Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Pgf

Chodzi pewnie o Ele, Ewe? hahahha

#

I znowu zarzadza nami osoba z zaburzeniami emocjonalnymi,sama ma problemy ze sobą, a ząrzadza ludźmi.Taką osobę już kiedyś przerabialiśmy i niezbyt dobrze sie to dla niej skończyło,teraz znowu jest to samo.Kiedy ona prowadzi zmianę jest jeden wielki halas i krzyk, niektóre jej polecenia sa takie bzdurne, że aż głowa boli,kłóci się ze wszystkimi i o byle co.Cały czas chce być "najważniejsza", a ktoś kiedyś powiedział, że...... nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.......Inni zmianowi przecież wykonują tą samą pracę i jest spokój i normalnie, a u niej to tragedia.Może jest zorganizowana, ale to jednak nie wszystko, trzeba też umieć żyć z ludźmi, a nie wszędzie szukać problemów.Takie osoby przyjmowane na takie stanowiska powinny przechodzić testy psychologiczne, żeby później nie było takich niespodzianek.

Hahahaha widzę że nic się tam nie zmieniło i nigdy się nie zmieni, za moich czasów to była ekipa ale jak widać dobrzy ludzie podchodzili.

jest tak jak jest

Powiem wam dlaczego tak jest, bo tym magazynem nie zarządza dyrekcja, tylko ludzie tu pracujący, a szczególnie "starszyzna" dawniej zwana "Trójcą" (i żeby ich tak nie nazywać zostały rozdzielone na inne zmiany:))).Kiedy tylko coś im się nie spodoba "biegną" do dyrekcji na skargę i już jest tak jak one chcą.Tak jakby dyrekcja kompletnie nie miała swojego zdania, tylko inni decydują jak ma być.A jeżeli już nie wiedzą co mają zrobić to zaczynają nas "karać" jak małe dzieci,.....nie damy im premii, albo dowalimy taki grafik , że popamiętają........To jest zachowanie dorosłych osób , (dyrekcji) w stosunku do pracowników.Nie raz to,aż śmiać się człowiekowi chce na to ich zarządzanie.Mówicie, że dają 500 zł premii za zwerbowanie nowego pracownika, a kto chciałby narażać swojego znajomego na takie warunki pracy i mieć go później na sumieniu:)).Widać ,że ich desperacja sięga już zenitu!!.

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
abne

wiec pozwalajmy sobie żeby weszli nam na głowę bo to pracodawca który może wszystko a ty nic albo od razu pracujmy za miskę ryżu

tańcząc...z lekami

Gdy by ci nowi i chętni czytali te opinie, już nie byli by chętni. I ja też, kiedyś... A teraz, wierzcie lub nie, nie chcę odejść czy pozbyć się tej pracy i wciąż mam nadzieję, matkę głupich, że będzie lepiej... Przecież było kiedyś lepiej? Czy mi się wydawało? :)))

abne

po co oni mają patrzeć się na jednostki skoro mają na nasze miejsce po 20 nowych chętnych :)))))

1.........

Wyrabiacie sie?, wyrabiacie, a czy to bedzie godzina 9, czy 10 to naprawde nikogo tutaj nie interesuje.Tutaj nie liczy sie człowiek jako jednostka, nie wazne jest ile masz lat, ani jakiej jestes płci,wazna jest sztuka.Dlatego tak łatwo pozbywaja się ludzi, bo jak nie Ty to bedzie inny, im nie zależy, nie jest im żal danej osoby.Ty myślisz jestem "dobry" powinni być mi wdzięczni, a tu "guzik" znajdzie sie inny naiwny, nie ważne, ze popracuje miesiac, czy tydzień, przyjdzie nastepny.Widzicie, że pozbywaja sie tez dobrych pracowników.A bedzie jeszcze gorzej, bo tak przemeczone i niewyspane organizmy zaczna szwankowac i zaczna sie chorobowe L4, wiec znów nas bedzie jeszcze mniej.A kto na tym ucierpi? Ci co pozostaną, bo jeszcze więcej beda musieli pracowac.Zmęczenie i niewyspanie daje o sobie znac i na magazynie panuje atmosfera złosci i buntu, a co gorsze bo ludzie zaczynaja sie wyzywac sami na sobie, warcza na siebie,a praca tez nie jest wydajna bo ile mozna chodzic niewyspanym i jeszcze na dodatek myslec?.

