Opinie o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Andrzej Leduch

Jak czytam te wpisy, co jestem zdziwiony. Myślałem że mączka to wynajmu je gdzieś mieszkanie, wiadomo opłaty, dziecko nie jest lekko a tu proszę siedzi na garnuszku a chłop po trzydziestce. Nawet było mi go szkoda bo nie wiedzialem, stare ciuchy, pali jakieś ruskie czy tam jeszcze inne papierosy, gil do pasa. A to poprostu jest nawciarz chyba. Mamusia ugotuje, mamusia zrobi. Mi by było wstyd. Co to za facet. I jeszcze jak wchodzi do roboty to juz wygląda jak by kończył zmianę. Pipa nie facet. A skąd wiem że pije? Proste, jego kolega z besiekierza czyli ojciec mówił czasami ale mu nie wierzylem, teraz wiem że mówił prawdę

Magazyn Centralny

Zintegrowany system magazynowania którego serce stanowi nowoczesny magazyn centralny w Zgierzu k. Łodzi pozwala oszczędzać czas nasz i naszych klientów. Szybka dostawa, pełen dostęp do szerokiego wachlarza produktów oraz sprawna obsługa – to nasze zalety. Magazyn centralny stanowił kluczową inwestycją ostatnich lat. Jego budowa została rozpoczęta w lipcu 2009 roku i trwała ponad rok. Miała ona na celu doprowadzenie do optymalizacji dystrybucji produktów, poprawienia ich dostępności dla klientów, ulepszenia organizacji między innymi poprzez wdrażany przy tej okazji MWS (magazyn wysokiego składowania) oraz systemem kodów kreskowych. Magazyn centralny w Zgierzu przejął funkcję dystrybucji produktów na wszystkie oddziały Nowa France. Magazyn centralny zbudowany został na działce o powierzchni prawie 25 tys. m2 zlokalizowanej w Zgierzu koło Łodzi. To optymalne położenie w centralnej Polsce, około 8 km od autostrady A2. Powstał tutaj magazyn wysokiego składowania (wysokość regałów wynosi 9m) o powierzchni 4500 m2 oraz 800 m2 pomieszczeń biurowo-socjalnych. Towarzyszy temu plac kablowy o powierzchni 6000 m2 wraz z budynkiem służącym do przewijania kabli. Całość wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, mający zapewnić sprawną obsługę - w tym między innymi nowoczesne wózki widłowe, przewijarki kablowe, terminale przenośne do odczytywanie kodów kreskowych.

Historia

26 lat w branży – to solidne fundamenty do dalszego rozwoju. Sieć hurtowni elektrotechnicznych Nowa France działa w Polsce od 1989 roku. Założycielem, a także obecnym Prezesem firmy jest Marian Nowak. Pierwsze lata działalności związane były z importem taśm izolacyjnych oraz muf kablowych francuskiej marki Barnier. Znaczącą pozycję na rynku Nowa France zbudowała poprzez wprowadzenie do Polski w roku 1991 produktów firmy Legrand, światowego lidera w produkcji artykułów elektrotechnicznych. W latach 1992-2002 Nowa France była członkiem elitarnego klubu Privilage dołączając tym samym do grona 25 najlepszych dystrybutorów produktów Legrand z całego świata. Dążąc do dalszego rozwoju oferta hurtowni była poszerzana sukcesywnie o nowych producentów oraz o szeroki asortyment produktów przede wszystkim w zakresie aparatury, osprzętu elektrycznego, opraw oświetleniowych, źródeł światła oraz kabli i przewodów. Jedną z ważniejszych inwestycji w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku pierwszego magazynu centralnego w Przeźmierowie k. Poznania oraz w 2002 roku w Łodzi. Przez wiele lat zaopatrywały one oddziały w całej Polsce, a także prowadziły sprzedaż własną. Od września 2010 roku rolę magazynu centralnego przejął nowoczesny obiekt wybudowany w Zgierzu k. Łodzi o powierzchni 4500 m2 wraz z towarzyszącym placem kablowym 6.000 m2 (zobacz więcej). Istotnym krokiem w rozwoju Nowa France zwiększającym konkurencyjność oferty oraz dającym dostęp do szerokich zasobów wiedzy w zakresie handlu i marketingu europejskiego było także utworzenie w 2003 roku Fegime Polska największej grupy zakupowej w Polsce. Nowa France należy do grona członków współzałożycieli grupy. W 2013 roku Nowa France przeniosła swoją siedzibę do nowoczesnego budynku w Sadach koło Poznania. W maju 2014 roku Marian Nowak jako pierwszy człowiek z rejonu Europy Środkowo-Wschodniej został Prezesem Fegime Europe. W wyniku rozwoju Nowa France stała się wiodącym w Polsce dystrybutorem wszystkich znaczących na rynku marek krajowych i zagranicznych. Ostatnie lata to intensywny rozwój sieci dystybucji. Do końca 2014 roku liczba oddziałów wyniosła 34, co oznacza ponad 300% wzrost w ciągu ostaniej dekady.

