Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

xxxx

brak koszyków, nożyków, długopisów, kartonów, a nawet papieru toaletowego w wc to co tu mówić o płacy

abc

ciekawe kiedy będzie nowy grafik no i przede wszystkim na ile dni :P ?!

zmiany

Problem koszykow jeszcze nie rozwiazany, ale może cos w końcu ruszy z tym tematem:).W ogóle mamy XXIw.a, tutaj czas stanął chyba na wieku XVIII za czasow manufaktury, gdzie wszystko wykonywało się ręcznie, tutaj jest podobnie.Powstały zakazy, nakazy i różne wymagania,ale to powinno działać w obie strony.Jeżeli wymaga sie czegoś od pracownika to powinno sie najpierw samemu zapewnic odpowiednie warunki pracy, a nie, że wszyscy kombinuja jak się tylko da, aby dobrze wykonac swoja pracę.A dokonac tego tutaj jest naprawdę ciężko.A kiedy firma w dzisiejszych czasach posiada duzo ogloszeń o pracę to trzeba bardzo mocno sie zastanowić dlaczego tak jest?.Przewaznie wiąże się to z jakimiś problemami firmy i dużą rotacją.A jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze:).

muszka

Z tymi koszykami to fakt, masz rację. Niektórzy nabierają ich po 6 a reszta nie ma w co zbierać :/

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Pracuś

Ciekawe, kiedy w końcu ktos tutaj zacznie myśleć nad tym magazynem?.Nastepny naprzyjmował masę ludzi do pracy i mysli, że juz jest wszystko w porządku,ale żeby tak pomyśleć jakie stworzył w tej chwili warunki do pracy to juz jest za trudne.Nie ma koszykow do zbierania i zaczyna sie wywalanie towaru na półki bo potrzebny karton,albo zabieranie pojemników, które sa potrzebne do pakowania, ale nikt sie tym nie przejmuje:).Miało być tak pięknie, a warunki pracy są skandaliczne!.To samo z ludźmi do pracy, ciagle są wykorzystywane te same osoby do pracy, a pozostałe, które nic nie robią, oprócz zbierania, otrzymują również premie, ciekawe tylko za co?.Miało byc tak ,że wszystkie osoby miały wykonywać wszystkie czynności na magazynie, a tak w dalszym ciągu nie jest.Kiedy to się zmieni?

ktoś

miliony:)

abc

a ile można zarobić w PGF?

zmiany

I co "zlote góry" p.M legły w gruzach:)?.Obiecanki- cacanki , a głupiemu radość?.Jak bylo na początku,teraz i zawsze i na wieki wieków.Amen.Nie pomogły żadne"dziwne" listy wydajności,wykazywanie błędow i inne cuda na kiju.Płaca pozostaje niezmienna:).Były piękne mowy,obiecywanie i na tym sie skończyło:).No nie wiem może sie mylę, może są osoby, ktore zostały tutaj docenione, a ja narzekam?.

xyz

A teraz, po wielkich trudach oczekiwania na grafik,oczekujemy pierwszej wypłaty:), miejmy nadzieję, że już bez takich numerów:)

Hura mamy grafik

Do Nvm

Nie rozumiem czego byś oczekiwał więcej:)20 min. tłumaczenia to i tak dużo:)),przeciez praca jest tak prosta "jak budowa cepa", dziecko by się nauczyło:), trzeba tylko załapać "kierunek ruchu" i poznać leki i cała filozofia:).A,że niektórzy pracują tutaj latami za takie pieniądze.... to jest spowodowane tym,że pracują tutaj w większości kobiety, a je mozna bardzo łatwo wykorzystywać finansowo:), bo gdyby to byli mężczyźni, to na pewno nie dali by sie tak wykorzystywać:)

Nvm

Na magazynie bałagan, nie ma osoby ,która zarządzała by tym wszystkim. Pierwszy dzien 20 minutowe wytłumaczenie co należy do twych obowiazków i lecisz z robota. Nie wiem jak niektórzy mogą latami pracować biegajac pomiedzy regalami i to za taka małą kase. Bo nie ukrywajmy nie całe 2000 za prace w godzinach 11-19 15-23 22-6 to troche kpiny. A panie OnO - życze miłej pracy i radosci z wydawania tych "ponad 2000" przy "kilku" nadgodzinach

zorro

Widać kolejna niewygodna opinia usunięta przez administratora. Raz jeszcze powtórzę prezes R.B strzelił sobie w stopę zatrudniając Pana M. który nie ma kompetencji do prowadzenia magazynu, zmusza kobiety do dyktowania sobie listy obecności itp do exela ,a to już zakrawa na mobbing mam nadzieje że ktoś go nagra i pójdzie z tym do sądu. I oczywiście mamy nowego donosiciela na magazynie:)

Miodek
@zorro

Zorro, Ty Zorro czy Batman bo z tego co napisałeś wynika że MELEPETA.. Chyba wymyśliłeś nową definicje mobingu melepetoooooooo...

