Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

magazynier

Chyba mylisz pojęcia ingerencja w życie prywatne nie oznacza tego,że[usunięte przez administratora] dzwoni z prośbą o pomoc, chodzi o to kto z kim i co robi po pracy i łatwo jest mówić o kimś a zapominają kim oni są i co robią. A co do [usunięte przez administratora] to chyba za krótko pełni funkcję zmianowego aby pisać czy jest dobra czy zła, skoro tak długo pracujesz i wypowiadasz się z takim profesjonalizmem to należało zgłosić swoją kandydaturę do pokoju nr 6 i wtedy byś się wykazał/a bo z tego co piszesz to wiem,że któtko pracujesz i przeszłeś/aś z innej firmy.

do magazyniera

Pracuje juz wystarczajaco długo, żeby wiedziec kto jest jakim zmianowym.Piszesz, że [usunięte przez administratora]nie ingeruje w zycie osobiste pracowników, a z tego co ja wiem, to jako pierwszy wydzwania ciągle po ludziach bo nie potrafi sobie poradzić na zmianie.Jezeli jesteś człowiekiem powolnym to taki zmianowy Ci pasuje, mnie odpowiadaja ludzie , ktorzy wiedzą czego chcą.A jezeli poczekasz jeszcze trochę, to dopiero zobaczysz, jakie beda " rządy" nowej zmianowej,ha,ha.

magazynier

chyba za krótko pracujesz w tej firmie żeby nazywać kogoś filarem a na pewno nie taką osobę jak on, nie ma ludzi nie zastąpionych bycie zmianowym w tej \" firmie \" nie jest żadną wielka sztuką wystarczy być na pstryknięcie i zjawiać się o 4 rano aby dokończyć zlecenia i wchodzić w tyłek dyrekcji jak ci śmieszni zmianowi. Jedyną właściwą osobą na tym stanowisku jest[usunięte przez administratora] którego wiele osób darzy szacunkiem. Jest osobą nie ingerującą w prywatne życie pracowników a nie tak jak pozostała dwójka, która nie widzi samych siebie. To co tu się wyrabia to nie mieści się w głowie załoga bez doświadczenia która jak sądzi ,, nie przyszła z ulicy \'\'

jeden z wielu

Ciekawi mnie bardzo jak długo teraz będzie funkcjonował ten magazyn, kiedy odchodzi nasz główny filar?.Nie prędko znajdą drugą taką osobę,konkretną, zorganizowaną, a przede wszystkim umiejącą zarządzać.Co dostaliśmy w zastępstwie? jakiegoś " oszołoma", który dopiero co przyszedł do nas i "szarą myszkę", która wszystko musi robić w/g ściągi.Teraz nie będzie żadnych za (usunięte przez administratora) owań ,każdy będzie robił co będzie chciał, no bo przed kim tu mieć respekt?. A swoją drogą czy naprawdę nie dało się zatrzymać takiego wieloletniego pracownika?.Ja osobiście bardzo żałuję, że nie.

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

A najśmieszniejsze jest to, ze oni za tę miske ryżu chcą od Ciebie wszystkiego,żebyś był dyspozycyjny 24h na dobę , był sprzątaczką , zbieraczką, myślał za wszystkich i poprawiał ich błędy, a oni będą zbierać nagrody za Ciebie.Powiedzcie, czy ktoś odszedł z tej firmy z żalem?, chyba nikt z takiej firmy odchodzi się z ulgą, że ten koszmar się skończył.

jedynytaki

Czas przemyśleć swoje poczynania bo jakoś wszystko chyba zaczyna się sypać. Coraz mniej nas tutaj a opóznienia nie działają na naszą korzyść.Ile z nas jeszcze wytrwa i jak długo? Czy mamy liczyć na cud ? Może należy wyciągnąć jakieś wnioski bo niedługo będziemy dostarczać tylko do naszych aptek Dbam O Zdrowie albo naszą hurtownię przejmie ktoś inny.[usunięte przez administratora]

takitam

nic się tu nie zmienia. załoga wystraszona jak zawsze.stadko strusi chowających głowę w piasek.cieszcie sie że macie prace.jak nic wiecej nie umie jeden z drugim to musi niestety dźwigać kartony z pieluc (usunięte przez administratora) i.nie chciało sie nosić teczki trzeba dźwigać dziś woreczki.he,he pozdro dla pracowitych mrówek

robol

Jak mają płacić premie jeśli muszą zapłacić byłym pracownikom za wypowiedziane umowy. Jeśli ktoś przepracował tyle, że okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące i nie pojawia się w firmie, to świadczy tylko o tym że nie jest obowiązany świadczyć pracy a firma takiej osobie musi wypłacić wynagrodzenie. Na takie wypowiedzenia załapuje się wielu pracowników.To są wszyscy Ci, od których szefostwo mogło się czegoś nauczyć. Potwierdzam ,że głupota i c (usunięte przez administratora) stwo to chleb powszedni przełożonych.Czasem , jak chcą to pomyślą ale to już szybciej ci na niższym szczeblu[usunięte przez administratora]