abne

przecież w łodzi jest tak samo mówiła Agnieszka ze powinniśmy się cieszyć bo lodź ma tak na co dzień :))) wiec po co tam pracować za ochłapy ???? od lat tylko jeden temat- brak pieniędzy !!!! nie ma na tytki , foliówki , zszywacze, zszywki,pisaki, długopisy ciągle tylko człowiek musi żebrać!!!!!

zzzz
@abne

na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło.praca za marne grosze.po12-14 godzin .na dodatek jak ludzie mają pierwszą zmianę ,to ściągają ich w nocy telefonami i smsami aby pomóc zrealizować zamówienia .jak nie przyjdą to zostaną "docenieni".jedyne co się zmieniło to to że firma ma coraz większe problemy z zatrudnieniem nowych ludzi.proponują nawet ludziom tu pracującym premię jednorazową 500zł za zwerbowanie osoby która przepracuje min.4 m-c .moim zdanie to nic nie zmieni.jedyne wyjście "SZANOWNA DYREKCJIO ZMIENCIE SWÓJ STOSUNEK DO PRACOWNIKÓW,AWY KOLEDZY I KOLEŻANKI STWÓRZCIE ZESPÓŁ ABY NIKT NIE MÓGŁ WAMI POMIATAĆ I WYKORZYSTYWAĆ".POZDRAWIAM ZZZZ

Wydajny

To co się dzieje od 2 miesięcy przestaje być zabawne Prezes zlikwidował busa, 10 osob zwolnili i nikt nie chce pracować za te ochłapy.Wystarczy zawiadomić PIP i za te nadgodziny dostana kare niektórzy maja po 90 godzin ,w nocy zgodnie z kodeksem pracy w nocy najpóźniej można pracować do 5 rano ,a ostatnio do 9 rano pracują.Srednia wieku na tym magazynie to 50 lat i jak oni chcą mieć wydajność nikt nie jest maszyna.Raz Prezes dał na pizze i cole i tyle teraz jak proponuje ekstra kase to wszyscy maja go w (usunięte przez administratora) Ten facet myśli tylko o swojej posadzie założe się ze maja wieksze pieniądze na wyplaty tylko wiecznie zasłaniają się kosztami.Czas z tym skończyć i stanać na magazynie wtedy może wymienia zarząd na taki co szanuje ciężko pracujących ludzi.Zawsze można zadzwonić do Łodzi i powiedzieć co się tu dzieje.

my słowianie

mamy nagrania jak się przestrzega bhp.ludzie jak małpy skaczą po regałach bo drabin brakuje!Co za dziady no ale w gazetkach Wielka firma..PGF zgłoś się do MOPS-u może dadzą ludziom na drabiny i inne rzeczy potrzebne w firmie!powodzenia

abc dyrek

zamiast rozdawać aptekom nagrody,pierdoły,samochody niech docenią swoich zwykłych pracowników.jak tak ludzi traktują niech dadzą znać chińczykom jeszcze więcej prezes,dyrektor i spółka zarobią

abne

panie boją się ruszyć bo uważają ze jak gdzieś pójdą to się nie utrzymają i tak ciągną od rana do rana ....

nie , zostaną zleceniowy którzy mają wszystko w d...ie i panie w wieku 50-60

deja vu

A ich patent na zatrzymanie ludzi w firmie (usunięte przez administratora) Tragiczny brak ludzi doprowadza do tego, że tych ,którzy jeszcze pozostali wykorzystuje się ponad siły normalnego człowieka.Nocki po 14 godzin, albo "podwójne" zmiany.Ciekawe jak długo to jeszcze będzie trwało?,aż wszyscy odejdą, czy padną?.

aaaaaa

praca po 12-14 godz , podstawa 1680 brutto , stale źle , więcej odchodzi niż przychodzi :))))zapraszamy.......

d

?

mati

agus do hiszpani na truskawy hehe

tyu

Czy pracował ktoś z was w Farmacolu, i może porównać warunki pracy?

c h y j

Piszcie kartki ,kablujcie na siebie ,i narzekajcie na siebie tyle wam zostało.Dyrekcja i tak was wydyma bo dla nich ważna jest cyfra i będą wmawiać wam że jest słabo a nigdy nie jest słabo

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.