Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Pozdrawiam!

"ROBOLOM" stawka BRUTTO + 1,20 + 5% = ??? ( UWAGA TO JEST PRZYKŁAD !!!) 13, 00 + 1,20 + 5% = 14,20 + 5% = 14,91 BRUTTO na godzinę !!! P.S. Kiedyś jak ktoś miał 13,70 OBIECYWALI 7 GROSZY ZA KAŻDY ROK DO GODZINY WIĘC policzmy 13,70 + 0,07 groszy za rok ( TO JEST NADAL PRZYKŁAD ) !!! Więc "MAMY" 13,70 + 4 x 0,07 = 13,70 + 0,28 = 13,98 !!! To JAK to JEST, że "ROBOL" z taką stawką 13,98 (matematyki nie oszukasz) ma STAWKĘ 13,80 złotych BRUTTO na GODZINĘ !!! POZDRAWIAM OSOBY z biura za tą "WYŻSZĄ" matematykę! JESTEM ciekaw ILE zarobię TERAZ po PODWYŻCE??? 14 ZŁOTYCH BRUTTO??? KTO MI K*R*A WYRÓWNA OSZUSTWO ???

tłoczarz

Ciekawy film jest na (usunięte przez administratora) o narzędziowni amica hehe .Jestem ciekaw czy naprawdę tam warto pracowac opinie są podzielone z tego co wiem.Moze ktoś się więcej wypowie jaka atmosfera i zarobki

Mick
@tłoczarz

Warto, zarobki są tam wysokie. A atmosfera zależy tylko i wyłącznie od ludzi

narzedziowiec
@Mick

Chyba dla tych co pracują 30 lat to zarobki są wysokie bo tak kiepsko.Chyba ze zaufani mają wysoki zarobki to się zgodze

Apettita

Jak wygląda możliwość zakupu sprzętu przez pracownika

byly
@Apettita

jak ukradniesz to masz

Fee

GO WORK Stracił swoje znaczenie. To miało być miejsce gdzie można napisać opinie o pracodawcy. Zrobiło się tu wielkie szambo , gdzie nawzajem pracownicy obrzucają się gównem!!!Co świadczy tylko o poziomie intelektualnym autorów tych wypowiedzi.

Ajakże
@Fee

A ja myśle że ma jeszcze swoje znaczenie. Teraz ludzie ktorzy ewentualnie chca podjac tutaj prace wiedza ze oprocz kiepskich zarobkow mozna poromansowac pobzykac z zajętą osoba lub miec samemu przyprawione rogi. Albo ze prawdziwa milosc istnieje tylko w zwiazku z kryminalista. No i ze poszczegolne dzialy sie nie cierpia za to ze jedni wczesniej oda do szatni a drudzy moga posiedziec na krzesełkach w czasie pracy. Gowork lepsze od infolini

buyyu
@Ajakże

A dla mnie to zwykłe dno dna, a osoby, które ciągle piszą tu kto z kim to chyba same by chciały być dobrze wytrzepane przez majstra albo kierownika ale są pewnie takimi pasztetówami że kijem by ich nikt nie dotknął... Stąd ciągłe wylewanie żali na forum...

Bak
@buyyu

Pasztety w końcu znalazły miejsce gdzie można wyrzucić z siebie swoje pretensje do losu że tak okrutnie zostały pokarane. Ale może kiedyś i do nich się Słońce uśmiechnie.

Były pr.
@Fee

Gow Work nie jest żadnym dnem. Tylko przeszkadza tym osobą które,slimaczą się suszą zęby dostają lepsze stanowiska pracy.A na tej stronie wychodzi to na światło światło dzienne.

Coca
@Były pr.

Tylko że ty jesteś były pr. Byles poza ukladem gl..im do roboty i cie pewnie zajechali, przyszedl kolejny numer kontrolny na twoje miejsce moze po nim nastepny ktos musi byc od roboty taki byl twoj los.

tommyy
@Coca

NIe dajcie się (usunięte przez administratora) układzikom ludzie. Za pracę nie dostaniecie awansu, tylko kopa w (usunięte przez administratora) Szukają frajerów do dymania, to jedno towarzystwo wzajemnej adoracji. Jeszcze was wyśmieją za plecami, walić amike i chore układziki tepaków, jedna wielka rodzina....