kazik

W tej hurtowni brakuje leku na [usunięte przez moderatora] kierownictwa.MENSA nie dla nich. Zwalniają bardzo dobrych pracowników za niekompetencje , dezorganizację pracy itp czyli przypisują ludziom swoje ułomności.Najlepszym dowodem jest rotacja pracowników . Szefostwo szuka \"roboli\" którzy nie wykazują żadnej inicjatywy. .Jeśli ktoś zamierza podjąć pracę w tej firmie to odradzam a niedowiarkom proponuję szukać na okresie próbnym innej pracy. Miła atmosfera na magazynie to tylko złudzenie.Jeśli chodzi o wynagrodzenie to owszem wypłacają na czas, ale jest to najniższa krajowa. Na premię mogą liczyć tylko [usunięte przez moderatora] czyli donosiciele. Dodatkowo kasę zarobicie pracując w nadgodzinach zawsze obowiązkowych. Z zasady jest tydzień nocek po 12 godzin.Jeśli coś Was rozczaruje czy wkurzy to raczej nie chodzcie z żalami do przełożon.ych bo przynosi to odwrotny skutek. [usunięte przez moderatora] u kierowników zmian jest standartem na porządku dziennym.

HUNTER

POZDRAWIAM OCHRONE JEST OSTRA LECZ UCZCIWA. SZCZEGOLNE POZDRO DLA ELI TROCHE NERWOWA LECZ OGOLNIE DOBRY CZLOWIEK!!!

A ten Egipt to chyba na panujące tam upały:).Koszula klei Ci sie do plecow, ale trzeba tyrać dalej!.[usunięte przez moderatora] zniesie wszystko!.Czy tak trudno zapewnic odpowiednie warunki pracy?,ale po co?,przeciez [usunięte przez moderatora] to nie człowiek nie?.

HUNTER

TA FIRMA TO DRUGI EGIPT ZA CZASOW FARAONA.NA CZELE KROLOWA Z BATEM PANI ,Z\' A RESZTA [usunięte przez moderatora]. TRZEBA TO W KONCU PRZERWAC DOSC [usunięte przez moderatora]W KONCU MAMY SWOJE GODNOSC!!!

ziomuś

Zgadza się...ludziska godzin nie pilnują tylko w ciemno podpisują karty a później płacz i lament. Jak się godziny nie zgadzają to się ich nie podpisuje ..proste. Tylko trzeba mieć trochę odwagi oby nie podpisać a większość podpisuje i płacze,bo się boi i w ten sposób zostają niewolnikami. Dobrze im tak

hehehe, a z ciebie to niby taki kozak :D, sam tam pracujesz a nic osobiscie nie powiesz/nie zrobisz tylko zgrywasz cwaniaczka na forum :D, nawet sie nie podpiszesz. Taki z ciebie twardziel :D, dalej pisz, ze ludzie to zastraszone[usunięte przez moderatora] - uwielbiam takich internetowych napinaczy ;). Generalnie nie karmie trolli, bo takim niestety jestes, poprostu rozsmieszyles mnie i tyle ;). Czekam twardzielu na kolejna twoja wypowiedz bo dostarczasz mi duzo zabawy :D

takitam

to nie zapracowane mróweczki a wystraszone tzw"trzęsi (usunięte przez administratora) y" niczego sie nie dowiesz chyba że wrócisz do roboty i sam sie przekonasz,na własnej skórze co i jak

Jaro666slav von Hirschberg

heloł zapracowane mróweczki :) minęło już sporo czasu odkąd opuściłem wasze szeregi ale widzę że mrowisko nadal się kręci ;) nie wiem czemu admin usuwa nazwiska, imiona it (usunięte przez administratora) w wielu wątkach nie mogę się połapać o co kaman... nie znalazłem ani jednego swojego posta co też mnie zastanawia... co mnie wkurza to to że nawzajem ze sobą walczycie(takie mam wrażenie czytając niektóre posty), zamiast określić wspólnego wroga... ale to już jakby nie moja brocha :)(przynajmniej na razie). chętnie bym się dowiedział o przetasowaniach kadrowych w firmie, ale czy znajdzie się ktoś kto mi odpowie na kilka pytań ??? Niebawem znowu przyjeżdżam na kilka lat do wrocka i najlepiej by mi było wrócić na stare śmieci :) jeżeli jest ktoś chętny to podaję maila a tam już ustalimy drogę kontaktu (fb,tel, lub gg-skype) chodzi mi o kogoś kto pracuje przynajmniej od sierpnia 2009, ja zwolniłem sie we wrześniu 2010, jeżeli znajdzie sie chętny to proszę : jaroslav78@tlen.pl na razie to tyle, życzę wytrwałości:) pzdr dla komory, tam spędziłem najmilsze chwile, dla chłopaków z ekspedycji no i dla wszystkich których poznałem w PGF-ie ( z jednym małym wyjątkiem) Jaro666slav von Hirschberg

trelemorele

nie giermek tylko paź ,he.he,he

HUNTER

MASZ RACJE RENO TRELEMORELE TO PEWNIE GIERMEK JASNIE PANUJACEJ PANI [usunięte przez moderatora]

Reno

Reno do Trelemorele . Cwaniaczek z ciebie , pewno lizusek dyrekcji albo z samej ich ekipy jestes .....trelemorele zasmarkane .

trelemorele

no właśnie,mówić zawsze można .i to tyle,he,he,he no i pomarzyć jeszcze można

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.