Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

lublin

Pare dziewczyn mialo dzisiaj byc w IP,poczekajmy az sie dowiemy co im tam powiedzieli pozdrawiam

@lublin

Byliśmy dziś w pip Złożyliśmy skargę i wniosek o przeprowadzenie kontroli.maja 30 dni na to zbiorowego pozwu nie zlozymy bo musi być 10 osób które mają takie same roszczenia.to są informacje uzyskane zpip.jezeli pójdziemy do sądu a Alma ogłosił upadłość to przy upadłość układowej bo prawdopodobnie taka może zaistnieć to nasze roszczenia zostaną zamrożone a sąd i tak oddali wniosek .byłam tam dziś w pip .udupili nas.i nie wierzcie że wypłaci fgsp bo w Lublinie nic na ten temat nie wiedzą a wypłaty następują po ogłoszeniu upadłości.wczesniej nawet centa nie.

@Alma1

Jesli tylko sie zdecydujemy na sad (a chyba powinnismy to zrobic mimo wszystko) ,to z uzbieraniem 10 osob nie bedzie problemu, trzeba tylko odswiezyc kontakty ;-)

@lublin

Ale musi być ta sama kwota długi no niestety u nas nie będzie takiej możliwości bo są różne okresy stawki.

@Alma1

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi stawkami ?

@lublin

U nas w Lublinie odpada pozew zbiorowy ponieważ nie ma 10 osób które mają na umowie taka sama stawkę płacowa taki sam okres wypowiedzenia i odszkodowania. O to tu chodzi.

doju

Lubin też bez wypłat! Ja jestem w ciąży w tym miesiącu rodzę nie wiem co mam robić???!

JoobAlma
@doju

Zadzwoń do ZUS-u do PIP albo do Krakowa .Chociaż do Krakowa szkoda dzwonić...

doju
@JoobAlma

JoobAlma 2016-11-14 13:55:49 od 2 godzin próbuję do PIP w różnych miastach i nikt nie odbiera

Gosiulka
@doju

Witam, mam ten sam problem

JoobAlma

Cześć wam wszytskim ! Jestem z Lublina jutro wybieram się do Sądu Pracy złożyć Pozew o niewypłacalność wypłat.Warto to zrobić póki nie jest ogłoszona upadłość przez sąd ! Zachęcam zwłaszcza kobitki ,które mają umowe objęta ochroną tj.urlop rodzicielski/macierzyński .Z pewnością wygramy ,ale trzeba uzbroić się w cierpliwość to może potrwać nawet 3 mc .Koniecznie napiszcie ,czy jesteście w trakcie składania wniosku,czy też już to uczyniliście/uczyniłyście.Pozdrawiam

@JoobAlma

Hej,moze zdzwonmy sie wszyscy i zrobimy to grupowo

Oszukana

Oczywiście masz rację ale cały jego prestiż jakby maleje ...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alma Market S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy E-learning Content Creator
Oszukana

Nie sądzę aby miał ubaw a raczej wstyd go ogarnia jak ludzie wyzywają go pod Alma Tower krzyczą do niego złodzieju oddaj pieniądze...A to wszystko filmuje tvn 24 Polsat TVP... to jest właśnie ten jego luksus...

Alma24 driver

Tez będę na strajku! Trzeba pokazać całej opinii publicznej jak z nami postąpili! Niech cała Polska się dowie, jakie tu przekręty się dzieją! Jestem zdegustowany Alma24 driver

obserwator
@Alma24 driver

Ale maja ubaw prezes i zarząd i forse w kieszeni zycie boli , kto był na strajku w krakowie

@obserwator

Dokładnie... też jestem ciekawa jak strajk?

Pracownik Almy

Brak wypłaty na macierzyńskim

Mr. Pyra
@Pracownik Almy

To juz jest skandal, mam tylko nadzieje, ze masz kogos kto ci pomoze.

farmer

Stonka do prezesa. czyta pan fora nie , ale słyszałem że dobrze ci tam idzie

Oszukana

Spokojnie reszta centrali jest w budynku obok

Ex pracownik
@Oszukana

Jak macie takie możliwości to nie zapomnijcie taczki...

@Ex pracownik

proponuje sby zaopatrzyć sie w jajka mozemy nimi porzucac czy kroś ma możliwość zawiadomić jakąs prase będzie spektakularnie

i

Dokładnie...

awe

Po co piszecie o fzśp skoro nie ma upadłości. Fundusz wypłaca przy upadłości lub w trakcie takiego postępowania!!!

Ps Oczywiście miejsce strajku przed budynkiem Alma Tower

Kris

Będę

@Oszukana

hello bedziemy mam nadzieje wszyscy z dekady bo siła w jednosci pozdrawiam

Lubin
@naiwna

Jestem na l4 ! Za 3 dni mam termin porodu ! Nie otrzymalam wynagrodzenia mimo ze jest to moje jedyne źródło dochodu. Do Krakowa i PIP nie moge sie dodzwonic. Byłam dziś w zusie w Lubinie mowia ze nie bylo by problemu z wyplaceniem pieniedzy, ale niestety wniosek od Almy do nich nie dotarl.... Mam nadzieje ze na dniach wyjasni sie moja sprawa.... Pozdrawiam Lubin bez wypłat.

pracownica

Ale wiecie ze w biurowcu juz nikogo od nas nie ma?