Irytacja
@Bak

Kretyn! Żal i szkoda jakiejkolwiek kobiety dla Ciebie. Nadejdzie taki dzień że nawet gumowa lala nie da sie nadmuchac przy Tobie. A pasztety to masz w dziale mięsnym.

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

Samiec

I kolejny Karny kut. S! Dla Pana z Mitsubishi :D

Miro

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w firmie? Czy firma potrzebuje ludzi do pracy!

@Miro

ulomnych potrzebuja wszystkich bo nikt normalny tam nie idzie

Adffggh
@Miro

Do pracy nie potrzebujom. Szukajom do ROBOTY. Masz zapieprzać na ciężkich stanowiskach, by lizusy mogły się (usunięte przez administratora) Amica to firma w której toleruje się mobing. Jeśli chcesz zapieprzać za patologie to zapraszamy.

Ubaw
@Miro

Wystarczy przeczytać wypowiedzi ci niektórych żeby wyrobić sobie opinię o atmosferze panującej w Amice. Szkoda tylko tych ludzi normalnych,bo są utożsamiane z bandą (usunięte przez administratora) którzy nie mając własnego życia prywatnego lub bardzo nudne, próbują właśnie tutaj się dowartościować. Ty normalnym życzę wszystkiego dobrego, pozostałym szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego! !!!

wchodzimy w stan HARD

MamSmakaNaMaka

Witam. Przygarnę Ukrainkę na chatę, w zamian za czynsz musi upichcić jakiś obiad i posprzątać zanim wrócę zarobiony z mojego kochanego zakładu pracy. Oferuje również profesjonalne czyszczenie komina w zamian za wzorowe opierdzielenie penta

@MamSmakaNaMaka

kto normaly ucieka z tej firmy zostaja staruchy do emerytury

Aaa

bbb
@blady

albo mlodzi bez szkoly

sba
@MamSmakaNaMaka

a o kim gadaja Abs abs abs

Dejwid z boscha
@sba

Akrylonitrylobutadienostyren

bleck

rekretujemy nowych bo starzy chca kase a nowi sa zajebisci

Stop Kablom

Kto tam kabluje na ludzi ? :)

Jabol
@Stop Kablom

W tej firmie to co drugi to jakby z Zagorek pochodzil pierdy pierdoly kapowanie a wieczorwem paciorek o to ich cale zycie jak w tym dawnym pgeer arizona i na tym koniec cale zycie w jedej firmie najlepiej na jednym stanowisku.

;)))))))
@Jabol

Są ludzie równi i równiejsi;))jedni mogą wszystko chodzic na L4..i tak wróca na swoje miejsce,a są tacy co muszą zapierdzielać..jedni mogą spacerować 8h i robić dobre wrażenie...a drugi co chwile w innym miejscu...bo ktoś musi mieć dobrze..uklady,uklady.....

@Stop Kablom

wyplatka byla to (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora)ami sie zajmowac

@;)))))))

Witam.Jeżeli Ktoś jest chory ma prawo iść na chorobowe. Lepsze to niż ma przyjść do pracy i zarażać innych pracowników. Mówimy tutaj o osobach, których zdrowie naprawdę nie pozwala na powrót do pracy. I się pytam gdzie Ma taki pracownik wrócić??Nie do pracy na stanowisko na którym pracował. Zdrowia się nie wybiera.Trzeba Je tylko szanować

;-)))
@anonymous

Tu była mowa o nadużywanych zwolnieniach lekarskich....z premedytacja

Takiepytanie

Pierdzielicie o romansach a one sa w kazdym zakladzie pracy. A mnie interesuje co z pozostalymi postulatami strajkowymi? Czyżby zadowolona mina kolezanki fit znaczyla jest zadowolona z wynikow koncowych tj tej podwyzki stawki? A co z reszta zyczen naszych? Te soboty nocki i popoludniowki znowu przerazaja.

