Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Bilon

Zgadzam się z przedmówcą.... Najlepsza praca to inwentaryzacja ciągła i kontrola jakości A już osoby które pracują na każdej zmianie jako osoby rozwiązujące pojawiające się problemy z montażem czy jakością detali to już całkowity luz Te osoby nie wiedzą co ze sobą zrobić Na każdej zmianie jedna osoba

Bc
@Bilon

Oni nawet nie znają dobrze nazw detali, że nie wspomnę że ich przełożony nie zna się na niczym.

Debesciaki
@Bilon

Wiecie jak pasujecie humory temu towarzystwu wzajemnej adoracji... przecież rodzina i pociotki są przekonane, że to ze względu na ich wyjątkowe umiejętności i niezliczoną ilość fakultetów, wierzy w to ksiądz po kolędzie, wierzy sąsiad, którego córka też miała załatwioną pracę, takie ogólne wielkie przekłamanie rzeczywistości, a wy możecie pisać tylko o tym na tym forum, bo wychylisz się do nich to zrobią z Ciebie wariata :) dla nich jesteś tym co wystarcza im fajki setka kiełbasa i wogole nieuk jesteś to naginaj na taśmie boś jest gorszy sort, a jak masz lepsze studia od nich to powiedzą, że się nie nadajesz i tak na końcu wyjdziesz na głupka.

oh
@Bc

oni nie maja sie znac . oni maja miec rodzine na stanowiskach

Zwykły

Pracuję w Amice sporo lat mogę podzielic się wiedzą awans - tylko młodzi do 6 miesiecy pracy z polecenia rodzina sekcja finansowa administracyjna inwetaryzacji ciągłej i tak samo kontrola jakosci wyrobow najbardziej platne stanowiska na których praca stanowi 3/8 czyli 3 godz. Pracy reszta luz

Misiek
@Zwykły

Pracowałem tam kiedyś..miałem awansować...do czasu aż nie przyszedł nowy 'z rodzny' ....i nie wszedł na moje stanowisko...;). ty (usunięte przez administratora)a znajomi awansują.

Pracownik od 7 bolesci

W amice juz za duzo ludzi umiejacych czytac po polsku nie zostało

Melex

Amica zakupiła Melexy?

rafex
@Melex

czy tak naprawde jest zle w amice?

@Melex

Czy to pytanie dotyczy wyborow ?

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ZadowolonyRobol

Wspaniała to była praca. Nie zapomnę jej nigdy!

wrrrruuuu
@ZadowolonyRobol

No właśnie szkoda, że tyle ludzi zwalnia się, takich co mają już doświadczenie i wiedzę a kierownik tylko podpisuje......Dlaczego dyrektor, zarząd nic z tym nie robi? Dlaczego? Z jednego małego działu od kwietnia do teraz odeszło, zwolniły się 4 osoby.... Taki szacunek dla pracowników i ta śmiechu warta kasa....a jakoś Ukraina nie dostaje zbyt odpowiedzialnej pracy bo Polacy za ich pracę odpowiadaja i muszą ich pilnować.

Były Pracownik Amica S. A.
@wrrrruuuu

No właśnie szkoda. Robota wcale nie jest ciężka, ale jak się patrzy na Ukraińców to aż się odechciewa robić za dwóch i za takie groszowe wypłaty. Gdyby te pensje przekraczaly 2500 netto to by było coś. Były Pracownik Amica S. A.

maciek
@Były Pracownik Amica S. A.

nikt normalny tam nie robi

@maciek

Wypraszam sobie!

Ppp

Pppp

kolos

czyżby starszy pan się już nie bał że go opiszą, a jak podbija emaliernie idzie jak burza

patologia
@kolos

ale wy jesteście nienormalni ;nie dziwię się ,że mówią o Was patologia .Takich (usunięte przez administratora) im trzeba .

Reds

maciek
@Krajan

3 dni i ich nie m hahahaa a machaje mysla ze skazani uratuja firme

Maria

Wpg Słyszałam że Dorotka Sk.z Wpg znowu rozwaliła małżeństwo. Co na to jej dziecko że ma tyle ojców?Moje małżeństwo również próbowała rozwalić.

Czarna
@Maria

Chodzi i się chwali że zal...a następnego.

@Maria

Nie znam osobiście tej pani ale chyba nie zmusza tych zonatych panów do niczego raczej też nie gwalci jej wina to tylko a wierni mężowie świeci?

Oooooo
@Maria

Żeby którejś pani nie udało się go wkoncu rozwalić coś podatny ten mąż na zaloty pań raczej bym na męża uważała i się nie chwalila i zastanowila się co robię źle że mąż za innymi się oglada

wpg
@Czarna

Bydło a nie ludzie Ćmachowo pierdusniki

Mamba
@Maria

W moje życie również próbowała ingerować,najlepszej koleżance wstyd .Wiem że jednego z Sierakowa Łukaszka jej się udało z jego żoną pracowała.

