Amica Wronki S.A.

Mickiewicza

Opinie o Amica Wronki S.A.

Anonimka 2016-02-03 17:04:46
A co możecie powiedzieć o pracy w Amice jako przedstawiciel handlowy?
kamaben 2016-02-08 11:30:54
@frotte Technik który skończył/a 20 lat temu szkołę miał/a 20 lat na to żeby w 5 lat studia skończyć. Dlaczego tego nie zrobił? Był/a za słaby/a na studia, albo się nie chciało, piszesz nie ma nic nawet wiedzy bo go nie nauczyli, skąd może to wiedzieć Technik który/a na studiach nie spędził/a nawet godziny? Zazdrościsz tym którzy studia skończyli a nie mogą nic w Amice osiągnąć bo nie mają układów, albo wnerwiają ciebie osoby po studiach bo piastujesz stanowisko a nie posiadasz wyższego wykształcenia.
jasne 2016-02-08 21:16:19
@eryś podaj z imienia i nazwiska tych których awansowano za faktyczne umiejętności
to ty;) 2016-02-11 20:15:38
Joe skąd taka pewność że to pisał chłopak:)
Joe 2016-02-11 20:23:35
Do Joe wiadomo przecież że na to nakłada się staż pracy, zaawansowanie, wiele rzeczy, bla bla ogólniki napisz z imienia i nazwiska osoby które awansowały dzięki temu:) Chcę wiedzieć kto to
familiada 2016-02-12 21:34:39
Do koloor jeżeli awans jest możliwy a nie można wymienić nazwisk i imion to podaj wydział i stanowiska na których awansowano po 2 - 3 latach pracy i dobrych wynikach :) nie znam takich osób których nie są znajomymi znajomych lub z rodziny i awansowali , tak jest w każdej polskiej firmie twierdzisz że amice jest inaczej? mam prawo być w błędzie no to śmiało:)teraz naprawdę chcę wiedzieć wydział i stanowisko:) Wiem ze zle się czyta to gdy się ma załatwione dobre stanowisko a opowiada się kolegom rodzinie pociotkom itd że to nie przez znajomości tylko przez wyjątkowe umiejętności np związane z wkrętami :) ,wiem że nie napiszesz wydziału ani stanowisk po prostu mam ubaw z tego gdy czytam brednie o faktycznych umiejetnościach, zaawansowaniu, wykształceniu że wyjątkowe zdolności zostaną zauważone:) wciskaj kity dalej kto w amice pracuje wie jak jest, to już sobie spadam baw się dobrze i trzymaj stołek :)
zxnn 2016-02-22 17:38:47
Hej Do amiki Narzedziowni szukają operatora cnc i slusarza zastanawiam czy warto składać cv.Słyszałem ze panuje tam zła atmosfera na tym wydziałe.Czy ktoś wie wiecej na ten temat?
joen 2016-02-23 14:59:43
Coś słyszałem na temat narzedziowni negatywne wypowiedzi od ludzi i jak tam sie pracuje. A w amice pracuje kilka lat dobrze ze nie tam. Pozdrawiam
kapus 2016-02-24 12:10:35
aplikuj. dostaniesz sie na wydzial popracujesz bedziesz wiedzal na kogo nakapowac, komu sie podlizac to w amice nie zginiesz
k....z 2016-02-24 21:47:05
Donoszenie w narzedziowni jest na poziomie dziennym
tak jest wszedzie 2016-02-25 09:43:45
W Amice tylko Donosiciele mają lżej - miej to na uwadze.
nie wszedzie 2016-02-25 21:10:25
W ostatnim czasie sporo osob się zwolniło z narzedziowni.Dlatego szukaja slusarzy i operatorów cnc.
g 2016-03-10 10:20:22
Ludzie biją się o pracę w amice. Atmosfera jest dobra zerobki ok praca spoko.
