Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Patryk

Służba BHP i ich chodzenie po zakładzie i czepianie się braku zapiętych butów, czy ochraniaczy na rękach to największa obłuda podczas gdy pracownicy klejenia na dwóch maszynach od tabliczek koło pakowania duszą się w smrodach bo nie chcą im założyć odciągów!!! Ale na propagandowe konkursy to pieniądze są!!! I jeszcze pani w białym fartuchu co chodzi z wyłączonymi urządzeniami i niby mierzy poziom smrodu hahahha przecież to jest skandal!!!!

Kolega Patryka .
@Patryk

Popieram kolegę tam idzie się obalić od tej bryndy , i pactanu , !to samo idąc na szatnie przy taśmie 600 wózki rozjeb..e przejść nie idzie ! Gdzie te bhp , oni są tam gdzie nie powinni , ! Kasę wielka biorą .

Badage
@Patryk

Florek
@Kolega Patryka .

Społecznik roku.nie ma czasu na pierdoły. Może jakiś wierszyk smagnie. I będzie poeta roku.

Tutaj się liczą sztuki. Pracownik mało ważny. Ukraina chętnie polaka zastapi. Jak jest problem to pokazują Ci drzwi. Chyba że masz znajomosci

remo
@Zainteresowany

To juz takie rzeczy sie dzieją w,amice.Nic nie dała afera mobbingowa nadal to samo.

@Zainteresowany

Z Ukrainą obchodzą się jak z jajkiem a nami pomiataja. Ciekawe czy jak Polak wyjeżdża za chlebem za granicę też go tak traktują bo to jak koordynatorzy podchodzą do Ukrainy to kpina zachowują się tak jakby swoim życiem odpowiadali za to żeby było im dobrze w amice

Ggg
@,,,

Jak pozwalacie sobą pomiatać to macie.

@Ggg

Bo w tej firmie jest przewaga tzw lizusow i obe... ncow ci co chcą się postawić są niszczeni. I jest udawanie że jest wszystko ok w tej firmie. Amica firma rodzinna tak ale jak rodziny brak i dobrych znajomych to jesteś nikim zerem i tyle

@Ggg

Jak pozwalamy? Chcesz dalej pracować a ludzie z góry mają Cie gdzieś. Wszystko ładnie pięknie wygląda na gazetce bądź emplo a Amica to firma rodzinna dbająca tylko o swój tyłek, z pracownikiem co ma problem zamieni na nowego pracownika

@,,,

To każdy wydział ustawiony rodzinnie jest i lizusami itp?

@nowy

tak w amice już tego nie zmienisz,jedno jest pewne nie daj się .

jaqa.
@remo

jest jeszcze gorzej .

tłoczarz
@anonymous

Jak jesteś na toksycznym wydziale nic nie zrobisz.szybciej wypalisz sie,zawodowo w tej firmie

@tłoczarz

jeśli jesteś młody uciekaj ,jeśli starszy nie pozwól sobie ,parę słów do słuchu i olewaj ich .

sp
@jaqa.

Mobbing cały czas

sp
@jaqa.

Mobbing cały czas i układy

@remo

teraz to dopiero mobbing ,koordynator do pracownika z takim tekstem (usunięte przez administratora) NA PŁYTĘ ,ale mi się wydaję ,że ich to wszystko już też przerasta ,ludzie nie chcą pracować z ukrainą .

Amr
@anonymous

Starszy juz nigdzie zbytnio nie pójdzie jedynie sie męczyć zależy w jakim wieku 40 50 lat

firma nierzetelna wzledem klienta .zakupiony sprzet z usterka po reklamacji nie uwzledniony stwierdajac ze jasne plamy na plycie grzewczej nie podlegaja reklamacji {plyta czarna] kpina odradzam proukty z tej firmy /amika niezetelna

volf

Dlaczego ludzie zwalniają sie z amiki kto udzieli odpowiedzi?

@volf

Zarobki i złe traktowanie pracownika

magik
@Amica

Az tak zle jest w amice mobbing?

