Opinie o TopRonic w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TopRonic. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TopRonic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopRonic w Gdańsk

Bartosz

takiego zaklamania w zadnej firmie nie widzialem problemy z wyplata i ciagle klopoty z samochodem sluzbowym nikomu nie polecam

V

Witaj anonim, podaje mojego maila, bo jestem zaproszony na rozmowę do nich, więc chciałbym coś więcej wiedzieć. Wyślij swojego maila a najlepiej komórę, to zadzwonię i pogadamy, z góry dzięki. (usunięte przez administratora)

a co mialo wyjsc nie dotzrymanie warunkow z rozmowy wstepnej przejscie na wlasna dzialanosc ciagle problemy z samochodem to jest normalne i dosc mam oklamywania klientow zeby zarobic

L

Anonim, znów odchodzisz z następnej firmy? znów Ci coś nie wyszło? Kurde to ty masz bracie pecha, albo jakiś leser jesteś.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TopRonic.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Nitro

Jestem zadowolony. Atmosfera i ludzie w firmie są OK, w większości młodzi ludzie. Taka forma aktywności zawodowej mi odpowiada.

przy najblizszej okazji ODCHODZE

arczi

no i jak się układa w pracy NITRO? jestem ciekawy jak Ci idzie i czy masz już jakieś osiągnięcia. Napisz coś na ten temat.

m - 2010-11-13 13:19:04Wszystkie osoby które myślą ,że zarobią w tej firmie jakieś wysokie kwoty to są w błędzie .Firma ta jest specjalistą w wyzysku ludzi a metody manipulacji człowiekiem doprowadzili do perfekcji.(usunięte przez administratora) my chyba się znamy :D

L

To ty kolego minąłeś się z powołaniem - powinieneś przy deptaniu kapusty pracować - nie trzeba myśleć, a kapustę trzeba wciskać głębiej. Zarabiam dobrą kasę – a że przy okazji zarabiają inni to normalne bo w końcu po to prowadzi się działalność. Lubię pracę z ludźmi I MYŚLĘ PRZY TYM. Pozdrawiam

po 1 w tej pracy się nie mysli tylko sie wciska za wszelką cene bo ty jestes od (usunięte przez administratora) na kierownictwo

L

Masz rację "m". Ja w tej firmie oprócz myślenia ciężko pracuję - i dużo zarabiam :-), nie myślę o pracy za granicą itd. Nie powiem - nie jest łatwo, tzn jest łatwiej jak się lubi taką pracę - a ja lubię. Pozdrawiam

m

Wszystkie osoby które myślą ,że zarobią w tej firmie jakieś wysokie kwoty to są w błędzie .Firma ta jest specjalistą w [usunięte przez moderatora]ludzi a metody manipulacji człowiekiem doprowadzili do perfekcji.

Nitro

Byłem na spotkaniu i ..... zdecydowałem się - podpisałem umowę szkoleniową, która w dodatku jest płatna. Albo coś się zmieniło, albo ktoś pisze nieprawdę. Moje życie - moje ryzyko, dla mnie to wyzwanie i wierzę w siebie, nie jestem cienki jak [usunięte przez moderatora]węża. Czy mam talent do sprzedaży - tego nie wiem, ale wiem że dam z siebie wszystko, bo i tak nie mam alternatywy. Albo będę zarabiał dużo, albo zrezygnuję. Będę informował nadal. Pozdrawiam

Ksumimoto

Drogi "anonimie". Jest takie przysłowie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", tzn. jest bardzo liczna grupa osób w naszym kraju, które są zwykle ze wszystkiego niezadowolone i narzekają lub krytykują. Tak - właśnie tym my Polacy się charakteryzujemy. Zresztą wystarczy poczytać jakikolwiek portal internetowy - same wypadki, tragedie, krytyka, klęski. Jakby ktoś na tej podstawie chciał się dowiedzieć w jakim świecie żyjemy, to by się pewnie "powiesił". Ale nie o to chciałem Cię spytać. Jestem zainteresowany Twoim know how. Może to coś fajnego i zarobisz na tym? tego jeszcze nie wiem. Z tego co piszesz mogę tylko wywnioskować że masz dyplom z narzekania.

