Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Pracownicy

Stajk trzeba znów zrobić za to co zarząd znami robi zabierają nam wszystko co sądzicie a ciekawie co nato związki zawodowe .

Oszukany
@Pracownicy

Amica zerwała warunki porozumienia z pracownikami... a niezadowalające wyniki mogą być co roku... bo tym na gorze zawsze będzie malo

@Pracownicy

I po co ten strajk(jeżeli można go tak nazwać)?. Nakręcacie się nie potrzebnie. Był strajk(moim zdaniem powinien trwać dużo dłużej a nie jakieś 1,5 godziny tak aby zakład odczuł co znaczy pracownik), dużo hałasu i nic po za tym.Nie wszyscy byli na strajku tylko byli pochowani. Układziki w Amice były są i będą.

@anonymous

Ciekawe tylko co zrobią z tą kasą z gali. Bo przedtem nam tlumaczyli że gali nie mogą zlikwidować bo to za nasze socjalne jest. Kurczę czyżby dla nas zwyklych robili niespodziankę szykowali?wkoncu amica to ludzie haha

@Amica

ITy uwierzyłeś im w te obiecanki ja pamiętam jak Rutek wręcz bronił się przed obcokrajowcami do pracy ,a proszę niedługo będzie się im kłaniał nisko ,że dorwał takich głupich rabów do pracy ,bo my mamy za duże wymagania i nie jesteśmy tak naiwni jak oni chociaż dzięki nas ta produkcja idzie .Więc widać jaki nas prezes jest co innego mówi co innego robi.

@anonymous

Za duże wymagania mamy?kto do tego doprowadzil że np jest duża różnica miedzi stawkami praciwnikow z tym samym stażem pracy?my?praca operatorów jest odpowiedzialna szanuje ich za to ale ma stawkę 20 parę zł na godzinę i siedzi przez pierwsze 4 godziny i bawi się tel i czasem trzasnie głupi tekst że on sobie na to zapracowal. My nie

Rab
@Amica

Ale jemu się to należy. W końcu to st. operator!!!!i nie wypada by zajmował się pracą fizyczną. !!!

Rab
@Amica

W końcu jemu wolno ,to st. operator!!! bez którego ten zakład by zginął, człowiek niezastąpiony ha ha.

@Pracownicy

a jak tam pracownicy transportowi? daja rade? z tym kierownikiem slabo to widze

13.70
@Amica

Ciekawe czym zasłużył ?Chyba że podlizywaniem się kierownikowi, no w tym jest najlepszy.

@anonymous

Podobno te 1.5 godzinki strajku odczuli.ile rzekomo mieli strat przez te 1.5 godzinki.a tu nagle kiepska kondycja amici. Drogi zarzadzie w kiepskiej kondycji finansowej to są wasi zwykli pracownicy to chyba chcieliście nam przekazać

Huncwot
@anonymous

No dokładnie śmiać mi się chciało jak te wyszczekane gwiazdy z armatury stały przy bramie w bezpiecznej odległości i z daleka obserwowaly rozwój wypadków a jakby coś się zaczęło dziać to w nogi i na stanowiska sumiennie pracować ☺

Robol
@Huncwot

Zyją w blędnym przeświadczeniu że robol z armatury jest lepszy od robola z montażu, robol to robol, no moze za wyjatkiem tego że wiekszosc z armatury dostala robote z przekretu rodzinnego lub towarzyskiego i na tym koniec.

Robol2
@Robol

Ooo tak na armaturze wysoko głowy noszą!!! Ale tak jak napisałeś robol będzie robolem czy to na armaturze tłoczni czy montażu... Po prostu z kaczki orła nie zrobisz :D

Mądrzy gdzie ich niema
@Robol2

Weźcie się za temat podwyżek A nie za ludzi z armatury itp! Wy buraki ,! O jaką armaturę chodzi ? Jak o gaz to przyjdź i ku. Zobaczymy jak pójdzie Ci na kluczu ! ! ! Cwaniaki tam gdzie ich niema !

Burak
@Mądrzy gdzie ich niema

:) to ty cwaniaku przyjdz na kuchnie . Tam u was sami konfidenci.

Burak
@Burak

Poza tym jak jestescie tacy cwani to zorganizujcie strajk na armaturze a my sie przylaczymy, liczyc na kogos znowu chcecie a sami chowac sie po katach? Czekamy wy staniecie pierwsi my sie przylaczymy zeby walczyc o podwyzki.

@Mądrzy gdzie ich niema

już mnie to ruszyło na kluczu jeszcze na małym palniczku zapiepszacie ,ale się narobicie ;moglibyście te palniczki na taśmie robi ,wtedy ludzie nie będą wam potrzebni zawsze będzie wyrobieni ,robota dla emerytów .Wiem co piszę bo byłam tam .

Wielka pani
@anonymous

Byłaś wyleciałaś bo się nie na dawałaś ! I wszystko w temacie .

