Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Dwulicowosc i zakłamanie sa w tej firmie zupełnie normalne, ale za odgórna zgoda dyrekcji, która nie potrafi nawet zapewnić godziwych warunków pracy.Brakuje wszystkiego:odpowiedniej ilości dobrych wózków,koszyków,pojemników do pakowania nie mówiąc już o "słynnych" kartonach:), gdzie , zeby je zdobyć notorycznie wywalane sa leki na pólki, które poźniej układają dwie zatrudnione panie, biorąc za to pensje:)))), co jest zupelnie nielogiczne i bezsensu.Jednak nikogo to tutaj nie interesuje ,praca ma być wykonana! obojetnie jakim kosztem , a jak już to zrobicie to tylko i wyłacznie wasza sprawa:).

Poniżanie, ośmieszanie, lekceważenie pracownika, pokazywanie mu, że jest nikim, że ma tylko wykonywać polecenia, wszystkie polecenia, bez względu na ich sens i celowość, może zniszczyć każdego. Bo jak ma się czuć wykształcony pracownik prestiżowej placówki kulturalnej, do którego zadań należy prowadzenie grup, przewodnictwo, a każe mu się czyścić toalety i myć okna?

artykół napisany jest przez specjalistów . Mówi wam to coś? Mały niepozorny :)

Czy są jakieś charakterystyczne cechy klasycznego mobbera? Kim on jest? - Nie jestem psychologiem, nie pokuszę się więc o portret psychologiczny, ale na podstawie badanych spraw mogę powiedzieć, że taką cechą wspólną mobberów jest bardzo rozwinięta dwulicowość. Przed zwierzchnikiem taki ktoś zachowuje się bardzo stosownie, bywa uprzedzająco miły, pomocny. To usypia czujność szefa. Tę drugą twarz zachowuje dla pracowników i współpracowników. - [usunięte przez moderatora] najczęściej sam ma słaby charakter. Nie jest człowiekiem silnym, nie radzi sobie z obowiązkami, wymaganiami, organizacją pracy, dlatego agresję kieruje w stronę nie tyle słabszych, ile po prostu podwładnych. - Jestem bardzo daleka od generalizowania, podkreślam - bardzo daleka, ale warto zwrócić uwagę na młodych ludzi sprawujących wysokie stanowiska, funkcje menedżerskie i nadzorcze. Często nie radzą sobie z powierzonymi im obowiązkami, a bardzo chcą, co naturalne, zachować stanowisko, a do tego jeszcze wykazać się. I nie wytrzymują psychicznie. - Rzadko ktoś o silnych nerwach i stabilnej psychice robi podobne rzeczy wobec innych ludzi, po prostu nie pozwoliłby sobie na podobne zachowania, na poniżanie, gnębienie, upokarzanie. Na zniszczenie drugiego człowieka. Ludzie, którzy zwracają się do mnie o pomoc, są czasem w stanie skrajnego wyczerpania.

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
Reno do Waldek

Typowy zlosnik !

wkurzony_obserwator_2

Noż [usunięte przez moderatora], żeby takiej bogatej firmy nie było stać na kartony ???? żenua :/

Valdek

A kartonów i tak Wam nie kupię ,ha ha

dla niedoinformowanych

Na magazynie PGF-u działa prawo "buszu",silniejsze osobniki dominuja nad słabszymi.Tym silnym nalezy sie wszystko, slabszym tylko ochłapy po nich.Jak w prawdziwej dżungli.Tym mocnym naleza sie lepsze wozki,koszyki odkladane specjalnie dla nich przez sprawdzajace, a słabsi co? dostaja "resztki" po nich: zdezelowane wozki i kartony z regałow zamiast koszyka.Zazdrość, donoszenie i dyskryminacja sa na porzadku dziennym. Dyrekcja o tym wszystkim wie, ale woli udawac ,że wszystko jest OK' nie wyciaga zadnych wnioskow z tego co ludzie mowia, albo tutaj pisza. A troche bardziej "myslacych" zaraz sie pozbywaja i problem nie istnieje:), ale tylko w ich mniemaniu.Wiec jak ma tu byc lepiej , kiedy magazyn zyje swoim zyciem , a dyrekcja swoim:).

pracownikZwarszawy :)

