Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Wrocław

Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

szeryf 2016-02-05 16:52:12
czy tobie placa za pisanie takich bzdur ?
Czy dostarczenie niezbednych narzedzi do wykonywania zawodu uznajesz za jakis benefit ? To tak jakbys zostal zatrudniony do kopania rowow I cieszyl sie, ze dostaniesz lopate.

A zeby nie odbiegac od tematu. Generalnei z natury nie ciesze sie z cudzego nieszczescia. Jednak po kilku latach przerwy od PGFU, mimo wszystko, ciesza mnei informacje, ze 'szefostwo' dopadla karma. Jakas sprawiedliwosc na swiecie musi istniec ;).
fleksi 2016-02-05 22:11:27
I jak grochem o ścianę on @majki dalej swoje:).Kolejna reklama:).Czy ty człowieku nie możesz zrozumieć,ze nikogo nie interesują jakieś oferty z Rzeszowa,Gdańska, czy Katowic?, mieszkamy we Wrocławiu!!.I to ,że za każdym razem zmienisz nick to myślisz, że nikt sie nie domyśli ,że to ta sama osoba:).Jeżeli tak ich reklamujesz to może sam się tam zatrudnij i zarabiaj te 3000:).
ktoś 2016-02-28 14:02:19
halo Wrocław , halo Wrocław , odbiór .Zadowoleni ?
nikt 2016-02-28 22:06:58
Jak zawsze
pracuś 2016-02-29 00:22:19
a niby z czego mamy być zadowoleni?
xyz 2016-03-12 05:12:11
....spoko Panowie, PIP szykuje między innymi we Wrocławiu, kontrole łamania zawartych umów zlecenie, tj.: pracy w święta (już w Wielkanoc), i niedziele, wysokości dodatków za pracę w godzinach nocnych oraz za prace w niedzielę i święta oraz wydawania poleceń wbrew prawu dla tak zatrudnionych pracowników na umowę zlecenie, przez kierownictwo.
dolcze 2016-03-12 12:58:37
Niech oni najpierw zaczna szanowac tych ktorzy im jeszcze zostali,bo to co oni w tej chwili odstawiają to przechodzi ludzkie pojecie.Przychodź na 5 na 6 rano, nie wychodź!,zostań! 1 godz. 2 godz. dłużej i tak w kółko i rano w nocy.W dzień wolny w dni urlopu itd.Bo przeciez nie liczy sie człowiek tylko pewnie wykonanie planu, a jakim kosztem to już nieważne.A ja się pytam w imię czego?,pracy charytatywnej?, bo przecież w dalszym ciągu pieniądze sa tak śmieszne,że głowa boli i to bez wyjątku, czy jesteś wydajny , czy nie.Przeciez ludzie nie maja swojego życia, domu, rodziny tylko praca:) Gdyby ludzie byli godnie opłacani to na pewno by sie tak nie zwalniali,proste i logiczne.No,ale cóż kolejne apteki sa przyjmowane,czyli kolejne tys.linijek dla nas, a ludzi coraz mniej.Jak długo jeszcze?
Jak długo jeszcze 2016-03-13 22:13:16
Zapamiętaj ten jęk. 12.03.2016r. Jak długo jeszcze? Nie mam już sił. Zobaczymy co będzie za rok? Jak dożyjemy
Jak długo jeszcze 2016-03-13 22:37:48
Zapamiętaj ten jęk. 12.03.2016r. Jak długo jeszcze? Nie ma już sił. To wszystko prawda. Może w końcu coś się zmieni.
bolo 2016-03-14 09:54:59
...to chyba trzeba pracować w formie strajku włoskiego.
abcde 2016-03-14 23:11:25
A ta czarna kręcona kudła pseudo kierowniczka jeszcze pracuje ? :D
puszek 2016-03-17 23:03:43
ja mam pytanie, kto układa grafik - kierownik czy zmianowi?
pupil 2016-03-18 09:54:06
kierownik ze swoimi pupilami.Pupile mają grafiki na życzenie
ktoś 2016-03-18 09:55:18
jeszcze pracuje a panoszy sie tak jakby była prezesem firmy a nie tylko zmianową