Wartości

Przyjazna strona biznesu – to motto którym kierujemy się w codziennej działalności. Ma ono wyraz w trzech podstawowych wartościach: elastyczność działania, partnerstwo oraz szeroki asortyment produktów. Elastyczność współpracy to efekt rodzinnego charakteru firmy oraz płaskiej struktury organizacyjnej. Daje możliwość szybkiego podejmowania decyzji przez co gwarantuje klientom sprawną obsługę. Pozwala na dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań klientów i sprostanie ich wymaganiom, zarówno na polu handlowym, logistycznym oraz finansowym. Elastyczne działanie ułatwia także dający duże możliwości system informatyczny oraz nowoczesna, oparta na magazynie centralnym logistyka. Nowa France dąży do ciągłego i stabilnego rozwoju w oparciu o partnerskie relacje z klientami, dostawcami oraz pracownikami. Przyjacielskie relacje międzyludzkie są podstawą dobrze rozwijającego się biznesu. Pielęgnujemy dobre kontakty na co dzień oraz przy okazji spotkań organizowanych cyklicznie z naszymi partnerami. Premiujemy lojalność czego wyrazem jest funkcjonujący od kilku lat program lojalnościowy. Troska o dobro klientów, dostawców oraz pracowników, dobra atmosfera pracy, miła i fachowa obsługa, a także stawianie na tradycyjne wartości, takie jak uczciwość, wiarygodność, zaufanie – to nasza wizytówka. Szeroki asortyment produktów daje gwarancję kompleksowego zaopatrzenia odbiorców u jednego dystrybutora. Nowa France posiada szeroką ofertę kilkudziesięciu tysięcy produktów niezbędnych w codziennej pracy przedsiębiorstwom elektroinstalacyjnym, telekomunikacyjnym, hurtowniom i zakładom przemysłowym. Dostępność wszystkich znaczących marek producentów krajowych i zagranicznych w korzystnych warunkach handlowych powoduje, że klienci są związani z Nowa France długoletnią współpracą. Podstawową część w ofercie stanowią towary rotujące dostępne od ręki na stanach magazynowych 31 oddziałów w całej Polsce. Pozostały asortyment dostarczamy sprawnie z magazynu centralnego. Zapewniamy także dostawy materiałów mniej typowych w dogodnych terminach realizacji. Wszystko po to by na co dzień dawać jak najlepszy serwis naszym klientom.

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca techniczno-handlowy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Misja

Misja Wartości Historia Pozycja rynkowa Referencje Magazyn centralny Prezentacja firmy - film Pomagamy Intranet Misja Misją Nowa France jest sprawne kupowanie i dostarczanie odbiorcom kompleksowego asortymentu produktów elektrycznych w sposób dostosowany do indywidualnych oczekiwań klientów w oparciu o przyjazną atmosferę współpracy. Dużą wagę w naszej ofercie kładziemy na najnowocześniejsze rozwiązania łączące ciekawy design z oszczędnością energii.

Wizja

Firmy wyznaczają sobie rozmaite cele – wzrost sprzedaży, zwiększenie udziałów w rynku, czy też pokonanie konkurencji. Celem NOWA FRANCE jest zbudowanie wielopokoleniowej firmy rodzinnej, zarządzanej przez dobrze wykształconą i kompetentną kadrę. Osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera w handlu materiałami elektrycznymi pod względem poziomu współpracy gwarantowanego klientom, dostawcom i pracownikom to nasz cel i wizja. Wierzymy także, że będziemy należeć do grona czołowych dystrybutorów w zakresie sprzedaży nowoczesnych rozwiązań umożliwiających oszczędność energii. Dlatego nieustannie podnosimy standardy inwestując w kapitał ludzki oraz w nowoczesne rozwiązania z zakresu logistyki i IT. Doskonalimy i szkolimy zespół pracowników – pragniemy, aby nowoczesna organizacja oraz sprawność obsługi stały się naszą wizytówką.