......

To forum jest o zarobkach,pracodawcy ,a nie o bzdetach...i dziwne historyjki....tylko oczernianie i nic wiecej

Xyz
@......

Układy na taśmach to nie bzdety , historyjki tylko poniżanie innych pracowników.p

BNO

Może mi ktoś to wytłumaczyć. Wcześniej była premia roczna na poziomie 2.000-2.600. Teraz zamiast tej premii dali 5% stawki. Pracujemy średnio 168h przez 12 miesięcy. Daje to razem ok. 2.000h pracy. Moja stawka po dodaniu stałej kwoty 1.20 podwyżki to 16 zł. Rocznie otrzymam zatem: 2000h * 16zł/h * 5% =1.600zł !!! Miałem dodatkowe 2.600 na koniec roku a teraz dostanę 1.600 rozbite na 12 miesięcy? To jest obniżka o 1.000zł. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Amica
@BNO

Bo o to chodziło A my się cieszymy na te podwyzki haha.raczej znizki

Hit
@Amica

Jeśli trzeba dotrzymywać kroku głupcom.........lepiej ich nie wyprzedzac..........tylko się zwolnic;)

Ppp
@BNO

Raczej 5% twojej nowej stawki to 1.2zl jak to pomnożyć razy 2000 godzin rocznie to daje 2400zl i 10% z tytułu premiera miesięcznie to 2640zl

Ppp
@Ppp

A nie 0,8 zł to masz rację :)

Kbjj
@BNO

Po co tu lamentujecie wciąż ludzie. Przecież ten strajk doskonale pokazał że 75 procent pracowników to jedna familia.Przejdzcie sie po taśmach, porozdlądajcie sie.Ten strajk to kpina z ludzi co o mało co by wylecieli z roboty.Ludzie ktorzy maja uklady w amice nie zwolnia sie z tej firmy bo wiedza ze w innej byli by traktowani jak pracownicy bez ukladow w amice...to jest robota ich zycia.I związek zawodowy pod nich.Sprawa wyglada tak nie masz w tej firmie wejsc to sie zwolnij albo cie zajada. Dlatego powinni zostac ludzie z ukladami i glupi na lato do roboty ukraincy. Amica to nie koniec swiata, skonczcie tu lamentowac na place piszecie i dziwicie sie czemu jedni klepia na luzie jedno i to samo a inni lataja po stanowiskach,bo jestescie glupimi do roboty co na leserow zapierdalaja.Zamiast tu nazekac to ogarnijcie sie ludzie,w amice zycie jest proste, albo masz uklady albo cie zajada chyba ze pojiesz po rozum do glowy i znajdziesz inna robote. Dlatego skonczcie lamentowac i wezcie swoj los we wlasne rece to nie jedyna firma.

monter
@BNO

W zeszłym roku była nagroda 2700 a teraz jest premia, akurat 3.5 %. Było to ustalone rok temu. W tym roku ustalili że premie roczna dorzuca do stawki 5%.czyli masz pewne 5%. A z premia różnie jest może być 2%, 3,5%. Ciężko zrozumieć?

Zły

Mobing w Amice nawet jak pracownik fizyczny zachoruje to ma kontrole w domu i nie moźe spokojnie chorowac przyjezdzają z BHP i Personalnego jest to pogwalcenie praw i swowód obywatelskich

ble ble ble
@Zły

Podziękuj "kolegom" i "koleżankom" co walą 5 razy w roku planowane chorobowe a bo to fuszka do zrobienia, ogródek do przekopania, pyry do zebrania itp. sorry nie chce nikogo urazić ale takie są fakty

Ojtak
@ble ble ble

Oooo właśnie pewien typ bierze l4 jakies 3 razy w roku bo prace na gospodarce ma. A inni niech robia za niego we firmie. Postój latem to oczywiście chorobowe tez. Takich jest pełno we firmie.

@Ojtak

Robisz za kogoś na chorobowym? Ciekawe. Pracujesz na dwóch stanowiskacch na raz? Płacą Ci za godzinę, czy ktoś jest na chorobowym czy nie.