Bolek
@Wielka pani

Bo wejsc nie mialas to wylecialas. Zorganizujcie strajk armaturowe cwaniaki

@Bolek

No właśnie (usunięte przez administratora) nie lizałam i wyleciałam.Przejdę ulicą z głową do góry,a ciebie jak zobaczą to powiedzą dwulicowiec idzie i kapuś ,jestem z tego dumna .ha ha .

@Wielka pani

ten dwulicowiec do ciebie się tyczy ,kapusiu dlatego tak długo tam siedzisz,chyba ,że rodzinka poprzednika .

???

Zal
@anonymous

Oni zawsze są przerobieni samym życiem.na emaliernie panowie raczej panie bo facet by nie zmiekl jeden dzień pracowali bo na następne było l4.bo tam goraco. Przyjdźcie cioty z armatury i z klejenia z wpg gary sciagac ba emaliernie .

Bolec
@Zal

Na wpg są ze 3…może cztery ciężkie stanowiska, reszta wali w ciuła do oporu. A jak masz znajomości to pòł dna przełazisz.A na gazowej 'taśmie' największą ściema;)

Korek
@Bolec

jak na armaturze ileś lat temu ustawili maszyne do rurek i system czterozmianowy czyli świątki piątki i niedziele i frajerow szukali to pobrali starycg chlopów i nowych pracowników bo nikt nie chcial iść a jak zmienili system na normalny to od razu wielce schorowane "stare" pracownice zaczęły rościc sobie prawo do tej maszyny że jak to małolaty sobie siedzą a my stare musimy stać... obłuda w h...

Szef
@Zal

No trzeba było się uczyć (usunięte przez administratora) jak się nie podoba to Za bramę ! Mądrala przyjdź i rób W tych smrodach . .na kleju .

Łój
@Szef

Co ty porownujesz klej wpg do siciagania garow na emalernii? :) ptrosze bardzo jutro umawiamy sie ze emaliernia przechodzi na wpg a wy do sciagania garow:)czekamy:)

Fdui
@Łój

Lo matko ale wazniacy na wpg na klejeniu. Twardziele posralbys się na tych garach (usunięte przez administratora)

Łój
@Fdui

No posraliby sie i napewno by nie zamienili kleju wpg na sciaganie garow na emalierni o to chodzi nie zrozumialas:) poza tym ktos tu napisal ze trzeba bylo sie uczyc? Zeby dostac sie na klej? A co to wyzsze jest tam potrzebne?:) chyba raczej uklady

Maaaaaa

Jak widać romanse kwitną nic się nie zmieniło. No i oczywiście awanse na wiązkach , bo jakżeby inaczej. Kolega operator zwalnia się z pracy i kto wchodzi na jego miejsce oczywiście najlepszy jego kolega . A koleżanka pracująca na tym samym stanowisku za to że ma dobre kontakty........ z koordynatorem też załatwiła swojej najlepszej koleżance pracę na tym stanowisku. Przecież awansować mogą tylko lizusy i.........hmmmm chyba zacznę też chodzić z M......... Na zabawy i dostanę awans . Szkoda że kierownik tego nie widzi.

tttt
@Maaaaaa

Ale nowść, normalnie wstrząs:). Tak jest na wszystkich działach w tej śmiesznej firmie:). Kto ma awansować ten awansuje:)

@Maaaaaa

A kierownik to lepszy ;mają pozwolenie od niego piwka się napiją i poparcie jest .Na układy nie ma rady .

jo andrzej

Operator Panna Jo anna??

tttt
@Maaaaaa

Koordynator to nawet urlopu nie może potwierdzić a co dopiero awans załatwić :) nie bądźcie śmieszni .

Gruz
@tttt

Oj moze zalatwic wszystko tylko ze nie zalatwi tobie bo od roboty jestes a nie od awansow i urlopu gdy tobie pasuje. Live is brutal

Panna Joanna
@anonymous

1) Panna Joanna ma swoje lata i w przeciwieństwie do niektórych wydzialowych "koleżanek" życie osobiste dlatego nie musi nikogo pytać z kim mam chodzić na zabawy (to że z wami nikt nie chce iść to wasz problem ) 2) W przeciwieństwie do was "koleżanki" mam trochę większe ambicje i gdybym miała takie znajomości jak twierdzicie załatwiłabym najlepszej koleżance pracę w biurku a nie na wydziale razem z wami. Wiecznie niezadowolonymi babami mającymi pretensje praktycznie do wszystkich i o wszystko z FAŁSZYWYMI USMIECHAMI na twarzach. 3) To przykre że ludzie mają tak nudne swoje życie że muszą interesować się cudzym. 4) Cieszy mnie fakt że nawet przy natłoku prac przedświątecznych ktoś ma czas o mnie myśleć -widocznuie jestem bardziej atrakcyjna i ciekawa niż sądziłam. 5)" Koleżanki" jeszcze 2-3 wpisy i osoby które zostały opisane wyżej staną się tak sławne że będą w zakładzie rozdawać autografy! NIE POZDRAWIAM

Czarna
@Panna Joanna

Jeżeli napisałaś na temat klejenia WPG to niestety, ale to Ty jesteś jedną z tych ,które te nudne życie ma i interesuje się życiem innych.Załatwiłaś sobie stanowisko operatora za co? Czy nie za to co wszysczy z tyłu nosimy d...ę Zapomniałaś że to ty z mistrzuniem RM sypiasz Pamientaj przyjdzie taki dzień że przestaniesz się tak panoszyć razem z tym mistrzuniem z klejenia, z tym rozwalonym łbem.Już jeden Cię w rogi walną.