..... 2016-03-11 21:27:30
No nie widze zeby sie bili o prace w amice. zarobki to szału nie robią a atmosfera stresująca. W amice dobrze jest tylko na kilku wydziałach. Ten ma dobrze kto donosi bo sporo takich ludzi w tej firmie
freestyle 2016-03-14 10:39:06
Wielu pożądnych pracowników zniechęcili do pracy w amice dwulicowi ludzie, płytcy mali bez honoru. Co z tego że w amice starasz się dobrze wykonywać swoje obowiązki jeżeli niedojdy i lesery zrobią z dobrego pracownika nieroba i ten przestanie się angażować lub dostosowuje się do reszty, takich przypadków można przez lata istnienia firmy wyliczać i wyliczać.
pracownik 2016-03-14 12:46:12
Tak jest np w narzędziowni w amice juz dawno powinni tam zmienić dowodzących wydziałem
amigos 2016-03-15 15:38:37
Sporo ludzi odeszło z firmy z duzym doswiadczeniem zawodowym tak bywa w amice
b 2016-03-30 11:10:03
Sąwydziały gdzie ludzie nie odchodzą a są wydziały które lepiej omijać szerokim łukiem wszystko zależy od atmosfery miedzy ludzmi i podejściem przeóżonych, tam gdzie atmosfera jest dobra utrzymuje się ten sam skład ludzi, tam gdzie atmoswra jest zła ludzie ciagle odchodza i zostaa tylko ci którym jest to na ręke.
Szuka pracy 2016-03-31 11:56:31
Witam,

proszę o informację, jak się pracuje na stanowisku Specjalisty ds. zakupu towarów w Poznaniu? Jaka jest atmosfera w dziale, jak się ma współpraca z przełożonymi?
Pozdrawiam pracowników
T 2016-04-06 09:52:27
Tania siła robocza ma zaletę, nieograniczone zasoby, jeżeli komuś praca na taśmie nie odpowiada zostaje zastąpiony innym pracownikiem.
r 2016-04-08 15:20:18
maxi@.Ostatnio szukali do narzedziowni pracowników. Pozdrawiam
asia 2016-04-16 20:00:46
Mogę wiedzieć ile się zarabia na produkcji zwykla pracownica z umowa na stałe itp. jestem ciekawa bo sama produkcji i zarabiam 2200zł tylko zew kimballu tam już z20 lat pracuje.
re... 2016-04-17 10:19:08
Od 1400 zl do max 1600 zl zalezy od miesiaca po kilku latach pracy na produkcji tloczni.
asia 2016-04-17 19:42:46
Powaznie ja myślałam ze z 3tys zł na reke jest ale pewnie nadgodziny sa a socjal jaki jest.
re 2016-04-17 20:56:02
Z nadgodzinami i premia 1600 zł netto na ręke .Na koniec roku na swięta jest premia.Pozdrawiam
amf 2016-04-18 19:01:31
W Kimballu zarabia sie 2700 zl na reke na produkcji zarabia monter z niewielkim stazem pracy
asia 2016-04-19 17:21:07
To się zatrudnij ja pracuje na produkcji w kimballu tylko ze i mam 2200zł faceci to maja 2700zł na reke gdyby tak było super to nikt by nie odchodził a duza rotcja jest.
ula 2016-04-22 10:15:48
to nie forum o kimballu tylko o amice, amica na brak rak chetnych do pracy za pieniadze ktore oferuje nie narzeka, jezeli komus sie nie podoba niech sie wolni, przyjda nastepni.
pracownik 2016-04-22 10:31:38
Pracowac za grosze w amice na produkcji Tania sila i tak sie znajdzie. Wiadomo ze Kimball placi o wiele lepiej jak amica.
HR 2016-04-25 07:40:33
Amica pełni ważna rolę społeczna. Pozwala aktywizować osoby z nizin społecznych,daje prace osobom które nie posiadają odpowiedniego wykształcenia, czesto mających w przeszłości konflikt z prawem, pozwala wyjść z patalogii i funkcjonować w społeczeństwie.