niunia

Jak tak czytam wypowiedzi niektórych osób to mi smutno i...wstyd. Jeżeli ktoś bez wykształcenia (sądząc po błędach ortograficznych i słownictwie jakim się posługuje), bez ambicji i zapału do pracy chciałby zarabiać 5000zł, to może powinien zmienić kraj, albo....planetę. Znam kilka osób pracujących w tej firmie. Wiem, że dużo wymagają, ale też wywiązują się ze wszystkiego. Pieniądze są zawsze na czas, nikt nikogo nie zmusza do założenia działalności gospodarczej i mają fachową opiekę menegerską. Polak to zawsze potrafi marudzić z pracy, no chyba że pracuje u Niemca lub Norwega (z daleka od rodziny, za połowę tego co rodowity Niemiec, no i bez ubezpieczenia). Osobom, które wybierają się na rozmowę w sprawie pracy w firmie TopRonic proponuję, żeby używali własnego rozumu, a nie polegali na opiniach osób, które nie mogą sobie w życiu poradzić. Pozdrawiam

PRZESTRZEGAM wszystkim przed tym pracowdawcą, ogromny bałagan i niekompetencja. Zatrudniają ludzi TYLKO po to, aby skorzystać, wręcz ukraść know-how, który przynosisz ze sobą... Po osiągnięciu celu rozwiązanie umowy bez podania przyczyny, żenujące i cyniczne wyławianie z rynku specjalistów, wobec których plany rozwiązania umowy są już przygotowane w momencie zatrudnienia. Nie dotrzymują ustaleń i obietnic złożonych podczas procesu rekrutacji

Nitro

Ja też dziękuję wszystkim za opinie. Też jestem zaproszony na spotkanie i staram się jak najwięcej dowiedzieć o tej firmie. Zdecydowałem się jednak iść na to spotkanie, naprawdę potrzebuję kasy ? wolę sprawdzić osobiście, a to dlatego, że czytałem gdzieś że 80 % wpisów w internecie piszą frustraci. Hmm? ja też piszę ? może też do tej grupy należę ?. Napiszę potem jak to wygląda.

m4st3r

Dzięki wszystkim za opinie, pracowałem już w tego typu firmach typu Eden i Kaja, dobrze wiedzieć bo we wtorek miałem iść na spotkanie. Dzięki wszystkim jeszcze raz :)

Ksumimoto

Piszesz że wywalili Cię... Hmmm. Ciekawe dlaczego? Dobrym handlowcem to pewnie nie byłeś skoro tak się stało. Słowa i sposób w jaki piszesz oznaczają że Cię ten fakt zdenerwował.. czyli idąc dalej fajnie Ci było, no bo jeśli to faktycznie taka zła firma, to tym że Cię wywalili pomogli Ci, a to oznacza że powinieneś się cieszyć i być wdzięcznym. No ale to z treści nie wynika.... a może to nie była praca dla Ciebie, a może Jesteś po prostu leniem - wiesz jak tak w przysłowiu "dużo ryczy mało mleka daje" i dopóki tego nie zrozumiesz będziesz pisał takie maile, które się kupy nie trzymają. Powodzenia.

M

Hehe, coz mozna by pozytywnego powiedziec o tej firmie? i tutaj jest problem... nie ma pozytywow od samego poczatku wymagania - nauczyc sie ponad 10 stron tekstu - pozniej wyjazd do lodzi na szkolenie- pozniej w teren - pozniej zaczynasz pracowac na 3miesiecznej umowie ktora moga wypowiedziec w kazdej chwili - mi podeslali wypowiedzenie kurierem (zenada) - nikt z zarzadu tej firmu nie interesuje sie pracownikiem - mydla oczy wielkimi zarobkami :) praca dla frajerow i tyle - a no i najlepsze po piatkowej prezentacji pobudka w sobote uzupelnianie papierow i [usunięte przez moderatora]na poczte wyslac tym [usunięte przez moderatora]dokumenty - z autem lipa (jak sie auto firmowe zepsuje , przypomne ze 500zl mniej otrzymujecie za to ze daja wam auto, to maja cie gdzies masz zalatwic sobie inny transport) - FARSA - naprawde nie polecam przez tych dziadow stracilem mieisac na nauke i szkolenie i na koniec wywalili z roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o TopRonic - Gdańsk

TopRonic