wox 2016-03-22 15:14:39
@ktoś.Przekraczając próg tej firmy tracisz swoją godność,szacunek do siebie i innych ludzi,wszelkie cechy człowieka.A zyskujesz, zupełny brak poczucia własnej wartości,bezpodstawne poczucie winy,oraz skrzywienie psychiczne.Wybór nalezy do Ciebie.
pracownik 2016-03-24 12:35:45
a co ma piernik do wiatraka ? Firma moze posiadac setki miliardow obrotu a nie ma to nic do tego jak traktuje pracownikow - w tym wypadku jak smieci. A firmy polskie sa jeszcze gorsze niz zagraniczne, nikt tak Polaka nie wy*yma jak rodak. A najgorsi kierownicy to tacy ktorzy maja kompleksy nizszosci I chca sobie je odbic na gnebieniu podwladnych. No i tak wlasnie wyglada przepis na PGF.
robol 2016-03-28 21:33:01
Jak tam zbieranie według serii i dat, idzie wam dobrze :P
plastyk 2016-03-31 21:14:49
@tame, może rekrutacja jest duża ale po miesiącu i tak wiele z osób odchodzi z "kochanej" firmy.
premia 2016-04-01 09:42:13
@tame ,poczytaj sobie wcześniejsze wpisy. Jeśli dalej nie kumasz , to przyjdz do pgf-u i po pierwszej wypłacie sam wyciągniesz wnioski.Zobaczysz jaką dostaniesz premię i ile godz. bedziesz pracował.A jak postanowisz zostać to w tym momencie ukręcisz na siebie bat.Bo już w następnym miesiącu jak nie raczysz zostawać po godzinach to szybko sprowadzą cie do pionu.
plastyk 2016-04-02 18:10:23
@ep, rotuje - dobre sobie XD. Oni odchodzą, bo za takie pieniądze i takie warunki pracy (nadgodziny; brak premii, które motywują do lepszej wydajności) to wolą gdzie indziej poszukać.
Anka 2016-04-08 18:52:16
W tej firmie Ci , którzy szybko awansują szybko też spadają jak pokazuje historia pewnej dyrektorki...bez wykształcenia bez doświadczenia została P.Dyrektor robiła co Jej kazali , ale jednak i tak się znudziła jak to ludzie bez charakteru i ją zwolnili..
Ray 2016-05-02 12:02:38
liche :)
kolo 2016-05-04 23:09:40
Nie rozśmieszaj mnie XD
jo 2016-05-13 19:24:22
i doświadczenie sprzątaczki się przyda w tej firmie no i angielski żeby porozumiewać się z ludźmi lepszego sortu coby kierowniki nie rozumieli co się mówi.Bo ludzie mądrzejsi od kierowników.No łacina jest konieczna .Coby kierowniki wiedzieli co się do nich mówi bo po polsku nie potrafio zrozumieć
jakiś tam ktoś 2016-05-14 22:33:39
i tu masz rację :)
Nighu 2016-06-03 00:24:12
Co tak forum ucichło?
wiesiu 2016-06-03 22:27:12
Widocznie wszyscy zadowoleni
xyz 2016-06-06 07:56:46
No to trzeba zwijać szybko manatki, wszystko się wali, pracownicy olewają i nie przychodzą na zmiany, nie ma podwyżek płac tylko poniewieranie ludźmi, niech sami zasuwają, zobaczymy jak będzie to funkcjonowało w lipcu !
tańczac... z lekami 2016-06-12 23:47:01
Tylko ta jedna jedyna zalet-terminowa wypłata! A co, dużo firm się nie wypłaca terminowo?
tentędy 2016-06-13 08:36:11
@majki, tak, tentędy, tak, wypłata jest terminowa. Ale to jej jedyna zaleta. Wal śmiało.
tentędy 2016-06-14 01:55:56
Atmosfera jest przepełniona zazdrością, podejrzliwością, frustracją i Bóg wie, czym tam jeszcze. Ale tak jest chyba w każdej pracy. W każdym razie nie znam innej. Najlepiej to nie myśleć o tym, żeby nie czuć się skrzywdzonym. Wtedy możesz pracować. Póki dasz radę
ktoś 2016-06-16 10:30:54