Witam , pracuje w naszej ''wspanialej '' firmie juz 1,5 roku . Magazyn pgf-u widze z okna zdecydowalam sie na prace w tej firmie , poniewaz jestem samotna matka i odpowidala mi praca na jedna zmiane tzn nocna .Myslalam , ze jesli przyjde na godz 18-2 wyspie sie i w ciagu dnia bede mogla spokojnie opiekowac sie dzieckiem . Niestety nie: pierwszego dnia przyszlam na przuczenie na 10 zostalam do 22 , drugiego dnia przyszlam na 14 siedzialam do 2 w nocy , bo dluzej jak to pani brygadzistak powiedziala nie mieli mnie sumienia trzymac. Trzeciego dnia przyszlam na nocna zmiane na 18 wyszlam o 6 rano niestety musze sie na to godzic bo nie mam wyjscia . Po ponad roku czasu wyprosilam sie o umowe o prace teraz zaluje podstawa marna , premii nigdy nie widzialam calej co miesiac znajduja mase powodow zeby ja zabrac ; tzn za uszkodzone leki , ktore niby pracownicy niszcza , ale w wiekszosci to ten KNAPP i najwazniejsze za porzadki . Na polkach ma nie byc kurzu wszystko ma byc poukladane seriamii Magazyn nie jest dostosowany do tego zeby wszystkie leki staly na polce nie ma na to miejsca ....wiec masa kartonow stoi na podlodze ..a przeciez leki nie moga stac na podlodze .Wiec porzadkow nigdy nie bylo na magazynie robionych Poza tym na dziennej zmianie bardzo czesto jak sie przychodzi na 10 to dopiero o 17 a nawet po jest przerwa.nie wspominam o nadgodzinach nie placa wcale za nie po 8 godzinach jak ktos nie zostanie w pracy jest na dywaniku u dyra . mojego kolege po 2 latach pracy wyrzucili z pracy tylko dlatego ze wyszedl dwie niedziele z rzedu o godz 22 akurat na ostatni autobus z osiedla a reszta pracownikow siedziala do 5 rano bedeac w pracy od 14. Moglabym wymieniac jeszcze wiecej przykladow .Widze ,ze w kazdym PGF-ie jest to sam :(

wkurzony_obserwator_2

Zgadza się ! :-) [usunięte przez moderatora]

reno

Ostatnia wypowiedz na tej stronie swiadczy jak bardzo inteligentna jest ta osoba , ale do rzeczy... Tylko winowajcy i tchorze majacy cos do ukrycia musza kasowac posty . Cnota i uczciwosc nie boi sie krytyki .Strona internetowa dla wyrazania swojej opini o zakladzie nie jest prywatna strona pracodawcy . Kazdy moze wyrazic swoje zdanie

Waldi

Jak się nie podoba to won! [usunięte przez moderatora]

K . Kwasniewski

Pragne podziekowac wszystkim uczciwym pracownikom za Dwu letnia wspolprace - DZIEKUJE , donosicielom mowie jestescie zwyklymi zakompleksionymi -- [usunięte przez moderatora] i tak skonczycie na dnie - wszystkie [usunięte przez moderatora] tak koncza...

Pomocy ciężko oczekiwać ,bo niby od kogo ? Ale spokojnych Świąt dla umęczonych pracowników PGF,dla tych uczciwców ,którzy nie mają innego wyjścia i muszą pracować tu dalej.

HELP!!

Nastąpił zakaz mówienia prawdy na forum, ale to co dzieje sie w tej chwili to przechodzi ludzkie pojecie!.Z kim my pracujemy!, my potrzebujemy pomocy!, tylko skąd?, a i tak pracownik bedzie najgorszy!.WESOŁYCH ŚWIĄT.

juta

No tak i salo sie to na co od dawna sie zanosilo - wydobycie w pgf stanelo hehe.W nocy z 22 na 23 grudnia po wielogodzinnym boju po kolejnej awarii systemu ktory dal w dupe ok 3 30 rano , na liczniku zostalo ok 15000 . produkcja jak zwykle zostala sabotowana przez dyrekcje , ktora to znowu wpadla na genialny pomysl tym razem Teoretyk [usunięte przez moderatora] wymyslil sobie akceptacje w ciemno , kwitow z dostaw . Oczywiscie doprowadzilo to do calkowitego chaosu , towar ktory byl przyjety i ktory powinien lezec na polkach - lezal GDZIES na ofoliowanych paletach hahaha a wiec BYLO - ZEROWANIE . ZERO ZERO i KOLEJNE ZEEEROO mimo ze w systemie tysiace . Brawo Dyrektor to wlasciwy krok do SAMOZAGLADY -))

juta

pani [usunięte przez moderatora] chyba sami beda dymac na magazynie tu juz nikt nie chce pracowac i dobrze ...

jaaa

a co tu sie tak przerzedzilo? powywalali komentarze?

taki tam

a może dyrekcja będzie tez nam mówić co możemy mysleć a co nie ?

A dyrekcja teraz nam bedzie mówic co tu można wpisywać!!!!!!! Zawsze prawda boli

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.