OnO

A ja mam z nadgodzinami troche wiecej hehhehe a co do do kulturki powyższe komentarez są jej wyrazem z czego wynika że same wiesniaki tam pracują ....Wskazcie mi proszę zakład pracy gdzie sie warto wybrac bo jak narazie nie znalazłam / em owego! opierając sie na powyższych opiniach ludzi kulturalnych i życzliwych....heehhahhe

xDs

Rekruter prostak ten gosc od logistyki nie wie co to kultura, jak mozna powiedziec komus przez telefon ze zarobki 3000 brutto czyli 2000 na reke to bardzo wygorowane wymagania, zreszta na spotkaniu rekrutacyjnym gdzie zaprasza po 30 osob az bije od niego chamstwem i zadufaniem w sobie. Nie polecam nawet isc na rozmowe.

zmiany

Układów,układzików może nie będzie, ale tylko na poziomie dyrekcji, bo na magazynie nic sie nie zmieniło,układy jak były tak są, pomiędzy niektórymi zmianowymi,a niektórymi pracownikami,które z niewiadomych powodów uważają się za "Bogów" tej firmy.Jeżeli jednak dokładnie ktoś by przeanalizował ich pracę to stwierdził by ,że są takimi samymi "śmiertelnikami" jak pozostali i również popełniają błędy.Tylko im te błędy zostają szybko wybaczone, tylko pytanie dlaczego?.

wreszczie

Jak nie ma chwilowo dyrekcji i jest nowy gość, to nie będzie układów ukladzikow dla niektórych, w to mi graj.Z calym szacunkiem ale W C i A B to się nadają ale do tarcia chrzanu.Tyle w temacie

nic nowego......

Nasz nowy pan koordynator znowu obiecuje nam "złote góry" z których i tak nic nowego nie wyniknie, bo pulę pieniędzy jaką mają na wyplaty taką mają i to sie nie zmieni,więc co nowego moze wymyślić?.Teraz jednym zabierze, innym da i tak dalej:), to niczego nie zmieni.Tutaj przede wszystkim potrzebna by była podwyżka płac, a wtedy zniknęła by rotacja pracowników:).Bo jeżeli ktoś dobrze zarabia to po co ma szukać innej pracy?.Ale to tylko marzenie......I tym trzeba się zająć, a nie malowaniem drzwi, czy czyszczeniem stołów, czy zmienianiem kubłów z tekturowych na plastikowe, bo naprawdę jest to akurat mało istotne.A listy wydajności....już to przerabialiśmy nie raz:)

A może by tak...........?

Jeśli twoja praca daleka jest od pracy marzeń, przysparza ci więcej zmartwień niż satysfakcji i sprawia, że żyjesz w ciągłym stresie, zmień to. Nie pozwól, żeby negatywne emocje odbierały ci pewność siebie, wiarę w swoje możliwości i radość z życia. Perspektywa szukania nowej pracy początkowo może przerażać. Jednak strach przed zmianą mija, kiedy uświadomisz sobie, ile zdrowia kosztuje cię tkwienie w pracy bez perspektyw. Pamiętaj, że żadna praca nie jest warta twojego zdrowia.Jeśli twój plan dnia stał się monotonny, a ty wciąż walczysz z nudą, pomyśl o kroku naprzód. Podobnie jeśli to, czym się zajmujesz zupełnie cię nie interesuje ani prywatnie ani zawodowo. Nie ma nic bardziej drażniącego niż poczucie bezsensu wykonywanej pracy. W takiej pracy nigdy nie będziesz w pełni zadowolony z życia i nie wykorzystasz pełni swoich możliwości. Nie trać czasu na pozostawanie w miejscu.

Dyktator

Dwie bardzo proste rady Dla nowych - nie składajcie CV dla starych - szukajcie nowej pracy a z czasem PGF sam się położy

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.