Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Wrocław

Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

kolo 2016-05-04 23:09
Nie rozśmieszaj mnie XD
jo 2016-05-13 19:24
i doświadczenie sprzątaczki się przyda w tej firmie no i angielski żeby porozumiewać się z ludźmi lepszego sortu coby kierowniki nie rozumieli co się mówi.Bo ludzie mądrzejsi od kierowników.No łacina jest konieczna .Coby kierowniki wiedzieli co się do nich mówi bo po polsku nie potrafio zrozumieć
jakiś tam ktoś 2016-05-14 22:33
i tu masz rację :)
Nighu 2016-06-03 00:24
Co tak forum ucichło?
wiesiu 2016-06-03 22:27
Widocznie wszyscy zadowoleni
xyz 2016-06-06 07:56
No to trzeba zwijać szybko manatki, wszystko się wali, pracownicy olewają i nie przychodzą na zmiany, nie ma podwyżek płac tylko poniewieranie ludźmi, niech sami zasuwają, zobaczymy jak będzie to funkcjonowało w lipcu !
tańczac... z lekami 2016-06-12 23:47
Tylko ta jedna jedyna zalet-terminowa wypłata! A co, dużo firm się nie wypłaca terminowo?
tentędy 2016-06-13 08:36
@majki, tak, tentędy, tak, wypłata jest terminowa. Ale to jej jedyna zaleta. Wal śmiało.
tentędy 2016-06-14 01:55
Atmosfera jest przepełniona zazdrością, podejrzliwością, frustracją i Bóg wie, czym tam jeszcze. Ale tak jest chyba w każdej pracy. W każdym razie nie znam innej. Najlepiej to nie myśleć o tym, żeby nie czuć się skrzywdzonym. Wtedy możesz pracować. Póki dasz radę
ktoś 2016-06-16 10:30
ha,ha,ha spokojnie pracujesz jak komu trzeba kapujesz.Wtedy zlecenia dobre od zmianowych,norma wzrasta jak żyjesz dobrze z pakowaczkami,paluszek sie omsknie i zlecenie powędruje do znajomej ,lubianej.Przecież zawsze sie można pomylić z numerem.I tym oto sposobem inni palą faje i norme mają ok.a drugi nawala i norma słabiutka.No cóż grunt to wiedzieć z kim trzymać.
KPW 2016-06-28 15:40
Wydajność?,ha,ha jaka wydajność?, czy naprawdę pracują jeszcze tutaj tacy ludzie, ktorzy wierzą,że tutaj płacą za wydajność?.Naiwność ludzka nie zna granic.
edzik 2016-06-29 00:40
Napoleon jeszcze pracuje ???
edzik 2016-06-29 13:23
a taka dziewczyna co na czarno chodzi ciągle ubrana chyba Hanna ma na imię jeszcze pracuje? czy już wszyscy się wypalili i odeszli z tej "kochanej" firmy ?
puk puk 2016-07-16 15:42
