Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Gosia

Mam pytanko do wszystko tu obecnych. Czy na waszych stacjach też są takie cięcia prądu? Lodówki wyłączone na sklepie, światła wszędzie mają być zgaszone, nie można włączyć grzejnika, w łazienkach kosta, bo wyłączone ogrzewanie, w biurze tak samo. Strasznie zimno jest w nocy ok 13-14 stopni na stacji i zakaz włączenia ogrzewania. To nie są warunki do pracy!!!

Janek
@Gosia

Musi być minimum 14stopni, Więc jeśli jest mniej to można włączyć ogrzewanie. Tak, jest tak chyba wszędzie ale nie aż tak restrykcyjnie...

KoniecCyrku

Na wielu stacjach już tak jest - jeden Sprzedawca i Kierownik lub Z-ca na zmianie 12 godzinnej... I nie będzie lepiej do tego nowe usługi na stacji jak punkt InPost do nadawania i odbierania paczek, zobaczycie co będzie się działo w grudniu. Następna usługa zakupy z dostawą do domu Glovo - pakujesz hot-doga plus artykuły z sklepu masz na to około 15 minut jesteś sam na stacji masz kolejkę PRACA w NOCY zmiana 1 osobowa ! Cały czas są cięcie wydatków a najlepiej i najłatwiej się oszczędza na pracownikach. No i to przewodnie hasło: "Take it easy" nie ma się jak do rzeczywistości i pracy na stacji. Gdy przyjeżdża inspekcja Prezesów z Kanady lub Norwegii nasi dyrektorzy wybierają jedną najlepszą stację w regionie i wtedy wszystkie firmy serwisujące tam się zjawiają i naprawiają wszystkie usterki stacji, nagle punkt dostaje nowe meble sklepowe i urządzenia do strefy food, nawet kosze na (usunięte przez administratora) są wymieniane na nowe. Wtedy na zmianie pojawia się minimum 2 lub 3 osoby plus oczywiście kierownik i zastępca i tak właśnie jest zakłamywana nasza rzeczywistość i praca na stacjach Circle K

Maja
@KoniecCyrku

Dokładnie tak tylko ile można tak działać ? Czy firma chce sama sobie szkodzić niewyrabiajacy się pracownik nie ma kto wyjść pomoc klientom tym sposobem klienci wola iść na inną stację gdzie mogą liczyć że jedna osoba pomoże czy że zatankuje i zapłaci a nie czeka w kolejce bo kasjer ma 3 hot dogi i 2 burgery do zrobienia a drugiej osoby brak

@KoniecCyrku

Podobno w Norwegii była wizytacji i nikt cyrku nie robił :) Czyli można pokazać rzeczywista pracę bez kreowania rzeczywistości. Tylko u nas postaw się, a zastaw się :)

Ktos
@Maja

Ta sieć ma inną wizję kolejka to nie problem. Udziałowców nie stać na dobrą obsługę.

Emma
@Ktos

A powiedz mi tak szczerze. Wasza stacja próbowałam ostatnio kogoś zatrudnić? Bo u nas jest wieczny problem z rekrutacjami. Nie dziwiota.

Paweł95

Czy ktoś wie kiedy otrzymamy nowe umowy z nową stawką?

@Paweł95

Nowe stawki obowiązują od 1 stycznia 2023. Kierownik miał obowiazek poinformować pracowników o tym jaka mają podwyżek przed Bożym Narodzeniem. Umowę na piśmie powinien każdy dostać do końca stycznia.

Bizon
@Ekspert

Ja do dnia dzisiejszego nie wiem ile dostałem. Ale myślę że chyba nie jestem jedyny. Dopiero się dowiem jak zobaczę kwitek 10lutego.

@Paweł95

Też się zastanawiam. Chyba czas zacząć szukać innej roboty, bo (usunięte przez administratora) zaczyna się u nas robić.

@Bizon

Tak się zastanawiam dlaczego nikt z was nie zapyta poprostu swojego kierownika? Ma obowiązek was poinformować o podwyżce, łaski nie robi

Graż
@Bizon

Jeśli jest od stycznia to powinno być widoczne w workday, tam gdzie jest stawka wynagrodzenia czy jakoś tak. U mnie nic się nie zmieniło. Ostatnia zmiana jest na dzień 01.01.2022.

