Opinie o TopRonic w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TopRonic. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TopRonic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopRonic w Gdańsk

M

Hehe, coz mozna by pozytywnego powiedziec o tej firmie? i tutaj jest problem... nie ma pozytywow od samego poczatku wymagania - nauczyc sie ponad 10 stron tekstu - pozniej wyjazd do lodzi na szkolenie- pozniej w teren - pozniej zaczynasz pracowac na 3miesiecznej umowie ktora moga wypowiedziec w kazdej chwili - mi podeslali wypowiedzenie kurierem (zenada) - nikt z zarzadu tej firmu nie interesuje sie pracownikiem - mydla oczy wielkimi zarobkami :) praca dla frajerow i tyle - a no i najlepsze po piatkowej prezentacji pobudka w sobote uzupelnianie papierow i zapierdalac na poczte wyslac tym [usunięte przez moderatora]dokumenty - z autem lipa (jak sie auto firmowe zepsuje , przypomne ze 500zl mniej otrzymujecie za to ze daja wam auto, to maja cie gdzies masz zalatwic sobie inny transport) - FARSA - naprawde nie polecam przez tych dziadow stracilem mieisac na nauke i szkolenie i na koniec wywalili z roboty.

do dzialu prawnego

i co taka cisza wiecie ze to prawda klopoty z samochodem, nieplatne szkolenia i przejscie na wlasna dzialalnosc

tak to prawda o samochod blagac i prosic NIE POLECAM

albin

UWAGA -lepiej zastanówcie się kilka razy zanim zaczniecie współpracę z tą firmą-.dział prawny jak tu ładnie pisze ,że wszystko jest cudownie.To niech lepiej się wypowie o handlowcach którzy byli na działalności, bo pewnym czasie zrobią wszystko aby wypchnąc dymanego pracownika na taką formę zatrudnienia, musieli dokładać z własnej kieszeni tysiace złotych na koszty które wynikły w czasie trwania umowy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TopRonic.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

tak to prawda oni tylko obiecuja a po 3 miesiacach wychodzi szydlo z worka nie dajcie sie nabrac na ich obiecywanki lepiej poszukajcie pracy w innych firmach ktore slowa dotzrzymuja

timmy

Dzięki za opinie bo jutro miałem iść na spotkanie w sprawie pracy. Ale w takim wypadku odpuszczam sobie. Jeszcze raz wielkie dzięki

Pani J

Dokładnie o samochód trzeba wrecz błagać, jesli Ci się poszczęści dostaniesz może coś z wypożyczalni to w najlepszym wypadku i tylko na 2mc potem musisz płacić od 700 do 1000pln za każdy miesiąc. A jeśli masz pecha dostaniesz jakiegoś lanosa lub leganze w dodatku który nie przechodzi przeglądu i wszystko w nim nie działa. po 3mc również za grata musisz płacić!!!! Dużo obiecuja i tyle ponad to masz obowiązek po 3mc przejść na działalność gospodarczą innego wyboru nie masz. Z tym płaceniem za szkolenie to totalna lipa pracujesz dla nich ponad miesiąc za free. Starym pracownikom zabraniają rozmawiać z osobami szkolącymi się żeby przypadkiem im nie powiedzieć jak jest naprawdę. A według nich samochód to nie jest narzedzie pracy moje pytanie jest takie skoro nie jest to narzędzie pracy to czym mamy wozić te lipne nagrody dla gości??? odradzam na nieszczęście pacująca J

tak to prawda jedna wielka sciema i [usunięte przez moderatora]pracownika oszustwo samochody to graty i najlepiej jezdzic wlasnym i niech dzial prawny nie klamnie na forum ze za szkolenia placiicie

aaa

zapomniałem dodac to 140 pracowników to telemarketerki bo handlowców zaledwie 20:)

Kris

Wy jesteście śmieszni!!!! [usunięte przez moderatora].tyle o tej firmie mozna napisać. Nie ściemniajcie ludziom że płacicie za szkolenia bo to [usunięte przez moderatora].. prawda! Umowa zlecenie 1000pln samochód 1000 złotych wychodzi na to że pracuje sie za darmo!!!!!!!! ostrzegam wszystkich przed tymi [usunięte przez moderatora]!!!! jeśli chcesz odejść z pracy to nie wypłacaja pieniedzy nie zwracaja za faktury. totalny wyzysk!!! praca od 8.00 do 22.00 za 1200 tylko naiwny dałby sie skusić Wmawiaja gosciom że prazent jest za 400 pln na targu jest za 30 złotych. Traktują jak psa. Odradzam współprace z topronik topmoravia itd ponadto wymagaja żeby codziennie robić kredyty i wprowadzać umowy do systemu, a jesli ktos nie zakupi własnego internetu to ma czerwona kartke za brak wykonanej pracy (o tym w umowie nie ma mowy) nie udostepniają narzedzi pracy takich jak samochód do przeworzenia walizek dla gości, internetu do wprowadzenia umów . karzdy pracujac w firmi musi to robić na własny kosz bo podobno to nie jest niezbedne do wykonania pracy. [usunięte przez moderatora] i tyle

