Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Mam pytanie. Czy wykonując jakąś pracę w godzinach pracy jest to działanie społeczne? Czy zaniedbywanie swoich obowiązków?

Ja tu raczej miałem na myśli pracownika roku.

Zły2018
@123

Pracownik roku to najwieksza wtopa tej firmy. A reszta co ciężko pracuje i dojeżdża wlasnym autem na nocki itd i nie ma gdzie zaparkowac i w końcu zostawia samochod w błocie to do diaska co????to nie jest pracownik roku???? Zróbcie coś z tym parkingiem i wyjazdem bo zwariowac mozna. Pracownik roku śmieszne. A robole do pracy.

@Zły2018

Masz racje cos trzeba z tym zrobic ale nich kazdy od siebie tez cos zrobi aby lepiej sie wszystkim dzialo Moze nawet kosztem zniesienia tego wyroznienia

ted

Hej robotnicy Amiki jak to jest z waszym życiem macie Wy w ogóle jakieś pasje marzenia cele?? Jak to jest żyć za 1400 złotych tak jak to było w styczniu??? Sorry ale oglądając Wasze radosne twarze podczas oglądania magazynu to zaczynam rozumieć że jesteście we właściwym miejscu i zarabiacie właściwe pieniądze...1400 złotych?? W 2018 roku??? Skandal.....

@ted

Dokładnie nic nam do szczescia nie jest więcej potrzebne wejscie na magazyn no i może jeszcze ta piękna premia za nie gotowanie 171 zł netto za 4 miesiące.200 stopni i człowiek jest szczęśliwy jak to napisał operator z klejenia na tym emplo .obciac mu pensje do tysiaca i raz w miesiącu wpuscic na dach i facet szczesliwy

Amica

Jak ktoś krótko pracuje i szybko awansuje to te 200 stopni na pewno cieszy

@ted

Pasją i wyzwaniem jest przeżyć do wypłaty i nie podpaść poganiaczowi.

@123

I nic lepiej nie bedzie po tym jakie zarzad proponuje podwyżki mieli dziś spotkanie ze związkami.smiechu warte mają nas za nic

Parodia
@ted

Teraz to już nawet Ukraina będzie lepiej zarabiać bo 15,50zł / godz. skazani też. A PL to już mają chyba całkiem w ''nosie''!!!

głupek
@Parodia

No bo wiecie jak ci Ukraińcy to same magistry inżyniery kierownicy dyrektorzy :D oczywiście tam na Ukrainie to ja się nie dziwie że będą dobrze zarabiać bo jak tu w Polsce rzucą takie CV to Polaczki po profilowanym w Spomku albo ogólniaku na Zamościu wymiękają haha

Bbnbb
@głupek

Obym się mylił ale zarzad wystąpił z propozycją podwyżki dla nas w wysokosci 28 groszy do stawki.oszalejemy z nadmiaru kasy

Rob
@Bbnbb

Wspaniała podwyżka! Co ja zrobię z taką kasą?

Wkurzony
@Parodia

Z tą Ukrainą to parodia 15.50.Ludzie czas się obudzić i zacząć walczyć o swój lepszy byt. Zarząd i Góra za totalnych śmieci nas ma. Jak teraz nie pomyślimy o sobie to kiedy. Jednak Ukraina jest bardziej zorganizowana i ogarnięta. Jak im nie płacą to idą do domu. A nam ochlapy i nic z tym nie robimy. Czas aby pomyśleć o naszych stawkach.

Uuuuuuu
@Wkurzony

Brawo dawno powinniśmy o swoje zawalczyć. Jak nic nie zrobimy to będziemy chodzić za chwilę do opieki po zapomogę. Czy jak Polak jedzie na zachód za chlebem martwią się kto mu za mieszkanie zapłaci. Polak zasuwa tam .A tu ruki ja bolą i koniec polaku zasuwaj bo ukrainke ruki bolą. Kuzwa cwane bestyiki

Nikt
@Wkurzony

nigdy nie dorównacie ukrainie i skazanym bo oni potrafią się zorganizować i działać a wy tylko pitolicie na palarni i w kiblu jak wam źle. Że mało zarabiacie, że na kilku stanowiskach, że jak ukrainę ruki bolą to szukają im innego stanowiska a wy musicie za nich robić. Mało tego, że pitolicie to jeszcze jeden na drugiego donosicie bo myślicie, że coś sobie załatwicie albo bo co drugi to znajomy bądź rodzina. Są nawet tacy co na palarniach tylko nasłuchują co w trawie piszczy. Fakt jest taki, że czas na strajk ale was na to nie stać bo jesteście za ciency. Więc przestańcie biadolić.

@Nikt

Prawda .nikt się nieodwazy dostaniemy te 28 groszy podwyżki i będziemy się jarac wejściem na magazyn jak pan operator z klejenia pewnie do dziś mu się śni te 200 stopni bo tylko to na to stac

Wkurzony
@Nikt

Słowa trafione w sedno. Chętnie przyłącze się do strajku!

Majster
@Uuuuuii

Który operator?

@Wkurzony

Zygac sie chce pa lia czki jak to czytam, do jakiego strajku chetnie sie przylaczysz? Na forum go work no dalej robicie petycje ospb ktore przylacza sie do strajku ale z imienia i nazwiska wpiszcie sie tu zobaczymy ilu goworkoeych napinaczy czy mowicow pokatnych i innych pokiblowcow ktorzy kapuja na siebie i innych i podlizuja sie do poganiaczy kosztem innych uwazajac sie jeszcze za prawdziwych Polakow pariotow co drugiego Polaka w robocie sprzeda bez skrupul tu pokarze nie anonimowo ze chetnie sie przylaczy do strajku no dalej!