Firma

Nowa France to jedna z czołowych ogólnopolskich sieci hurtowni elektrycznych w kraju. Na rynku funkcjonuje od 1989 roku. Założycielem i prezesem firmy jest Marian Nowak. Sieć naszych hurtowni składa się aktualnie z 30 oddziałów na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 300 pracowników. Nowa France dążąc do zapewnienia najwyższego poziomu współpracy klientom posiada szeroką ofertę produktów elektrycznych, których głównymi odbiorcami są inwestorzy budowlani, przedsiębiorstwa elektroinstalacyjne, telekomunikacyjne, hurtownie, sklepy elektryczne oraz zakłady przemysłowe. W ofercie hurtowni znajdą Państwo kilkadziesiąt tysięcy produktów wszystkich znaczących na rynku marek krajowych i zagranicznych. Oferujemy ponadto ciekawe rozwiązania łączące najnowocześniejszy design wnętrz z wymiernymi oszczędnościami energii skierowane głównie do właścicieli i osób zarządzających hotelami, restauracjami oraz sieciami sklepów (zobacz energooszczędność). NOWA FRANCE jest współzałożycielem i jednym z ośmiu udziałowców największej w Polsce grupy zakupowej FEGIME POLSKA przynależnej do Europejskiego Zrzeszenia Niezależnych Hurtowni Elektrotechnicznych FEGIME. O sile FEGIME świadczy członkostwo 15 krajów europejskich i obrót na poziomie 3,5 miliarda EUR rocznie. Obecna siedziba Nowa France znajduje się w Sadach na ulicy Rolnej 1.

Bożenka

1. Samotność, zwykle swe granice ma zanika pustka, szarość czterech ścian. Niesforny los chce złączyć drogi dwie by odnalazły życia swego cel. Uczucie, które łączy serca dwa, choroba duszy, przyciąganie ciał. Twój każdy ruch wciąż uświadamia mnie. Rozumiem, że to właśnie miłość jest. Ref: Ona jest taka cudowna, niewinna i słodka gdy Ciebie też spotka to wtedy już wiesz. Ona jest taka cudowna rozpala i wciąga jak wiara niezłomna to piękna jest rzecz. /2x Ona jest taka cudowna.... 2. Kolacja, kino, spacer pośród drzew. Niewinny dotyk i spojrzenie twe, lawina myśli trudno przyznać się, że tego dnia spotkało właśnie mnie. Uczucie, które łączy serca dwa, choroba duszy, przyciąganie ciał. Twój każdy ruch wciąż uświadamia mnie. Rozumiem, że to właśnie miłość jest. Ref: Ona jest taka cudowna, niewinna i słodka gdy Ciebie też spotka to wtedy już wiesz. Ona jest taka cudowna rozpala i wciąga jak wiara niezłomna to piękna jest rzecz. /2x Ona jest taka cudowna.... Ona jest taka cudowna.... Ref: Ona jest taka cudowna, niewinna i słodka gdy Ciebie też spotka to wtedy już wiesz. Ona jest taka cudowna rozpala i wciąga jak wiara niezłomna to piękna jest rzecz. /2x Ona jest taka cudowna....

Mowili w pracy żeby zerknąć na tą stronę bo ciekawe rzeczy się dzieją ale nie przypuszczałem ze aż tak. Pamiętajcie że w każdej plocie jest zarenko prawdy. Ładne cyrki. Teraz przynajmniej wiemy z kim się pracuje.

Piotr Duda

Ja proponuje związku zabowodowe i strajk generalny

kubanek

Panowie , mamy kręta. Cisza do póki go nie znajdziemy. MILCZENIE bedzie cnotą !~!

władza

Kogo mam zwolnić podajemy typy kto dostanie najwięcej nominacijj odpada z domu wielkiego brata

Maczka

Noo nooo wiiieeem

mądrzejszy

Jeśli nikogo się nie obraża to jest zabawne

Sowa mądra głowa

Nie szanujecie firmy, przełożonych oraz współpracowników, a potem wylewacie żale na forum. Dziecinada

istota

Hmmm ja bym chciał tylko powiedzieć ze bardzo fajna praca jak wbijam gwoozdzie to robię takie groźne miny. Lubie krzywic twarz wtedy wyrazam siebie. Jak biorę co koleiek do teki mam grymas na buzce jak by mnie kobieta po worku smyrala. A i chciałbym prosić was drodzy koledzy bo wiem ze wszyscy mnie lubią i mam wielu przyjaciół a zwłaszcza spedycja :* buziacxki przy okazij no wiec na uczcie mnie podawać rękę jak mężczyzna a Nie jak ciota jutro w praca jak mnie zobaczycie to chce przybić z każdym pione tak by się skleilo hehe wtedy będę czuł się jak facet

wujek google

Łysienie i wsoki testosteron ? Heh wystarczy wygoglowac z czym zwiazane jest łysienie, od zaburzeń tarczycy po cukrzycę. Znikomy procent to duży poziom testosteronu.

Jutro każdy będzie na każdego patrzył i się zastanawiał kto co pisze

Mączka

Chłopaki wczoraj była promocja w TESCO mydło tylko 59 gr , kupiłem sobie 5 odrazu, jutro będe w pracy wymyty i wypachniony a więc nie mówcie że ode mnie śmierdzi bo i tak wam nie uwierze.

fryzjer

Łysienie oznacza wysoki poziom testosteronu u mężczyzny. Chłopcom nie grozi.

Zostaw merytoryczną opinię o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.