Montaz tlocznia
@volf

Kiedys amica byla dobrym pracodawca, fajni ludzie w wiekszosci, swoje stanowisko to wiedziales co bedziesz robic, kordynatorzy ktorzy robili co mieli, wynagrodzenie koło 10 na konto, no i to chyba tylko zostalo z tamtych czasow. Teraz idziesz do pracy to oczywiscie nie wiesz co bedziesz robic, nie wiesz ile stanowisk bedziesz musial obskoczyc bo goscie ze wschodu sobie nie radza oczywiscie nie wszyscy, koordynatorzy i liderz oczywiscie po znajomosci nie za zaangarzowanie i umiejetnosci, i oczywiscie jak czlowiek widzi to cale biura poprzyjmowane po znajomosci ktore o 12 ida przez montaz na stolowke na obiady za 7zl to sie czlowiekowi az gotuje.

Montaz tlocznia
@volf

Albo przejdz sie na tlocznie na ktorej niby tak pieknie jest, jest nowy kierownik ktory niby takie porzadki mial zrobic z tymi calymi kordynatorami znajomkami henia, a tu jak na razie zwykly pracownik jest tym ktory odczuwa to na wlasnej skorze, urlopy to kilka dni na przod, polowa stanowisk na maszynach nie poobstawiana, koordynatorzy w wiekszosci to tylko do noszenia planu produkcji, ale nie do planowania roboty bo tym sie zajmij sam tak zeby bylo dobrze. Apropo koordynatorow jak chcesz ich ich poznac to przejdz sie po tloczni i zobacz na duze brzuchy wystajace z pod koszule, tak to od ciezkiej pracy. Oczywiscie znajdzie sie kilmu chudych jak ktos sie bedzie czepial

widziałem
@Montaz tlocznia

Prawda w amice jest największe (usunięte przez administratora) brak poszanowania miedzy ludzmi bydło a nie ludzie

Każdy powinien potrafić pracować na trzech stanowiskach,a nie jedna osoba musi umieć na dziesięciu,a drugi jak sie przyjął tylko pracuje na jednym stanowisku ,bo nic innego nie potrafi.Dlatego też jest jak jest zawiść między ludżmi,bo jeden musi wszystko a drugi nic.

@Montaz tlocznia

Biurowi sobie chwalą cwaniactwo po znajomosci do 15.00 godziny i do domu.

......

W tym wypadku to miłość Pana do pani która ta pani wykorzystuje w pracy

Rokowania

%%%%

no właśnie ta pani to nieporozumienie blond lala ,jej lowelas jest w siódmym niebie czuje się przy niej jak nastolatek ha ha .

@anonymous

Wszyscy na hali widzą co się między nimi dzieje oni i tak się z tym za bardzo nie kryją. Tajemnica całej emalierni wszyscy wiedzą i udają że nic nie wiedzą

@,,,

widzą ,szkoda gadać szrek i fiona nikt już na nich nie reaguje.

@anonymous

Dobre i widać że fonie bardzo się podoba jak nadskakuje koło niej nawet się potrafi zarumienic ciekawe co mąż na taką głęboka przyjaźń

,.,.
@anonymous

Pozazdrościć tak szczerej przyjaźni raczej milosci

Aha

A po co wszyscy chodzą na czyszczenia ? Pracować? Nie wątpię. Jest okazja by być sam na sam nikt tak nie jest święty

......
@Aha

Blond lala ma to gdzieś będzie udawała że to nie o niej tutaj piszą

@volf

Sobota pracujaca odrobkowa to jest chore, rano jeszcze oki ale popoludniu albo nocka to zapraszamy tego co to wymyslil. Apropo sobot kilka lat temu wszyscy zostali za przeproszeniem zrobieni w ciula bo sobota pracujaca nadgodzinowa zawsze byla a nawet i dwie w miesiacu ,tak ze zawsze jakies nadgodziny byly i jeszcze udalo sie niedziele co bylo 200% i przy nizszej stawce jak teraz wyplata byla wieksza. A obecnie tak to wyliczyli ze stoperami ze kazda zmiana co dziennie zrobi 30szt wiecej i juz sobota jest zrobiona tak ze nie trzeba nikomu placic. To jest tylko przyklad jak czlowiek podswiadomie mysli jak go tu w ciula robia.

