Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Arek

Ktoś wie kiedy będzie kasa na święta?

Milalala
@Arek

Już jest

Arek
@Milalala

Ciekawe, bo nic nie ma.

Robol

Ile ludzi u was poleciało za myjnie pracowniczą? U nas już 1 osoba poleciała i inne czekają w kolejce.

myjnia
@Robol

Co to znaczy myjnia pracownicza?

@Robol

Jak dawaliście na prawo i lewo karty to czemu się dziwisz????. Masz trzy karty dla trzech osób i jeszcze mało, aż taki jesteś biedny żeby połasić się na parę punktów.

@Robol

Był taki ci kasował zniżkę do swojej kieszeni , klient płacił i wychodził bez paragonu , (usunięte przez administratora) jakich mało , wszystko na oczach kamer .

@Kaczka Dziwaczka

Jak licho płaci Puławska to pracownicy kombinują. A że liczba kamer na stacjach wzrosła to łatwiej wyłapać czarne owce.

@Depeches

Na pewno nie za to poleciał, ze ktos posiadal jego karte. Zapewne rabatowane byly transakcje klientów, którzy kupowali myjnie.

Julita
@Karol

Rabatowane był transakcje klientów? Opiszesz jak to robił?

Bela
@Rowerzysta

Kamery na zagładzie są tylko do wglądu podczas wypadku kradzieży i to. A nie do kontroli pracownika jest to nie zgodne z kodeksem pracy

a szkoda gadać :)
@Bela

Powiedz to kierownikom bo u większości z nich jest to podstawowe zajęcie zaraz po przyjściu rano do pracy i opieprzeniu pracownika za to, że czegoś nie zrobił na nocnej zmianie.

Rowerzysta

A po Świętach wpadnie Wam nowa fucha Listonoszy. A Puławska czerpać będzie zyski, pracownicy tylko narzekają. Musi się Wam podobać praca w tej korpo.

Jako były pracownik tej jakże „wspaniałej” firmy stanowczo odradzam choćby przystąpienie progu tego przybytku z CV w ręku. Zacznijmy od początku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowiesz się jak wspaniała jest ta firma i jakie wielkie masz szczęście tutaj pracować lub jakim jesteś szczęściarzem, że to właśnie do Ciebie zadzwonił telefon. Już podczas rozmowy zaczynasz zastanawiać się, co zrobisz z tym olbrzymim wynagrodzeniem. Zamiast tego radzę jednak zakasać rękawy i szykować się na ostry zapierdziel. Jeżeli marzysz o wspaniałej atmosferze, godnych warunkach pracy i płacy to lepiej zarejestruj się w Urzędzie Pracy zamiast zatrudniać się w tej firmie, chyba że cenisz sobie pracę ujowych warunkach, za ujowe pieniądze. Szkoda, że tak „renomowana” firma nie potrafi zadbać o wyposażenie stacji, a co dopiero o odpowiednią ilość pracowników. Każdy deklarowany aspekt podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Świetna praca dla miłośników Mateuszka- pracuj (usunięte przez administratora).

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
SzefCalegoCircleNaSwiecie

Będzie dodatkowa kasa na Wielkanoc :) pewne info!

Joe
@SzefCalegoCircleNaSwiecie

Nie kasa tylko ochłap po 300 PLN. Żenada.

Drugi po szefie
@Joe

Nie podoba się to wypowiedzenie pisz i nara

Joe
@Drugi po szefie

Dobra. Już siadam do kompa i piszę!! Zadowolony??

@Joe

300 zł piechota nie chodzi. To będzie na konto czy w bonach? Wiesz może?

@Marek

Na konto przelew

Jaki dress code obowiązuje w Circle K Poland?

Drugi po szefie

Odzież służbową, która dostajesz + buty powinny być q kolorze czarnym lub ciemnym

Część w tym roku nie było bonów na paliwo na święta tylko przelew ? Bo myślałem że jak co roku jeszcze z czasem coś dostaniemy a tu już styczeń. Szkoda

@Gość

Firma biedna, więc nie było.

CircleRanger
@Gość

Nie ma bonów ale za to na każdej stacji iPad który zbiera kurz bo jest niepotrzebny

@CircleRanger

U nas jeszcze nie ma iPadów ????

@CircleRanger

I pad to porażka, nic w nim nie ma. Ciężko rozszyfrować nawet promoocje.