ha,ha,ha spokojnie pracujesz jak komu trzeba kapujesz.Wtedy zlecenia dobre od zmianowych,norma wzrasta jak żyjesz dobrze z pakowaczkami,paluszek sie omsknie i zlecenie powędruje do znajomej ,lubianej.Przecież zawsze sie można pomylić z numerem.I tym oto sposobem inni palą faje i norme mają ok.a drugi nawala i norma słabiutka.No cóż grunt to wiedzieć z kim trzymać.
KPW 2016-06-28 15:40:07
Wydajność?,ha,ha jaka wydajność?, czy naprawdę pracują jeszcze tutaj tacy ludzie, ktorzy wierzą,że tutaj płacą za wydajność?.Naiwność ludzka nie zna granic.
edzik 2016-06-29 00:40:29
Napoleon jeszcze pracuje ???
edzik 2016-06-29 13:23:40
a taka dziewczyna co na czarno chodzi ciągle ubrana chyba Hanna ma na imię jeszcze pracuje? czy już wszyscy się wypalili i odeszli z tej "kochanej" firmy ?
puk puk 2016-07-16 15:42:06
Co tak cicho? Czy to cisza przed burzą? Dziewczyna pracuje a czemu nie. Tylko słabeuszy nie wytrzymują. Trzeba mieć mocne nerwy. Kapusie panoszą się jak karaluchy a każdy uważa się za gwiazdę. Szefowym coraz młodszym odbija.. woda sodowa do głowy, oczywiście. Reszcie nie mieści się to w głowie i może dlatego nie maja nic do gadania.
ooo 2016-07-22 06:37:13
...chciałbym zobaczyć wzór umowy o pracę i wzór umowy o dzieło ? Jakie są stawki godzinowe i czas rozliczeniowy.
Taa...jasne 2016-08-18 13:17:23
Żartowniś
niemoge 2016-08-18 15:05:27
aile człowiecze pracujesztu i z kim trzymasz ? ,że tak dobrze masz ?
detox 2016-08-20 01:18:02
Zmień dealera,bierz połowę albo się podziel
wytrwaly5 2016-08-21 02:25:05
Pracowalem tam rok czasu na automacie. Na POCZATKU spoko 1400 ZLECEN max na nocki, dniowki spoko. Praca na zlecenie dodatkowe 2 dni w weekendy. Mi wypadaly dwie dodatkowe niedziele na nocki, czyli 6 nocek pod rzad. Ale spoko dostalem swoja pierwsza wyplate 2003 netto. Potem umowa o prace i tu zaczely sie schody. Najpier praca w wigilie i syslwestra, potem 3 kroli. Pierwsza wyplata na umowe o prace 1503 zl. Umowa o prace 40 godzin w tygodniu i dni do obioru za weekendy bo te tez trzeba pokryc. W styczniu kierowniczka zazadzila ze dni do odbioru nie ma bo jest tyle zlecen. To pracujemy. W lutym wyplata 1627 zl. W lutym tez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Caly czas wolaja aby zostac na 9 godzin. A te w firmie placone co 3 miesiace jak sie okazuje. Marzec miesiac promocji 1527 zl POD KONIEC MIESIACA 3200 ZLECEN, bo polityka firmy jest taka ze apteki wyrabiaja utarg i dostaja znizli a potem oddaja towar. Kwiecien jeszcze gorszy od marca, bo dowiadujemy sie ze doszly zlecenia dla aptek z Legnicy i Opola. ZACZYNAJA DAWAC LUDZIOM 3 dni w weekendy. Tragedia. Zadna nocka nie wyrabia zlecen kazdego dnia. Rotacja ludzi duza. Po pierwsze bo nikt nie chce przyjsc a ci co przychodza szybko znikaja. Nie dostaje urlopu bo nie ma ludzi. Tragedia. Dni do obioru znowu nie dostaje bo zleceniowiec kolega zachorowal wiec ja musze sam zaiwaniac. Czerwiec plany wyjazdu za granice. Wypowiedzenie i koniec.
Kierownictowo : oprocz Pana Krzysztofa S. co to ludzi zwalania bo nie chca zostac na 9 godzine i zaraz przybiega do innych by zostali na 10 lub co niektorzy na 11 jest wmiare ok.