Konta kota
@Aha

Święty jest każdy co opisuje takie rzeczy o drugiej osobie. Napiszcie coś o sobie tylko nie zapomnijcie dodać jak dacie o swoje stanowisko pracy. Zajmijcie się swoimi obowiązkami w pracy i swoim życiem

Reset
@Konta kota

I właśnie tu jest problem,ponieważ brak własnego życia prywatnego ,powoduje chęć interesowania się cudzym.Dlatego co mogą napisać o sobie? nic ,lepiej pisze się o innych, swojego stanowiska tym bardziej nazwiska też nikt nie poda bo przecież nie są na tyle odważni.

Dadfgy
@pracownik

Część.osób pracuje na jednym stanowisku ( np. bandowanie, kołowrotek) bo nie ma chętnych by tam (usunięte przez administratora)

.......

Kto to?

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
...

Hej mam pytanie bo chciałam bym się przyjąć do Amicy powiecie jak tam jest bo z tego co wiem tam też robi Ukraina jak się z nimi robi i czy warto się przyjmować ??

wito

Nie warto

@wito

Skoro nie warto to dlaczego tam jeszcze siedzisz. ?

Amical
@wito

Warto chodź będzie zajefajnie,tylko nie później nie becz .

wito

Juz tam nie pracuje

Krzyżaniak
@...

Przejmować się warto!!!jak się widzi co dzieje się z tą firmą...Patologia to jest trafne określenie!

Aa
@...

Zdecydowanie nie warto. Patologia i zarobki mizerne.

Ttt
@...

Patologia i klany rodzinne...

Amica

Dlaczego ta super premia za nie chorowanie będzie wypłacona dopiero we wrześniu? Jak ta firma traktuje swoich pracowników

Były
@Amica

I dlatego nie pracuje w tej firmie

@Amica

W d.....pierwszy nas mają może niedługo będziemy pracować u Ukraińców to będzie lepiej.

ROBOL
@Amica

biedoki brakuje im kasy ,a co by się działo jak wszystkim mieli by zapłacić skąd takie duże pieniądze biedna firma ,teraz muszą kredyty spłacać magazyn ich trochę kosztował .Kupiłoby się wieś tylko pieniądze gdzieś .OT GOSPODARZE

Bla

A dlaczego Ukraina jest lepiej traktowana niż Polacy??

@Bla

Bo to jest przyszłość amici tak powiedział pewien Pan z amici na stanowisku my nie. Ukraińców się glaszcze za rączkę prowadzi a nas się poniza. Fortunę za nie chorowanie w wysokości 171zl dostaniemy po 5 miesiącach teraz to ile to na miesiąc wyjdzie to ma być zachęta na co. Chyba żeby sobie w łeb strzelić

wpg

(usunięte przez administratora) kollesie maja wladze ale to sie skonczy

Eeeeeehhhhh
@,,,

Haha ukraina taaaaka wazna jest. Bo oni sie ucza!!!!!

Młoda

Dlaczego musimy odrabiać odrobki ,ludzie też chce mieć soboty dla siebie i spędzić je z rodziną

@Młoda

Oni będą spędzać my nie musimy .Jakby musieliby nam dopłacać do każdej soboty,to nie byłoby odrobków ,a tak za darmo to chętnie to robią .

@Młoda

Amica chce rowniez ingerowac w zycie prywatne roboli w ten sposob ze za ciebie decyduja co masz ze swoim weekendem robic

Niepanimaju
@anonymous

Jest to wina związków zawodowych nic nie walczą w sprawie,ponieważ sobota nie jest zwykłym dniem powinna być traktowana jako półtora dnia wiec dwie soboty odrobkowe powinny być liczone jako trzy dni.Wtedy pracodawca nie był by tak chętny do takich rozwiązań.

Fiufiu
@Niepanimaju

A jak wyglada kariera osob bioracych udzial w ostatnich rozmowach po strajku? Szykuja sie awanse! A gdzie nasze postulaty? Osobiscie to skladam wlasnie wymówienie gdyz za miesiac nie mam jak dojechac do pracy a przy przyjeciu do pracy obiecywali dojazdy zorganizowane. Ludzie tasmy zatrzymywac. Kierownikow na taczki.