@Majster

Wejdź sobie na emplo i poczytaj 20 grudnia była ta wycieczka na magazyn

Mmmmm
@Agata

To sama się przedstaw i zwymiotuj. Zobaczymy jaka odważna jesteś

Aaa
@Wkurzony

Ogarnijcie się, kto takie bzdury pisze, że Ukraińcy mają taką stawkę. Nie mają i mieć nie będą.

Od
@Aaa

Maja ci ktorzy sa tutaj juz drugi raz.

@Mmmmm

Ja o strajku nie belkocze, obserwuje tylko wasze wypowiedzi i to co robicie na codzien w robocie, zadnego strajku nie zorganizujecie patrioci co jeden na drugiego kapuje i wlazi w tylek poganiaczom za plecami. Zanim komus by sie zachialo strajku juz by w biurze o tym bylo wiadomo tyle jest warte te gadanie tu.

Bbbbbb
@Agata

Nie mierz wszystkich swoją miarka

@Bbbbbb

Tylko tyle masz do powiedzenia i nic wiecej sami jestescie sobie winni i dzis mowie ze zadnego strajku nie bedzie tylko jest to zwykly belkot napinaczy ktorzy mysla ze to forum to wyrocznia, a w codziennym zyciu w robocie zachowujecie sie jak zwykle kanalie zreszta wystatczy poczytac posty na tym smiesznym forum nawet tu kapujecie na siebie plujecie jadem a przy fajce opowiadacie jacy to patrioci jestescie brak slow i jak zwykle gdy ktos wam prawde mowi to ze mnie zrobicie donosicielke nawet na tym forum myslicie ze ta stertegia jak w robocie sie wam uda zrobic zto kapusia kogos kto nie kapuje po to zeby wszystcy tak mysleli gdy samemu jest sie pod...dalaczem jakie to typowe nasze swojskie i polskie.

@Agata

Bo nie bedzie strajku ten nie bedzie ryzykowal bo za krótko pracuje ta też nie bo za dwa lata na emke odchodzi to po co się narażać itd.....dostaniemy te 28 groszy podwyżki i bedziemy szczęśliwi.i tutaj się poskarzymy na swój nędzny los.a zarzad na pewno czyta co tu piszemy i się śmieje.amen

gosc
@ted

Po co wiecej ? Rachunki , pseudo jedzenie z biedry i po pracy malpka na cpn i wojaki wiec jest dobrze , nie rozumiem tego narzekania.. Strajk ??? BUHAHAHAHAHAHHA Taniej wychodzi bilet do UK

@Od

To nie jest prawda!

@ted

LUDZIMY sie LICZAC na LEPSZE JUTRO a nasze pasje i marzenia moze Twoje przerastaja ale za darmo nic nie dadza tylko pracowac trzeba liczac ze nasza Dyrekcja dostrzeze ten problem w koncu i bedzie i nam BOGACIEJ i MILEJ ZYC Pozdrawiam Cie czlowieku o WIELU pasjach i zainteresowaniach z grubym portfelem Trzymaj sie i ZYJ PELNIA ZYCIA bo Nas jak na razie na takie nie stac pomimo pracy

Zawiedziony

Dali k.. podwyżki , zmienili premie i tak h... z tego wyszedł.Jest mniej niżprzed temu. Pozdrawiam związki zawodowe co tak dzielnie walczą o swoje stołki.

Yyyyyyy
@Zawiedziony

Super podwyżki. Tak się chwala unikatowym magazynem A to on nie jest unikatowy tylko nasze zarobki niech tym się pochwala ile zwykly pracownik zarabia.wstyt i hańba wielki dochodowy zakładzie pracy

@Zawiedziony

związki zawsze walczą o swoje tylko

@1234

Dokładnie . A my będziemy ziemię jeść nie długo przez te nasze zarobki !

@Zawiedziony

Masz racje tylko jakbys z tymi slowkami sie pohamowal to calkiem bylo by ok No i lepszy gosciu z Ciebie by byl Przemysl to bo emocje u Wszystkich buzuja gdy zle sie dzieje

ciekawski ;)

Witam, Czy to prawda że rok temu cała brygada wyleciała za kradzieże albo jakieś kombinacje. Ich brygadzistą był R.M. ? W naszej firmie teraz on pracuje i ma się za niewiadomo kogo a plotki dość szybko do naszej firmy przyszły ?

Martyna
@ciekawski ;)

Polakom zarzuca sie nacjonalizm, uprzedzenia do innych narodowosci nie ma tylko jeszcze okreslenia na to ze z jednej strony jestesmy narodem w europie gdzie jak nigdzie indziej rodak tak nienawidzi rodaka to co dopiero inne nacje my tylko na pochody przeciwko komus naszym waszym moiszem twoiszem potrafimy sie mobilizowac do tego uchodzimy za najbardziej chrzescijanski narod w europie nic tu do siebie nie pasuje, wy ludzie patrzec na siebie nie mozecie i w lyzce wody nawzajem byscie sie utopili to wykraczaj poza wszelkie pojmowanie.

Kiytr
@Martyna

No wlasnie. Ludzie co sie z wami.stalo wielu z nas ppamieta lata do tylu Polska goscinnosc ludzie zycliwi uprzejmi w zyciu w pracy jest wolnosc jest kosciol a wy jak hieny bezbozna komuna lepiej ludzi wychowywala jaki przyklad dajecie opamietajcie sie

Lllllll
@Kiytr

Kolezanki i koledzy w tym wyścigu na kto kogo bardziej oczerni tutaj nie umklo wam czasami to jaka podwyzke w lipcu dostaniemy?I raczej nam nie zależy żeby godnie zarabiać brawo góra się śmieje o to chodziło

@Kiytr

Zgadzam sie z Toba ale co do jak to nazywasz bezboznikow to nie bo znam wielu ktorzy na codzien o wiele bardziej sa zyczliwi i pomocni drugiemu niz Ci co dla ludzkiego gadania co niedziele chodza a co wzgledem blizniego ?masakra Badz DOBRYM czlowiekiem dla innych i sam dla siebie a Twoja prawdziwa poboznosc i postawa gdy taka reprezentujesz to chwala Ci za to

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wolny

Czas na zmiany w związkach zawodowych.(usunięte przez administratora) z emalierni,tylko pilnują rodzinke na swoich wydziałach a nie będą walczyć o pieniądze dla nas. Dział HR i z dyrektorami chyba zapomnieli co nam obiecali na spodkaniach!

