Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

zainteresowany

Praca jaka isnpektor.Mozna liczyc na auto słuzbowe? I jakie wynagrodzenie

Krakus
@zainteresowany

Umiesz liczyć, licz na siebie. Auto prywatne do celów służbowych, umowa zlecenie. Największa firma branży ;-)

Maja

@marcin, Twoja opinia nijak ma się do toczącej się na forum dyskusji. Wcześniej pytałam o plusy jakie Solid Security może zaoferować swoim pracownikom, możesz odnieść się do tego? Na pewno udzielenie odpowiedzi na ten temat, wniesie więcej, niż tego typu pytania.

Czy są porozwieszane plakaty z golymi kobietami na portierniach?

Maja

@997 a możesz napisać więcej - dlaczego nazywasz firmę w ten sposób? Jakie konkretnie sytuacje powodują, że twoje stanowisko jest tak określone? Może jednak dostrzegasz jakieś plusy w zatrudnieniu w Solid Security?

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

najepiej sie pracuje na echo w tarnowie oszusci i zlofdzieje

Maja

@ciekawości, w takim razie wyjaśniałeś to z kierownictwem? To proceder niezgodny z aktualnymi przepisami prawa. Może przy wypłacie nastąpiła pomyłka? Jeśli możesz odnieść się do tego po zweryfikowaniu tematu, na pewno inni pracownicy będą zainteresowani, jak firma zachowała się w takim wypadku.

Gienio

Sa juz wyplaty

darek

witam,pracowałem kiedyś w tej firmie (już nie pracuję w ochronie) i nie wspominam jej najlepiej,inspektorzy (90%) t(usunięte przez administratora),ciekawe jak jest teraz.. p.s dobrze że podnieśli płacę bo te ...szyliby dalej swoich pracowników!

afwr

Płaca wam skladki czy co 2 miesiac?

Maja

Aktualnie Solid Security poszukuje kandydatów do pracy jako konwojent. Możecie powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się aplikujący?

Nafta

Naobiekcie pilnujemy tory jak by ktoś chciał kupić ropę pisać 2.50 za litr odbiur balicka

ares tdi
@Nafta

Podaj numer 100 litrów proszę

mlody

Długo zastanawiałem się nad napisanie tego co poniżej . Pracowałem w Solidzie jakiś rok temu jako handlowiec. Wymagania duże, umowa śmieciówka, kilka fajnych realizacji - dwie prowizje wypłacone - było OK. Po odejściu zostałem poinformowany że prowizja będzie wypłacona po 9 miesiącach od ich zaksięgowania. Czekałem no i co - ?G Ó W N O - Brak jasnych zasad prowizyjnych. Akurat dobrze się składa że pracuje w firmie, która korzysta z konwojów tej firmy (40 punktów). Już moja w tym głowa aby Soli powoli stracił te placówki. Panie Tomaszu K. czy Pan się ze mną zgadza? Trudno się pracuje z sieciami, gdy po drugiej stronie stoi pracownik, któremu nie wypłacono prowizji. Ja swoją robotę rok temu zrobiłem ale prowizji nie otrzymałem - czas to sobie odbić. P.S. Niby korpo ale gówniane korpo. Sprzęt (usunięte przez administratora) miech.

kierowca b

Panowie a jaka jest stawka na konwoju jak mam wkładkę na bankowozy?? Wiem zr minimalna jest ale jaka dokladnie 12 pln 13 pln 11 pln mam tez pozwolenie na broń

Zadowolony

W solidzie bardzo fajnie się pracuje mam rentę i sobie dorabianie jako ochroniarz na obiekcie jest nas dwoje na zmianę śpimy po 6 h i co weekend pijemy piwko możecie wierzyć lub nie ale ja sobie bardzo chwale te firme

Byly

Ja pracowałem w solidzie tapraca pasuje tempym młodym ludziom bez wykształcenia co i innego jak ktoś ma licencje wy buraki cerfurowcy

pracownik solidu
@Byly

Tak się składa kolego, że ja mam licencje. Pracuje w carrfourze bo mam tam większe pieniądze i duża mniejsza odpowiedzialność i zakres obowiązków. Mam także średnie wykształcenie jeżeli już o tym mowisz:) jesteś kolejna osobę co hejtujesz uczciwie pracujących ludzi ? Siedzisz u mamusi i tatusia ? Sam się weź za robotę i interesuj się swoim życiem, cwaniakowac na forum każdy może pamiętaj :)

Carrefour
@Byly

Jak pracowałeś to po co tu zaglądasz a gdzie pracowałeś cwaniak przez Internet jesteś Jesteś byłym pracownikiem za co cie wywalili za wode czy za spanie ?//

nick

Śmiejecie się z ludzi że pracują a co drugi na obiekcie jeździ do pracy samochodem a bezrobotny leń co najwyżej samochodem tatusia lub mpk krakow Haha viava wszystko mi źle lepiej na fb napisać szukam pracy i(usunięte przez administratora) biedę tata płaci Jak ci się nie chce pracować to twój problem

solidteam

Czy magazyn czy ochrona wszędzie jest tak samo wiec lepiej pracować uczciwie a nie haftować ze jest źle ze mało płacą i wieczni bezrobotni sie odezwali zapraszam na tyniecka do biura do działu rekrutacji w celu zatrudnienia sie

przemyslowy obiekt

Kolego z Carrefoura potwierdzam w tym roku zmieniło sie dużo tez mam umowę o prace mam kwalifikacje i potwierdzam wszystko a komu nie chce sie pracować to nawę do ochrony się nie będzie nadawca i tyle Ktos napisał wczesniej żeby zwolnili sie pijaki i lenie i ma racje .. Stop pijaka i brudasa w pracy . Rzeczywiście dziękujcie ze niektórych z was nie wywalili .

pracownik solidu

Witam wszystkich w porównaniu do roku 2016 zmieniło się dużo. Jestem z Warszawy, pracuje na carrfourze, posiadam umowę o pracę na cały etat oraz umowę zlecenie to co już jest powyżej etatu, przy 200 godzinach dostaje 11 zł na godzinę do ręki, przy 220 mam 11.70 do ręki jeżeli więcej niż 240 mam 12.20 do ręki. Nie ma tragedii, składki za 2 umowy zgadzają się, pracuje w solidzie 2,5 roku na jednym obiekcie i nie mam na co narzekać. W rok 2016 zarabiałem 8 zł na godzinę wiec to jest dużo zmienia i jeżeli człowiek pracuje zamiast udawać może zarobić. Cóż nie jest to jakiś szał i ambicją życia, ale da się żyć :)) pozdrawiam

Amadeusz

.. Pijaka mówimy stop Solid Security bardzo pożądana firma 100% wypłacalność stawki od 9,47 do 15 Odnośnie grupa grupa ma pracować nie spać jak jeździsz nie marzniesz spisz to nie pracujesz jak jeździsz to samochód jest nagrzany A jak wolisz pospać to nie miej pretensje do firmy a do samego siebie ze oszukujesz i nie miej pretensji że jest ci Zimno są na pewno jakies obowiązki do zrobienia podjazdy kontrolne lub cos innego .

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security