Czego się wszyscy żalicie Wystarczy wziąć kodeks pracy do ręki A jeszcze jest inspekcji pracy. A regulamin zakładowy nie może działać na niekorzyść pracowników w stosunku do kodeksu pracy.

Szkoda Wielka szkoda

Przestoje itd to tylko jak kierownictwo chcę. Jak człowiek nie ma ochoty mieć wolnego w tym czasie nikogo to nie obchodzi. Swojego urlopu nie można wykorzystać bo oni mają widzi misie swoje. Niech Amica robi tak dalej, bardziej zniechęca swoich obecnych pracowników ( Polaków ) do tego by sami się zwalniali. Przykre ale niedługo nikt tam nie zostanie. Jak Ukrainie otworzą bramy.... To pojadą w siną dał... A Amica będzie płakać bo zostaną im ludzie którym brakuje tylko kilku lat czy miesięcy do emerytury. Powinni rozmawiać itd a nie wiecznie straszyć i wymyślać głupoty. Ludzie po pół roku dla zabawy na L4 ( oczywiście nie wszyscy ale wiemy jak to wygląda ) przyjdzie do pracy popracuję chaikeyi znowu tej osoby nie ma. Nie pierwszy i nie ostatni raz tak robią. A czemu? Za brak szacunku do pracownika. Ciągle wymagania ciągle mało... Od kad pracuje w Amice ani razu nie było słychać że są zadowolenie.... Zawsze wszystko na NIE. Szkoda Wielka szkoda.

Ciekawe

O co chodzi z tymi pogloskami o postoju we wrześniu?

Info
@Ciekawe

Odrabiać 4 soboty się będzie za nic a nie postój

@Info

żadne soboty jak taka sytuacja zaistnieje to powinni zapłacić postojowe .Amica jako firma też za to skasuje ,chcą robić drogę ich czas już minął.

Obecny pracownik

Panie kierowniku wiązek pora coś zrobić na dziale bo ludzie uciekają ewidentnie coś się dzieję a pan nic z tym nie robi ile ludzi się juz zwolnilo ile jest na wypowiedzeniu co musi się jeszcze wydarzyć żeby pan zareagował.

Taki tam
@Obecny pracownik

Ważne że Kierownikowi co miesiąc na konto wpływa.

@Obecny pracownik

I nadal panscy pracownicy gnebia innych za pozwoleniem kolegów i koleżanek z dużym stażem pracy. Co z Panem jest dlaczego pan na to pozwala. Starsi stażem pracownicy gnebia młodszych i na to pozwalają inni co z was za ludzie? Boicie się że pozwalacie żeby tzw liderki i liderzy gnebili innych zdolniejszych od nich. Kiedy Pan kierownik z. Z tym skończy. Kiedy przestaniecie kryć tych gn....

@Amica

Pracownicy gnębia innych słabszych psychika siada a pan kierownik Z. Nic z tym nie robi konsekwencje powinny były być konkretne dla osób mobbingujacych zaraz zwolnienie a nie ponoszą się i robią co chcą a liderzy szkoda gadać tak samo mądrzy do tego też się dołączają obgaduja i poniżają.

@Obecny pracownik

Osoba ponizana i mobingowana nawet nie może się bronić. Bo za takim liderem lub pracownikiem z większym stażem w imię chorej lojalności staną niektórzy pracownicy i kłamią. Ale potem po cichu osoba gnebiona dowiaduje się od nich prawdy po cichu. Panie kierowniku dlaczego pan na to pozwala tacy ludzie powinni dostawać nagany nawet zwolnić

@Obecny pracownik

ludzie uciekaja ze wszystkich działow , niedlugo na sitodruku nie bedzie miał kto pracowac

@pracownik

Wcale to nie dziwi dla czego ludzie uciekają atmosfera jaka panuje na dziale wiązek i innych jest nie do wytrzymania nawet osoba mocna psychicznie nie daję rady trzeba umieć walczyć o dobre imię inaczej zdeptaja CIĘ z błotem

@Obecny pracownik

Dobrze mi się pracuje na wiązkach i nie chcialabym tego zmieniać. Mobingu nigdy nie odczułam ale za to dużo o nim słyszę :) ... z innych działów... Cieszę się że pracuję w polskiej firmie

@Mobi

Kolana nie bolą od tej dobrej pracy na wiazkach?