Najwyzszy czas
@Wolny

Strajk powinien odbyc sie juz dawno temu, zabraklo dobrej woli a ludzie ktorzy przebakiwali o strajku czy zmianach w zwiazkach zawodowych lub powstaniu na terenie zakladu nowego zwiazku...wylatywali z roznych przyczyn z firmy. Pytanie- czy na obecnym zwiazku zawodowym swiat sie konczy? Obecni zwizkowcy dali mnostwo dowodow na to ze nie sprawdzaja sie na swoich stanowiskach, Zalogo! Czas podjac radykalne zmiany teraz gdy nastapil przelom psychologiczny, nalezy odsunac obecne wladze zwiazkow zawodowych lub stworzyc nowy. Czar goryczy zostal przelany, malo tego powinien zostac zlozony postulat odnosnie odsuniecia kadr zarzadzajacych ktore zalodze szkodza, ludzie ktorzy nie maja predyspozycji do wykonywania powiezonych zadan zwiazanych z zarzadzaniem ludzmi powinni zostac odsunieci. Sa zarzadajacy ktorzy maja poparcie zalogi i sa lubiani i szanowani i zaloga chce by pozostali i sa zarzadzajacy znienawidzeni niekompetentni ktorzy powinniwinni zostac odsunieci nalezy przedyskutowac z zaloga ktopowinien pozostac a kto odejsc bo naraza ludzi na stres i psuje atmosfere w pracy. Przelozeni powinni byc wybierani z zalogi i miec poparcie zalogi! Czas na zmiany bo to Wy tworzycie ten zaklad, to Wy produkujecie dobra bez ktorych nie byloby wzkaznikow przychodow, nie byloby sprzedarzy, nie byloby rozdmuchanej biurkowosci, zamiast 4kontrolerow jakosci 1 doswiadczony a 3 niech zasili szeregi na tasmiach itd, szeregowi pracownicy sa coraz bardziej i bardziej obciazani obowiazkami a biorokrakura nie maleje tylko rosnie...czes na redukcje zbednych stanowisk a uzyskane oszczednosci z tytulu likwidowania przerosnietej biurowej nadbudowki przeznaczyc na podwyzki plac dla pracownikow montarzu...bez ktorych firma nie moze istniec co pokazal strajk! Czas na to zeby zaczeto sluchac pracownikow i liczyc sie z ich zdaniem a pracownicy wynagrodza to motywacja i dobra praca!

MAKSIU
@Wolny

ZWIĄZKI ZAWODOWE NIECH SIĘ W PODWYŻKI NIE MIESZAJĄ ,BO JUŻ MI RAZ DALI TO NIE MOGĘ DO SIEBIE DOJŚĆ (usunięte przez administratora) DYREKCJIPO 9 LATACH PRACY MOJA STAWKA TO 13,80

Miki
@MAKSIU

Dlaczego chowają żony ,dzieci za swoim plecami.Kierowni co na to?.Dawajcie je na montaż na bandowanie.Nie powinny pracować na emalierni.Takie mamy sprawiedliwe związki pod ich żądami.

"Okrasa lamie przepisy "
@Miki

To sie nazywa nepotyzm i nie ma nic wspolnego z dobrem ogolnym tylko wlasnym, zwiazki zawodowe maja stawzac poczucie sprawiedliwosci pracowniczej i zwalczac nepotyzm dlatego czas na zmiany

Amonim123
@"Okrasa lamie przepisy "

W pelni Cie popieram bo po co Zarzad Zwiazkow Zawodowych gdy nie dba o dobro i interesy zalogi a nie tylko wlasne To BARDZO SMUTNE i ZALOSNE jednoczesnie

Wypłata

Związki zawodowe natychmiast do rozwiązania. I tak nie robią nic dla nas a zeszłoroczne NIBY podwyżki to przez ich rozmowy i obecnie mamy mniej niż mieliśmy.

@Wypłata

Masz racje w pelni Cie popieram lub tez zmiennic Zarzad ktory rzekomo ma interesy pracownikow pilnowac dbac o nich i poprawiac ich lepsze jutro a nie tanczyc jak mu Dyrekcja zagra bo to ZALOSNE dla pracownikow Jak mozecie im prosto w twarz patrzec gdy tak nagannie postepujecie az mi Was troche zal ze mozna takimi ludzmi sie stac ?tak dac sie Soba manipulowac

Haha hahaha

Weźcie się za robotę hejtery jeb... Nie podoba się to za bramę....

Polak
@Haha hahaha

Taaa.... Bo za bramą czeka 100 na jedno miejsce ???? ale Ukraińców z bolącymi rukami ????

30 lat i jeden dzien
@Haha hahaha

(ty) chyba robisz w biurku.. dział pomocniczy...lub życzliwy

Thhyjb
@Haha hahaha

A w niedziele pierwsza lawka w kosciele. Ladnie to tak?

Rudy

O kuhcze , przeklinanie w miejscu publicznym , już dzwonimy do phrokuratury :D

robol
@Haha hahaha

biurowi rozrastaja sie do potegi nieroby jedne a dla robola brak kasy

Kino
@robol

Taaaak! A wystarczy spojrzec kto bilety do kina wygrywa.

Majster
@Kino

O właśnie o właśnie czekałem aż ktoś o tym napiszę ! My biedni nigdy nie wygramy wygrać bilet na emplo, to jak trafić czwórkę W dużego . . I ciekawi mnie jak oni losują bilety .