Ble ble ble
@kkk

Mylisz się Panie... Owszem płacą za godzinę czy ktoś jest na chorobowym czy nie, ale roboty niekiedy robi się wiecej, mało tego niejeden urlop idzie do kosza..... Co innego jak faktycznie jest chory i ma chodzić zdechły i zarazać to niech choruje nawet i pół roku.... A nie że biedak ma tyle roboty na patyraji to innych ściągają z urlopu.. Co mnie to obchodzi każdy ma jak ma a skoro ma tak wielkie gospodarstwo to niech się zwolni z Amiki i niech robi u siebie....

Ojtak

Haha rozumiem ze ty z tych co l4 co chwile

@Ble ble ble

Typowy pies ogrodnika, zazdrościsz i jęczysz na forum. Pewnie niezle strzelasz z ucha w robocie:)

Ble ble ble
@kkk

Raczej współczuję co do kapowania to masz racje gdybym wiedziala w ktorym PGRze molestujesz jalowki w L4 to bym cie od razu sprzedala...

@Ble ble ble

hahaha, widać jak zazdrość wychodzi, ja przynajmniej mam jałówki:D

Stary robol
@kkk

Popieram pracuje już ladnych pare latek w Amica wcześniej w Spomaszu i bylo tak samo "chloporobotnicy" zawsze patrzeli się bujac 8 godzin kosztem innych bo robota na gospodarze ile razy ktos nie dostał urlopu albo przepustki do lekarza bo kilku przynioslo elke na zniwa i jeszcze mieli to totalnie w (usunięte przez administratora) że ktoś ma coś zaplanowane i tez potrzebuje urlopu licza sie tylko oni i patyraja... Mam nadzieje że naloty będą coraz częściej...

tttt

Zasuwajcie sobie za 1500, bo nic więcej nie potraficie. Poziom inteligencji świnki morskiej, prostaki:)

Podzespoły stołu !
@tttt

Powinni tak podwyższyć do 20zł wtedy byś ku. Zap. . Rd. . . Ł /A. Do Amici jakie tam się pieniądze zarabia ! A oni powinni Ciebie pocałować w du.e !

@Podzespoły stołu !

Z całą pewnością, zwłaszcza że mam 25... tyle że netto w Poznaniu.

Ivan
@tttt

Chłopie nie obrażaj świnek morskich miałem przez kilka lat, bardzo kochane stworki i przynajmniej myszy w chacie nie było ☺

@Ivan

hehehe, pzrepraszam świnki morskie, może raczej bezwolne ameby;)

mix
@tttt

albo sprzedajecie albo poplyniecie koniec tego balaganu

@tttt

Ale to nie powód żeby innych obrażać!!!

@123

Dokładnie!

tttt

To nie obraza to prawda. Prawda was wyzwoli, nie marnujcie życia przez brak ambicji....

Dominik

Pracownicy, etatowi, Polacy, rodacy, biurowi a zwłaszcza Polacy na liniach i magazynach - dajecie się robić w h.. jak zwykle - tak było i tak będzie zawsze. Nie umiecie wywalczyć swojego, a wiecie dlaczego - bo jesteście niezgrani. Nie umiecie ze sobą rozmawiać - nie uczycie się na błędach z historii tego narodu. Taka jest prawda, wolicie działać w "pojedynkę" a to wam (usunięte przez administratora) da. Zawsze będą nas ruchać ile wlezie i spławiać bo to najprostsze. JAK SIĘ DA TO TRZA DOIĆ - nigdy nic nie wywalczycie porządnego, a jedynie- jak wam to ustawa od biedy na odczepnego nie zapewni.

Pisorus
@Dominik

Pani Szydło gdy doszła do władzy mówiła że dosyć przyznawania sobie nagród, ze państwo nie ma pieniedzy tylko to pieniądze obywateli i bedzie przygladać się kazdej złotówce...a potem sruuuuu na konta nagrody ile wlezie tak to się robi...ale trzeba być zgranym:)

@Dominik

No i będzie ;jaka płaca taka praca .Lepiej jechać na chorobowym .