@Czarna

Kobiety co sobą reprezentujecie .Te klejenia i armatury wiązki to najgorsze działy ,te ich romanse to żal .Co to za kobieta co ma co chwile innego ,ale to obrzydliwe szanujcie się ,bo niedługo jak JAGNĘ na taczkach wywiozą ,weżcie się za robote ,bo firma tego potrzebuje .

Pies ogrodnika

Mimi
@Maaaaaa

Na tłoczno też romanse kwitną i jakoś żadna nie awansuje..... Jak pracowały na prasach tak prscuja

senik
@Maaaaaa

wiosna przyszla.... romanse sa .... wiara na niektorych dzialach sie nie ukrywa juz przy calej zmianie sobie w oczka patrza w szczególności na ostatnich nockach...jak oni z czystym sumieniem potem sie klada w lozku obok meza/zony

Yyy
@senik

Z jakiego działu?

Lipton

W szczególności między monterami A operatorami

bo my na emalierni wszyscy się lubimy i kochamy to najlepszy dział ;w oczy będziemy sobie patrzeć co Ci do tego zazdrośniku ,mało roboty masz ,że pierdołami się zajmujesz .

Jupi
@anonymous

Haha najlepszy dział nie mogę. Patrzcie sobie w oczka operator i monter haha.

Enter
@Lipton

Operatorzy na emalierni na nocce to raczej śpią

Ognia .
@Enter

Do roboty lesery A nie głupoty tutaj pisać ! Nygusy jedne

Wpg
@Maaaaaa

Awans na wiązkach za romans chyba żartujecie ,to jakie stanowisko miała by Dorota S z klejenia WPG przeciesz ona tylko czeka aż jakiś się do niej przytuli a nikt jużnie chce .

Qqqqqqwq
@Wpg

To jeszcze się nie zakrecila koło pana z klejenia z wpg tylko by musiała być mezatka bo pan żonaty i dla swojego bezpieczeństwa w mezatkach gustuje A miał więcej kochanek jak włosów na głowie

jebac WPG
@Maaaaaa

ale on mnie skurwia!! pozdrowienia dla Mariana z klejenia no i dla Eweliny

Ups

Potrafiła się ustawić A ten nadskakuje jej jak piesek. Chyba jej to pasuje......

leroy

Jaka starsza Pani?

Rrrrr

Rrrrr

@Rrrrr

a Olech wie co tam sie dzieje??

Joanna

A czy aktualnie rekrutują pracowników do Amica? Nie widziałam nic na stronie internetowej. Wiecie coś na ten temat? Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

ehh
@Joanna

rekrutuja ale tylko znajomkow...

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Śmiechu warte

Czwarty koordynator na wiązkach z wykształceniem podstawowym który zarządza ludzi masakra. Awans przez donoszenie! Pozdro

@Śmiechu warte

Koń by się uśmiał ???? przynajmniej coś w tym kierunku robiła żeby awansować....

Ech

No "coś" na pewno robił ale lizać trzeba umieć

PRZEZNACZENIE
@Śmiechu warte

chodzi po hali, donosi, pyta sie wszystkich, co kto sądzi o wszystkich pozostałych koordynatorach, o innych ludziach, i idzie donosić do helikopterowca. Proponujemy nie gadać z nim.. tylko służbowo, i się poślizgnie na końskim łajnie :D

@PRZEZNACZENIE

Dokładnie! Nie cierpię takich ludzi! Ale ważne że ma 5 zł podwyżki a i tak musi robić na hali bo nie ma żadnych obowiązków innych

koń trojański
@Ech

kilogram koniny jest w cenie :P Troja też wpuściła do miasta konia trojańskiego i wiadomo jak to się skończyło... ale każdy koń jest z drewna... :D

@koń trojański

dokładnie ! :) historia konia dopiero się zaczyna.. Arabowie mają swoje konie arabskie, Europejczycy konie europejskie, Indianie konie amerykańskie, a tego konia to najlepiej przywiązać to zwierzę pociągowe do wozu, sań lub pługa za pomocą uprzęży i do roli, niech ryje w ziemi, bo pod ludźmi ryje, ale my się nie damy :) precz z koniokradem. STOP koniom na wolności. Do stajni na reproduktora :D

Obywatel

A kto to ten koń?

ABC
@Obywatel

Koń Rafał (hahahaha)

Buhaha
@anonymous

Hahaha mega dobre i jakie prawdziwe!