Robol
@Majster

Oni do kina ,my na magazyn pozwiedzać tam za darmo to tylko dla roboli .Z tymi biletami to dopiero numery robią .CHwalą się co oni dla nas nie robią przedszkole Mierzyn,jubilatki na karty wykorzystać na stołówce .Pieniądze które zarabiamy mamy zostawić u nich.do Mierzyna sami niech jadą ,ja tam tam wolę więcej cywilizowane miejsca .

@Haha hahaha

Zalosny jestes czlowieku z tymi swoimi dennymi wywodami Pracuj raczej zap.....aj najlepiej za darmo i ciesz sie ze prace masz zalosniku

kuchenny

Kiedyś były dwa działy z normalnymi przełożonymi (tłocznia i magazyn wyrobów gotowych)został tylko jeden na którym rządzi pan Zbigniew S trudne nazwisko do pisania. To jest kierownik który jak były prezes Wojciech zna pracę na swoim dziale. Znam tego pana już dość długo chociaż nie miałem przyjemności z nim pracować ale słyszę z ust jego pracowników że jest naprawdę człowiekiem który rozumie jaka praca jest wykonywana na jego podległym dziale. Nasz kierownik to tylko współpracuje z mistrzami a do nas roboli się nie będzie zniżał.

kuchenny

Wszyscy jesteście mądrzy zapraszam na magazyn WG .(wyrobów gotowych) to zobaczycie co znaczy praca. Biaksem kręcić to każdy potrafi a tam praca fizyczna wszyscy macie przerwę urlopową zakład stoi a magazyn (usunięte przez administratora) i tam nie ma przerwy urlopowej. Ale ci którym proponowano po kursie przejść na magazyn są wkur....eni.bo im blokujecie. Osoby którym się udało trafić na ten dział już nigdy by nie wróciłyna poprzedni dział a są tam między innymi kobiety.

Młody

Wypłata ale nędza parodia !

Amica tylko zwolnieniami potrafi straszyć. Jak zakład stoi to od razu zwolnijcie wszystkich. Czemu tego nie zrobicie?Tacy Cwani jesteście. Ludzie nie chcą podwyżek w lipcu, tylko teraz.Nie przeciągajcie sprawy bo codziennie będzie zakład stał.

JAROBOT

DLACZEGO DZISIAJ KUCHNIE STAŁY PRAWIE GODZINE??

Praca
@JAROBOT

Montaż chce podwyżki ale tylko dla siebie tacy z nich frajerzy. Ukraina do 18/h chce.

Leos
@Praca

A co z bocznymi działami gdyby nie one to montaż by nie ruszył wcale

Klamka
@Praca

To proszę stanąć boczne stanowiska . ! Nikt wam nie broni chyba że macie za dużo na tych bokach ! !

Jajami o mate
@Praca

Nie rób chlopie chłopie siary ludziom z innych działów chcesz podwyżkę to sam stań a nie bedziesz się wysługiwał montażem i pracownikami co mają jaja...Cooo oni niech walczą i się narażają a ja się niewychylam i mi się może też coś skapnie tak??? Nie postawisz się bo masz pełne gacie, pewnie starego trupa co jara 100/100 i pewnie kredycik na byle gówna...

Flustracja
@Jajami o mate

Ale z was debile. Boli was tylko to ze ukraina wiecej ma na h niz wy a mniej robia tylko o to chodzi. Boli was to bardzo. Debile co myślicie ze jestescie elita w tym zakladzie.

Njfgyh
@Flustracja

Czy wy jestescie katolikami?Czy wy chodzicie co tydzien do kosciola?

Aaa
@Leos

Zapraszamy na montaż!

Xyz
@Aaa

Zapraszamy na WPG, widziałem jak ludzie z montażu tu miękli...

Tttttyt
@Xyz

Tam by nawet pudzian pękł tak ludzi gnebicie na tym wpg.zreszta tutaj ludzie wypowiadali się o tym wydziale no i można usłyszeć jak potraficie zniszcycz człowieka. W tym żaden dział was nie przeskoczy

xyz
@Tttttyt

Bo tu trzeba robić, a nie dwie lewe ręc, wywalone na wszystko i jęczeć jak ciężko:)

Tttttyt
@xyz

Co ?tacy pracy się z was parę lat temu pewna pani z wpg przeszla na pewnien dział na jeden dzień. Dostala prace praktycznie dla człowieka upośledzonego umyslowo kładla pewna część i przekladala kawalkiem katronu tzw przekladka i się rozplakala tacy z was pracusie. Doslownie prace dla debila dostala i jej było za ciezko wszystko miała podawane

Blablabla
@Tttttyt

Dzielac niestety kiedyś szatnie z paniami z montazu nieraz slyszalam jak to zjebaly niejedna nowa dziewczyne( dlaczego? Bo ladna? Mloda?). Nowa przyszla chciala pracowac ale potrzeba czasu aby sie wdrozyc a wy wiedzmy jechalyscie po takiej osobie ze wolno i malo robi. Wiem ze sa takie sytuacje bo sie chwalicie na szatni niejednego wy zajechalyscie i zniszylyscie i o tym tak sie mowi na miescie " tylko nie na montaz tam wredne BABY robia. I dlatego ludzie do was nie chca isc. Nawet Ukraina sie zali na ludzi z montazu.

Kinder

Niech sie ktoś zainteresuje co robią ludzie na naktorych działach w niedzielę na nockavh

Kkkk

Co robią i gdzie?

Kaize23
@Kkkk

Dziwnym trafem w toalecie męskiej zawsze po niedzielnej nocce są prezerwatywy

Szwajcar
@Kaize23

Pewnie konika walą :p

Taki tam
@Kinder

Pewnie znowu ktoś się nie załapał na niedzielę..,i wypisuje bzdury!!!!