Sriracza

Co to jest ten Polski Ład? Podobno wypłaty mamy miec przez to jeszcze słabsze.

@Sriracza

Juz masz wypłatę z nowym ładem. Ta za grudzień jest już po nowiu. To sobie porównaj

@Sriracza

Polski Wał - mniejsze wypłaty, a miało być tak pięknie. Haha, a tu 300-500zł mniej.

@Graż

Jak zarabiasz 20 koła to straciłeś, taki mamy klimat.

@Ktos

Haha 20 koła? Haha Niestety tylko nie całe 3 koła i na wypłatę przyszło mniej o jakieś 300zł, gdzie miało być więcej, a pełen etat i brutto skoczyło o ponad 200zł, więc coś tu jest nie tak z tym nowym polskim ładem/wałem.

@Graż

Podwyżka jest dopiero przy wypłacie 10 lutego.

Prezez
@Ktos

Podwyżka tak. Ale tu piszą o nowym ładzie. A ten już jest w wypłacie za grudzień

@Graż

Jeśli masz kwotę wolną (pit2) to zyskujesz przy wypłacie , jeśli pit 2 nie złożony to w rozliczeniu rocznym, wszyscy sprzedawcy zyskają bo przy takich kwotach będzie się do przodu na zmianach .

Yanosik
@Kaczka Dziwaczka

Ciekawe co piszesz, bo u nas wszyscy dostali mniej, a PIT 2 złożony przy zatrudnieniu, więc coś jest jednak nie tak z tym zyskiem.

@Kaczka Dziwaczka

Powiedz szczerze czy zyskałeś? Ja mam mniej 30 zł niż mi wychodzi na????. Nie wiem czy ktokolwiek dostał chociaż 1 zł więcej... Nie licząc oczywiście podwyżki

@Yanosik

Dokładnie. Mamok 30 zł mniej niż powinnam dostać

Hej czy u was też od samego początku roku zrobiło się niebezpiecznie bardziej niż zawsze? Ludzie oszaleli czy coś? Nie wiem ale tu jest tak niebezpiecznie a nikt nic z tym nie robi.

Graż

U nas bez zmian, jak było niebezpiecznie tak jest nadal. Ochrona przyjeżdża jak im się chce, choć czasem to nie wie po co ???? Firma ma to w nosie, przecież nic nie stało się... ????

Ktoś
@Graż

Retoryka jest taka że jeżeli będzie rozbój to wina rozbójnika

@Graż

Ochrona ma pretensje że musi przyjechac zależy na kogo się trafi.

Ekspert

Od razu niech kierownik pisze skargi na tych leni z ochrony. Mysmy ich tak ustawili że chodzą jak w zegarku. Wystarczyło kilka skarg

@Ekspert

Kierownik ma to w nosie, bo nic się nie stało przecież.

@Ktoś

Raczej wina pracownika, bo prowokował ????????????

Wwa

Witam chciałbym się zapytać czy jest to normalne że kierownik daje mi 4 godzinowe zmiany przy pełnym etacie.

@Wwa

Nie to nie jest normalne chyba że 1 w miesiącu czy max 2 to można przyjść jak wymaga tego sytuacja

@Wwa

O tym powinien dowiedzieć się Regionalny i powinien być powiadomiony dział HR. Ten problem był kiedyś w Dyrekcji poruszany i stanęło, że minimalnym wymiarem jest 6 godzin, bo przy 4 nawet nie należy się przerwa.

@Darz

Dokładnie tak, minimum 6h zmiany.

Karol

Jak tam kwoty podwyżek, szaleństwo prawda?

CircleRanger

Skąd znasz kwoty ?

Stawiam że będzie to najniższa + 100 zł

@Kaczka Dziwaczka

To zalezy od regionu. Najnizsza w kilku regionach jest niewiele wyzsza od minimalnej, ale kwoty na stacje nie sa najgorsze. Zalezy od KS ile komu przydzielą.

Pancernik
@Karol

Czy ZKS dostaje podwyżkę z tej samej puli co sprzedawcy?

@Pancernik

Nie

@Pancernik

Pula podwyzkowa jest przyznawana na stację i do rozdzielenia na wszystkich pracowników stacji wg uznania kierownika stacji. ZKS również jest uwzględniony w tej puli (podobnie jak przy podziale premii sprzedażowej). Jedynie KS nie nie jest brany pod uwagę przy podziale tej kwoty co jest logiczne, bo dziwnie byloby gdyby sam sobie ustalał podwyżkę. @Ekspert Eskpert

@Ekspert

Dlaczego wprowadzasz w błąd? ZKS podlega pod tą samą pulę podwyzkową co sprzedawcy.