@Graż

W timgripe jak wejdzie się w wynagrodzenie już pojawia się zmiana wynagrodzenia

Iga
@Paweł95

Poszukaj na workday, ja znalazłam za ile pracuje od stycznia

Aha
@D27years

U mnie nie ma takiej zakładki jak "wynagrodzenie"

Bieda

Jak tam podwyżka zadowalająca?

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Cyrkiel

Wiadomo już jakie będą podwyżki w tym roku?

@Cyrkiel

@Ekspert

Czyli jak to w naszej firmie, nic nie jest na czas...

@Ekspert

U nas kierownik poinformował. Śmiech na sali pracuje kilka lat i najniższą krajową +10 zł , szaleństwo. Czas szukać nowej roboty

Graż

Ale na godzinę czy jak?

Alicja
@Aga

Skoro pracujesz już kilka lat, to co sądzisz o pracy pomijając już to wynagrodzenie? Jest szansa na umowę o pracę?

Gosia

Czy macie na stacji odkurzacz?

@Gosia

Nie wiem o co pytasz ale u nas jest i dla klientów jak i dla nas do sprzątania.

@Depeches

No odkurzacz do odurzenia podłogi na stacji. U nas nie ma.

@Gosia

U mnie w regionie wszystkie stacje mają, może poprostu wystarczy się upomnieć, bo chyba nie każą wam zamiatać miotłą. ????

@Depeches

Serio?! Przecież nikt nawet nie wspomniał, że można odkurzaczem i cały czas używamy miotły. Odkurzacza nie ma przynajmniej odkąd pracuję.

Miki
@Depeches

U nas też nie ma odkurzacza od jakiś 5-7 lat i jeśli musimy coś pozamiatać to tylko miotłą. Kierownictwo zabrało sobie do domu i od tego czasu nie ma odkurzacza ale to chyba juz tak ma być, że sobie przywłaszczają własność firmy.

Prezez
@Gosia

1 mail do centrali i dostaniecie kurierem. Myśmy nie dawno pisali i przyszedł taki super, bardzo mocny, lekki i może nawet wodę wciagac. 1 mail wystarczył

Dyrektor
@Prezez

I zasysa jak młoda kobieta:):),przyjemne z pożytecznym.

Miki
@Prezez

Ale kto ma wysłać mail? Kierownik? Kierownik ma już odkurzacz, więc drugi nie jest potrzebny. Podaj na jaki mail wysłać wiadomość, to może uda się jeszcze coś załatwić poza odkurzaczem. Ponieważ brakuje u nas dużo sprzętu.

@Dyrektor

Rozumiem, że sprawdzałeś?

@Prezez

To jaki jest ten mail do centrali? Bo u nas też przydałoby się coś niezbędnego, a kierownik nic z tym nie chce zrobić.

CircleRanger
@Statoil

Nie ma jednego maila. Piszesz do osób, które zajmują się konkretnym działem/obszarem.

@CircleRanger

Czyli do kogo? Bo kierownik nam nie poda maila do konkretnego działu w sprawie, której sam nie potrafi załatwić.