Tcduy
@Taki tam

W niemczech zwiazki zawodowe wywalczyly ze pracownicy beda pracowac mniej, po to zeby mogli spedzac czas z rodzinami brano pod uwage pracownikow przemyslowych. W polsce ludzie zezdroszcza tym ktorzy przychodza do pracy w sobote czy niedziele, w malych firmach jest moda na sprzedawanie urlopow, jestesmy narodem najdluzej pracujacym w europie, taka mentalnosc, jestem kims w robocie bo zostaje w soboty i w niedziele lub moge j.bac po 12lub 14godzin to znaczy ze jestem lepszy, a moze glupszy od niemcow i innych narodow ktore wywalczyly wysokie zarobki a potem wywalczyly krotszy czas pracy. Dlatego nie ma sie co dziwic ze inwestorzy z europy ciezki przemysl przenosza do nas.

Tak tak
@Taki tam

Pewnie znowu Agnieszki nie zapisali!!!

Gggggg
@Tcduy

Nasze zwiazki wywalcza 28 groszy bo na nic wiecej ich nie stać.a my zwykli pracownicy jak takie (usunięte przez administratora) bedziemy tutaj jechac jeden na drugiego bo nas też na nic wiecej nie stac.

Sudoku
@Kaize23

Czyżby chodzi o emaliernie ?

Nnnnn
@Sudoku

Nie o emaliernie w męskim kibelku na montażu były te gumeczki i nie po nocce w niedzielę.tak się bawi montaż

Sudoku
@Nnnnn

Na emalierni Tez tak się bawią

Jjjjj
@Sudoku

To się wszyscy swietnie bawimy......

Heheszek
@Sudoku

Zwłaszcza na czarnej ????

Yyyyyyy
@Heheszek

Kto tam tak się bawi?

guhuhyygg
@Kinder

I za alkoholików by się wzięli co sobie pociągają....

Titi
@Tak tak

której Agnieszki:)?

Montaż
@guhuhyygg

I za palacych na hali emaliernia panie są tak beszczelne że ranna zmiana im nawet nie straszna.

@Montaż

Ludzie czy wy tylko potraficie tutaj jechac jeden na drugiego?tylko na to was stać. Może tak zaczniecie się przedstawiać bo anonimowo to jesteście wielcy

@Zenada

Góra czyta i się śmieje i chyba o to chodzi zwykly pracownik pod kolega lub kolezanka dolki kopie .wstyt mi że pracuje w takiej firmie i z takimi ludźmi.góra ma ubaw że się rozpuszczamy jeden na drugiego.zacznijmy rodzinne sprawy też tu wywlekac bedzie jeszcze zabawniej

Xj
@Zenada

Jeszcze trochę i zaczniemy tutaj prac rodzinne brudy. Samsung też ma taka strone gdzie zwykli pracownicy ublizaja sobie anonimowo bo brak odwagi się ujawnić?

@Xj

Małe tępe robaki dobrze że nie pracuje w tej firmie

Ok
@Nie amica

Najgorsze jest to ze to forum czytaja cale Wronki i okolice, w momencie sprawy mobbingowej cala Polska. ludzie pracujacy kojarzeni sa z nepotyzmem, promowaniem " Misiewiczow Bugałow" reszta to prymitywni ludzie ktorzy tu swoimi wpisami zapracowali sobie na taka opinie i nie dziwi juz nikogo ze w tej firmie zryw medialny sie nie powiodl a Ciktorzy narazili sie wyszli na durni. Sami sobie zasluzyliscie swoim postpowaniem i wpisami ze ludzie ktorzy z wami nie pracuja maja z was breche.

@Ok

Dokladnie wszyscy czytają A mądrzy pracownicy odrzucają się błotem. Nawet w tym jechaniu jeden na drugiego umklo im że dostana podwyzke 28 groszy do stawki

Ojojoj
@Nie amica

Dla niektórych ważniejsze jest od tych 28 gr.że mogą się wyżyć na koleżanka ch i kolegach w pracy żal mi was nędzne szczurki! !!!

Sam
@Yyyyyyy

Ludzie ja wam zazdroszczę że waszymi jedanymi problemami jest kto z kim rozmawia kto na kogo patrzy kto pali a kto pije. ZA mienie się bo moim jest jak przeżyć od 10 do 10 i tylko po to przychodzę do pracy!!!

Tirówa
@Sam

To się zwolnij i przestań narzekać... W kryminale jest 40 wolnych wakatów a chętnych brak... Pieniądze nie kosmiczne ale większe niż tu... Można od zera dojść do niczego ale trzeba chcieć!!!! Jestem w trakcie robienia prawka na C+E i jak się uda to spadam a ty se płacz dalej....

O
@Tirówa

Mozna od zera dojsc do niczego, bez ukladow napewno a ty glupio gadasz bo zle w amice nie masz i innym kazesz isc do roboty gdzie indziej a w amice bedziesz robic do emy typowy (usunięte przez administratora) jakich wielu glupio gadaja ze odchodza do kryminalu na tiry busy same omnibusy Ci co tak glupio nie gadaja poprostu odchodza ty nie odejdziesz klepiesz tak samo na tym forum jak w robocie.

@Ojojoj

Gdzie tak się dzieje ? Na jakim dziale ?

Tirówa
@O

Nie wiem co znaczy glupio "klepać" pewnie w twojej wsi takie słownictwo na porzadku dzienny po drugie mów za siebie

Hanga
@Ojojoj

Hm nie trzeba Rabać Du.. Za plecami i potem pod nosem do drugiej osoby mówienie żeby nikt nie słyszał .. A potem wielkie fochy ! Jak się przychodzi do tej osoby do stołu to się mówi normalnie A nie na ucho masakra . .