Quń
@Obywatel

Przyjdź na wiązki od razu go poznasz :D

Poeta
@Quń

Bajeczna Amica 5:50 praca aż wre o wiązki na wózku prawie biją się. Wszyscy jak mrówki ciężko tyrają Ci opalają Ci zakuwają. Godzina 8 narady czas na stokach ląduje jedzenia zapas. Ten coś wypije ta coś zjeść lecz ciągle pracują nikt nie obija się. Wszyscy poważni oddech wstrzymali pewnie gdzieś mistrz chodzi po hali. Gorączką na hali powietrza brak okna zamknięte- chyba znowu przeleciał nad nimi jakiś ptak. 10:20 na przerwę czas nikt ani nic nie zatrzyma nas. Po przerwie leniwie na stanowiska wracają- byle do 14 wszyscy powtarzają. Tu ktoś przyjdzie tam ktoś wleci do 13 czas szybko zleci. Godzina 13 na popołudnie się schodzą ranki się cieszą bo za chwilę do domu wychodzą. Następna zmiana przy stanowiskach swych stoi lecz ta wcześniejsza zejść się boi. Bo tu się tyra przez czas cały a nie pracuje jak inne działy. Zapomnij o tym by minutę przed czasem stać przy czytniku, w przeciwnym razie wylądujesz na dywaniku. I nic tu nie zmieni ciągłe pisanie na wiązkach tak było jest i tak zostanie. KONIEC !!!

@Poeta

Niby na ktorym dziale na rannej zmianie ludzie stoją przy czytnikach przed 14?? Jak Ci nie odpowiada regulamin ktory akceptujesz wraz z podpisaniem umowy to za brame. Egzekwowanie przestrzegania zasad przez mistrzów i koordynatorów jest w ich obowiazku, jesli tego nie robią to nadstawiają karku za waszą magiczną minutę.

Mam już dość narzekania
@Poeta

Za prace masz płacone od 6 do 14 a nie od 6 do 13:50 jakby niektórym się wydawało! Podpisujac umowę o prace z pracodawca godzisz się na jego warunki, wiec sorry ale jak się nie podoba to pracy w okolicy od groma... może czas zmienić skoro w amice tak zle... wroniecka mentalność to narzekanie i obrabianie (usunięte przez administratora) ogarnij je się i zacznijcie żyć własnym życiem... świat będzie piękniejszy a i pracować będzie milej... pozdro dla wszystkich obłudnych

Super
@Mam już dość narzekania

Na ktorym dziale i na jakim stanowisku pracujesz ze tak ci dobrze? Z chęcią welu pracownikow sie z Toba zamieni.

@Mam już dość narzekania

Ciekawe gdzie pracujesz i co robisz i fajnie by było jakby wszyscy przestrzegali tych regulaminów bo dla mnie to jest tylko pokazanie kto rządzi i żeby gnębić pracowników.

Tak trzymać

Dobrze powiedziane!

@Mam już dość narzekania

a ja na stanowisku mam być o punkt 6 00 czy 5 50 ,że by wszystko ogarnąć muszę być za 10 więc za osiem godz. mi płacą o 14 mogę odbić dyskietkę i iść do domu ,ty masz czas to możesz tam nawet spać .Znalazł się gwiazdor ,żeby nie amica to dla ciebie nigdzie nie ma pracy .

Pracownik od 7 bolesci

Regulamin odpowiada chodzi o to ze na stanowisku trzeba byc juz 10 min przed rozpoczeciem zmiany to 10 min wczesniej powinno sie konczyc, no chyba ze w regulaminie jest napisane 8godz 10min.Takie to trudne

@Pracownik od 7 bolesci

W ktorym punkcie regulaminu inteligencie pisze ze 10 min przed pracą?? Nie siej fermentu i propagandy, chyba ze nie czytasz co podpisujesz!

Pracownik od 7 bolesci

No wlasnie w zadnym punkcie nie pisze ze trzeba byc 10 min wczesniej ale wyglada to tak ze wchodzac na stanowisko punktualnie o 6 nie mamy nic naszykowane i wstrzymujemy tasme, dlatego nastepny dzien zaczynamy juz 10 min wczesniej i dlatego tyle wczesniej powinnismy kończyć. Takie to trudne?

Takitam
@Pracownik od 7 bolesci

Była mowa w powyzszych komentarzach o wiązkach a nie montażu. Tam mają widocznie największy problem z odbijaniem. A co do montazu to większość ludzi przebrana od 13.55 stoi przy czytnikach... Ale co tam lepiej pisac na goworku niż prace zmienic jak w d### źle...pozdro

SETA
@Ech

To nie wiesz. Jest konkurs kto najbardziej ugnębi robola.

Zawiedziona
@Poeta

Tak się dzieje zwłaszcza na zmianie pani M. Odkąd awansowała na liderkę, sodowa uderzyła do głowy..Donosi na swoich z którymi pracowała wiele lat, oczernia i się wywyższa!!! Kobieta bez ambicji, całe życie będzie kręcic kable!! Bez urazy dla pracownic wiązek, które ciężko pracują! Nie pozdrawiam pani M, sobowtór swojej poprzedniczki!!!!