jenot69

Na samym wstępie powiem, że moja opinia na temat tej firmy raczej nie zmieni jej cudownie na lepsze, ale muszę to z siebie wyrzucić. Po pierwsze, oszczędność na personelu w tej firmie woła o pomstę do nieba!!! Wcale nie przekłada się do na większe zarobki, bo wynoszą one mniej więcej tyle samo co na innych wielkich stacjach, gdzie liczba pracowników jest 1,5x większa. U nas zaledwie 8 osób wliczając w to kierownika, w tym dwie osoby na 0,5 etatu. I wcale nie jesteśmy słabiej obrotową stacją od innych, przynajmniej w moim mieście. Jeszcze kiedy przyszedłem tutaj do pracy ponad rok temu, ruch na stacji nie był aż taki bardzo duży. Teraz liczba klientów w dzień znacznie się zwiększyła, czasami ruch jest wręcz nie do wytrzymania, biorąc pod uwagę to, że samemu stoi się na kasie do popołudnia, a kierownik czy zastępca siedzą w biurze. Po drugie, oczywiście nocki samemu przy otwartej stacji. Skoro firmie szkoda opłacać dwójkę pracowników na nocy, to przynajmniej byliby łaskaw dać Nam okienko nocne, ale widocznie uważają że można zjeść ciastko i mieć ciastko!!! Po trzecie, upierdliwe dodatkowe obowiązki (Lotto, Glovo, Inpost) z których pracownicy i tak nie mają żadnych premii. Nawet firma ma z tego marne grosze zysku, czasami mam wrażenie że wprowadzili to tylko po to, żeby Nam się nie nudziło, bo przecież nie mamy nic do roboty!!! Co do kierownika i zastępcy to ich podejście do pracowników jest stosunkowo ok. Nie można zarzucić im żadnego mobbingu czy chamstwa ale mówić do Nich o problemach na tej stacji to jak mówić do ściany. Nwm czy naprawdę nie dochodzi do Nich to jaka tutaj jest tragedia, czy jednak zdają sobie z tego sprawę i liczą na to że nagle każdy z pracowników cudownie pokocha tą robotę. Zdaję sobie sprawę jednak, że nic tutaj nie zmienię narzekaniem, a przeczuwam że będzie jeszcze coraz gorzej, dlatego jedyną opcją jest się po prostu zwolnić i znaleźć inną pracę. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie mają klapek na oczach i widzą w tej firmie problem.

KoniecCyrku
@jenot69

Dokładnie tak jest ! W nowym roku nowe pomysły na oszczędzanie dyrekcji Circle K na ilości pracowników ! KASY SAMOOBSŁUGOWE !

Zaciekawiony
@KoniecCyrku

Ciekawe ile osób będzie obsługiwało te kasy bezobsługowe?

@Zaciekawiony

To ja już odpowiadam -1.5 (tak minus 1.5 dla jasności) tyle zabiorą etatów. Tak dla przypomnienia OPT miał zabrać 5% klientów zabrał u nas 30% i to programów z których jest premia. W niedalekiej przyszłości ma wejść system rozpoznawania rejestracji który zabierze następnych klientów ze sklepu jak płatności mobilne. Prosto zaczyna być założyć kartę extra czy zdobyć kontakt oraz wyrobić przyzwoitą premię.

Czy każdy pracownik Statoil (Circle K Poland) otrzymuje umowę o pracę, czy są stanowiska gdzie należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ekspert

Każdy ma umowę o pracę. Od 1 dnia.

Tola

Są osoby co mają umowę/zlecenie ale oni pracują tylko dorywczo. Sprzątający teren stacji itp itd.

Dom27

Czy w tym roku będzie premia i jakieś bony na święta?

Region
@Dom27

Podobna tak.

??
@Region

Bony też czy tylko premia ?

@??

Tylko kasa na konto.

Izabela
@Depeches

A ile tej kasy, wiadomo? w tamtym roku były bony, że ktoś spytał? co wtedy było tak właściwie?

@Izabela

W tamtym roku, była premia pieniężna i jakieś słodycze, napoje

Job
@Izabela

550 plus coś na dziecko jeśli posiadasz.

@Izabela

W innym poście pisałem 550 dla pracownika i 200 na każde dziecko przed ukończeniem 18 r.ż. te kwoty oczywiście brutto, o słodyczacj i napojach nic nie wiem ale zawsze była lista produktów w "lepszych" cenach dla pracowników z kartą extra.

Bon
@Depeches

Czy dostaliście już bony ? Były już przelewy ?

Xyz
@Bon

Dziwne, bo jeszcze nic nie przyszło :/

@Bon

Mają być w poniedziałek

Bon

Czy dostaliście już bony na święta ? Były przelewy dzisiaj ?

CherPL

Czy ktoś coś wie, co ma dziać się 15 grudnia na naszych stacjach?

@CherPL

Już wyjaśniło się. Paliwo tańsze o 1zł na litrze było.

Lobo

Witam, wiecie jakie podwyżki szykuje firma od Nowego Roku? Jakie są widełki?

@Lobo

U mnie prawie 500 zł podwyżki

Lamer
@Lobo

Dla kierowników i prezesów po 1000, a dla plebsu miska ryżu i do roboty.