Firma daje szanse pracownikom w wieku przedemerytalnym. Młodzi moga zdobyć pierwszą pracę i doświadczenie zawodowe.
rkw 2016-04-27 23:50:21
Zdobyc pierwsza prace zdobyc doswiadczenie i szukac czegos innego. Bo za 1500 lub 1600 zl nie perspektyw pracowac kilka lat. Troche wiecej zarabiaja ludzie na działach utrzymania ruchu z średnim stażem pracy
gogi 2016-04-28 09:02:04
Przestańcie narzekać. Do pracy na taśmie czy na wózku widłwym czy na tloczni emalietni itd naddaje się KAŻDY kto ma dwie ręce do pracy.Ta praca jest wyceniona na tyle na ile jest warta. Biadolicie na forum jak to wam zle, idzcie gdzieś indziej, to sie okaze ze nic nie potrafice poza tym co w amice i wrócice szybciej niz wam sie wydaje, nikt was tu nie trzyma.
pracownik 2016-05-11 00:58:43
Czyli uważasz, że nasza praca jest teraz mniej warta niż na przykład 8 lat temu gdy produkowaliśmy mniej sztuk na zmianę roboczą, a rzeczywiste zarobki według siły nabywczej pieniądza były większe? Nie zdziwi mnie fakt gdy pracownicy zaczną odchodzić lub przenosić się na inne działy, które co tu ukrywać są lepiej płatne. Pracownicy już pracują na granicy wydolności a do nikogo nie trafia, że ciągłe podnoszenie norm tylko męczy pracownika i po części pracodawcę bo pojawiają się błędy w produkcji. A co będzie jak pracodawca padnie? Oskarżysz szarego pracownika firmy?

Może publicznie podasz swój adres poczty elektronicznej z firmy, bo tylko człowiek zatrudniony jako pracownik biurowy przez pracowników fizycznych określany jako *****( nic niecenzuralnego, ale związane z pracą na stanowisku umysłowym) może napisać taką rzecz! W przeciwnym razie nie zabieraj głosu, bo są na to dowody w postaci odcinków wypłat i stanów rachunków.

Pozdrawiam "serdecznie" osobę z biura!
b.i.a.k.s 2016-05-12 12:01:29
Do kogo tym masz pretensje? Chyba sam do siebie. Pracownicy sami sobie są winni takiej sytuacji i atmosfery w pracy.. bo przeież żeby przydziobać i popisać się przed mistrzem albo koordynatorem to jeden przez drugiego pokazuje że można zrobić więcej i więcej... każdy jest mocny w gębie za plecami, ale gdy znajdą się tacy co się postawią to zostają sami bo wielcy bohaterzy w ryj.ch chowają się po kontach jak przychodzi co do czego a ci co się postawią zostają ukarani i pozostawieni samym sobie, tu wiekszosc patrzy tylko na własne du.y dlatego jest tak a nie inaczej, jak chcesz zeby pracownicy się zgrali skoro 80% znich to donosiciele, poza tym związki zawodowe które są tylko figurantem od podpisywania porozumień, o strajku załogi bądz zatrzymaniu w protecie taśm można pomazyć, bo przeciez każdy chroni posady, jeżeli to się zmieni w firmie, bedzie inaczej na obecna chwile sytuacja jest prosta jak w kapitalizmie albo nalezysz do grupy wykorzystujących albo to ciebie wykorzystują koniec i kropka
pracownik 2 2016-05-12 12:43:59
Duzo sie na gorsze pozmienialo w tej firmie.Nie dlugo tak bedzie ze wiecej biurowych pracownikow po znajomosci przyjetych bedzie we firmie jak fizycznych pracowników. To co sie dzieje we firmie to trudno opisac
pon 2016-05-30 14:07:11
Nadgodziny w sobotę? W amice nie istnieją. Istnieją za to odrobki w sobotę, które tak na prawdę chodzimy na darmo.
odrobki 2016-06-01 08:12:08
W odrobki też bardzo często można otrzymać pracę, a za darmo nie chodzimy bo masz za to wolny dzien, pewnie zaraz bedą głosy że w dniach wolnych w nadgodzinach chodza pupile koordynatorów i mistrzów czasami chętni, bo nie zawsze są chętni i bardzo dobrze jeżeli ktos " informuje" - donosi - to zle okreslenie jak to nazywacie, taka osoba może liczyć na oko u przelożonych, dzieki takim informacjom można wiedzieć kto buntuje zaloge, kto zle wypełnia obowiązki, kto na chorobowym np. jezdzi na grzyby czy ryby. Dzieki informatorom, można wiedziec kogo ukarać kogo przenieść na inny wydział inaczej pozbyć się i kogo wyrzucić z pracy, dlatego warto informować o zachowaniach innych, jeżeli tego nie zrobicie inni będą informować o was i pamietajcie informatorzy tylko zyskują.