Wiazki
@Zawiedziona

Ciężka praca na wiązkach??blagam... Jak chcesz zobaczyć co to ciężka praca to idz na inne działy. Wiązki to najlzejsza robota na calym zakladzie pod wzgledem fizycznym oczywiscie bo psychicznie to czliwiek po paru dniach jest wykończony przez to stado zazdrosnych i zawistnych bab!! Zycie potrafią człowiekowi zniszczyć bo widocznie za mało roboty jak mają czas na sianie plotek i rąbanie d**y

Stary pracownik
@Wiazki

Ja jako wieloletni pracownik stwierdzam największy problem mają ci co im się robić nie chce , zapominają po co przychodzą do pracy .Te osoby tylko leserują , obgadują i żyją czyimś życiem.Jak to się nie zmieni to nigdy nie będzie dobrze . Pozdrawiam wszystkich tych , którzy wiedzą po co przychodzą do pracy bo oni nie żyją przez 8 godzin cudzym życiem tylko tym by dobrze wykonać swoją pracę

nowy
@Stary pracownik

Wprowadzisz mnie w te prace jestem mody i chce zarabiac a nie wiem jak tam sie w krecic podobno srenie musze miec

@nowy

z tym śrenim możesz być w szarej lub czarnej koszulce

?????????
@Śmiechu warte

41 osób klikneło niezgadzajac sie z tym ze awans osoby z wyksztalceniem podstawowym jest wpozadku...czy ktos z HR moze sie wypowiedziec czy zarząd ma zamiar wypowiedziec sie na temat tego czy awanse na stanowiska koordynatorow, mistrzów obwarowane są odpowiednim wymaganym wykształceniem? Moze jest tak ze nie ma takich wymogow, moze byc tak ze dochodzi do naduzycia, liczę na odpowiedzi, moze jakis lokalny dziennikarz na to odpowie lub zapyta, bo temat wyksztalcenia adekwatnego do stanowiska krąży po tym forum jak i w firmie od lat, czas rozwiac wreszcie watpliwosci.

Minister
@?????????

Ogladaliscie film "na uklady nie ma rady" to zobaczcie moze zrozumiecie jak to jest z tymi awansami po Polsku:)

flex

W zeszłym roku kupiłem kuchenkę gazowo-elektryczną Amica i już po miesiącu zaczęła schodzić farba z pokrętła od regulacji gazu. To ta słynna polska jakość wykonania? W dodatku pracuję w jednej z firm, która współpracuje z Amicą i na zakładzie dzieją się takie same cyrki jak te co czytam tutaj w komentarzach. Z tym, że my pracujemy za najniższą krajową z roku na rok bez jakiejkolwiek premii, więc mamy jeszcze lepiej.

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

jene

Chcesz iść tam pracowac?

Nie amica
@jene

Jak chcesz zaliczyć szkołę przetrwania zapisz się na jakiś (usunięte przez administratora) 14 dniowy.tutaj za te pieniądze nie warto.moze jak kiedyś góra zrozumie że te piękne pieniążki dostają między innymi dlatego że taki zwykły pracownik na to też pracuje

no prowadzi buble naprawiac

@Arek

prowadzi potrzebujemy więcej gupków ,bo takie szkody na stadionie Lecha kasa będzie im potrzebna ,debile na swoim boisku gnoju narobili;kto za to ma zapłacić ;tylko niewolnicy z amiki .Zarząd wszystkich dzieli naszą kasą ,a dla nas niema .

Lucky Luciano
@anonymous

Popieram banda oszołomów i koniec co to za kibice co nie umieją się pogodzić z porażką a przecież to istota sportu - ktoś wygrywa ktoś przegrywa.. Wychodzi więc na to że tych (usunięte przez administratora) sport mało obchodzi Panie Rutkowski zwijaj Pan majdan z Poznania bo wieczny niedosyt i narzekania na "Panów z Wronek" a gdyby nie licencja Amiki to szmaciarze z 2006 roku by gdzieś po czwartej lidze latali...

Gol
@Lucky Luciano

Czym się różni brydż, szachy, golf itd? Tym że jest adresowany do ludzi, piłka jest adresowana dla plebsu i plebs dziś znowu to udowodnił.

Jbgyy
@Gol

Hola hola.dzis to prawdziwi patrioci przyszlosc narodu.

Joanna

Możecie powiedzieć coś więcej na temat urlopu oraz zmian? Jak wygląda kwestia przerw w pracy - czy nie ma problemu wyjść coś zjeść? Podaję link do ofert pracy https://www.amica.pl/kariera Ktoś było może ostatnio na rozmowie?

O firmie Amica mogę powiedzieć tylko negatywne opinie. Zmywarka na gwarancji w krótkim czasie dwa razy się zepsuła , płyta grzewcze gazowa po zakupie porysana , serwis twierdzi ze na rysy mechaniczne nie ma gwarancji . NIE POLECAM !!!! najgorsza firma zupełnie nie przejmują się klientem!!!!

