Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

aggrr

Tak na lodówki :D

polon

pewnie awansowała ;)

aggr

Średnio 14 osób na zmianie z czego średnio 10 robiących zamówienia

xyz

No to ilu was tam jeszcze zostało?

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
piwosz

Odeszłam z tej "firmy"do innej i jest o wiele lepie. Lepsza atmosfera i przede wszystkim lepsze zarobki :P

alex

Pozdro, jestem pracownikiem tej firmy i też nie mam nic dobrego do powiedzenia o tej firmie jak i niektórych ludziach w niej.

jkd

Nie wiem jestem na innej zmianie

all

Hehehe nie już go nie ma :D

antoś

chyba talon na (usunięte przez administratora) i balon :D talony już rozdawali w firmie oczywiście tylko tym co pracują kilka lat, reszta czyli 85% pracowników nic nie dostała

egon

Wszyscy już przygotowani na świąteczny talon?

kiti34

robiłam po 11.5 h na nockach 4 dni w tygodniu bylam tam miesiąc dobrze mi szlo 2 razy mialam wolne zostalam zwolniona i nie doceniona przyszlam do Dyrektora to nawet nie pozwolil mi ze sobą porozmawiać bo chyba aż tak bardzo go skrzywdziłam nie znając w ogole tego czlowieka nie wiem ale najprawdopodobniej ktoś był zazdrosny i jakieś bzdury nagadal po prostu to co się dzieje to porażka życiowa.. czlowiek potrafi przyjsc nawet z wlasnej woli w weekend a oni wykrzucają na zbity ryj tylko dlatego ze ktos sie zle czul i musial isc do lekarza . mialam umowe zlecenie i nie chcieli mi przedluzyc, ciekawa jestem czy chociaz zaplacą za nadgodziny. BEZ KOMENTARZA.

ktosik
@kiti34

jakie nadgodziny?skoro byłas na umowe-zlecenie to nie masz żadnych nadgodzin!płacą ci za kazda przepracowaną godzine ,zastanów się co piszesz,to jednak prawda ze za kazdym razem przchodzą coraz większe osły,skoro nie odrózniasz godzin pracy od nadgodzin to chyba dobrze ze cię wywalili.

majki

Hej, wiecie czy niedługo pokazą się u nich jakieś oferty pracy? Podobno nic się nie pokazuje, bo każdy dba o to, żeby zadbać o prawidłowe warunki w firmie, bo dbają o niezłe stosunki między pracownikami.

wytrwaly5

Pracowalem tam rok czasu na automacie. Na POCZATKU spoko 1400 ZLECEN max na nocki, dniowki spoko. Praca na zlecenie dodatkowe 2 dni w weekendy. Mi wypadaly dwie dodatkowe niedziele na nocki, czyli 6 nocek pod rzad. Ale spoko dostalem swoja pierwsza wyplate 2003 netto. Potem umowa o prace i tu zaczely sie schody. Najpier praca w wigilie i syslwestra, potem 3 kroli. Pierwsza wyplata na umowe o prace 1503 zl. Umowa o prace 40 godzin w tygodniu i dni do obioru za weekendy bo te tez trzeba pokryc. W styczniu kierowniczka zazadzila ze dni do odbioru nie ma bo jest tyle zlecen. To pracujemy. W lutym wyplata 1627 zl. W lutym tez (usunięte przez administratora) Caly czas wolaja aby zostac na 9 godzin. A te w firmie placone co 3 miesiace jak sie okazuje. Marzec miesiac promocji 1527 zl POD KONIEC MIESIACA 3200 ZLECEN, bo polityka firmy jest taka ze apteki wyrabiaja utarg i dostaja znizli a potem oddaja towar. Kwiecien jeszcze gorszy od marca, bo dowiadujemy sie ze doszly zlecenia dla aptek z Legnicy i Opola. ZACZYNAJA DAWAC LUDZIOM 3 dni w weekendy. Tragedia. Zadna nocka nie wyrabia zlecen kazdego dnia. Rotacja ludzi duza. Po pierwsze bo nikt nie chce przyjsc a ci co przychodza szybko znikaja. Nie dostaje urlopu bo nie ma ludzi. Tragedia. Dni do obioru znowu nie dostaje bo zleceniowiec kolega zachorowal wiec ja musze sam zaiwaniac. Czerwiec plany wyjazdu za granice. Wypowiedzenie i koniec. Kierownictowo : oprocz Pana Krzysztofa S. co to ludzi zwalania bo nie chca zostac na 9 godzine i zaraz przybiega do innych by zostali na 10 lub co niektorzy na 11 jest wmiare ok. Ludzie w pracy bardzo wporzadku. Polityka firmy: To firma goscia ze spedycji ktory nachapal sie kasy wykupil Katowice jest zadluzony i ma (usunięte przez administratora) rentowny biznes. Jest w 100 najbogatszych ludzi w Polsce. O zgrozo. Praca dla bardzo zdeterminowych zyciowo lub tymczasowo albo pracoholikow. Nie polecam. Na domiar złego rozbudowuja antresole na ktorej skladowane są pudła z lekami dla automatu. Projekt juz zatwierdzony. Nie było miejsca już dawno w magazynie bo jest po prostu za mały. Przy kazdym trasporcie chłopaki z zatowarowania zastawiaja alejki na wysokim, bo tak kierowniczka karze. Teraz jeszcze wiekszy chaos. Podobno Pan K stał sie milszy dla ludzi. Takze atmosfera jest wporzadku jeszcze bardziej. NA ZLECENIU ZACZYNAJA OSZUKIWAC LUDZI I CHYBA IM ZDROWOTNE PLACIC WIEC OK 1700 ZL KUMPLOM PLACILI NA STALE 1600 PLUS MINUS TO MAX. PODOBNO ZYD WLASCICIEL MA OKRESLANA PULE NA WYPLATY TY ANI WIECEJ NIE WYPLACI ANI MNIEJ NIE MOZE.