@Amica

Nie, nie bolą, może przyjdziesz i zobaczysz? Jestem tu już jakiś czas i niczego takiego nie widać choć kolesiostwo jest na pewno ale to jest wszędzie i nie temu nie zaprzeczysz... Czemu mam wrażenie, że najwięcej na temat pracy na wiązkach, mają ci, ktòrzy tam nie pracują?

@Mobi

Rusz trochę głową i pomyśl że mamy członków rodziny pracujących tam znajomych też. A kolana nie bolą bo już przywykly do kleczenia w pracy mibi

@Amica

Nigdy się nie podlizywałam i nie szukałam " znajomości" na siłę a więc kolana mi się nie męczą ale są i tacy... A pracy we Wronkach nie brakuje więc...

raniczeni
@Mobi

oni sa ograniczeni intelekualnie wiec nic nie poradzisz fred u gory i lukasz na dole ale to sie konczy przyjda nowi izweryfikuja tych pracownikow

@raniczeni

kto audi jezdzi i sie smieje z (usunięte przez administratora)

Belg

Pracuje za granicą udało mi się awansować bez żadych przekrętów jak w tym chorym kraju pisopeo. Taka sytuacja, pracownicy chodzą na fajkę do ubikacji tolerowany proceder przez wszystkich emigrantow. Pojawia sie nowa grupka Polakow, palą razem we czworo w jednym kiblu przez tydzien czasu kazdy z nich o innej porze i w innym dniu odniósł na współpalaczy z osobna, szef powiedzial ze mam z nimi porozmawiac zeby mu tylka nie zawracali i ze czegos takiego nie widzal we firmie...stereotyp nie... kapowanie to nasza cecha narodowa, wstydu tylko sie najadlem. Brawo Wy

Hihi

Widocznie zabawy z koordynatorem na nic sie nie przydały...

Hahaha
@Hihi

chyba tak

@Mobi

takiej baby szykam , zadowolona ze wszystkiego

@maciek

Życzliwym żyje się lepiej... Nie rozumiem ludzi, którzy plują jadem wkoło a swoich wad nie widzą... To nawet czasem bywa poprostu śmieszne!

xxx
@Amica

sama prawda a zwłaszcza na montażu na wiązkach,

maciek

oni na was kase robia ciule

Wiekszosc nazeka to dlaczego tam pracujecie roboty od @uja wszedzie tylko moze gdzie indziej za ciezko chcecie wielkie pieniadze za krecenie jakis 4 srubek gdzie wcale nie trzeba myslec bo to na pamiec idzie

Pindi

Zobacz kto pracuje, w wiekszosci sa to pracownicy z jakims stazem, ktorzy jakiejs stawki sie doczekali, maja na miejscu, sa jasne reguły godzin pracy, maja jakies kredyty na mieszkania no i dzieci a wtedy wcale nie jest tak latwo sie zwolnic i zaczynac od nowa w nowej firmie co nie znaczy ze ludzia sie podoba co dzieje sie w firmie. Ciekawe ile osob po przestoju juz nie wróci

Parodia

To dlaczego brakuje chętnych ?...za te grosze !