O
@Tirówa

Tak samo jak od zera mozna dojsc do niczego jak napisales pewnie tylko w twojej wsi

@Montaż

To też przyjdź sobie zapalić, jaki problem?

Montaż
@Aa

Z chęcią przyjdę palarnie macie na tzw biale tak na to muwicie?

Tak
@Montaż

Jaki ktoś zorientowany!!! Kolejny informator.

@Montaż

Nie 'mówimy' tak,zapraszam choć nie pale:)

Stary robol montazu
@Kinder

Jakiegoś pijoczka prowadzili w poniedziałek na nocce chyba z armatury wiec nie tylko na emalierni sie bawia na nockach... ????

Aaaa
@Stary robol montazu

A czasami na montażu ktos bąka nie puścił?

Wujek samo zlo
@Stary robol montazu

Nie z armatury tylko z klejenia

zev
@Kinder

Jak się słyszy w okolicy i we Wronkach ze do amiki ludzie nie chcą iść do pracy

pani z montazu 600
@Kinder

nie tylko na pierwszych nockach... na ostatnich nockach chodza na szybkie numerki na emaliernie z innych działow pewna panna do pewnego kawalera on z emalierni ona z armatury badz z klejenia

Jjjj
@pani z montazu 600

Ludzie czy wy nie macie już o czym pisać?Co was obchodzi kto z kim i gdzie.Swoją drogą ktoś kto wypisuje takie bzdury musi być bardzo nieszczęśliwy z powodu braku swojego życia prywatnego!!!!

monika
@Jjjj

poprostu komus zal (usunięte przez administratora) sciska albo ma za malo roboty ze obserwuje kto gdzie chodzi dobrze ze zainteresowana pani z 600 nie napisala ile czasu wspomniana osoba spedza czas na innym dziale

Wiedźma
@monika

A mnie rozpier...ala to jakim trzeba być żalosnym typem żeby przychodzić nawalonym do roboty ale żeby nie było weekendu to jeszcze była bym w stanie zrozumieć zresztą tak ciężko wytrzymać 8 godzin???? Moim zdaniem nałogowym alkoholikom nie powinno dawać się szansy bo i tak się nie wylecza za to potrafią nieźle utruc zycie innym pracownikom

yfhdbdue
@Wiedźma

No akurat za tym panem z klejenia to chyba nikt nie teskni bo raz ze alkoholik a dwa ze lubil ludziom utruwac zycie w szczegolnosci kilku paniom a jego stary numer to wlaczanie wiatraka zima w kierunku kobiet a te odwyki i leczenia to śmiech na sali skoro w tych Charcicach pija wiecej niz normalnie

Lubię trzymać pistolet.
@yfhdbdue

A Chłopoków to by zajechał :D ja strzelam, wy kierujecie walcami :p tak co dzień :D

Stop
@Lubię trzymać pistolet.

Nie przesadzajcie. Był upierdliwy ale nie aż tak aby zasłużyć na to by być tutaj na forum opisywany.

Dyrektor maszyny
@Stop

Racja więc koniec z takim pisaniem .

Malami

Czy ktoś mi odpisze jakie ma zarobki nowo przyjety pracownik?

Bardzo słabo

@Aa

Ale jest chociaż te 13zl na godzinę?

krzychu
@Malami

W środę byłem się pytać w Work Service jakie są stawki na stanowisko montera. Powiedziano mi że stawka wynosi 12,70 zł plus coś dodatku jest do każdej godziny ale nie pamiętam ile. Najlepiej podejdź do Wok Service się dowiedzieć albo bezpośrednio do Amici. Pozdrawiam

@krzychu

Dziękuję za odpowiedź:)

rix
@Malami

Powaznie chcesz iść tam pracowac?

@rix

Chciałam... Ale za taką stawkę to chyba nie...

Kosmos
@Malami

Zarzad firmy to przeczytal i tak nardzo przeja sie tym watkiem na forum ze da wam 20zlotych na godzine :-) zejdzcie na ziemie.

Biedny
@Aa

Tak słabo że zapłacę rachunki i 15 go myślę o 10 tym kolejnego miesiąca A trzeba żyć . .

Cx
@rix

Pracownik magazynowy w Amazon ->nowa stawka + benefity, darmowy dojazd Ta oferta jest już nieaktualna! Zobacz podobne oferty poniżej » Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: Ostroróg Dodane: 2017-10-13 Wymagania Szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem i zapewnionym darmowym dojazdem? Randstad ma dla Ciebie idealną ofertę zatrudnienia w centrum dystrybucji Amazon Fulfillment. AKCJA REKOMENDACJA - pracuj w Amazon i polecaj innych. Za każdego poleconego zgarnij 1600zł*! Już dziś aplikuj na stanowisko: Pracownik magazynowy w Amazon ->nowa stawka + benefity, darmowy dojazd Nr ref.: 006117 Miejsce pracy: Sady k. Poznania Co będzie należało do Twoich obowiązków? -skanowanie produktów -załadunek i rozładunek przesyłek -sortowanie i kompletacja towaru -pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki Czego od Ciebie oczekujemy? -gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej -braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin -sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków -przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy Co znajdziesz w naszej ofercie? -nową stawkę 16 zł brutto/h - wynagrodzenie zawsze na czas! -premię do 15% -liczne benefity i niespodzianki dla pracowników w szczycie sezonu -umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy) -możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego -pracę średnio 4 dni w tygodniu po 10 h -dofinansowanie do posiłków -pakiet Randstad PLUS (karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki i rabaty nawet do 50% w wybranych sklepach i placówkach) -gwarantowany darmowy dojazd z Twojej miejscowości! Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści 'Pracuj' na nr 605133217 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy. * Regulamin akcji rekomendacyjnej dostępny u Administratorów Randstad po rozpoczęciu pracy Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47). Aplikuj Opublikowane przez:

Usmiana
@Biedny

Ale tym u góry wydaje się że to ogromne pieniądze. I mogą ludzi mieć za nic .Na emalierni np.st.mistrz straszył dziś ludzi że za najmniejsze przewinienie będzie wy........Ł z pracy .Czyżby problemy rodzinne?