Ooo

Dokładnie chętnych ????

A
@Mamba

Obrazone żony czy ta pani zmusza waszych nie winnych wiernych mężów do tego pod przymusem was zdradzają? To jest śmieszne żalic się że mąż zalicza na boku taki nie winny jest. Nie bronię tej kobiety ale jakoś na mieście nie słychać o perfidnej gwalcicielce

AS
@A

No bo cały w tym ambaras żeby dwoje chciało naraz????????????

Y
@AS

I chyba tak jest bo żaden żonaty raczej do zonki z płaczem nie pobiegł bo go koleżanka zgwalcila

Kadee
@Maria

Żałosne jest to, co niektórzy tutaj piszą, poniżyć kogoś można w bardzo łatwy sposób. Dlaczego żadna "zdradzona żona" nie poda swojego nazwiska a z tego co widzę jest tu ich pełno. Nie macie odwagi? A może to co piszcie to czyste kłamstwa, wymyślone historyjki. Wydaje mi się że komuś bardzo zależy by narobić bałaganu w życiu tej dziewczyny

kochanka
@Mamba

jakie biedne zdradzane żony .Byle jakie żony ,byle co mąż .Szuka szczęścia u boku inne .

Powiedz to W oczy !
@Kadee

Ci co tutaj piszą takie brednie to są totalne złamasy ! Wstyd po prostu ludzie weźcie się do roboty tak konkretnie , w chacie kurzem zarasta A wy pierdoły wolicie pisać . W oczy nie powiecie bo byście się zesra. i wielcy bogowie na forum się znaleźli !

żona
@Czarna

bardzo dobrze, mądra dziewczyna ,jak macie lovelasów ,to czyja wina .Mąż nic nie wart ,żona tym bardziej kobieta musi być stanowcza i z jajami .Z drzwi wywalić ,on ma tam pracować ,a nie się za babami oglądać .

Hugo

Widocznie Kiepską Jesteś Żoną

Bor
@Hugo

Dokładnie

Mer
@Maria

Widoczne kruche te Twoje małżeństwo! !!!!

Ul
@Kadee

Żadna nie poda swojego nazwiska!!!bo nie ma odwagi jedyne na co ich stać to poniżenie innych.

@Maria

I sama niby rozwala małżeństwa? Ci zonaci panowie to jakieś bezmuzgie ameby nie wiedzą co robią? Już skonczcie z tym do zdrady są potrzebne dwie chętne osoby

Spoko
@,,,

Teraz rozumiem,że tej pani postępowanie jest usprawiedliwione .Ok!

@Spoko

Nie nie jest usprawiedliwione i tylko ta pani nie jest winna że mężowie zdradzają żony? A mężowie co bez muzgu? Myślący tylko fiu....

@,,,

I co to za mąż jak ma byle jaka okazję robi skok w bok. Skoro wszyscy wiedzą jaka jest ta pani dlaczego jeszcze z nią żonę zdradza. Nie wie co robi czy co

Reks
@Xxxxxx

Dlaczego administrator tej strony pozwala na publiczne obrażanie Ludzi. ? Podawane są tu imiona pierwsze litery nazwiska i działy nie trudno się domyśleć o kogo chodzi na miejscu Pani D.zgłosił bym sprawę na policji.

@Reks

To forum zeszło na psy skoro zdradzone żony wylewaja swoje żale na tej pani mężów prubuja usprawiedliwić? Czy traktują ich jak bezmuzgich idiotow nie wiedzacych co robią i jeszcze wciagacac w to jej dziecko

Qwa
@Xxxxxx

To pewnie nawet nie żony tu piszą,tylko zazdrosne brzydkie zaniedbane pseudo koleżanki na które pies z kulawą nogą nie chce popatrzeć.

@Qwa

A czy jest czego zazdrościć jak mężatką i żonatym prawie pieprz.... Się na hali przy wszystkich to jest powód do zazdrości.

Qwa
@Xxxxxx

Aż żal że już tam nie pracuję

Uu

Fona i szrek

On

O czym tyle rozmawiać ie? I ten ogrom smsow które piszecie do siebie. Wykorzystujesz to że facet jest na cię nagrzany.kolega koleżanki tak nie traktuje i odwrotnie. A jak kobiecie niepodobaja się takie zaloty zonatego faceta to reaguje a nie pozwala na to bo to nie ładnie się potem o takiej pani muwi

PSZ

Dla wszystkich którzy czują się tu anonimowi... Wystarczy iść na policję i w 10 min namierza IP komputera,imei oraz nr telefonu, lokalizację, imię i nazwisko. Więc jeśli mowa tu o tobie to wgl się nie zastanawiaj. Ja tak zrobiłam i czekam teraz na miny dwóch wscibskich pań jak dostaną wezwanie na komisariat

@PSZ

Nie ma takiej opcji! W przypadku poważnego przestępstwa admin udostępnia dane prokuraturze. Wiec nie strasz ludzi bo nic ci to nie da.