J 23
@Dominik

Dominik w pełni się z Tobą zgadzam Jeszcze nie minął dzień a już na taśmach można było usłyszeć (pewnie się tym zdziwisz bo ja nie) że w sumie to dobrze poszło bo.... mogli nie dać wcale Mój ty boże co za prostota ludzka Zgadza się... Mogli nie dać ale w gelgu lub u jakiegoś rzemieślnik :) ale nie w tej firmie A może by tak zapytać.... Jak wygląda struktura plac w tej naszej firmie Pewnie się nie pomyle jeśli stwierdze że płacą pracowników na produkcji wobec pracowników najniższej kadry to pewnie jak 1 do 5 Nie wspominając o kadrze średniej Ale najbardziej co zabolało dziś to te właśnie słowa.... Mogli nie dać wcale Co za prostota i ludzki minimalizm Ale jak to stwierdził Bismarck kiedyś... Polacy to naród wielki ale społeczeństwo żadne......

30 lat i jeden dzień
@J 23

J 23 nie do końca tak jest jak piszesz.Dla firmy to historyczny moment .przez te lata jak pracuje raz się zdarzyło aby ludzie wyszli na dziedziniec i popatrzyli prezesowi Kaszyńskiemu w okna biurowca . Teraz jest inaczej , ktoś zobaczył z tzw góry , że ludzie na dole ledwo wiążą koniec z końcem .

@30 lat i jeden dzień

Oni dobrze wiedzą ile ludzie zarabiają, Tylko że mają to głęboko w d....Władze spółki obchodzi zyska a nie pracownicy. Gdyby mogli płaciliby jeszcze mniej. Im tańszy pracownik i bardziej zastraszony tym lepiej dla firmy...

Tylko nie amica
@tttt

Amica nie szanowala pracowników nie szanuje i nie będzie szanowala. Życzę tej firmie żeby jak najwięcej młodych zwolnilo się miało lepiej płatna prace.a nie w tym kolchozie gdzie kiepsko płacą i ponizaja. Ja już tu do emy zostane dużo mi nie zostalo

Ktosiek
@30 lat i jeden dzień

Szanowny ktosiu czy możesz z łaski swojej skończyć biadolić i wziac sie do roboty. Porozumienie podpisane koniec biadolenia

Zxcv

No i.... Koniec haha ????

Hhhhhhh
@Zxcv

Dokladnie koniec i sami sobie możemy podziękować.

Ktos
@Zxcv

Ile w końcu tej podwyżki dali?

@Ktos

Praktycznie to całą złotówkę brutto i żeby nam wydawało się więcej premie roczna rozlozyli nam na 12 miesiecy czyli zrobili z nas (usunięte przez administratora) zreszta jak zawsze

monter
@Tttttyt

Ale masz pewne 5% , a z premią może być różnie więc w czym problem?

well
@monter

Premia może byc lub jej może nie być ładnie to wykombinowali

@monter

Dam się pokroić dla tych 5 %

@Tttttyt

myslaem ze troche pracodawcy zalezy by pracownicy byli zadowoleni a oni tylko chca ruchac mysle ze do czasu

nos
@well

jacek nadal mysli ze ludzie chca pracowac w tej firmie bo to jest zaszczyt?

@nos

Wstyt tam pracować taka duża firma A twierdz i że np.jubilatek wcale nie musi nam dawać. Wstyt za ta śmieszna złotówkę i za mobing który był jest i będzie. Za to udawanie że nie ma problemu.wstyt za te ukladziki i układy.