Taki
@Usmiana

Śmieszne pieniądze i jeszcze ciągłe poniżenie ze strony przełożonych. Nie dziwię się że brak chętnych do pracy.

Yyyyyyyy
@Usmiana

I te śmieszne kropeczki żeby urlop dostać.kto ma tak idealna rodzine że zanim ktoś umrze to zadzwoni do Ciebie z miesiecznym wyprzedzeniem bo ty musisz mieć kropeczki zaznaczona bo jak nie to wr. Jeszcze Ci koordynator powie że urlop nie był zaznaczony ale jak Ci zależy iść na pogrzeb to urlop na żądanie wes.panie mistrzowie koordynatorzy wy macie tak idealnie życie zaplanowane że rodzina umiera na zrobiona kropeczke w karcie urlopowej. Nie macie napewno żadnych nie przewidzianych wyjazdów.to my zwykli pracownicy przepraszamy was za to np że komuś matka zmarla i niepowiadomila córki wcześniej o tym zamiarze.proponuje zamiast szkoleń antymobingowych nauczcie nas kultury umierania np chciałabym żeby moja mama zadzwoniła do mnie i powiedziała corso ja 12 marca będę miala pogrzeb i idę i mam u mojego koordynatora zrobiona kropeczke na pogrzeb mamy.nie ochrzani mnie że stwarzam same problemy

Oj dana
@Cx

Takich ofert pracy jest na go work tysice po co to wkleiles? Czym sie podniecasz? Ta firma istnieje od dzis?juz dawno gdybyscie chceli pracowalibyscie w innym miejscu wiec darujcie sobie te wpisy bo smiac sie chce.

Siur
@Oj dana

To wcale nie jest takie zle wyzyc sie tu na innych podkapowac ich postraszyc gore ze odejdzie sie na busa albo do bizona ponaxekac na mistrza i juz jest lepiej bo ludzie ktorzy zarabiaja miliony nie maja innych zajec jak czytanie tego forum, ale to dobre taki kozak jeden z drugim wyladuja sie tu i nastepnego dnia z rana jest gotowy do walki z biaksem i tak do emy ;)

Który to ten mistrz ?

Usmiana
@Szef

Mistrz produkcji na emalierni.

Abc
@Szef

I co z tym mistrzem?

Godzinowy
@Malami

13zl/h plus premia, dodatki do 2 i 3 zmiany i jeszcze kasa na święta, i od jakiegoś roku albo dwa placa premię roczną i jak nie chorujesz to jeszcze kasę za to ci dają. Do worka nie idź ino od razu do amica

@Godzinowy

Dzięki. Ogólnie to myślałam że najniższa krajowa to stawka 13.70zl na godzinę. W każdym bądź razie jest chociaż 2tys na rękę?

Zawiedziona
@Malami

Tak, ale dużo nadgodzin musisz mieć, wtedy będzie dwójka..

Pracownicy
@Malami

Koordynatorów nigdy niema na taśmach siedzą u mistrzów w biurku i niema dokogo się zwrucic z problemami a mistrzowie pozwalają nato koordynatorzy mają biurka przy taśmach zrubcie coś z tym.

pablo
@Malami

Nie warto powiem .Szkoda zdrowia i nerwów tracić w tej firmie.wyscig szczurów

@pablo

Dzięki. Będę szukać gdzie indziej w takim razie. Szkoda że tak mało firm we Wronkach. Praktycznie Samsung i Amica. Nie ma w czym wybierać

amigo
@Malami

Szkoda ze kawałek drogi jest do Poznania bo zarobi sa w granicach 4000 zl na etacie fizycznym.A w amice co jedynie żeby przeżyć

@amigo

Nie ma żadnych autobusów co zabierają pracowników do pracy w Poznaniu?

Haha
@Malami

Są autobusy i są pociagi tylko chęci i odwagi brak żeby coś zmienić lepiej narzekać i czekać na cud.

@Haha

Wreszcie ktos cos madrego napisal, a ty malami przestan prowokowac, jestes na pewno pracownikiem amici ktory mysli ze w ten sposob ktos z zarzadu sie wystraszy i da podwyzke...odpowiedzi juz dostalas dosyc tylko ze ty nigdzie sie nie wybierasz i w amice bedziesz nadal pracowac...bo gdybys chciala robic w amazonie to bys tu sie glupio nie pytala...tania podpucha

amigo
@Malami

Z Szamotuł są autobusy zakładowe zalezy jaka firma.W Szamotułach niema duzo firm ale lepiej płacą jak we Wronkach

@Brecha

Ja pracuję w Phoenix contact w nowym Tomyślu i mam 16zl ma godzinę. A pytam o pracę we Wronkach bo się tam niedługo przeprowadzam,także coś Ci się nie udało z tym oskarżaniem. Pozdrawiam

Fe
@Usmiana

Znam tego mistrza z emalierni pracowałem u niego na montażu jak był koordynatorem taki drobny cwaniaczek który dla kariery sprzedał by sam siebie.Swoją drogą ciekawe jak się to stało że żona też ma niezłą fuche w Amice?