Co tak cicho? Czy to cisza przed burzą? Dziewczyna pracuje a czemu nie. Tylko słabeuszy nie wytrzymują. Trzeba mieć mocne nerwy. Kapusie panoszą się jak karaluchy a każdy uważa się za gwiazdę. Szefowym coraz młodszym odbija.. woda sodowa do głowy, oczywiście. Reszcie nie mieści się to w głowie i może dlatego nie maja nic do gadania.
ooo 2016-07-22 06:37
...chciałbym zobaczyć wzór umowy o pracę i wzór umowy o dzieło ? Jakie są stawki godzinowe i czas rozliczeniowy.
Taa...jasne 2016-08-18 13:17
Żartowniś
niemoge 2016-08-18 15:05
aile człowiecze pracujesztu i z kim trzymasz ? ,że tak dobrze masz ?
detox 2016-08-20 01:18
Zmień dealera,bierz połowę albo się podziel
wytrwaly5 2016-08-21 02:25
Pracowalem tam rok czasu na automacie. Na POCZATKU spoko 1400 ZLECEN max na nocki, dniowki spoko. Praca na zlecenie dodatkowe 2 dni w weekendy. Mi wypadaly dwie dodatkowe niedziele na nocki, czyli 6 nocek pod rzad. Ale spoko dostalem swoja pierwsza wyplate 2003 netto. Potem umowa o prace i tu zaczely sie schody. Najpier praca w wigilie i syslwestra, potem 3 kroli. Pierwsza wyplata na umowe o prace 1503 zl. Umowa o prace 40 godzin w tygodniu i dni do obioru za weekendy bo te tez trzeba pokryc. W styczniu kierowniczka zazadzila ze dni do odbioru nie ma bo jest tyle zlecen. To pracujemy. W lutym wyplata 1627 zl. W lutym tez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Caly czas wolaja aby zostac na 9 godzin. A te w firmie placone co 3 miesiace jak sie okazuje. Marzec miesiac promocji 1527 zl POD KONIEC MIESIACA 3200 ZLECEN, bo polityka firmy jest taka ze apteki wyrabiaja utarg i dostaja znizli a potem oddaja towar. Kwiecien jeszcze gorszy od marca, bo dowiadujemy sie ze doszly zlecenia dla aptek z Legnicy i Opola. ZACZYNAJA DAWAC LUDZIOM 3 dni w weekendy. Tragedia. Zadna nocka nie wyrabia zlecen kazdego dnia. Rotacja ludzi duza. Po pierwsze bo nikt nie chce przyjsc a ci co przychodza szybko znikaja. Nie dostaje urlopu bo nie ma ludzi. Tragedia. Dni do obioru znowu nie dostaje bo zleceniowiec kolega zachorowal wiec ja musze sam zaiwaniac. Czerwiec plany wyjazdu za granice. Wypowiedzenie i koniec.
Kierownictowo : oprocz Pana Krzysztofa S. co to ludzi zwalania bo nie chca zostac na 9 godzine i zaraz przybiega do innych by zostali na 10 lub co niektorzy na 11 jest wmiare ok.