@Parodia

To nie jest wypłata dla zwykłego pracownika szanuje operatorów maja odpowiedzialna pracę ale takie różnice na stawkach?

malarek
@Parodia

Jest ogłoszenie do narzędziowni przez zewnętrzną agencje pracy na ślusarza i operatora cnc dlaczego amica nie wystawia ogłoszenia ? Grosze proponują w narzędziowni czy o co chodzi?Pewnie kandydat zostanie zaproszony do amiki na rozmowe i stwierdzi ze dziękuję tam pracować

meko

Mobbing

@meko

kilka zmian kierowniczych i ludzi pelno bedzie

zainteresowany
@maciek

To juz takie braki kadrowe w amice są ze ludzie omijają tą firmę ????

jest tak

Bo gdzie oni pójdą jak nie mają zawodu odpowiedniego większość to rolnicy piekarze ślusarze i rzeznicy i 4 śrubki przykręcać całe zycie

pracuś
@jest tak

no i tu wymieniłeś najlepsze zawody gdzie brakuje ludzi do pracy oni pracować mogą wszędzie ,ale gdzie TY pójdzieszze swoim wykształceniem .

meluś
@pracuś

Politechnika Poznańska

Zenek
@malarek

Dostanie stawkę niestety dość niską i obietnice podwyżki. A potem ......życie. Jak nie masz wazeliny albo plecaka, to masz pecha.

Parodia

Zapraszamy do pracy w 33 st.C, bez wentylacji i za 13,70 zł.

SETA

Może nie trzeba myśleć, ale ktoś te śrubki musi przykręcić, ktoś musi dojechać do pracy. To wg.ciebie za taką pracę powinien dostać 5 zł na godzinę. Gratuluję toku myślenia. Przez takich mondrali jest jak jest.

lolo
@meluś

więc się nie chwal tylko idz już na Ciebie buraku czekają.Jeszcze się pochwal za ile tam będziesz robił.

meluś
@lolo

Do Ćmachowa hehe

bleck

ukraina nakreci wam takich kuchenek ze polska bedzie planac

@bleck

jaki tam (usunięte przez administratora) i nikt tego nie widzi podobno

@bleck

Nie nakręci dlatego że połowa nie wróciła z "wakacji".

znajomy
@Parodia

No tak mobbing we firmie to tam nikt nie chce pracować

Idkdjdi
@Parodia

A jak im sie odmieni i wrócą to jakby nigdy nic zaklad przyjmie ich z otwartymi rękoma... a Polak urlopu na telefon nie dostanie....

Abcd

Taka renomowana firma a przełożeni nawet średniego nie maja, w dzisiejszych czasach jest to szczyt braku profesjonalizmu. Ze mną na studiach koordynatorzy innych ,mniejszych firm bo to był wymóg aby być na tym stanowisku w ogóle , wysyłani przez firmę . A u nas hmmm koordynatorzy z iq kamienia ,nie potrafią się nawet dobrze wysłowić ,a gdzie tu dalej i jak tu z takim pracować ...Przykre ale prawdziwe

@Abcd

co ty pierdzielisz ze średnim po co i średnie na tej robocie trzeba się znać ,przyjdzie taki nawet kabelków nie odróżnia. Czasami prosty robol ma lepsze zrozumienie jak ten co ma łeb zryty regułkami .

Zet

Regulkami i tabelami

@anonymous

Taka wielka firma , renomowana wiec i ludzi będący przełożonymi grupy powinni być wysłani na studia ale wiadomo ze się do tego nie nadają . Nie maja głow pokrytych tabelkami a i tak się na swojej robocie nie znają.

@anonymous

Dokladnie, po co srednie, wystarcza znajomosci, mozesz pol roku szuflade robic a i tak zostaniesz kordynatorem, no i wtedy bedziesz anonimowo posac po co wyksztalcenie, na robocie trzeba sie znać

@Pindi

I porobił taki kilka msc , nawet dobrze tej szuflady nie opanował no ale został koordynatorem bo to kupel innego od piwska po robicie. Jak tam tacy ludzie awansują na przełożonych innych to w sunie fakt , co tu mówić o podnoszeniu kwalifikacji takich ludzi

@Abc

Jak w kadrach zastanawiaja sie dlaczego ludzie z tej firmy odchodza to niech sobie poczytaja chociaz ostatnia strone tego forum, tak z ciekawosci, chyba ze oni sa na tej samej zasadzie "zatrudnieni" to sie chociaz posmieja

@Pindi

Cały czas siedzą i czytają ale jak widać i tak to nic nie daje ???? Szkoda słów na to wszystko. Naprawdę jak się ktoś zastanawia nad powrotem czy zatrudnieniem to nie warto ????