Tttttyt
@anonymous

Jak się mają wami interesować jak zwyklych pracowników mają za nic.

@Tttttyt

Ja na waszym miejscu nie kupowałbym tych produktów wiem jak one są sprawdzane są pomijane procedury podczas sprawdzania czy dany produkt jest sprawny elektrycznie A co najlepsze koordynatorzy o tym wiedzą wręcz na to przy zwalają

SETA
@anonymous

Sranie w banie narzekanie. Jak kupujesz sprzęt to go oglądasz a nie kupujesz kota w worku. Ja mam sprzęt Amici od 12 lat bez awarii, chyba że miałem szczęście. A swoją drogą, guwno wart ten ptak co w swoje gniazdo sra.

@SETA

Dokładnie nic dodać nic ująć ????

klient
@anonymous

Z racji remontu kuchni, wymieniam cały sprzęt AGD w kuchni. Wybór padł na Amicę z tego powodu iż posiadam kuchenkę ceramiczną i pralkę tej firmy już ponad 10 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa o nich. Obecny sprzęt to już nie to, otóż nowa zmywarka po podłączeniu od razu cieknie woda (serwisant stwierdził urwane zaczepy przy pompce), wyjęty okap z pudełka do przymiarki okazał się wadliwy. Próby wsunięcia między szafki spełzły na niczym, bo niby za mała przerwa między szafkami. Po dokładnych oględzinach okazało się, że blacha na której przyklejone są szyby jest wykrzywiona i te szyby są przesunięte względem siebie o dobre 0.5 cm, do tego mocowanie siłownika z jednej strony wyskoczyło z nitów. Pozostało mi jeszcze do podłączenia indukcja i piekarnik, obawiam się czy aby coś jeszcze nie wyskoczy. Na razie przegrywam 2:0 jaki będzie końcowy wynik? okaże się już jutro. Tak jak poprzednik napisał kontrola jakości leży.

brak współpracy
@klient

Jaka kontrola jakości, taka firma. Przyszedł ktoś nowy to go "ud*pić" bo nie ma znajomości! Jak nie pasuje do szeregu, to do "małego równaj ". A zarzuca się "ludziowi", że przyszedł po znajomości. P. S. Jak to możliwe, że ktoś o większym numerze kontrolnym "pomaga" (załatwia) robotę w "labo" temu starszemu? (wyższy numer kontrolny)!?!?!?

Eg
@brak współpracy

Bo w naszym kraju nie decyduje wiedza i umiejetnosci, u nas robote sie "załatwia"takie usankcjonowane akceptowane oszustwo.

Rehyt
@Eg

W amice to widać tylko znajomości lub powiazania rodzinne.firma prubuje się wybielic ale to nic nie da.uklady i ukladziki A my udajemy że nic nie wiemy haha

Nina

Jest ktoś w stanie mi pomóc ? Miesiąc zgłaszam awarie lodówki, nadal nie została naprawiona. Każda osoba na infolinii mówi co innego. Słyszę również "zgłoszenie zostało anulowane" lub "technik jest chory". Problem zgłaszałam 4 razy i nadal nic. Może mi ktoś powiedzieć czy jest możliwość skontaktować się z kimś konkretnym, i czy skargi na adres wgl są brane pod uwagę? (już nie wiem gdzie mam pisać i dzwonić)

Parodia
@Nina

... technicy są też po znajomościach,( malarze,kucharze,rzeżnicy itp) czyli profesjonalizm na pełnym poziomie jak i w całej firmie ?

wpg

ja wszyscy ruchali (usunięte przez administratora)

Jaa

Witam, Mam ogromną prośbę! Potrzebuję kontakt do Adriana - kucharza, który w ramach promocji sprzętu AMICA przeprowadza wyjazdowe warsztaty kulinarne wraz z dwójką kolegów. Czy ktoś go zna?

Mam pytanie . Dlaczego mam obciętą premię o 7% bo ktoś nie wyrobił planu. A (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi, ja nie mam z tym nic wspólnego. Mało tego po pseudo podwyżkach mam mniej niż przed. To ktoś mi powie o (usunięte przez administratora) tu chodzi. "Pozdrowienia" dla pomysłodawców dyrekcja się cieszy , ale nie dziwcie się że takie są opinie o AMICE.