Ludzie w pracy bardzo wporzadku.

Polityka firmy: To firma goscia ze spedycji ktory nachapal sie kasy wykupil Katowice jest zadluzony i ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rentowny biznes. Jest w 100 najbogatszych ludzi w Polsce. O zgrozo.

Praca dla bardzo zdeterminowych zyciowo lub tymczasowo albo pracoholikow. Nie polecam.

Na domiar złego rozbudowuja antresole na ktorej skladowane są pudła z lekami dla automatu. Projekt juz zatwierdzony. Nie było miejsca już dawno w magazynie bo jest po prostu za mały. Przy kazdym trasporcie chłopaki z zatowarowania zastawiaja alejki na wysokim, bo tak kierowniczka karze. Teraz jeszcze wiekszy chaos. Podobno Pan K stał sie milszy dla ludzi. Takze atmosfera jest wporzadku jeszcze bardziej.

NA ZLECENIU ZACZYNAJA OSZUKIWAC LUDZI I CHYBA IM ZDROWOTNE PLACIC WIEC OK 1700 ZL KUMPLOM PLACILI NA STALE 1600 PLUS MINUS TO MAX. PODOBNO ZYD WLASCICIEL MA OKRESLANA PULE NA WYPLATY TY ANI WIECEJ NIE WYPLACI ANI MNIEJ NIE MOZE.
ktosik 2016-08-24 15:13
Czyli wszedzie jesta tak samo,zleceniowcom płaca więcej zeby zachecic do podpisania umowy a potem to już cie maja w d .....bo z dnia na dzień nie odejdziesz.Z ludzmi co pracują po kilka lat nikt się nie liczy bo po co ? bo gdzie pójdą,zostawanie jest normą a jak nie zostaniesz to zmianowy się obrazi i nawet ;dzien dobry nie odpowie,urlop planujesz w styczniu a i tak go nie dostajesz musisz chodzić i się prosić bo ci się nalezy. Doceniani są nowi i ci co normy nie wyrabiają(przez 8 h zbierają po 400 linijek),dlatego wcale się nie dziwię że jest taka rotacja bo nikt normalny takiej sytuacji nie zniesie a oni na tym żerują.
dno 2016-08-24 18:31
no właśnie normy nie wyrbiają ale siedzą do upadłegoi le sie da i wtedy są cacy.A że ktoś w krótszym czasie zrobi 4 razy wiecej to nieważne i takim jest be bo nie wysiuaduje jaj po godzinach.są tacy co nawalają sześćrazy ponad norme ale te jego linijki wedrują do koleżanki sprawdzaącej , żeby ta co nawala nie miała za dużo a koleganka mogła spokojnieiść na faje i zawsze ma norme wyrobioną ponad przecietną .dwa zlecenia na konto koleżanki i norma wyrobiona itak robią te emerytowane lolity pod ochronką.stare i mało ruchawe a norma wyrobiona ,ciekawe
Nie kumam 2016-08-25 23:04
Dno! Skąd tyle zawiści? Ociekasz jadem. Do tego masz nieprawdziwe informację. Albo zmień kumpli. A jak nie chodzisz "na faje" i nie wyrabiasz, to spadaj na dno!
qwerty 2016-09-01 00:21
Po przeczytaniu tylko jednej strony komentarzy normalny człowiek w życiu by nie przyszedł tutaj do pracy.Nie rozumiem co skłania ludzi do podejmowania pracy w pgf-ie. Dopóki będzie ten sam prezes i dyrektor to nic się nie zmieni .Płaca do d godziny też,wiec nie wiem na co liczycie.Zmianowi są tylko pionkami w grze dyrektora a pracownicy to niewolnicy.Dla pracowników pieniędzy na premie nie ma ale dla aptekar samochód jest !!!!!!!Dramat i jeszcze raz dramat
AT 2016-09-02 13:24
bo każdy czytając powyższe wypowiedzi , myśli: "Nie no , przesadzają, przecież nie może być aż tak źle" I myśli tak przez następnie 3 miesiące (wersja dla myślących wolniej )... A potem szuka nowej pracy.
To co wyprawia PGF zachwyciłoby menadżerów w Chinach czy Bangladeszu. Mogliby tu przyjeżdżać na szkolenia jak wyciągnąć maksimum płacąc minimum .
jakitaki 2016-09-09 12:59
to w innym filmie.....?!to nie "zachód " to polska
majki 2016-10-09 21:35
Hej, wiecie czy niedługo pokazą się u nich jakieś oferty pracy? Podobno nic się nie pokazuje, bo każdy dba o to, żeby zadbać o prawidłowe warunki w firmie, bo dbają o niezłe stosunki między pracownikami.
kiti34 2016-11-26 15:43