@Abcd

ostatni gasi swiatlo ale to kierownictwo sie zdziwi jak nowi sprawdza od czego oni sa i jakie jezyki znaja

@maciek

beda uciekali jak niby inteligeci z samsunga czas zweryfikuje kazdego debila na stanowisku

eder

Zastanawiam się czy dobrze jest wrócić do amiki po kilku latach po odejściu? Czy dać sobie luz.?

rwd

Czy warto w,amice pracować?

Jesteście dziadami i nic więcej na załadunku po osiem dziewięć godzin i czym wy się chwalić a jak wyjeżdżałem od was to specjalnie sobie zrobiłem zakaz wjazdu bo Dziadów nie będę dorabiał

@anonymous

sam jesteś dziadem ,cztu chodzi otwoją firmę po co tu zaglądasz ,pierduśniku .

Uuuuu

Haha, ciekawe co zrobią z J. Nowicka. Powinna być objęta tą listą które nie dostaną podwyżki.

@Uuuuu

Ludzie co Was to interesuję co z kim zrobią nie wiem kto podał imię i nazwisko ale może ponieść kare bo jest ochronna danych osobowych...widzę jak bardzo plotkami na wiązkach się zajmują bo bawet ich to interesuję czy L4 czy opieka jej sprawa a Wy nygusy do pracy

...
@Obecny pracownik

Nygusem może jesteś Ty ;) nie pracujesz pewnie na wiązkach na tej zmianie więc nie odzywaj się ;) ludzie którzy pracują tam to każdy wie jak jest. I to nie są plotki Tylko fakty.

Xxxxxx
@...

Ludzie idą na zwolnienia a tu na fejsie lub instagramie śliczne fotki z nad morza z wycieczki do zoo i co tam jeszcze sobie wymyslicie na chorobowym. A takie coś to już chyba jest podstawą żeby zwolnić takiego lesera na zwolnieniu. Szkoda że amica tego nie wykorzystuje

@Xxxxxx

Fakty ciekawe za pracę cholerne plotkary porządna się weźcie a nie w czyjeś życie z brudnymi papciami wchodzić ciekawe czy aż taka idealna jesteś pewnie d....lizesz

Xxxxxx
@Obecny pracownik

Idealny nie ale nie tak głupi żeby na zwolnieniu fotki na fejsie wstawiać. A to lizanko to na przyjemności trzeba sobie zasłużyć

@Xxxxxx

No właśnie kiedy z nimi zrobią porządek niektórych więcej nie ma jak są w pracy naszą kasa musimy się dzielić jak takie pracownika nie ma pół roku na co chory nie wiadomo najlepiej przynieść chorobowe od psychiatry.Jaja sobie robią kiedy zrobią z nimi porządek.

Ula
@Uuuuu

Kiedy te angaże mają dawać pracowniką?Na koniec roku?czy jest tu jakieś ukryte dno ze do tej pory ich nie wydają?

@Ula

COŚ TAKI CIEMNY ,ŻEBY BYŁO MNIEJ SZUMU TO DOSTANIEMY PRZED URLOPEM CO NIEKTÓRE DZIAŁY DOSTAŁY TAM GDZIE MNIEJ LUDZI I NIE NALEŻĄ POD AMICĘ PRACOWNIK Z DWULETNIM STAŻEM 15,80 I TEN Z DZIEWIĘCIOLETNIM TEŻ BĘDZIE MIAŁ 15,80 KASĄ TRZEBA SIĘ DZIELIĆ Z INNYMI CAŁA SPRAWIEDLIWOŚĆ W AMICE .

stary pijas
@Uuuuu

co wy tam jeszcze robicie? zostali tam tylko co chyba kradna bo nikt normalny tam nie robi

Beniu
@stary pijas

W Narzędziowni np

kradne wiec jestem

big
@Beniu

mila obsuga o co ci chodzi i ladna pani

wiesiu
@big

W narzędziowni miła obsługa czy wydajnia narzędzi?

wronek
@big

A kto jest tam taki miły obsługi w narzędziowni?

@wronek

Piotrek i ta Pani

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.