Miśka

Czy zauważyliście, że na timegripie nie wyświetlają się godziny do przepracowania w danym miesiącu? Czy to u mnie tylko jakiś problem z aplikacją ????

@Miśka

Wejdź w zakładkę profil i tam się włącza.

Też tam nic nie ma

Miśka
@Aga

Jest. Wejdź w swój profil, potem w kalendarz i zaznacz planów w sumie ;)

Indyk

Witam. Czy u was też w sylwestrową noc jest jedna osoba na zmianie?

Mati
@Indyk

Oczywiście. A ile by mało być?

Marysia
@Mati

U nas dwie na pełna noc

Brajan
@Indyk

Jeśli ma być tylko jedna osoba na zmianie w sylwestra to u nas nie będzie nikogo, bo nikt nie jest frayerem, żeby samemu siedzieć w sylwestra. Chyba, że kierownictwo będzie sobie zapierdalalać to może być jedną osobą.

@Brajan

Przeciez mozesz porzucić prace - wtedy przyjdzie kierownik, a ty zostaniesz dyscyplinarnie zwolniony. Kiedyś ten kierownik tez pracowal na kasie i pewnie odtrybil nie jedno święto. Głowa do góry. W tym roku raczej nikt się nie wybiera na sale ?

@Kierowniczka

Jeśli nikt się nie wybiera na salę to śmiało możesz przyjść do pracy w sylwestra, przecież nigdzie się nie wybierasz, co nie???

L4 to nie porzucenie pracy
@Kierowniczka

Jest okres zarażania się wirusami, więc może każdemu wyskoczyć pozytyw na wirusa. Nie wspominając już o tym, że każdy już żyga tą pracą i straszenie dyscyplinarką już nikogo nie rusza. Pojedyncze zmiany prawie cały dzień, pracownicy też psychicznie nie dają już rady.

@L4 to nie porzucenie pracy

Kurcze, to skoro już nie dajesz rady, to pora zmienić pracę. Ciekawe gdzie teraz znajdziesz inna. Prawda jest taka ze mozesz isc na L4 tylko pogodz sie z utratą premii, i do tego pomysl jak ludzie będą na Ciebie patrzeć i napewno Ci dziękować kiedy ktoś będzie musiał przyjsc za Ciebie. Wszędzie jest źle. A jeśli nie jesteś w stanie tego udźwignąć to po prostu pora sie zwolic i posiedzieć na bezrobotnym nieplatnym. Ja bym się 3 razy zastanawila nim zacznę nakręcac innych pracownikow. Bo z człowieka na człowieka szybko przechodzi. Albo wez juz odrazu l4 i daj ludziom zyc.

@Tomasz

Po to sa pracownicy , zeby wlasnie pracowali w Święta! . Wesołych świąt moi drodzy

L4 to nie porzucenie pracy
@Kierowniczka

Się tak nie podniecaj, bo ci pikawa wysiądzie. Hehe.

@Kierowniczka

Więc skoro jesteś pracownikiem to możesz też w święta pracować.

Jarek wrocek
@Kierowniczka

Weź się (usunięte przez administratora)w ten pusty czajnik. Jeśli pracownik będzie miał pozytywny wynik na koronę to od razu z automatu dostanie L4 z sanepidu, więc myślę, że nikt z tego powodu nie będzie miał mu za złe, że jest odpowiedzialny i nie przychodzi do pracy z wirusem, dzięki czemu pracownicy będą czuli się bezpieczniej. Ale chyba do tej Twojej pustej głowy to nie dociera albo siedzisz w domu na urlopie i masz to w głębokim poważaniu.

@Kierowniczka

Ciekawe kto najbardziej sieje panikę i przechodzi to na innych pracowników? I kto nakręca innych pracowników, a później ma w nosie ich wszystkich, ich zdrowie i życie byle słupki w excelu nie spadły? bo u nas w pracy to właśnie taka kierowniczka jak Ty. Więc nie kłap dziobem tylko weź się do roboty.

