Woli. Tam przynajmniej większe możliwości rozwoju i płace lepsze.

Zarobki

(usunięte przez administratora)1 I co? Mamy tyle co tu piszą w artykule czy biedę klepiemy?

Zarobki

(usunięte przez administratora) I co? Mamy tyle co tu piszą w artykule czy biedę klepiemy?

Florian

Ogłaszam konkurs na najlepszego pracownika. Czekam na propozycje z opisem. Nagroda gwarantowana za 3 pierwsze miejsca.

Noe]rman
@Florian

Ja proponuję mistrza Jacka, bo nie daje sobie w kaszę pluć. Sącza nie słucha i ich dobrze z kasy ru,,a, Więcej takich bohaterów. Na miejsce drugie proponuję sprzątaczkę, bo dużo wie i wszystko ma w (usunięte przez administratora) Miejsce trzecie to Megi, co czaruje ciałem jak Eufemia, a w rzeczywistości brak słów, żenada i już.

@Noe]rman

Z Jackiem sie zgodze. Prawdziwy mistrz dla pracownika. Co do Megi to tak jest mega czarująca. A żenada to jest to by ją oceniać nie 8 jej dobrze i nie mając pojęcia o jej pracy. Nikt nie wie co ma na głowie i czym sie zajmuje. Większość pracowników nie potrafiła by wykonać podstawowych jej zajęć. Nie oceniajmy zbyt pochopnie.

Bruno

Co ci Megi dała za tak pochlebne opinie?

Co ci Megi obiecałą?

?

@Bruno

Ja nie wiem co sie dzieje ze społeczeństwem. Wpisy krytykujące już chyba nikogo nie dziwią. Ale jak ktoś napisze coś pozytywnie o kimś to już sie zaczyna. Tak jak w tym przypadku. Co ci dała co obiecała. Otóż nic mi nie dała. Nic nie obiecała. Megi to miła sympatyczna kobieta. Nikomu nic nie zrobiła, niczym nie zawiniła , wiec wśród tych kilku negatywnych opini które sie tu znalazły postanowiłem wstawić pozytywny komentarz. Najwiekszym problemem dzisiejszego społeczeństwa jest to że nie trzymamy sie razem. Jeden drugiemu tylko zazdrosci. Nie ma nic bezinteresownie. Zawsze tylko coś za coś. Smutne to jest.

PTC

Ty obrońca oceniaj lepiej przydatność pracownika a nie kobete. Lizusie

Noe]rman

Piszesz: Nikt nie wie co ma na głowie i czym sie zajmuje. To ja sie pytam, kto ją do pracy przyjął: ślepy, głuchy czy kulawy? I nie wyolbrzymiaj jej zdolności. Postaw ją na produkcji do maszyny to też nie bedzie wiedziała co my tam robimy. Zreszta i tak nie wie bo jej sie okno kojarzy tylko z otworem.

*******

Czy w chwili obecnej są przyjęcia kobiet ? :)

Izabela
@*******

Super, że o to pytasz. Także jestem ciekawa czy oraz na jakie stanowisko można aplikować aktualnie do Sandrew będąc kobietą. Czy uzyskałaś może już jakieś informacje na ten temat? Trochę czasu już minęło odkąd dodałaś tutaj swój wpis. Daj znać.

Lucyna
@Izabela

Młodych kobiet nie przyjmują, bo się boją że zaraz pójdą na macierzyński. Musisz być wiekowa albo panna z dzieckiem

szczery
@Lucyna

Starszych też już nam nie potrzeba, bo żaden facet nie chce z takimi pracować, ale młode panie są zawsze mile widziane, lecz tylko te, co nie mają męża i chłopaka, bo z takimi to zawsze są jakieś problemy. Także, jeśli spełniacie drogie panie te warunki, to gorąco zapraszamy. :)

Pracownik2
@Lucyna

Coś bredzisz, ostatnio zostały przyjęte dwie panie, które na pewno nie są wiekowe... nie wprowadzaj ludzi w błąd...dzieci lubi ich brak nie mają nic wspólnego z tym czy dostaniesz prace czy nie...tak samo jak stan cywilny.

Bożena
@Pracownik2

To czego jak ja łostrzyżona, łogolona i ładna a łony nie chcom mnie wzionć. Czego mi k...brakuje? Łoddam wszysko za prace i bede sie starać. Weśta mnie prosze. Bo jak nie to napisze do pipy o złe traktorowanie

*******
@Izabela

Witaj . Niestety nie uzyskałam żadnych informacji odnośnie pracy w tej o to firmie. Nikt nie jest chętny żeby udzielić odpowiedzi . ????

Jaka jest kultura pracy w Sandrew Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Luck

Chodzi ci o biuro czy o produkcję?

Kajetan

@pracownik a mogę jakieś dane do biura poprosić kontaktowe?

@Kajetan

Tu masz nr. tel. 15 876 10 21

• Jak się pracuje w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rudnik nad Sanem
  • NIP: 6020033201 REGON: 180061217 KRS: 0000239616

Sandrew Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)