gość ze wschodniej Polski

Na wschodzie Polski mówią, że "Poznańskie takie zorganizowane" ... Dlaczego nie potraficie zorganizować strajku ? Dlaczego każdy sobie rzepkę skrobie, jak w innych regionach Polski Gdzie kolektywizm, tylko indywidualne machanie szabelką ? Ludzie z Wielkopolski często na forach internetowych piszą, że są lepsi od reszty Polski w tym i tamtym (zwłaszcza w byciu zorganizowanym), niestety ale chyba byli kiedyś, bo teraz z tym kiepsko Ja tu widzę, że organizacja kuleje jak w reszcie Polski Polacy niewiele nauczyli się od Niemców po zaborach, a był to najbogatszy zaborca Tylko jeszcze górnicy na Górnym Śląsku potrafią robić skuteczne protesty, reszta Polski cicho siedzi albo dorabia za granicą

janusz i grazyna
@gość ze wschodniej Polski

Człowieku w jakim kraju ty żyjesz? Kult robotnika etos pracy ludzie z marmuru to juz bylo, dzis robotnik utożsamiany jest z "januszem" "grażynką" ich dziecmi sebą i karyną, nikt nie stawia juz pomników robotnikom...komu stawia sie pomniki to wystarczy spojżeć w telewizje, dzis robotnik jest obiektem memów drwin osob ktorym w cwany sposob udalo sie zalatwic sobie posady i miec poczucie bycia lepszym od stereotypowego "janusza"czy "grazynki" ale i oni sami zasłużyli na takie miano, bo gdy czyta się choćby to forum to widać że nic nie bierze sie z niczego, a ty pleciesz o organizacji, ja tym ludziom wspolczuje, nowa rzeczywistosc odebrala im wszystko szacunek godnosc poczucie wartosci, praca na akord za te pieniadze i w takiej atmosferze to naprawde horror i zaden zaszczyt a co dopiero w takim klimacie mowic o organizowaniu sie, to nie PRL gdzie w socjalizmie strajkowalo sie w państwowych firmach do oporu a potem pretensje ze kraj w ruinie. To se ne wrati.

Groszek

Na uj żeście strajkowali ? ! Tak uja z tego będzie!

Lkj
@Groszek

Wielkie uj z tego jest.....

Aldonka
@Lkj

Amica jest przykładem wysokich nierówności ekonomicznych, jak w całym naszym kraju, najmniejsze nierówności społeczne na świecie istnieją w Szwecji, tylko że wraz z tym istnieje równość kulturowa i religijna, w Polsce jest to mentalnie niewykonalne i przez wiele lat nie będzie bo u nas lewicowość kojarzy sie źle, kojarzy sie z dawnym układem i to jest zgubne myślenie. W Szwecji socjalizm ma zupelnie inna formę, jesteśmy najbardziej nietolerancyjnym narodem w Europie wraz z Węgrami, u nas nie ma myślenia wspólnego bo socjalizm to myslenie zbiorowe, a to co jest u nas to 500+ w imię słupków wyborczych i zwrot nagród gdy słupki partii rządzącej lecą na łeb. Jeszcze wiele lat będziemy żyć w wysokim rozwarstwieniu społecznym ponieważ mętalnie jesteśmy krajem jednoreligijnym zamkniętym i ograniczonym kulturowo . Gdybym miała dziś zarabiać jako szeregowy pracownik 7 tyś złotych, być poszanowana, musiałby się mentalnie przeobrazić cały kraj, na tą chwile jesteśmy typowym krajem neochrześcijańskim w tego typu krajach rozwarstwienie społeczne nepotyzm sitwy są akceptowane społecznie, gdzie zyskują określone grupy ludzi kosztem innych. Przykłady tego typu zachowań widać w Amice i w codziennej polityce.

groch

ostatni gasi swiatlo

Miastowy
@Aldonka

We Wronkach nie jest jeszcze aż tak niedobrze, nowy problem socjologiczny w dużych miastach to fakt że rodzice z klasy wyższej i klasy średniej mówią otwarcie że nie chcą by ich dzieci chodziły do szkół z dziećmi klas niższych, powstają osiedla na które pracownik biedronki czy montażu nie ma szans zamieszkać wspolnie z klasą wyższą i średnią bo są nie pożądani, powstało badanie n.t tego jak zmieniło się społeczeństwo w Polsce, dobrym motywem zagadnienia jest stwierdzenie badanych osób klas wyższych i średnich co do osób klas niższych " z wami wspólnie możemy widywać sie wyłącznie w galeriach" rozwarstwienie doprowadziło do sytuacji zaburzenia mixu społecznego. Problem dotyczy szkół i przedszkoli gdzie rodzice klas wyższych i średnich nie chcą żeby ich dzieci przebywały z dziećmi klas niższych w dłuższej perspektywie doprowadza to do zubożenia mixu społecznego wśród dzieci i poczucia izolacji, Dlatego cieszcie sie że mieszkacie we Wronkach.

amr
@Miastowy

Ale mi satysfakcja ze mieszkam we Wronkach ludzie wcale się nie cieszę ze tu mieszkają .praca za najniższą krajową lub troche powyżej.Więc nie rozumiem Twojego wpisu

Wiedzmin
@amr

We Wronkach nie widac tak tych podzialow bo najwiecej ludzi (usunięte przez administratora) za najnizsza krajowa to i podzial prosty bida albo kasa

Ona45
@amr

A ja się cieszę że mieszkam w takiej małej mieści ie jak Wronki. Jest tutaj w miarę spokojnie i wszędzie blisko. A w dużych miastach Co????, Tłok wszędzie i spokojnie nawet nie jest w nocy a u nas jest jeszcze tak bardziej normalnie. V

Wronka
@Ona45

Byle ludzie nie byli tacy zawistni i chamscy. We Wronkach obgadywanie i plotkowanie to taka tradycja wiejska.