robiłam po 11.5 h na nockach 4 dni w tygodniu bylam tam miesiąc dobrze mi szlo 2 razy mialam wolne zostalam zwolniona i nie doceniona przyszlam do Dyrektora to nawet nie pozwolil mi ze sobą porozmawiać bo chyba aż tak bardzo go skrzywdziłam nie znając w ogole tego czlowieka nie wiem ale najprawdopodobniej ktoś był zazdrosny i jakieś bzdury nagadal po prostu to co się dzieje to porażka życiowa.. czlowiek potrafi przyjsc nawet z wlasnej woli w weekend a oni wykrzucają na zbity ryj tylko dlatego ze ktos sie zle czul i musial isc do lekarza . mialam umowe zlecenie i nie chcieli mi przedluzyc, ciekawa jestem czy chociaz zaplacą za nadgodziny. BEZ KOMENTARZA.
ktosik 2016-12-01 14:32
jakie nadgodziny?skoro byłas na umowe-zlecenie to nie masz żadnych nadgodzin!płacą ci za kazda przepracowaną godzine ,zastanów się co piszesz,to jednak prawda ze za kazdym razem przchodzą coraz większe osły,skoro nie odrózniasz godzin pracy od nadgodzin to chyba dobrze ze cię wywalili.
egon 2016-12-10 23:37
Wszyscy już przygotowani na świąteczny talon?
antoś 2016-12-11 00:03
chyba talon na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i balon :D talony już rozdawali w firmie oczywiście tylko tym co pracują kilka lat, reszta czyli 85% pracowników nic nie dostała
masysia 2016-12-28 22:44
Napoleon jeszcze gania po pgfie?
all 2016-12-30 14:06
Hehehe nie już go nie ma :D
polon 2017-01-02 20:56
a ta dziewczyna Hania co chodziła na czarno ubrana?
jkd 2017-01-02 22:19
Nie wiem jestem na innej zmianie
Była pracownica 2017-01-04 18:05
Najbardziej zalowa firma sam syf . Bród smród i ubóstwo i same mordy fałszywe . Pozdro którzy tam pracują jeszcze podziwiam
alex 2017-01-05 18:33
Pozdro, jestem pracownikiem tej firmy i też nie mam nic dobrego do powiedzenia o tej firmie jak i niektórych ludziach w niej.
piwosz 2017-01-05 23:34
Odeszłam z tej "firmy"do innej i jest o wiele lepie. Lepsza atmosfera i przede wszystkim lepsze zarobki :P
xyz 2017-01-26 16:29
No to ilu was tam jeszcze zostało?
aggr 2017-01-28 16:48
Średnio 14 osób na zmianie z czego średnio 10 robiących zamówienia
pisarz 2017-01-28 20:31
a hania, gośka, adam, mariusz i bartek jeszcze pracują?
aggr 2017-01-30 08:20
Została tylko hania
polon 2017-01-30 23:03
pewnie awansowała ;)
aggrr 2017-01-31 15:21
Tak na lodówki :D
polon 2017-02-04 00:03
a hania dalej na czarno biega?
szok 2017-02-24 14:01
Firma nieuodolnie zarzadzana przez osoby które zupelnie nie maja pojęcia co sie dzieje na magazynie.Stary i brudny sprzęt, notoryczny brak zszywaczy,"sklejarki" sa tak brudne,że kleją się do rąk, stare zniszczone,wszystko najtańszego gatunku, taśmy , koperty, wszystko rozpada się w rękach.Zamiast zająć sie tym co naprawdę wazne , aby zwiększyć wydajność tzn. wiekszą ilością pojemników, kartonów to my zajmujemy się sprzątaniem regałów.......ha
Zaraz tam szok 2017-03-01 17:26
No ale same się nie posprzątają - prawda? Sklejarki nie pasują - kup sobie własną, jak będziesz ją kupowała to weź jeszcze zszywacz jak firmowy Ci nie odpowiada. I nie zapomnij o zszywkach, w końcu jak nie chcesz firmowego sprzętu to zszywki Ci się nie należą. A właśnie, wózek też sobie kup albo chociaż zainwestuj te dwa złote i na te parę godzin pożycz wózek z netto albo stokrotki. Kartonów nie ma? No coś takiego.... Zarządzanie nie pasuje - to niemożliwe, firma czuwa nad optymalną rekrutacją pracowników na stanowiska menadżerskie. Twoje zarzuty są więc krzywdzące dla firmy i z gruntu nieprawdziwe.
(Byłbym zapomniał jak w tym miesiącu premie?)
adolf 2017-03-05 09:35
ukraińcom wszystko pasuje
onyx 2017-03-05 10:29
Niedługo ta firma to będą sami ukraińcy bo tylko oni chcą tu pracować za najniższą krajową
piwosz 2017-03-12 21:25
a jak tam premie w lutym?
nieznany 2017-03-14 22:29
Pan Marek. M i kierowniczki zmiany , to ludzie bez odrobiny wstydu i honoru .
Zostaw swoją opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.