@Pani już podziękujemy

Hahahaha, śmiać mi się z was wszystkich chce. Szkoda ze tak niewiele możecie hahahahha. Ja propanuje isc wam wszystkim na l4. Bedzie idealna okazja zmienić sobie niektórych leni na lepszych pracownikow. Zresztą nie wiem po co ta dyskusja. Czyżby to pierwszy rok były Świeta i Sylwester? co wy walczycie ? Bardzo mi poprawiacie humor jak tak strasznie się wku* jacie. Prosze o więcej!

@Pani już podziękujemy

Ja bym juz trumny kupowala. Ludzie czy wy tak wierzycie w ta propagandę? W naszej firmie nikt nie umarł, bynajmniej na dzień dzisiejszy z podowu covid'a. Nie siejcie paniki bo to było modne w marcu !

@Jarek wrocek

Ja bym na twoim miejscu ludziom do pracy przyniosla testy i robiła. Tylko pamiętaj o tych co nawet jak zrobisz wymaz z Pamelo to wyjdzie pozytywny taki zakup dla całej załogi wiem wiem covid bezobjawowy, w ogole jak moze być wirus bezobjawowy ? To tak jak grypa bez gorączki kataru i kaszlu . Mam nadzieje ze do was dotrze powaga sytuacji . Ja rozumiem ze mozna chorować ale ludzie, ktos kto powaznie traktuje zycie to nie wywnętrza sie na tej grupie jak to jest źle w Sirkukej. Sam kolega zasugerował ze przeciez mozna isc po wymaz -kazdy z nas sobie zdaje ze nieważne co by było to i tak wyjdzie pozytywny. Sami tylko sie w tym utwierdzacie. A jesli chory to lez w łóżku a nie nakręcasz ludzi na twoim niskim poziomie

@Tomasz

Pracownikiem tak ale biurowym . Glowa do góry raz nie zawsze

Mix
@Indyk

Lepiej zapytaj czy na jakiejś stacji jest dwóch pracowników .

Kate
@Indyk

Witaj.Jestem zastępca kierownika i właśnie podczas tegorocznego sylwestra będę w pracy. Mam zmianę od 22 do 7 rano ale będę pracowała z koleżanką która będzie ze mną do 3 w nocy.

Święty Mikołaj
@Kate

ŚWIETNIE! na której to stacji?

@Kierowniczka

Hahaha. Biurowym??? Hahaha. Nie biurowym tylko fizycznym. Sprawdź sobie w umowie jakim jesteś pracownikiem. Hahaha. A to, że siedzisz cały dzień w biurze to tylko świadczy o Tobie. Żenada i tyle.

Jarek wrocek
@Bardzo mi was szkoda

Czytasz w ogóle to co piszesz czy tylko piszesz dla samego pisania? Bo większych bzdur nie czytałem jeszcze. Jaki wirus? Przecież nie ma żadnego wirusa. To tylko taka propaganda. Ludzie umierali i będą umierać już tak jest i nikt tego nie zmieni. A te maseczki, sreczki, żele itp to tylko żeby upodlić człowieka i zmanipulować, zrobić z niego niewolnika i pokazać kto tu rządzi. Takie pierdolele.

@Bardzo mi was szkoda

Więc po co ta Twoja dyskusja??? Skoro mowa wiesz po co ta cała dyskusja to po co się w ogóle udzielasz tu??? Robisz tylko zamęt.

@Bardzo mi was szkoda

Nawet gdyby ktoś umarł to i tak nikt by nam nie powiedział. Hahaha. Taka już polityka tej firmy i zarządu. Może kiedyś przez przypadek ktoś by się dowiedział ale to tylko może... Więc jeśli twierdzisz, że ta nasza firma jest taka wspaniała donoroponuje odwiedzić najbliższy zakład psychiatryczny. Ale z drugiej strony Tobie się nie dziwie, bo kto normalny chciał by pracować w tej nienormalnej firmie. U nas w sylwestra zawsze były dwie osoby na nocce i wigilia to samo, a teraz nagle może być tylko jedna??? Hahaha. Wychodzi na to, że nawet kierownictwo nie jest potrzebne, bo na zmianie wystarczy tylko jedna osoba nawet w dzień.