Xyz
@Wronka

A Wronki to co Stolica Polski.Tobie słoma z butów wystaje iser na zęba ch nosisz.Ludzie z poza Wronek mają większom kulturę jak ty .Widać kto tu dzieli ludzi

Pol
@Xyz

Pisze się większą, nie większom . Tak jak nie iser tylko i ser.

mig
@Lkj

pozdrawiam WPG dobrze ze wkoncu ucieklem ;-)

big

fabryka idiotow

blady

cos ostatnio psuje sie w tej firmie

xxx
@blady

Ostatnio? Hehehe....chyba sobie jaja robisz:D

vx
@blady

Juz od kilku lat psuje się w tej firmie,atmosfera i,zarobki kiepsko ile ludzi się zwolniło

nmnmn
@vx

Bo trzeba być jełopem, żeby zasuwać jak w akordzie na linii, za minimalną krajową. Nie byli jełopami, to się zwolnili. Pewnie nie mieli rodziny na stanowisku. Pewnie widzieli jak inni sobie ściemniają za lepszą kasę, po znajomości...

Vvv

Na money. pl amica chwali się swoimi zyskami.kiedy pochwali się ile zarabiają zwykli pracownicy

............

Taśma 500 pełen podziw dla przełożonego.. Romans romansem ale jak się to wyda uuhhhuuu będzie kiepsko.. Z życzeniami na święta... Nawet z 600 idzie to zauważyć... Miłość kwitnie...

Wiewiora
@............

Widać jak ktoś komuś zazdrości

Knj
@Wiewiora

I wszystko wrocilo do normy:)

Parodia
@Wiewiora

Naprawdę nie ma czego. Nawet z ZK zaczynają tak postępować.

Amikowiec
@............

Która zmiana? Może ślepy jestem...

Hihihi
@............

No no pan przełożony niezly. Moze sie podobac i kobietom i facetom.????????????????

@............

Na Taśmie 500 było już tak jest od ho ho ho Osoby które ślimaczą się szybko awansują .Wiadomo o którą zmianę chodzi.

Dxl
@600

Czyli nawet z ZK awansują? Jak się ślimaczą? Brednie jakies. Moim zdaniem wiele można powiedzieć właśnie o 600. Tam to sie dopiero dzieje. Ktoś chyba chce odwrócić uwagę od siebie...

Wiśnia
@Dxl

Przypominam, że zdrada to nie rozmowa w pracy. Bo niektórzy się chyba pogubili :)

Xyz
@Wiśnia

Dokladnie tasma 500 zero wstydu. Kiedys sie to powinno skończyć i bedzie kiepsko

..............
@............

Ludzie nim wystawiacie opinie to sie dobrze zastanówcie,ze komuś możecie zrobić krzywde ..od lat jest w tej pracy.. jak ładna dziewczyna z kimś rozmawia to już kochanek....i swoje teorie spiskujecie ludzie ogarnijcie sie!!zacznijcie siebie szanowac ,a pozniej wymagajcie od innych.!!!

Pracowity
@..............

Dokładnie do Roboty ! A jak wam się nudzi w domu i piszecie na go work , to zapraszam mam ogródek do kopania ! ! Lepiej dbać o rośliny niż niszczyć komuś rodziny ! !

......
@............

Zwierzęta się lepiej zachowują wobec siebie jak ty co komuś (usunięte przez administratora) rąbiesz

Abcdefg
@......

Ze niby cytuje ''ładna dziewczyna z kimś rozmawia to już kochanek''. Tylko rozmowa rozmową A specjalne wypinanie tyłka to chyba rozmowa nazwać nie można.

@Abcdefg

nie ma ładnych dziewczyn ,sama patologia .

sd
@anonymous

Cała ta firma to patologia:(. Ambitni i wykształceni to tu na linii nie pracują:).

neutralny
@sd

Ludzie którzy pracują na linii to nie są ludzie bez ambicji,ale mają też duża wiedze...bo znają się na wielu rzeczach ...Ci ludzie nie mają lekko

Pozdrawiam!

"Pańskie oko konia tuczy" "pana" NI widu, NI słychu. A "koń" (prawie) zajechany niczym "Nasza szkapa" !!!

tommy

A po co dawać ludziom:). Skoro pracują za grosze,to znaczy że im wystarczy. Ciekawe jakie premie sobie przyznali:)

Pozdrawiam!
@tommy

Wybacz, bo Cie ominąłem! Z czegoś trzeba dać premię biurwą, a za 13 / 14 pensję zapłacimy my! Cóż każda 14 czy 14 to jest wynagrodzenie tych z biur! Lekko licząc jakieś 2500 NETTO! A może i więcej! P.S. Jakie to szczęście, że nie robię w biurze, bo jeśliby prezes się dowiedział całe "biuro" zamieniłby na BEZROBOTNYCH!

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.