ktosik
@wytrwaly5

Czyli wszedzie jesta tak samo,zleceniowcom płaca więcej zeby zachecic do podpisania umowy a potem to już cie maja w d .....bo z dnia na dzień nie odejdziesz.Z ludzmi co pracują po kilka lat nikt się nie liczy bo po co ? bo gdzie pójdą,zostawanie jest normą a jak nie zostaniesz to zmianowy się obrazi i nawet ;dzien dobry nie odpowie,urlop planujesz w styczniu a i tak go nie dostajesz musisz chodzić i się prosić bo ci się nalezy. Doceniani są nowi i ci co normy nie wyrabiają(przez 8 h zbierają po 400 linijek),dlatego wcale się nie dziwię że jest taka rotacja bo nikt normalny takiej sytuacji nie zniesie a oni na tym żerują.

dno
@ktosik

no właśnie normy nie wyrbiają ale siedzą do upadłegoi le sie da i wtedy są cacy.A że ktoś w krótszym czasie zrobi 4 razy wiecej to nieważne i takim jest be bo nie wysiuaduje jaj po godzinach.są tacy co nawalają sześćrazy ponad norme ale te jego linijki wedrują do koleżanki sprawdzaącej , żeby ta co nawala nie miała za dużo a koleganka mogła spokojnieiść na faje i zawsze ma norme wyrobioną ponad przecietną .dwa zlecenia na konto koleżanki i norma wyrobiona itak robią te emerytowane lolity pod ochronką.stare i mało ruchawe a norma wyrobiona ,ciekawe

Nie kumam
@dno

Dno! Skąd tyle zawiści? Ociekasz jadem. Do tego masz nieprawdziwe informację. Albo zmień kumpli. A jak nie chodzisz "na faje" i nie wyrabiasz, to spadaj na dno!

Taa...jasne

Żartowniś

niemoge

aile człowiecze pracujesztu i z kim trzymasz ? ,że tak dobrze masz ?

detox

Zmień dealera,bierz połowę albo się podziel

ooo

...chciałbym zobaczyć wzór umowy o pracę i wzór umowy o dzieło ? Jakie są stawki godzinowe i czas rozliczeniowy.

edzik

Napoleon jeszcze pracuje ???

ktoś

ha,ha,ha spokojnie pracujesz jak komu trzeba kapujesz.Wtedy zlecenia dobre od zmianowych,norma wzrasta jak żyjesz dobrze z pakowaczkami,paluszek sie omsknie i zlecenie powędruje do znajomej ,lubianej.Przecież zawsze sie można pomylić z numerem.I tym oto sposobem inni palą faje i norme mają ok.a drugi nawala i norma słabiutka.No cóż grunt to wiedzieć z kim trzymać.

tentędy

Atmosfera jest przepełniona zazdrością, podejrzliwością, frustracją i Bóg wie, czym tam jeszcze. Ale tak jest chyba w każdej pracy. W każdym razie nie znam innej. Najlepiej to nie myśleć o tym, żeby nie czuć się skrzywdzonym. Wtedy możesz pracować. Póki dasz radę

tentędy

@majki, tak, tentędy, tak, wypłata jest terminowa. Ale to jej jedyna zaleta. Wal śmiało.

tańczac... z lekami

Tylko ta jedna jedyna zalet-terminowa wypłata! A co, dużo firm się nie wypłaca terminowo?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.