Nikita
@pracownica

Ale Mazgaj tam jeszcze jest ze swoimi przydupasami. A poza tym tło "Almy Tower " będzie się dobrze komponowalo w TV...

akcjonariusz...

najlepiej będzie powiadomić opinie publiczną o całej zaistniałej sytuacji - temat braku wynagrodzeń - bo to że alma zbankrutowała to ich wewnętrzny problem (a gdzie są wszyscy akcjonariusze?) czyli - brak kompetencji zarzadzania siecią i tyle... - przecież to jest w dzisiejszych czasach naganne żeby ludzie nie dostali pieniędzy za ich pracę ! gdzie są odpowiedzialne osoby za taki stan rzeczy ? ci wszyscy którzy brali wynagrodzenia za zarzadzanie? gdzie jest kierownik personalny całej sieci? Sobczyk wszystko firmował, gdzie jest więc jego honor i odpowiedzialność zawodowa?

A nie wolisz poczekać do wtorku? 15.11 jest walne zgromadzenie akcjonariuszy..

@pracownik

A co im z tego walnego? Wypłata miała być do 10! Ty jesteś zwolennikiem niewolnictwa?

Nie, nie jestem zwolennikiem niewolnictwa i z chęcią przyłączę się do strajku. A chodziło mi o to żeby wszyscy akcjonariusze zobaczyli jak M. potraktował pracowników.

Oggg

Bede na strajku o 9 w poniedzialek pod alma tower.

Aster

Szukacie innej pracy? Listopad i grudzień to najlepsze miesiące w handlu detalicznym.

ruda

Panie M dla mnie jesteś pan zerem. Pozdrawiam byłych i obecny pracowników

Ktoś

W sobotę pracujecie?

naiwna

jestem w trakcie wypowiedzenia sklep zahmknięty 29 pazdziernika dekada wypłat nie ma i nie b edzie pani w kadrach powiedziała ze skladaja wniosek do funduszu ale mas oszukali (usunięte przez administratora) planujemy nadac tenu rozgłos moze ktos się dołaczy

????
@naiwna

Ile czasu trzeba czekać na rozpatrzenie takiego wniosku ?

pracownik w trakcie wypowiedzenia.

Nie panikujcie z wypłatą. Wypłata 'wychodzi" z Almy 10-tego o różnych godzinach. Jest przelewana w zależności od banku. Ponieważ jest długi weekend, wynagrodzenie możecie otrzymać nawet w poniedziałek po południu. Problemy mogą być z wypłatą za listopad. Możemy ją dostać w terminie, ale taż z późnieniem.

L
@pracownik w trakcie wypowiedzenia.

Wystarczy przeczytać wczesniejsze posty aby dowiedzieć się że wypłaty są wstrzymane..

xz
@pracownik w trakcie wypowiedzenia.

(usunięte przez administratora), i naucz się czytać ze zrozumieniem. Do 10 danego miesiąca pracodawca zobowiązany jest wypłacić wynagrodzenie. Czytałeś info na tym forum z ilu miast ludzie nie dostali wypłaty ?

kasia
@pracownik w trakcie wypowiedzenia.

Ktoś dzwonił do fgśp? FGŚP dla Warszawy powiadomił ze Alma faktycznie złożyła wniosek o wypłaty dla pracowników. Mam sie dowiedzieć w poniedziałek kiedy Alma złożyła wniosek, jaka jest decyzja. Tu zależne wszystko jest od decyzji. Jesli pozytywna to mozemy wypłat spodziewać się w 30 dni od decyzji FGŚP, nie od złożonego wniosku. Jesli negatywna, zbiorowo lub indywidualnie powinniśmy sami złożyć wniosek do FGŚP.

były pracownik alma nullo krk

Rozwiązałem umowę z końcem pazdziernika, wypłaty nie dostałem, a kumpel co przeszedł na pilotów wyplate dostał wtf ? ;/

@były pracownik alma nullo krk

Bo kumpel jeszcze dla nich pracuje i jest im potrzebny, a ty już nie pracujesz, więc... sam sobie dokończ. I takich jak ty jest pewnie kilkaset osób.

pracownik almy

Nawet kobiecie w ciąży która jest na zwolnieniu nie zapłacili . Co to ma wogole byc .

om

I nie podejmujcie żadnych decyzji (zwłaszcza o złożeniu wypowiedzenia ) bez konsultacji z prawnikiem,bo w tym momencie jesteśmy chronieni przez prawo ,choć oczywiście każdy przypadek jest inny ( jeszcze pracujący a ci,którzy już są na wypowiedzeniach ). Najlepiej było by pewnie gdybycie jako grupa występowali,ale to wszystko to Wam w PIP powiedzą

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Alma Market S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Market S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Market S.A.