PSZ

(usunięte przez administratora) wiesz, w (usunięte przez administratora) byłeś, nie masz pojęcia jak szybko mogą to sprawdzić jeśli jesteś ofiarą stalkingu

@PSZ

A po drugie najpierw zajmuje się tym policja i ona sprawdza kto podszywa się pod danym nickiem, dopiero później sprawa idzie do prokuratury. Kolega nie w temacie więc proszę się nie udzielać

@PSZ

Wiesz co to jest stalking?? To sie dowiedz..jak już to na forum mozna naruszyć przepisy o ochronie danych osobowych lub oskarżyć o pomówienia. Nikt sie takimi pierdolami w policji nie zajmuje...

Uwaga
@PSZ

Uwaga uwaga wielka akcja te osoby które tutaj zostały opisane i czują się obrazone niech wystawiają sie na najbliższy komisariat policji w celu doniesienia o popełnieniu przestępstwa stalkingu. Napewno w przeciągu paru minut otrzymacie dokładne dane sprawcy

Aaa
@Uwaga

Nic z tym nie zrobią, już to przerobiłem. Prokuratura nie bawi się w takie błachostki. Odpowiedź była niska szkodliwość społeczna

Jjjjj
@PSZ

Policja ci może namierzyć numer do dobrego psychiatry takie bajki to dziecku na dobranoc

Lekarz

Medicover pokazał po raz kolejny że ta "instytucja" to wielkie nieporozumienie, zdrowi, silni jak konie pracownicy, młode pracownice robią okresowe badania to ciągają ich po niezliczonej ilości badań, specjalistów itp.rtg ekg mocz krew laryngolog okulista i wiele innych a na końcu zdolność na pół roku albo rok a przyjmują laskę w ciąży, nikt o tym nie bo jej zrobili tylko cukier i żeby było śmieszniej dają ją w chemię smrody i duchotę na sitodruk....Paranoja!!!!

lipapraca
@Lekarz

ha,ha..... ludzi brakuje to i ciężarne przyjmują. A codziennie ktoś odchodzi po latach pracy i kierownictwo tego nie widzi. Pozostaje Ukraina z bolącymi rukami i ciężarne.

Ginekolog
@Lekarz

A czy owa pani nie wiedziała że jest w ciąży? To chyba logiczne że nie idzie się do pracy w takim stanie w takie smrody by zaszkodzić dziecku

robol
@Ginekolog

na kasę poleciała następna ,większość ludzi w amice wyciąga nieprawnie pieniądze ,Ci co uczciwie pracują to na tych nierobów co przyjdą na chwilę i idą na chorobowe .Kiedy skończą się te kombinowane chorobowe .Kiedy dostaniemy uczciwe pieniądze i premie za brak chorobowego .

@robol

Najpierw by musieli zrozumieć co to jest uczciwe traktowanie pracownika

Ups
@Lekarz

Ten medicover to totalna porażka i nic więcej

Ambaras
@Ups

7teraz wprowadza obowiązkowe badania ginekologiczne

@robol

Ja mam w d...e te premie choroby nikt nie wybiera . Chcę godnie zarabiać, a nie liczyć na śmieszne premie. Niech sobie wsadzą ją a wezmą się za leserów. Za 5 dni chorobowego jesteśmy traktowani jak najgorsze barachło, bo to nie tylko premia za "niechorowanie" ale też cała reszta z tym związana jak choćby premia miesięczna czy kwartalna. Pozdrawiam Z.Z. prezesa.

Waga
@Ambaras

Co niektórzy to powinni i psychiatryczne

Ostatni prom
@Waga

Do urzedu miasta sie przyjmijcie...chocbyscie most prawie zburzyli i tak nikt was nie wywali nie ukara i na koniec roku nagrode dostaniecie he he

5 setek
@lipapraca

Ile jest wart robotnik dzis, jakie ma znaczenie, dzis chocby dziesieciu lechow skoczylo by przez plot to i tak nic nie znacza by wyleca na zbity pysk z roboty i nikt nie bedzie strajkow ogolnoposkich z tego powodu organizowac, PiS stworzyl system w ktorym bardziej oplaca sie roboc dzieci niz pracowac znieczulica kompletna robol znorany za grosze i bogaty czlowiek ktory pracuje od 7 do 15 i jeszcze dostaje 1000zl na dzieci za ktore kupuje sobie auto i z duma przykleja naklejke zakupione za program 500+ a robole co dzieci nie maja bo zastarzy sa by robic kolejne lub nie maja urody...nic tylko szarpia na ten bajzel:)

...
@5 setek

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.” George Orwell.

blady
@Ups

bo bada?

wiktor

To w amice są takie braki kadrowe ze nie wymagają cv od przyszłego pracownika. Coraz wiecej ludzi odchodzi z firmy

Wol

W Amice nic Się nie zmieni dopóki nie zmienią Kierowników i koordynatorów.