guz

nie no jasne, gadanie wybielające.. negatywne opinie na tej stronie zupełnie się zgadzają z prawdą, do tego jak odejdziesz to już oni zadbają żeby z pieniędzy oczyścić biednego dymanego pracownika. (usunięte przez administratora) i do potęgi n-tej i (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam pracy w tym szambie, prowizja nie istnieje w tej firmie, ciągłe piszą, że straty przynosi pracownik zagarniają wszelkie bonusy do swoich kieszeni. Z samochodem też prawde ktoś napisał, trzeba prosić a w rezultacie może dostaniesz rozpadającego się grata, który nie przejedzie nigdzie przeglądu. Nie spotkałem/łam się jeszcze z tak przewalającą firma, na początku głaskają i obiecują a potem jak już pracujesz to ręce opadają. Nawet w trakcie urlopu wydzwaniają i nękają wszelakimi problemami które zawsze spadają na pracownika. Płaca [usunięte przez moderatora]a obowiązków coraz więcej dokładają. Czysty [usunięte przez moderatora]pracownika. [usunięte przez moderatora]i jeszcze raz (usunięte przez administratora) a każda wypowiedź pozytywna pochodzi od kogoś z zarządu firmy żeby zamydlić potencjalnym przyszłym pracownikom oczy. Strzeżcie się tej firmy jak najgorszej zarazy, dobrze radzę.

Arti

Polecam Topronic!!! Ale trzeba mieć smykałkę i być dojrzałym człowiekiem który potrafi ponosić konsekwencje swoich czynów.W tej firmie rzeczywiście można zarobić solidne pieniądze jak na Polskie warunki ale trzeba zaufać ludziom, którzy prowadzą szkolenia bo na pozór nieistotne rady np. dotyczące czystości stoiska mają fundamentalne znaczenie dla sukcesu sprzedażowego... Ps.Polecam zupę ogórkowa z małosolnych ogórków..... z Ronica....:)

Dział Prawny TR

Powyższe posty zawierają w większości nieprawdę. Każda umowa jest do wglądu i jest w pełni zgodna z przepisami. Nie może być więc mowy o pracy „pod przymusem” gdyż byłoby to nielegalne. Za okres szkolenia pracownik otrzymuje wynagrodzenie (od pierwszego dnia), o czym również mówi umowa. Nie ma więc mowy o pracy „za darmo”. Jednak o dobrych warunkach pracy najlepiej może świadczyć, ilość pracowników naszej firmy, która rośnie każdego miesiąca i na tą chwilę wynosi 140, a średnia zarobków menedżera jest wielokrotnością średniej krajowej. Najważniejsi są ludzie – to dewiza firmy, której bardzo przestrzegamy. Po tonie powyższych wypowiedzi i zawartych w nich kłamstwach wnioskować jedynie możemy, iż autorzy to osoby nie nadające się to takiego rodzaju pracy lub odrzuceni na rozmowach wstępnych kandydaci. Internet jest medium wolnym i każdy „anonim” może niestety bezkarnie pisać dowolne treści. Życzymy powodzenia.

[usunięte przez moderatora]akwizycja z garnkami i domokrazcami takie firmy powinni pozamykac a tych szrlatanow prelegentow na stosie piekielnym ogniem palic

witam to masz szczescie ze udalo ci sie odejsc ja nie wiem jak to zrobic tak podisalem umowe ze 2 lata musze tu byc nie polecam tu pracowac

OSTRZEŻENIE

pracowalem tam obiecuja zarobki od (usunięte przez administratora) swietnie tylko ze zadenn manager przez 4 miesiace nie zarobil powyzej (usunięte przez administratora) NIKT z 25 osob ktore tam pracuja!!! Do tego obiecuja ci samochod firmowy a jezdzisz wlasnym i za to masz (usunięte przez administratora) . Po 3 miesiacach masz przejsc na wlasna dzialalnosc czego nie mowia na rozmowie wstepnej. Do tego najpierw uczysz sie w domu 2 tygodnie pozniej jedziesz do centrali na 2 tygodnie a na koniec w teren tez na 2 (za to NIE PLACA) tygodnie po tym okresie podpisujesz umowe na 3miesiace czyli 6 tygodni jestes u nich za DARMO zadnych pieniedzy dopiero po miesiacu 1100 na reke . REASUMUJAC jak ktos chce poswiecic dla firmy 6 tygodni za darmo to gratuluje. Nawet nie zastanawiajcie sie czy to jest ok. Nawet nie myslcie czy oplaca sie pracowac za darmo przez 6 tygodni. Nie myslcie tez o tym jak chca was oszukac. Pozdrawiam

Bartosz

Witam ja tez mam propozycje pracy u nich moze ktos cos powie na ich temat bo to dziwne ze nie ma zadnej opinii na ich temat

mam propozycje pracy ww firmie prosze o info na jej temat ile mozna zarobic jaka atmosfera itd. itp pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o TopRonic - Gdańsk

TopRonic