Z.M. POZMEAT,TESCO,Z.M. A. BYSTRY,C.M. MAKTON

Poznań

Opinie o Z.M. POZMEAT,TESCO,Z.M. A. BYSTRY,C.M. MAKTON

anonim 2011-02-22 16:34:41
W Sokołowie liczą się znajomości. Na stanowisko głównego technologa przyjmują ludzi którzy mają olbrzymie znajomości i tylko tyle. A szkoda bo tam pracują technolodzy którzy się bardzo dobrze znają na swojej pracy ale są niedoceniani i niszczeni. To jest bardzo przykre. Często przyjeżdżam do tego zakładu i jestem przerażony poziomem i kulturą głównych technologów zarówno w sokołowie podlaskim jak i dawnym pozmeat .
Zig 2011-02-22 17:21:47
W Bystrym jest inna kultura pracy niż w sokołowie. Mają świetnego głównego technologa który szanuję ludzi i ma olbrzymią wiedzę , widać że ma stanowisko z powodu bardzo dużej praktyki a nie jak w sokołowie znajomości. Kiedyś byłem w sokołowie podlaskim i główny technolog nie umiał nic powiedzieć , zacinał się i nie wiadomo o co mu chodziło to samo jest w pozmeat główny technolog -bardzo młody człowiek nie bardzo wie o czym mówi
anonim 2011-02-22 19:22:29
Kiedyś w Sokołowie pracowali bardzo dobrzy technolodzy .Znam ten zakład od bardzo dawna. Przyjeżdzalem tam jeszcze jak był na Garbarach, a kiedyś do nowego Pozmeatu. Pracowali tam bardzo mili i kompetentni ludzie pan (usunięte przez administratora) i inni ludzie . Obecni pracownicy technologii pochodzą z innych zakładów i znaleźli sie w tym zakładzie bo odeszli z wcześniejszych zakładów w tzw: dziwnych okolicznościach" To nie jest już ta kultura i ten poziom pracy. Już tam nie jeżdżę bo ci nowi ludzie są bardzo nieuprzejmi i myślą że mają nieprawdopodobną wiedzę . Nie polecam tam pracy
mogo 2011-02-23 12:09:55
pracowalem w bystrym a potem w sokolowie teraz pracuje w firmie przyprawowej i prawdę mówiąc bystry ma lepszych ludzi, w sokolowie był ciągle problem z głownym technologiem który ciągle coś wymyslał i to się nie sprawdzało. teraz mam spokój , jezdze tylko do bystrego w sokolowie okropnie mnie potraktowali.
ale 2011-02-23 12:36:08
Obecnie do Sokołowa/pozmeat przyjęli do technologii nowych ludzi . jeden jest z sokolowa podlaskiego a reszta to jakaś zbieranina z różnych zakładów. Jest bardzo dziwna atmosfera . nie polecam tam pracy
fghdj 2016-04-19 19:04:53
cześć wszystkim! czemu sie tu nic nie dzieje? POwiedzcie mi proszę czy Z.M. POZMEAT,TESCO,Z.M. A. BYSTRY,C.M. MAKTON nadal jeszcze funkcjonuje? Jeśli tak czy szukają ludzi?
Zostaw swoją opinię o Z.M. POZMEAT,TESCO,Z.M. A. BYSTRY,C.M. MAKTON - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.M. POZMEAT,TESCO,Z.M. A. BYSTRY,C.M. MAKTON