Zastępca kiera.
@Kierowniczka

U nas na stacji największe zamieszanie sieje kierowniczka, a sieje taka panikę czasem, że można że śmiechu się zes*ać. Ale jakby nie patrzeć to wychodzi na to, że nikt inny nie ma dzieci ani rodziny tylko ona, bo ona ma wszystkich w (usunięte przez administratora), a robi z siebie taką ofiarę losu, że żal.pl

Rowerzysta
@Kierowniczka

Co to za robota na nie pełny etat. Szkoda lat.

Rowerzysta
@Kierowniczka

Dobrze że sadyzm nie jest to choroba zaraźliwa.

Magdalena
@Rowerzysta

Ciszę się, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji, bo nie ukrywam, że potrzebuję pewnych informacji na temat warunków pracy w Statoil. Jak przedstawia się tam kwestia stabilności zatrudnienia? Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Z góry dzięki!

@Magdalena

Nie Statoil, bo złote czasy tej firmy już minęły, tylko circle k. Kwestia stabilności zatrudnienia to sprawa mocno dyskusyjna. Ilość sprzedawców zależy od ilość godzin i tym współczynnikiem raz potrzeba 10 sprzedawców a czasem 6 i tu jest problem z pozostałymi osobami albo zwolnić lub jak się uda rozparcelować po innych stacjach jak są w danym mieście. Niestety w tych czasach nasza firma jako jedyna szuka oszczędności jako jedyna na ludziach a nie bezsensownych działaniach marketingowo-wizerunkowych oraz od pewnego czasu wprowadziła nową metode nagradzania przez nie karanie.

Pani z CPN
@Bardzo mi was szkoda

Tak tłumy są do tej pracy ????????

L

Tak 1 osoba na nocce ale nie tylko w sylwestra

Luka
@Pani z CPN

A pani z CPN to ma super, najniższa krajowa i umowa zlecenie? Gratuluje. Mnie Pani nie szkoda.

Joe
@Kierowniczka

Siema. Odnoszę wrażenie, że pod płatem czołowym zamiast rozumu masz pył ksiezycowy. No cóż musisz z tym żyć.

@Indyk

Ja mam w sylwestrową noc i będę miał do pomocy kolegę

Tom
@Kierowniczka

Może już po czasie ale na czasie. Ty też jesteś zwykłym robolem. Nie jesteś nikim wyjątkowym, więc możesz też pracować w sylwestra i na nocka, bo teraz już macie mieć biuro na kasie, więc w nocy też kasa działa.

Managerek
@Tom

To że biuro ma być na kasie, nie znaczy że kierownik musi na nim pracować. Pozdrowienia kierownicy

Tom
@Managerek

Nie musi ale może, skoro jest takim samym pracownikiem jak każdy z nas. Podobno przykład idzie z góry, popraw mnie jeśli się mylę.

Webska

Jak długo działają zniżki na karcie pracowniczej, po odejściu z Cyrkla ?

@Webska

Do dnia aż kierownik nie wyślę info, że już nie pracujesz. A ma to zrobic jak najszybciej

Nivs
@Webska

Odeszłam na emeryturę i od razu zabrali mi zniżki pracownicze,na święta też bonów dla emerytów nie było,nawet kartki świątecznej,ot taka to firma.

Aro
@Nivs

Wydaje mi się że nie ma w Polsce zadnej firmy, która daje bony na święta pracownikom, którzy odeszli na emeryturę.

Nowa
@Aro

To jestes w błędzie

Nivs
@Aro

I tu bardzo się myślisz.

@Webska

U nas byli pracownicy mają nadal zniżki, a już nie pracuje nawet 3 lata i więcej.

Titanick

Jeśli pracuję na pół etatu i jestem na L4 to też należą mi się jakieś bony na święta? I czy w ogóle będą, jeśli tak to ile? bo nic nie wiem, a kierownictwo udaje też, że nic nie wie. W innych firmach nie ma z tym problemu ale widzę, że tu jednak jest.

@Titanick

Tak. Dostaniesz. Info masz w newsletterze, do, którego masz dostęp z każdego miejsca na świecie

@Ekspert

Czyli gdzie mogę to znaleźć? W workday nie ma nic.

Workjam tam się zaloguj

@Ekspert

Nie mam konta na workjam. Poza tym chyba prościej jest odpisać raz na pytanie niż dawać wynikające odpowiedzi?!