Fujary
@Tttttyt

O co wam ludzie chodzi? Byly rozmowy? Zgodziliście sie na warunki? Ikonowicz chciał pomóc? Skorzystaliście? Skończcie lamentować. Macie to na co sie zgodziliście.

tommy
@Tttttyt

Wtyd to pisać 'wstyt'...Inteligencja na poziomia pantofelka, gratuluję:)

GuWerner
@Zxcv

Ludzie, a dlaczego, wy siedzący na forum i biadolący jaka to was straszliwa krzywda spotkała, nie weźmiecie sprawy w swoje ręce. Wyslugujecie się innymi, tymi którzy mieli odwagę stanąć twarzą w twarz z pracodawcą, tymi których sami wytypowaliscie oraz tymi paskudnymi związkowcami, których tak bardzo nie trawicie! Dlaczego czekacie aż inni odwalą za was robotę? Przecież ich nie lubicie, a czekacie aż wam naładują w kieszenie! Przecież KAŻDY pracownik może sam zwrócić się do pracodawcy o stosowną podwyżkę pensji. NIKT z was nie musi czekać aż inni zrobią to za niego. Wszak jesteście Panami własnego losu a nie tylko biadolącą grupką pracobiorców.

Ytt gg t
@GuWerner

Ogolnie biadolenie na tym forum stracilo sens, została tu chyba grupka biadolących dla samego biadolenia. Była szansa, były rozmowy, zwiazek zawodowy został ten sam, wynegocjowano takie a nie inne warunki. Dawid nie pokonał Goliata, takie rzeczy tylko w baśniach dla gawiedzi. Skończcie tu biadolić i wezcie sie do roboty, pucz upadł i dobrze. To koniec.

Mohito

Dobrze że się z truskawek nie wypisałem .

neutralny

Ludzie jedno przeczy drugiemu....twierdzicie,ze brak nadgodzin bzdura jest mozliwosc chodzenia majstrowie proponuja.... tylko brak chetnych ,a wiekszosc chce pracowac 5 dni w tyg... bo maja dosyc

Szkoda
@neutralny

Masz rację ja bym poszła na nadgodzin ale zwyczajnie po 5 dniach nam tak dosyć że nie nam siły. Kasa by się przydała ale nie można jej przykładać nad zdrowie. Bo gdy stracę zdrowie to mi zwyczajnie poszukują. Więc wybór żaden. Smutne to ale prawdziwe.

Amonim123t
@neutralny

Niejednokrotnie sama doswiadczam tego ze po 7,75h pracy na max juz czesto nie ma sily na nadgodziny ale gdy wiesz ze za kilka dni na chleb czy paliwo aby do pracy dojechac Ci zabraknie to kosztem swego zdrowia i przezycia reszty Rodziny pozostajesz na tych nadgodzinach CIESZAC sie ze choc CZASAMI sa a gdy w rzadko sie to zdarza w wolny dzien na 8h przyjsc do pracy tym bardziej na ranna zmiane to ludzie niemal sie bija przyslowiowo na SZCZESCIE gdy na cala zmiane 20 osob TYLKO wyznacza pomijajac w tej kolejce tych ktorzy CIAGLE nawet gdy TYLKO 50-tki placa chodza kosztem swoich rodzin dzieci to SMUTNE BARDZO CIESZYLIBYSMY sie gdybysmy tyle zarobili na 8h ze ze strachem nie musielibysmy odliczac dni do nastepnej wyplaty a Ci ktorzy by chcieli choc WIECEJ cos miec i LEPIEJ ZYC niech sobie chodza gdy tylko sil im starczy bo to Ich wybor a NIE ZMUSZANI swoim NEDZNYM LOSEM choc pracuja po 8 h

Haselhof
@neutralny

Bo pracownicy, ktorzy którzy chcą zostać na nadgodzinach powinni być ustawiani na ciut lżejszych stanowiskach... Nie chodzi o to że mają się położyć i nic nie robić, natomiast często jest tak że kiedy ludzi brak a plecy na całego to koordynatorzy patrzą wyciskać z nich wszystkie soki a swoich oszczędzają... Mało tego Ci, którzy decydują się pozostać w tygodniu na 50tkach powinni być jakoś docenieni chociażby tym że mogą przyjść w sobotę albo w niedzielę ale jeżeli obecnie jest tak że lista nadgodzin w te dni gdzie się opłaca zaczyna się od "swoich" i Ukraińców to nikt nie będzie zostawał w tygodniu....

J23

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.