Ludzie w pracy bardzo wporzadku.

Polityka firmy: To firma goscia ze spedycji ktory nachapal sie kasy wykupil Katowice jest zadluzony i ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rentowny biznes. Jest w 100 najbogatszych ludzi w Polsce. O zgrozo.

Praca dla bardzo zdeterminowych zyciowo lub tymczasowo albo pracoholikow. Nie polecam.

Na domiar złego rozbudowuja antresole na ktorej skladowane są pudła z lekami dla automatu. Projekt juz zatwierdzony. Nie było miejsca już dawno w magazynie bo jest po prostu za mały. Przy kazdym trasporcie chłopaki z zatowarowania zastawiaja alejki na wysokim, bo tak kierowniczka karze. Teraz jeszcze wiekszy chaos. Podobno Pan K stał sie milszy dla ludzi. Takze atmosfera jest wporzadku jeszcze bardziej.

NA ZLECENIU ZACZYNAJA OSZUKIWAC LUDZI I CHYBA IM ZDROWOTNE PLACIC WIEC OK 1700 ZL KUMPLOM PLACILI NA STALE 1600 PLUS MINUS TO MAX. PODOBNO ZYD WLASCICIEL MA OKRESLANA PULE NA WYPLATY TY ANI WIECEJ NIE WYPLACI ANI MNIEJ NIE MOZE.
ktosik 2016-08-24 15:13:42
Czyli wszedzie jesta tak samo,zleceniowcom płaca więcej zeby zachecic do podpisania umowy a potem to już cie maja w d .....bo z dnia na dzień nie odejdziesz.Z ludzmi co pracują po kilka lat nikt się nie liczy bo po co ? bo gdzie pójdą,zostawanie jest normą a jak nie zostaniesz to zmianowy się obrazi i nawet ;dzien dobry nie odpowie,urlop planujesz w styczniu a i tak go nie dostajesz musisz chodzić i się prosić bo ci się nalezy. Doceniani są nowi i ci co normy nie wyrabiają(przez 8 h zbierają po 400 linijek),dlatego wcale się nie dziwię że jest taka rotacja bo nikt normalny takiej sytuacji nie zniesie a oni na tym żerują.
dno 2016-08-24 18:31:31
no właśnie normy nie wyrbiają ale siedzą do upadłegoi le sie da i wtedy są cacy.A że ktoś w krótszym czasie zrobi 4 razy wiecej to nieważne i takim jest be bo nie wysiuaduje jaj po godzinach.są tacy co nawalają sześćrazy ponad norme ale te jego linijki wedrują do koleżanki sprawdzaącej , żeby ta co nawala nie miała za dużo a koleganka mogła spokojnieiść na faje i zawsze ma norme wyrobioną ponad przecietną .dwa zlecenia na konto koleżanki i norma wyrobiona itak robią te emerytowane lolity pod ochronką.stare i mało ruchawe a norma wyrobiona ,ciekawe
Nie kumam 2016-08-25 23:04:18
Dno! Skąd tyle zawiści? Ociekasz jadem. Do tego masz nieprawdziwe informację. Albo zmień kumpli. A jak nie chodzisz "na faje" i nie wyrabiasz, to spadaj na dno!
qwerty 2016-09-01 00:21:17
Po przeczytaniu tylko jednej strony komentarzy normalny człowiek w życiu by nie przyszedł tutaj do pracy.Nie rozumiem co skłania ludzi do podejmowania pracy w pgf-ie. Dopóki będzie ten sam prezes i dyrektor to nic się nie zmieni .Płaca do d godziny też,wiec nie wiem na co liczycie.Zmianowi są tylko pionkami w grze dyrektora a pracownicy to niewolnicy.Dla pracowników pieniędzy na premie nie ma ale dla aptekar samochód jest !!!!!!!Dramat i jeszcze raz dramat
AT 2016-09-02 13:24:30
bo każdy czytając powyższe wypowiedzi , myśli: "Nie no , przesadzają, przecież nie może być aż tak źle" I myśli tak przez następnie 3 miesiące (wersja dla myślących wolniej )... A potem szuka nowej pracy.
To co wyprawia PGF zachwyciłoby menadżerów w Chinach czy Bangladeszu. Mogliby tu przyjeżdżać na szkolenia jak wyciągnąć maksimum płacąc minimum .
jakitaki 2016-09-09 12:59:32
to w innym filmie.....?!to nie "zachód " to polska
majki 2016-10-09 21:35:36
Hej, wiecie czy niedługo pokazą się u nich jakieś oferty pracy? Podobno nic się nie pokazuje, bo każdy dba o to, żeby zadbać o prawidłowe warunki w firmie, bo dbają o niezłe stosunki między pracownikami.
kiti34 2016-11-26 15:43:31
robiłam po 11.5 h na nockach 4 dni w tygodniu bylam tam miesiąc dobrze mi szlo 2 razy mialam wolne zostalam zwolniona i nie doceniona przyszlam do Dyrektora to nawet nie pozwolil mi ze sobą porozmawiać bo chyba aż tak bardzo go skrzywdziłam nie znając w ogole tego czlowieka nie wiem ale najprawdopodobniej ktoś był zazdrosny i jakieś bzdury nagadal po prostu to co się dzieje to porażka życiowa.. czlowiek potrafi przyjsc nawet z wlasnej woli w weekend a oni wykrzucają na zbity ryj tylko dlatego ze ktos sie zle czul i musial isc do lekarza . mialam umowe zlecenie i nie chcieli mi przedluzyc, ciekawa jestem czy chociaz zaplacą za nadgodziny. BEZ KOMENTARZA.
ktosik 2016-12-01 14:32:41
jakie nadgodziny?skoro byłas na umowe-zlecenie to nie masz żadnych nadgodzin!płacą ci za kazda przepracowaną godzine ,zastanów się co piszesz,to jednak prawda ze za kazdym razem przchodzą coraz większe osły,skoro nie odrózniasz godzin pracy od nadgodzin to chyba dobrze ze cię wywalili.
Zostaw swoją opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.