@Titanick

Z tego co pamiętam i było napisane w newsletterze to bony przysługują każdemu pracownikowi który na dzień 1 grudnia jest zatrudniony w Circle K otrzyma 550zł brutto dla siebie i 200 brutto na każde dziecko. W przypadku pracownika wysokość może być niższa przy przekroczeniu chyba 4200 brutto na członka rodziny.

Ekspert radzi
@Titanick

A o podwyżkach cos wiadomo? Czy też może nie dostaniemy podwyżek bo inflacja, wojna, prąd i jeszcze po pandemi się odbijamy od dna ?

Ja na c nie wiem.

Ja nic nie wiem.

Dziękuję.

Regionalny
@Ekspert radzi

Nie będzie podwyżek, będzie czterodniowy tydzień pracy.

Trol
@Regionalny

Taki system w biurze się sprawdzi ale nie na stacij. Chyba że tak po godzinach polecicie że tylko jedna osoba będzie na stacij w dzień i noc

Dziku

Czy to prawda, że kierownicy mają nie mieć biura tylko mieć biuro na kasie i miedzy czasie obsługiwać klientów? Jakieś cięcia na etatach? Jest u Was rotacja na stacjach? Ludzie chcą pracować?

@Dziku

Tak z kasami to prawda biuro zostało przeniesione na kasy kierownik ma jednocześnie pracować i kasować co do redukcji etatów podobno mają nastąpić ale dopiero po nowym roku z pojawieniem się nowego modelu pracy rotacja na stacjach w moim regionie jest bardzo duża jest to około 50% zatrudnionych drugie 50 no to są starzy weterani którzy pracują przez zasiedzenie, natomiast wybitnie chętnych do pracy u nas nie ma bo zarobki nierelatywne do wykonywanych obowiązków. Firma idzie w kierunku w dzień jeden kasjer i wsparcie kierownika lub zastępcy na nocy jeden kasjer, bo jak już wielokrotnie pisałem najprostszy sposób wykazania zysku to cięcia na pracownikach ale to jeszcze obróci się przeciwko firmie ale wtedy będzie za późno.

Drugi po szefie
@Dziku

Prawda, ale są spore problemy z wprowadzeniem tego

@Depeches

Czy wiadomo co dostaniemy i czy w ogóle dostaniemy coś na święta?

@Ola

Informacje masz na pierwszej czy drugiej stronie w newsletterze z dnia 4.11.2022

@Ekspert

Jestem na macierzyńskim i nie mam dostępu do niego

@Depeches

Czyli o podwyżkach noworocznych mozna zapomnieć? Masakra ta firma schodzi na psy

@Ola

Po zalogowaniu do Workday możesz zobaczyć newsletter. Każdy ma do niego dostęp.

@Ekspert

W którym miejscu bo nie mogę znaleźć

@Ola

Lepiej nie wracaj za szybko do pracy, bo nie wiadomo czy warto...

@Depeches

Przecież jeden kasjer na dniówce ze wsparciem kierownika i jeden na nocce jest już od ponad 7 lat jeśli nie dłużej.

@Statoil

Nie wiem jaki masz ruch na stacji ale u nas jest średnia dobowa 1100 klientów i jest ruch przez całą dobę, a niestety naszej biednej firmy nie stać na ergonomistę i zlecają to jakiemuś laikowi i wyniki jakie są to widać po modelu pracy.

@Depeches

W ciągu doby wychodzi około 1000 klientów średnio, w nocy jest mniej - około 100-150, a w dzień więcej około 400 na jedna kasę, są dwie. Więc nie wiele mniej jak widać.

Bolek
@Depeches

Czyli, że "nie powinno być problemów" z nockami dla kierowników i zastępców? Czy jednak mają jakieś obiekcji? Bo skoro mają być "na kasie" to w nocy chyba też mogą pracować?

@Bolek

No chyba będzie to niewykonalne Państwo kierownictwo nie do ruszenia, bo tylko pracownik musi być elastyczny a kierownictwo i regionalni to jedna skamieniałość, od tego należałoby rozpocząć zmiany.