mik 2016-08-02 18:42:03
Znajomości,układy, i 11.50 brutto na godzinę - amica wronki. Pokażesz że sobie radzisz to będziesz zapier...ł i oprócz garba nic nie dostaniesz.
mik 2016-08-02 18:42:30
mik 2016-08-06 17:17:48
Trzeba tak sobie radzić na lżejszych stanowiskach;) na ciężkich robić wolno i po problemie...
Z3fkpm 2016-09-15 21:31:26
Bija buhaha za 9,93netto za godzine hahaha
pool 2016-09-16 14:17:06
Wygląda to mi na prowokację. Jakoś nie słyszałem, żeby z Narzedziowni ktoś odchodził-chyba, że na emeryturę. Natomiast nie jest łatwo się tam dostać, trzeba coś umieć.
..... 2016-09-16 18:30:32
Na temat narzędziowni w Amice to brak słów. To dlaczego w samsungu w narzędziowni pracują byli pracownicy narzędziowni z amiki.W Amice w narzędziowni niema kto pracować to zostawiają uczniów aby uzupełnić załogę.Bo doświadczonych ludzi nie mogą pozyskać za te pieniądze co oferują i za atmosferę jaka panuje tam
rx3k 2016-09-18 22:16:05
Tak
android 2016-09-23 10:32:42
Czy ktoś zmusza was do pracy w amice? Nie pojmuję sugestii że w samsungu jest lepiej? I co wobec tego?... Ktoś z amici to przeczyta i się wystraszy ;) Jeżeli w samsungu jest lepiej to dlaczego tak zależy wam na pracy w amice... jeżeli to co robi się na narzędziowni i innych działach to" brak słów " to spakuj torbę i zatrudnij się w samsungu... jeżeli byłoby tak niedobrze to firma z braku pracowników nie mogłaby utrzymać produkcję... a może lepiej zautomatyzować produkcję i zatrudnić w zamian za przypadkowe osoby bez odpowiedniego wykształcenia, kwalifikacji i predyspozycji - którym się wydaje że powinny zarabiać za swoje "wyjątkowe umiejętności i wiedzę" ogromne pieniądze, wykwalifikowanych i dobrze wykształconych automatyków, informatyków etc. i zautomatyzować i zrobotyzować produkcję? Wtedy nie będzie rzeszy niezadowolonych narzekających"fachowców", tylko kilku...kilkunastu dobrze opłacanych, kompetentnych i wykształconych pracowników... zastanówcie się.
artur1@superbox.pl 2016-09-25 12:44:08
Hej. Czy pracuje tam jeszcze przedstawiciel handlowy Marcin Targoński ? a może ma ktoś kontakt do niego ?
Мария 2016-10-09 19:48:13
Przybyłam, zobaczyłam i się zwolniłam :P hapie się nieraz za dwóch, za 10,50 na start. Jedyne co można im oddać to to że są słowni, po pół roku umowa amicowska jeżeli majster nie ma jakiś problemów do pracownika, a bodaj po 4 latach na czas nieokreślony, z czym niestety ciężko jest u sąsiadów z lewej xd!
Ps: Odradzam ludziom z Samsunga się zatrudniać w tym zakładzie bo będą mieli grubo pod górkę :D ja wytrzymałam 3 miesiące... Inni zwalniali się po tygodniu :P
petro 2016-10-15 10:59:51
Jako monter w Amice będziesz pracować za najniższą krajową do końca życia:)
qw 2016-10-15 11:12:32
Nie przesadzaj, najniższa krajowa poza tym co roku sie zmienia, wiec podnoszą ja, nie musisz tez całe życie byc u nich monterem.
amicowiec 2016-12-04 15:03:41
Biją buhaha , dno , familiada a nie AMICA.
Zostaw swoją opinię o Amica Wronki S.A. - Mickiewicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amica Wronki S.A.