Ona45
@Wol

Zbyt zasiedziałe układu żeby je zmieniać..

stary pijas
@Wol

szanujcie ludzi tak szybko odchodza ukraina nie pomoze tych kirownikow dawno zwolnic

Witam. Jestem posiadaczem wolno stojącej kuchni gazowej z piekarnikiem elektrycznym Amica ze szklanym czarnym blatem gazowym,ostatnio w trakcie gotowania płyta głośno huknęła i się rozsypała.Amica nie uznaje reklamacji takich szklanych płyt.Dla mnie to nie jest normalne ,czy ktoś z pracowników firmy może coś napisać o tych płytach? czy sa produkowane w Polsce ? co się dzieje że tak dużo ludzi narzeka na pękanie tych płyt,może mają wadliwą technologię itp.Amica twierdzi ze płyta aby się rozleciała to musi dojść do uderzenia jej,niestety u mnie jest to wykluczone!.Będę wdzięczny za jakieś informacje na temat tych płyt.Nowa płyta kosztuje około 600 zł z montażem,w głowie się nie mieści,nie wiadomo co z tym fantem zrobić.

dzidzia

do odpowiedzi na lila sadze ze chyba miał czy miała na myśli ze wszyscy razem pracują topowinni się razem trzymać a nie ze jeden na drugiego pisze Ludzie ogarnijcie sie

Leroyu
@dzidzia

Pewnie napisał to ktoś kogo nikt nie chce

Djj3

Kary za l 4 i wykańczanie ludzi, (usunięte przez administratora) nic więcej ludzie się trzymają tej roboty jak głupi bo myślą że nigdzie nic innego nie znajdą, a to co się dzieje w tej firmie to jedna wielka pomyłka i to na to pozwala prezes i caly zarząd u gory!?! Brak slow

Jack
@Djj3

Jak się godzą na mobbing to siedzą w tej firmie

Typ

Prawda jest taka że w Amice potrafią tylko zastraszać wezmiesz urlop na telefon za karę na dzień na inny dział postawisz się koordynatorowi to samo na inny dział .

Qq

Ludzie w Amice swoje słabości, zazdrość że ich życie jest szare i puste jak ich głowy wylewaja na tym forum próbując w ten sposób zniszczyć życie koleżanką i kolegom.

......
@Qq

Koleżanki i koledzy sami sobie życie niszczą jeśli mają się ku sobie a nie są wolni proszę bardzo kochankowie ale po pracy a co jeszcze chwila i na hali będą się pieprz... tak pewnie się czują a on jakby mógł to do kibla za na by latał żeby tam też się nie przemeczala

Pindi

Co robia chinczycy w naszym zakladzie, i po co zblizajacy sie duzy audit

buli
@Pindi

Cos kombinują bo nazwa amica kojarzy sie z mobbingiem w tej firmie

pracownik Tłoczni
@Pindi

bo mamy sprzedawać nasze produkty w Chinach, więc odbiorca przy rozpoczęciu takiej współpracy zawsze audyt robi

HR
@pracownik Tłoczni

Nie sprzedawać.Mają kupić amice

@HR

Dziwne zeby z wronek do chin szly produkty jak tam maja tego od zatrzesienia

@Pindi

Potencjalny kupiec amiki .

to ile teraz dostanę na łapę jako monter, po uch podwyżkach? szukam pracy:)

......

Nawet nie dwa tysiace

@......

To ja jednak podziękuję:). Dzięki za odpowiedź.

@Zainteresowany

Zarobki i atmosfera pracy zła

@Zainteresowany

Jak w amice jest mobing to spróbuj w samsungo to ci sie dopiero oczy otworza. W amice najbardziej przeszkadza pociotkowość. Reszta jest ok

@Pindi

Mobbing mnie nie interesuje, nie jestem c....ą. Nie będę pracował na produkcji za mniej niż dostaje pani w sklepie na kasie....

Hr
@Pindi

Plotkowość mobbing niewiem gdzie ty pracujesz w tej amice pewnie .Jakby było tak dobrze,w amice to wszyscy by tam pracowali.Mobbing jest w tej firmie i to wiadomo od dawna.

@Hr

Pociotkowość, a plotki to jak w kazdej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.