Witam,mam pytanie,czy to normalna praktyka na stacjach Circle k,że pracownik na pół etatu ma taki sam cel na założenie kart na punkty i routex, jak pracownik na pełny etat?

@Gość

Absolutnie nie powinno tak być

Garbaty
@Gość

Nigdzie tak nie ma. A jak jest to współczuję.

@Ekspert

Wszystko zależy na jakim poziomie jest cel. Są osoby, które cele miesięczne potrafią zrobić na jednej czy dwóch zmianach.

M
@Gość

Bywają lepsze motywy bo limit mają wszyscy ten sam nieważne jaki etat i nie ważne że przykładowo ma tylko nocne zmiany gdzie w nocy same pijaczki lub imprezująca młodzież

Luka
@Gość

Normalna, u nas są pracownicy na pół etatu co maja dużo lepsze wyniki od tych na cały. Starsi sprzedawcy tez są słabi , nie wiem po co są na tym stanowisku, ja bym ich wywalił albo zdegradował, wypalili się w tej pracy

Alex
@Gość

Rozumiem , ze jak pracujesz na pół etatu to chciałbyś mieć do wypracowania polowe celów dla całego etatu. A czy to samo dotyczy wysokości przyznawanej premii? Tez chciałbyś dostawać polowe premii? Czy może wypracować polowe , a dostać pieniążków tyle co ten co musi wypracować dwa razy tyle? Jak to jest z tobą?

@Alex

Dokładnie to samo dotyczy premii,tyle dni ile jestem w pracy ,wyrabiam sobie premię ( czyli dla lepszego ogarnięcia tematu ,połowę mniej niż na pelny etat ) i dokladnie tak samo powinno być z celami. Zbyt skomplikowane ?

Alex
@Gość

Pracujesz i nie ogarniasz za co dostajesz premie i czego dotycza cele, a to dobre. Zbyt skomplikowane co? Masz dwa rodzaje premii - ogarniasz? Zadaniowa i uznaniowa , i teraz pytanie czego dotyczą cele? Zbyt skomplikowane?

Donut

Czy na waszych stacjach wszyscy macie okienko do nocnej sprzedaży?

Tak.

Ola 77
@Donut

U nas nie ma okienka. Stacja jest bardzo duża. Od 22 do 6 lub od polnocy do 6 jestesmy sami na zmianach. Jest to tak męczące psychicznie. Niedlugo juz nikt nie będzie chciał pracowac bo to niebezpieczne. Powinna się za to inspekcja pracy wziąć czy to legalne ?

Mati
@Ola 77

Jasne. Żadne prawo nie mówi o tym, że w sklepie muszą być 2 osoby lub więcej. Ani o tym, że q nocy sprzedaż ma być prowadzona przez okienko. Ale jestem zdziwiony, że nie macie okienka. I skoro jesteście tak krótko sami to musi to być przy jakiejś głównej drodze. U nas sami jesteśmy od 16 do 8 rano.

@Donut

Tak u nas jest okienko i co z tego jak nie ma pinpada do transakcji kartą więc funkcjonalność raczej symboliczna do wietrzenia bardziej.

Olo
@Depeches

Biegać z każdym piwem do okienka to nie jest wygodne , wolę jak klient wejdzie i sam wybierze co chce .

Skyfall
@Olo

Jak nie macie co noc szemranych klientów to nie dziwi mnie Twoje podejście.

Już sprawdzone, tak.

Dudi
@Ola 77

Ilu macie klientów od 24 do 6 U nas na stacji w centrum miasta średnio 150 a w weekendy przekracza 200 i jest jedna osoba do wszystkiego

@Dudi

U nas teraz to Ani 50. A wcześniej tak do 80-90

@Dudi

U nas podobnie i to w weekend jest straszne

Kaczka Dziwaczka

Hej, ile wam ubyło przez zabranie dodatku za niedzielę i zmniejszenie premii , tylko proszę faktyczne kwoty , można sprawdzić na pasku z pensji .