@Malami

Jezeli jest tak jak piszesz to sorry, rozne typstwo tu wypisuje, we Wronkach nie zarobisz chyba ze masz znajomosci...to awansujesz w kilka lat i dogonisz stawki z Poznania, jest jeszcze mozliwosc pracy w Z.K tam zeby sie dostac tez bez znajomosci szkoda skladac cv...Wronki to male miasteczko dobre stanowiska obsadzone sa przez sitwy reszta to byle robota za najnizsza krajowa dla kazdego. Zycze powodzenia

@Brecha

Spoko nic się nie stało i dziękuję za konkretną odpowiedź. :)

ZygZak
@Brecha

Do ZK po znajomości??? Błagam... Biorą teraz jak leci byle był nie karany, zdrowy i miał średnie... Do ochrony wakatów od groma ale ciężka służba jedna z najgorszych i najmniej docenianych, pieniądze lepsze niż w Amice ale jak za te stresy to i tak rzygowiny no i po nowych warunkach emerytalnych to żadna zachęta do pójścia tam... A Ty nie pisz bzdur jak nie masz pojęcia, może do innych działów trzeba mieć trochę pierd@lnięcia ale napewno nie do ochrony...

wronek
@Malami

We Wronkach firmy nie płacą bo mają pracowników z ukrainy i skazanych.I dlatego tutaj tak jest najnizsza krajowa.Wronieckie miasteczko z amicą i samsungiem

wasyl
@Malami

Jak się do Wronek przeprowadzasz to jedna rada jest we Wronkach ludzie bardzo lubią plotkować

@wasyl

No właśnie zauważyłam

@ZygZak

Mam na mysli prace w biurze ....a do pracy w ochronie trzeba miec jaja widocznie tobie ich brakuje i dobrze podkresliles ze teraz biora jak leci bo gdy po 15latach 40 latkowie zostawali emerytami dostac sie nie bylo mozna.

Ncucifvivicu
@ZygZak

Czlowiek naginajacy w budowlance do 65lat ciezko nie pracuje? Albo drogowiec ukladajacy krawezniki do starosci? Praca na wysokosciach w stresie do 65 roku zycia?

Drwal
@Ncucifvivicu

Najbardziej niebezpieczne i stresujace zawody. Pracownik platformy wiertniczej,drwal, monter konstrukcji stalowych,s pawacz podwodny nikt nie daje im przywilejow emerytalnych z tego powodu

szczery
@Malami

mało tego ,ze plotkuja to jesze wymyslaja rózne historie które nie miały miejsca..a komus mogą zaszkodzic ludzie opanujcie sie niech każdy sobie indywidualnie zrobi rachunek sumienia...bo najlepiej o kims gadac aby odwrocic od siebie uwage!!

Lis

Dokładnie do tego to książkowy przykład miasteczka w którym prostactwo sie promuje i chodzi z głowami do góry a wykształconych dyskryminuje bo wszędzie sami swoi.

Rodowity Wronczanin
@Malami

Czytając te bajki rodzi się pytanie czy w tych bajkach były smoki?

Ferdek
@Malami

Wy martwicie sie czy dostaniecie 13 lub 14 zl na godzine a B.Misiewicz z PiS wydawał na paliwo z waszych podatkow 4. 200 zł na miesiac...to daje 300 km na tydzien:-) Macierewicz stwierdzil ze wstydu nie maja dziennikarze ze doszukuja sie takich rzeczy ....uczciwa Polska PiS.

Ferdek
@Ferdek

Blad na dzien :-)

Witam Wszystkich których wypowiadają się na tym forum oraz Tych co czytają. Moim zdaniem Ludzie w Amice nie mają własnego życia(a jak już mają to jest to życie nudne, bez żadnych planów i perspektyw).Na Mnie się patrzą ludzie jak na "Debila" bo powiedziałem że życie współpracownika Mnie nie interesuje, jak się zachowuje, co robi w czasie wolnym.Niech się każdy zajmie swoim życiem a nie będzie pierdół, nieporozumień, kłótni, Każdy opowiada co robił poza zakładem a to wcale nie jest aż tak ciekawe.Ja mam swoje życie i to jest moja sprawa jak żyję, Mam co jeść, dach nad głową, w co się ubrać, spędzam czas wolny w taki sposób jaki Ja chcę. Ważne abyśmy byli szczęśliwi a w pracy też nie będzie problemów.

szczery
@anonymous

popieram ,bo ludzie tam tylko żerują na plotkach...a najwieksze sa na palarni ...sa lepsi niż na pudelku hihi

eldo

W Amice kiedyś pracowali normalni ludzie większość odeszła z tej firmy.Nie bylo tego chamstwa jak teraz jest

Becia

Jedyny który w tym zakładzie przychodzi do pracy a nie za kare jak reszta. Pogada uśmiechnie się czasami też się uniesie ale nie bez powodua nie ma zakazanej gęby jak reszta. Kiedyś było takich ludzi więcej

Elektryk

Zapieprzać i nic więcej!!! Jeśli chodzo o nadzór w tej firmie to szkoda gadać sami popaprańce tylko msjster SK z montażu jest ok normalny i potrafi rozmawiać z ludźmi . Nie wstydzi się ludzi z którymi pracował na taśmie szanuje ostatnich naszych ptacowników. Jak pracowałem w Samsungu to brakowało takich ludzi było tylko (usunięte przez administratora) od czarnej roboty.

Eustachy
@Elektryk

Nie z mojej zmiany ale wiara wypowiada się o nim bardzo dobrze. Dobrze wychowany tylko za mocno pilnuje na nadgodzinach

Arni
@Eustachy

Dobrzy wymieraja jak mamuty kiedys o wiele lepiej sie pracowalo inni ludzie normalni dogadac sie szlo przyszly popaprance i normalnych ludzi powykanczali najgorsze jest to ze sa nie do ruszenia ale tak to jest jak cep cepa cepem pogania.

Kryspin

Znam go spoko gościu szkoda że my na WPG takiego mistrza nie mamy

Dorcia

On jest ok tylko niech wymieni korka W z 4 co się buja jakby 40 lat pływał na statkach i tylko gnoi ludzi bo pogadać normalnie nie potrafi jąka się jak ma coś odpowiedzieć niech go wyślą do psychiatry i logopedy nie nadaje się nawet w taśme na bandowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.