@Statoil

No to dziwne u nas jest drugi kasjer od 12-20 czasem do 22 a ruch niewiele większy, może kiero oszczędza na godzinach.

@Depeches

Może liczy na większą premię?

@Statoil

A były takie czasy że za zaoszczędzone godziny dostawali kierownicy premię, ale czy dalej tak jest to nie wiem.

CircleRanger

Tak. Dalej tak jest.

To prawda
@Dziku

Tak to prawda ilość stacji jest już projekcie. Sami się proszą, żeby ludzie(usunięte przez administratora) Z tej firmy. MAM NADZIEJĘ, że sami sobie tym zaszkodzą. PAN kierownik regionalny, razem z Panem prezesem staną na kasie. Idzie to tylko w tym kierunku!. Pora szukać szacunku w innej firmie. Pozdrawiam Tych co też tak myślą!

Jużniedługobyły

(usunięte przez administratora)Biuro i regionalni drenują pracowników do ostatniej kropli krwi i potu. Ciągle tną godziny i dokładają obowiązków. Na stacjach konkurencji zawsze po kilka osób na zmianie a tu po jednej z kierownikiem, który siedzi w biurze albo sprząta kible. Nocki to porażka, zawsze 1 osoba a ostatnio nawet przerwy w nocy przeszkadzają regionalnym bo stacja jest 24/7 a Ty od 19 do 7 masz nie lać i nie (usunięte przez administratora) bo drzwi nie można zamknąć. Jeszcze chwila i razem z ekwiwalentem na pranie zaczną wypłacać dodatek na pampersy. Zero odpowiedzialności za pracownika, jak ktoś ma l4 to musisz (usunięte przez administratora) za niego a później odbiór godzin bo nie wolno nadgodzin wypłacać bo regionalna się nie zgadza.

Redżi
@Jużniedługobyły

Zasuwaj a jak nie chcesz płynąć z nami no to sam wiesz

Boostweek
@Redżi

@Redżi niedługo będziecie sobie sami płynąć. Wy na tej Puławskiej jesteście oderwani od rzeczywistości. Ludzie z długim stażem też powoli mają dość tego co wyprawiacie. Nowi przychodzą kilka dni popracują i uciekają bo mają dośc zmian jednoosobowych i natłoku obowiązków. Róbcie tak dalej i traktujcie jak tanią siłę roboczą która za najniższą krajową ogarnie sam 2-3 etaty.

Fifer
@Jużniedługobyły

Stary, wykonuj swoją pracę powoli i dokładnie,tzn pracuj po włosku:/:)- kolejki miej w(usunięte przez administratora)jak Ci się chce siku,zamykasz dystrybutor ,zamykasz drzwi i idziesz go kibelka:) na 10 minut. Wal wszystko,pracuj dokładnie i powoli .pozdrawiam i nie dajcie się!!!

Darz
@Jużniedługobyły

Jeśli Regionalni tak robią (z przerwami w nocy) to mówcie, że Patryk i Jarek mówią inaczej i niech zaczną do swoich pomysłów przekonywać Dyrektorów. Jeśli to nie pomoże to uszczegółów miejsce.

Kaczka Dziwaczka
@Jużniedługobyły

Potem się dziwią skąd taka rotacja .

Bez nicka

Od kiedy,ze względu na kodeks pracy nie wolno między sobą zamieniać zmian? Czy na innych stacjach też jest problem z akceptacją zmian przez kierownika stacji jeśli zgadzają się godziny na grafiku.Chodzi mi o takie zamiany między soba.Czy zawsze informuje nie kierownika,czy tylko zmieniacie na grafiku.Do tej pory nie było z tym problemu. teraz podobno wchodzi zakaz i wyjątkowe zdarzenia wtedy po akceptacji kierownika.

Kiero
@Bez nicka

Pierwsze słyszę

@Kiero

Proszę posłuchac szkolenia z prawa pracy

@Bez nicka

Chyba lepiej dla kierownictwa będzie, gdy ktoś zamieni się niż weźmie urlop na żądanie?

Anita

A czy są jakieś opinie o pracy na infolinii w tej firmie?

Jurand
@Anita

Nie znam opinii. Ale rotacja tam jest przeogromna

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland