Opinie o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Jacek

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki?

Expert
@Jacek

Nie ma szans na podwyżki. Radzę szukać innej roboty jeśli chcecie się rozwijać i więcej zarabiać.

@pracownikteatralne

Nie polecam, marne zarobi, premia miała być wyzsza z 1200 na 700. W kadrach błędy, pomyłki na wynagrodzeniu. Brak utrzymania RODO (będzie w sadzie). Brak możliwości rozwoju, nerwowa atmosfera.

@Paweł Ko

Błędów ,zaniedbań jest pełno rok 2022 to pokazał po (usunięte przez administratora)mojego męża Grzegorza 20.07.2022r odział Zgierz zaniedbania, błędne wystawione dokumenty, zamiast wystawić protokół (usunięte przez administratora) w okresie 2 tygodni od dnia wypadku wystawiony był po 5miesiacach, poprzez interwencje PIP w Poznaniu gdzie od października firma zwklekala 2 miesiące

Kist Nowy wpis

Pracowałem na jednym oddziałów kilka lat. Na początku wszystko OK. Wtedy dostawałem tylko "gołą" pensję. Z czasem jak zbudowałem swoją bazę klientów i zaczęły dochodzić premie od marży to firma ciągle na nich kantowała. Dodatkowo nie można było nigdzie sprawdzić prawidłowości jej naliczenia. Po prostu była przelewana na konto. Dodatkowo dyrektor regionu Bartłomiej S. (południe polski) straszliwy kombinator. Ponoć już tam nie pracuje. Kombinował na wszystkim, nawet ze świątecznymi premiami które były dawane w formie bonów Sodexo na podstawie deklaracji o dochodach przypadających na członka rodziny. Mimo takich samych deklaracji dwóch pracowników każdy dostał inaczej. Po zapytaniu dlaczego odpowiadał - "nie interesuj się bo następnym razem nic nie dostaniesz'. Później w przypadku jakiejś zaniżonej premii potrafił wyciągnąć taki bon Sodexo z kieszeni i dawał w ramach rekompensaty. Skąd je miał to można tylko się domyśleć :) Do tego (usunięte przez administratora) w jego przypadku na porządku dziennym. Wielokrotnie potrafił dzwonić jak byłem na zwolnieniu lekarskim z zapytaniem dlaczego nie wziąłem laptopa i nie pracuję. Jeżeli chodzi o benefity to: LuxMed, ubezpieczenie grupowe, karta multisport (wszystko płatne na preferencyjnych warunkach). Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora) to nawet nie było się do kogo z tym zgłosić bo sami prezesi firmy nie odpowiadali na meile dotyczące tej sprawy.

Och Nowy wpis
@Kist

Bo prezesi i zarząd mają gdzie pracowników. Oni klepią tylko swoich i tych którzy głaszczą reszta to tylko trybiki

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Handlowiec w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

K Nowy wpis

Brawo Moniko szkoda że twój wpis pojawił się po tak długim czasie i wielu pozna prawdę i drugie oblicze pracodawcy i zarządu nowaelektro szczere kondolencje pracowałem w tej firmie bardzo długo i znałem osobiście Grzegorza S.i pracowaliśmy mailowo choć mój oddział był daleko w firmie zapadła cisza informacyjna po tej tragedii za kulisami i od ludzi w firmie i w Zgierzu różne opowieści i wersję tego niby szkolenia bardziej integracji z firmą gtv krążyły ale prawdę i okoliczności znają osoby które z nim były lecz sprawa przez nowaelektro zamieciona pod dywan bez rozgłosu smutna to prawda i brak jakiejkolwiek pomocy i zainteresowania tego myślę nikt z byłych i obecnych pracowników nie wie lecz może ludzie po przeczytaniu twojej opinii się obudzą to może spotkać każdego i firma z takimi tradycjami rodzinna i taka atmosfera pomoc pokazała swoje prawdziwe oblicze chroniąc swój (usunięte przez administratora) i zadbała o wizerunek a ty z dziećmi zostałaś sama wobec tej tragedii wstyd wstyd Panie Ł.Skowroński z cała świtą zarządu

Roma Nowy wpis

Wielkie, wielkie wyrazy współczucia. Czy zgodzisz się napisać, jeśli/o ile postawa firmy wobec Was się jakoś odmieni, żebyśmy mogli tutaj mieć obraz sytuacji, co myśleć o tym wszystkim?

@pracownikteatralne

@@pracownikteatralne

A właśnie widziałam, że oferta do kadr jest teraz wystawiona, czy powodem są te wspomniane pomyłki do których nawiązujesz? Ogólnie wiecie jak sytuacja tam na dziale wygląda pod względem atmosfery chociażby? Zarobki będą po prostu rynkowe?

@@pracownikteatralne

Bajki opowiadasz, żeby popsuć wizerunek firmy. Jakie błędy, jakie pomyłki?

@Paweł Ko

Czyli firma idealna - brak wtop w HR :) Rozumiem, ze to nowy wakat w związku z rozwojem firmy ?

Paweł Ko

Idealna firma jeszcze nie, ale bardzo szybko się rozwija.

@Paweł Ko

Jeszcze nie? :D a czego w razie czego brakuje, żeby taka była? W tym roku już i tak nie dam rady zajrzeć, ale może w kolejnych kwartałach jeśli warunki będą się polepszać? Na czym ten dalszy rozwój będzie polegał, macie jakieś zapowiedzi dla przyszłych kandydatów?

@Paweł Ko

Marchewka na kiju to forma premii według was? Nie wiem tylko jak te ostatnia opinie rozumieć, bo ktoś napisał, że wszystko jest wskazane na to by wyrabiać plany i za nie jest wypłacane obiecane wczesnej wynagrodzenie? Jakie macie teraz przykładowe plany i jakie kwoty są za ich wykonanie oferowane?

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca techniczno-handlowy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Jak sadzicie, po tym kolejnym już roku jest jakaś wizja na podwyżkę czy dalej nie bardzo? rozwinął się tu taki watek przez lata w którym o niej pisano i w zeszłym roku ktoś to potwierdził, czy do teraz zaszły może jakiekolwiek zmiany?

Faktycznie niektóre opinie są stawiane przez osoby, które nie są związane z firma…? to tak może dla jasności jakiś aktualny doradca się wypowie na temat warunków? a najlepiej już tych przyszłych? Są jakieś zmiany prognozowane? Widnieje w internecie parę ofert i właśnie je reflektuje.

Na jakie benefity można liczyć w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Jacek

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki?

Paweł Kociński

Szanse są zawsze :) Pozdrawiam

Halina
@Paweł Kociński

Ale czy realne? :)

Paweł Kociński
@Halina

Jak najbardziej. Firma z roku na rok ma coraz większe zyski. Znajdą się pieniądze na podwyżki. Tylko trzeba jeszcze trochę poczekać. Pozdrawiam.

@Paweł Kociński

Tak każdy mówi że trzeba jeszcze trochę poczekać. Powiesz kiedy ewentualne podwyżki no i o ile procent?

@Bartosz

Proszę Was o cierpliwość. Nie od razu Rzym zbudowano. Na pewno będziecie zadowoleni :)

@Paweł

To fajnie, trzeba wierzyć na słowo. Teraz tak wszystko drożeje że kilka stówek więcej byłoby ok. To jest osiągalne?

@Jacek

Witajcie. Wkrótce będą podwyżki wynagrodzeń i premie dla pracowników. Pozdrawiam :)

Expert
@Jacek

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Atmos

Atmosfera w firmie jest świetna, w porównaniu z innymi dystrybutorami to dosłownie przepaść. W ostatnim czasie są szkolenia, które mają na celu polepszyć jeszcze codzienną pracę. Firma widzi problemy i stara się je rozwiązywać. Dobre miejsce do pracy. Polecam.

Bartosz

Ktoś powie mi jakie dają tu pozapłacowe benefity? Przeczytałem że są talony na święta ale czy jest coś więcej? Zależy mi na prywatnej opiece lekarskiej. Dają taki pakiet z socjala?

@Bartosz

LuxMed na preferencyjnych warunkach.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 17 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Naprawdę warto spróbować. Praca przyjemna, bezstresowa.

Paweł Ko

Możesz powiedzieć czemu już nie pracujesz?

Izabela

Szukają dwóch osób do Zgierza do roli specjalisty ds. obsługi klienta. Widziałam sporo benefitów, więc głównie chciałam się zorientować tutaj, ile firma przewiduje pensji i czy hybryda lub pełna praca zdalna jest całkowicie niedostępna?

Czy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Paweł Ko

Tak, są szkolenia. Pozdrawiam :)

Paweł Ko

W Bydgoszczy panuje super atmosfera odkąd zwolniono Dyrektora, którego bardzo nie lubiłem. Obecnie pracuje tutaj 7 osób. Praca wcale nie jest stresująca. Mamy czas na żarty i odpoczynek. Nikt nie zamierza się zwalniać. Zarobki są zadowalające. W innych oddziałach z pewnością jest podobnie. Firma bardzo szybko się rozwija. Mamy dużo zamówień. Klienci są zadowoleni. Niebawem firma otrzyma nowe samochody marki KIA dla swoich pracowników. Znajdą się też pieniądze na podwyżki dla pracowników. Prezes Zarządu to bardzo dobry, miły człowiek. Polecam wszystkim pracę w Nowa Elektro. Pozdrawiam.

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Antoni

To co ci tu tak odpowiada? Może rozpiszesz się nieco bardziej? :)

@Antoni

Pieniądze i bardzo dobra, rodzinna atmosfera w firmie.

@Jerzy

Miło to słyszeć. Pozdrawiam :)

Natalia
@Paweł

hmmm ale z tą rodzinną atmosferą to chyba również bywa? tak mi się wydaje

@Natalia

W Bydgoszczy jest naprawdę super atmosfera :)

Katarzyna
@Paweł

jakieś info wstępne a co ją buduje, że tak fajnie? pytam, bo czasami mogą to być subiektywne odczucia a fajnie znać konkret. ile osób teraz jest, jaka rotacja?

@Katarzyna

Firma NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Kierownik. Czy dalej można tam aplikować?

Szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy? Nie trać czasu i zacznij budować swoją karierę już dziś. Wybierz staż lub pracę w NOWA ELEKTRO https://nowaelektro.pl/kariera.html

Łukasz

Cały czas poszukujemy ludzi na stanowiska kierownicze. Pozdrawiam.

Samara

Witam a ja się wypowiem całkiem inaczej jestem pracownikiem jednego z oddziałów i powiem szczerze ze nie mogę narzekać talony na święta otrzymałem może nie w jakiejś zatrważająco dużej kwocie ale dostałem oprócz tego jeśli chodzi o jakieś dodatki typu dofinansowania też nie mogę narzekać atmosfera jest super w pracy aż chce się pracować zarobki wiadomo każdy z nas by chciał więcej zarabiać ale myślę że powoli powoli i każdemu ta pensja idzie do góry. Nie wiem jak w innych oddziałach ale u nas jest naprawdę ok, nie ma włazirowów wszyscy są równi, a jeśli chodzi o samą pracę to czasami bywa ciężko ale na ogół jest ok ;)

@Samara

Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z pracy w firmie. Pozdrawiam serdecznie.

@Paweł

Przepraszam, bardzo się cieszę, że jest Pan zadowolony z pracy w firmie. Pozdrawiam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w NOWA FRANCE?

Witam Pana serdecznie. Trzeba przejść pozytywnie proces rekrutacyjny. Uprzedzam, praca lekka nie jest, ale myślę, że Pan z pewnością sobie poradzi. Do zobaczenia w Nowa Elektro. Pozdrawiam. Paweł Kociński

Agata

Osoby ostatnio piszące na tym forum zwracają uwagę na niskie zarobki w firmie NOWA FRANCE. A co moglibyście powiedzieć o relacjach panujących między pracownikami? Czy chcielibyście zwrócić szczególną uwagę na jakieś ich aspekty, które są rzadko spotykane w innych firmach?

Witek

Czy jest jakiś powód, że tak cicho zrobiło się na forum? Może ktoś napisze kilka informacji?

@Witek

To proste. Kasują posty które zawierają prawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042