Robol

Ponoć kwoty są ładne. Pytanie jak kierownik podzieli

Kaczka Dziwaczka

Jeśli masz przepracowane w 3 miesięcznym okresie rozliczeniowym więcej godzin poza twoje max to są wypłacane nadgodziny.

@Kaczka Dziwaczka

Tylko przy pełnym etacie. Niepełno mają nadgodziny jeśli w okresie rozliczeniowym przekroczą wymiar pełnego etatu za ten okres.

Się znasz ,no,no. Jak przekroczą 7/8 etatu

@Ktos

Nadgodziny są tylko jeśli przekroczy się wymiar całego etatu.

@Darz

Tak w przypadku całego etatu, przy mniejszym wymiarze jest to 7/8 bo tyle maksymalnie może przepracować pracownik 1/4 , 1/2 czy nawet 3/4 tak mówi kodeks pracy.

Nikt

Ja mam takie pytanie bo zacząłem prace u mam pytanie kiedy sa wypłaty bo ja mam obowiązani z kredytem i chciałem dowiedzieć zimę jak są wypłaty bede bardzo wdzięczny za odpowiedź i nie krytykowanie mnie

Xxx
@Nikt

Wypłaty są 10 -go,chyba, że 10 wypada w sobotę, niedzielę lub święto,to wcześniej.

Lista produktów za które dostajemy premię też się na waszych stacjach zmniejszyła o połowę? Coraz gorzej tu.

Noe
@Gość

Co masz na myśli? Jakie np produkty zniknęły?

@Gość

Pogoń za zyskiem, pracownik to wielki koszt dla firmy, widocznie mamy jeszcze za dużo obsługi że tak z premią kombinują

@Noe

Male kawy hot dog z parówka zniknęło to co najczęściej sprzedajemy.

Igna
@Gość

Chyba coś Ci się ubzuralo, albo przeczytałeś tylko pierwsza stronę, zapoznaj się z całością stawek premiowych za sprzedaż kaw i HD i wróć z tematem jak już się wczytasz.

@Igna

Możliwe sprawdzę to jeszcze w takim razie ale dzięki za odpowiedzi ????

@Igna

Nie znasz systemu premiowania nowego. Krawaciarstwo z Puławskiej tnie kasę

Greg
@Rowerzysta

Zlikwidowano premię za program standard, wprowadzono OPT gdzie sobie klienci kupują programy premium. Podniesienie ceny kawy to mniejsza liczba sprzedanych kaw i kolejna premia w plecy. A wy rejestrujące karty, sprzedawaj nie lotto, przygotowujecie zamówienia Glovo na pojedynczych zmianach. Szukasz stabilnej i satysfakcjonującej pracy to nie na Circle k Tu co najwyżej białym murzynem za najniższą krajową m

@Greg

A wprowadzenie OPT jak zwykle miało być tylko marginalną sprawą ( do około 10% jak wyliczyli w centrali ) a okazało się że u nas jest to 21,5% i z tego ponad 30% to programy Premium z których mamy premie a raczej mieliśmy mieć premię, Z informacji jakie dostałem jest to około 80 myć Premium miesięcznie.

Prezez

Wow. To bardzo dużo. U nas zaledwo 1 mycie na dzie idzie z opt i to nie zawsze

Maciej.

Witam. Jak długie są zmiany na stacjach w mniejszych miastach ? 8 czy może 12 godzinne?

@Maciej.

Zdecydowana większość to 12 godzinne zmiany

Kaczka Dziwaczka

W ogłoszeniach o prace na naszą stacje , jest podawana stawka minimalna , wyższa od tej którą mają już pracujący , u was też tak jest ?

@Kaczka Dziwaczka

Nie sądzę. Stawka podana jest łącznie z premią (ponizej sredniej na Twojej stacji) i dodatkiem za pracę w godzinach nocnych (4-5 zmian). Sprawdź swój pasek z wypłatą i... zapytaj Kierownika jeśli coś się nadal nie zgadza.

@Karol

Czyli to nie jest kwota jaką nowy pracownik dostanie na umowie.

Kaczka HD
@Kaczka Dziwaczka

U nas nowo przyjęte osoby dostają stawkę wyższą lub równą stawce, którą mają osoby już pracujące ;(

@Kaczka HD

Niestety najniższa krajowa tak szła do góry w ostatnich latach że do tego doszło. Pracownicy co są w firmie 15 lat mają stawki takie jak świeżak, który zaczyna dopiero prace

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland