NOWA FRANCE

Toruń

Opinie o NOWA FRANCE

kubanek 2015-05-17 18:13:50
Panowie , mamy kręta. Cisza do póki go nie znajdziemy. MILCZENIE bedzie cnotą !~!
Piotr Duda 2015-05-17 18:29:25
Ja proponuje związku zabowodowe i strajk generalny
pracownik 2015-05-17 18:39:09
Mowili w pracy żeby zerknąć na tą stronę bo ciekawe rzeczy się dzieją ale nie przypuszczałem ze aż tak. Pamiętajcie że w każdej plocie jest zarenko prawdy. Ładne cyrki. Teraz przynajmniej wiemy z kim się pracuje.
Bożenka 2015-05-17 22:44:59
1. Samotność, zwykle swe granice ma
zanika pustka, szarość czterech ścian.
Niesforny los chce złączyć drogi dwie by odnalazły życia swego cel.
Uczucie, które łączy serca dwa, choroba duszy, przyciąganie ciał.
Twój każdy ruch wciąż uświadamia mnie. Rozumiem, że to właśnie miłość jest.

Ref:
Ona jest taka cudowna, niewinna i słodka gdy Ciebie też spotka to wtedy już wiesz.

Ona jest taka cudowna rozpala i wciąga jak wiara niezłomna to piękna jest rzecz. /2x

Ona jest taka cudowna....

2. Kolacja, kino, spacer pośród drzew.
Niewinny dotyk i spojrzenie twe, lawina myśli trudno przyznać się, że tego dnia spotkało właśnie mnie.
Uczucie, które łączy serca dwa, choroba duszy, przyciąganie ciał.
Twój każdy ruch wciąż uświadamia mnie. Rozumiem, że to właśnie miłość jest.

Firma 2015-05-17 23:11:01
Nowa France to jedna z czołowych ogólnopolskich sieci hurtowni elektrycznych w kraju. Na rynku funkcjonuje od 1989 roku. Założycielem i prezesem firmy jest Marian Nowak.

Sieć naszych hurtowni składa się aktualnie z 30 oddziałów na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 300 pracowników.

Nowa France dążąc do zapewnienia najwyższego poziomu współpracy klientom posiada szeroką ofertę produktów elektrycznych, których głównymi odbiorcami są inwestorzy budowlani, przedsiębiorstwa elektroinstalacyjne, telekomunikacyjne, hurtownie, sklepy elektryczne oraz zakłady przemysłowe.

W ofercie hurtowni znajdą Państwo kilkadziesiąt tysięcy produktów wszystkich znaczących na rynku marek krajowych i zagranicznych.

Oferujemy ponadto ciekawe rozwiązania łączące najnowocześniejszy design wnętrz
z wymiernymi oszczędnościami energii skierowane głównie do właścicieli i osób zarządzających hotelami, restauracjami oraz sieciami sklepów (zobacz energooszczędność).

NOWA FRANCE jest współzałożycielem i jednym z ośmiu udziałowców największej
w Polsce grupy zakupowej FEGIME POLSKA przynależnej do Europejskiego Zrzeszenia Niezależnych Hurtowni Elektrotechnicznych FEGIME. O sile FEGIME świadczy członkostwo 15 krajów europejskich i obrót na poziomie 3,5 miliarda EUR rocznie.

Obecna siedziba Nowa France znajduje się w Sadach na ulicy Rolnej 1.

Wizja 2015-05-17 23:11:39
Firmy wyznaczają sobie rozmaite cele – wzrost sprzedaży, zwiększenie udziałów w rynku, czy też pokonanie konkurencji. Celem NOWA FRANCE jest zbudowanie wielopokoleniowej firmy rodzinnej, zarządzanej przez dobrze wykształconą i kompetentną kadrę.

Osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera w handlu materiałami elektrycznymi pod względem poziomu współpracy gwarantowanego klientom, dostawcom i pracownikom to nasz cel i wizja.

Wierzymy także, że będziemy należeć do grona czołowych dystrybutorów w zakresie sprzedaży nowoczesnych rozwiązań umożliwiających oszczędność energii.

Dlatego nieustannie podnosimy standardy inwestując w kapitał ludzki oraz w nowoczesne rozwiązania z zakresu logistyki i IT. Doskonalimy i szkolimy zespół pracowników – pragniemy, aby nowoczesna organizacja oraz sprawność obsługi stały się naszą wizytówką.
Misja 2015-05-17 23:12:12

Prezentacja firmy - film
Pomagamy
Intranet

Misja

Misją Nowa France jest sprawne kupowanie i dostarczanie odbiorcom kompleksowego asortymentu produktów elektrycznych w sposób dostosowany do indywidualnych oczekiwań klientów w oparciu o przyjazną atmosferę współpracy.

Dużą wagę w naszej ofercie kładziemy na najnowocześniejsze rozwiązania łączące ciekawy design z oszczędnością energii.
Wartości 2015-05-17 23:13:00
Przyjazna strona biznesu – to motto którym kierujemy się w codziennej działalności. Ma ono wyraz w trzech podstawowych wartościach: elastyczność działania, partnerstwo oraz szeroki asortyment produktów.

Elastyczność współpracy to efekt rodzinnego charakteru firmy oraz płaskiej struktury organizacyjnej. Daje możliwość szybkiego podejmowania decyzji przez co gwarantuje klientom sprawną obsługę. Pozwala na dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań klientów i sprostanie ich wymaganiom, zarówno na polu handlowym, logistycznym oraz finansowym. Elastyczne działanie ułatwia także dający duże możliwości system informatyczny oraz nowoczesna, oparta na magazynie centralnym logistyka.

Nowa France dąży do ciągłego i stabilnego rozwoju w oparciu o partnerskie relacje z klientami, dostawcami oraz pracownikami. Przyjacielskie relacje międzyludzkie są podstawą dobrze rozwijającego się biznesu. Pielęgnujemy dobre kontakty na co dzień oraz przy okazji spotkań organizowanych cyklicznie z naszymi partnerami. Premiujemy lojalność czego wyrazem jest funkcjonujący od kilku lat program lojalnościowy. Troska o dobro klientów, dostawców oraz pracowników, dobra atmosfera pracy, miła i fachowa obsługa, a także stawianie na tradycyjne wartości, takie jak uczciwość, wiarygodność, zaufanie – to nasza wizytówka.

Szeroki asortyment produktów daje gwarancję kompleksowego zaopatrzenia odbiorców u jednego dystrybutora. Nowa France posiada szeroką ofertę kilkudziesięciu tysięcy produktów niezbędnych w codziennej pracy przedsiębiorstwom elektroinstalacyjnym, telekomunikacyjnym, hurtowniom i zakładom przemysłowym.

Dostępność wszystkich znaczących marek producentów krajowych i zagranicznych w korzystnych warunkach handlowych powoduje, że klienci są związani z Nowa France długoletnią współpracą.

Podstawową część w ofercie stanowią towary rotujące dostępne od ręki na stanach magazynowych 31 oddziałów w całej Polsce. Pozostały asortyment dostarczamy sprawnie z magazynu centralnego. Zapewniamy także dostawy materiałów mniej typowych w dogodnych terminach realizacji. Wszystko po to by na co dzień dawać jak najlepszy serwis naszym klientom.
Historia 2015-05-17 23:13:53
26 lat w branży – to solidne fundamenty do dalszego rozwoju.

Sieć hurtowni elektrotechnicznych Nowa France działa w Polsce od 1989 roku. Założycielem, a także obecnym Prezesem firmy jest Marian Nowak.

Pierwsze lata działalności związane były z importem taśm izolacyjnych oraz muf kablowych francuskiej marki Barnier. Znaczącą pozycję na rynku Nowa France zbudowała poprzez wprowadzenie do Polski w roku 1991 produktów firmy Legrand, światowego lidera w produkcji artykułów elektrotechnicznych. W latach 1992-2002 Nowa France była członkiem elitarnego klubu Privilage dołączając tym samym do grona 25 najlepszych dystrybutorów produktów Legrand z całego świata.

Dążąc do dalszego rozwoju oferta hurtowni była poszerzana sukcesywnie o nowych producentów oraz o szeroki asortyment produktów przede wszystkim w zakresie aparatury, osprzętu elektrycznego, opraw oświetleniowych, źródeł światła oraz kabli i przewodów.

Jedną z ważniejszych inwestycji w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku pierwszego magazynu centralnego w Przeźmierowie k. Poznania oraz w 2002 roku w Łodzi. Przez wiele lat zaopatrywały one oddziały w całej Polsce, a także prowadziły sprzedaż własną. Od września 2010 roku rolę magazynu centralnego przejął nowoczesny obiekt wybudowany w Zgierzu k. Łodzi o powierzchni 4500 m2 wraz z towarzyszącym placem kablowym 6.000 m2 (zobacz więcej).

Istotnym krokiem w rozwoju Nowa France zwiększającym konkurencyjność oferty oraz dającym dostęp do szerokich zasobów wiedzy w zakresie handlu i marketingu europejskiego było także utworzenie w 2003 roku Fegime Polska największej grupy zakupowej w Polsce. Nowa France należy do grona członków współzałożycieli grupy.

W 2013 roku Nowa France przeniosła swoją siedzibę do nowoczesnego budynku w Sadach koło Poznania.

W maju 2014 roku Marian Nowak jako pierwszy człowiek z rejonu Europy Środkowo-Wschodniej został Prezesem Fegime Europe.

W wyniku rozwoju Nowa France stała się wiodącym w Polsce dystrybutorem wszystkich znaczących na rynku marek krajowych i zagranicznych. Ostatnie lata to intensywny rozwój sieci dystybucji. Do końca 2014 roku liczba oddziałów wyniosła 34, co oznacza ponad 300% wzrost w ciągu ostaniej dekady.
Magazyn Centralny 2015-05-17 23:14:48
Zintegrowany system magazynowania którego serce stanowi nowoczesny magazyn centralny w Zgierzu k. Łodzi pozwala oszczędzać czas nasz i naszych klientów. Szybka dostawa, pełen dostęp do szerokiego wachlarza produktów oraz sprawna obsługa – to nasze zalety.

Magazyn centralny stanowił kluczową inwestycją ostatnich lat. Jego budowa została rozpoczęta w lipcu 2009 roku i trwała ponad rok. Miała ona na celu doprowadzenie do optymalizacji dystrybucji produktów, poprawienia ich dostępności dla klientów, ulepszenia organizacji między innymi poprzez wdrażany przy tej okazji MWS (magazyn wysokiego składowania) oraz systemem kodów kreskowych. Magazyn centralny w Zgierzu przejął funkcję dystrybucji produktów na wszystkie oddziały Nowa France.

Magazyn centralny zbudowany został na działce o powierzchni prawie 25 tys. m2 zlokalizowanej w Zgierzu koło Łodzi. To optymalne położenie w centralnej Polsce, około 8 km od autostrady A2. Powstał tutaj magazyn wysokiego składowania (wysokość regałów wynosi 9m) o powierzchni 4500 m2 oraz 800 m2 pomieszczeń biurowo-socjalnych. Towarzyszy temu plac kablowy o powierzchni 6000 m2 wraz z budynkiem służącym do przewijania kabli. Całość wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, mający zapewnić sprawną obsługę - w tym między innymi nowoczesne wózki widłowe, przewijarki kablowe, terminale przenośne do odczytywanie kodów kreskowych.
Andrzej Leduch 2015-05-18 18:05:02
Jak czytam te wpisy, co jestem zdziwiony. Myślałem że mączka to wynajmu je gdzieś mieszkanie, wiadomo opłaty, dziecko nie jest lekko a tu proszę siedzi na garnuszku a chłop po trzydziestce. Nawet było mi go szkoda bo nie wiedzialem, stare ciuchy, pali jakieś ruskie czy tam jeszcze inne papierosy, gil do pasa. A to poprostu jest nawciarz chyba. Mamusia ugotuje, mamusia zrobi. Mi by było wstyd. Co to za facet. I jeszcze jak wchodzi do roboty to juz wygląda jak by kończył zmianę. Pipa nie facet. A skąd wiem że pije? Proste, jego kolega z besiekierza czyli ojciec mówił czasami ale mu nie wierzylem, teraz wiem że mówił prawdę
Jacyków 2015-05-18 18:25:26
Mączka to wygląda gorzej niż te żule spod sklepu.W lumpexie sie chyba ubiera , w tych spodniach co on do roboty przyjeżdzał całą zime to chłopaki na warsztatach w szkole w takich robili i te jego białe odblaski zaciągniete na te spodnie ...hahaha A te fajki to chyba razem z tym niebieskim atramentem jarał , widziałem że nie raz było dolane do nich dobrze.
Mączka 2015-05-18 21:20:27
Przyjąłem TETETETETEplasta
Kodeks Karny 2015-05-18 21:40:12
„Art. 190a § 1. Kto przez uporczywe n
ę
kanie innej osoby lub osoby jej najbli
szej wzbudza u
niej uzasadnione okoliczno
ciami poczucie zagro
ż
enia lub istotnie narusza jej prywatno
ść
podlega karze pozbawienia wolno
ci do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywaj
c si
pod inn
osob
, wykorzystuje jej
wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrz
dzenia jej szkody maj
cie si
pokrzywdzonego na
własne
ż
ycie, sprawca podlega karze pozbawienia wolno
ci od roku do lat 10.
§ 4.
Ś
ciganie przest
pstwa okre
lonego w § 1 lub 2 nast
ę
puje na wniosek pokrzywdzonego.”
Kodeks Karny 2015-05-18 21:43:30
Art. 190a Kodeksu Karnego

§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Prawo 2015-05-20 16:07:53
Prawodawca nie wprowadził odrębnych, wyraźnych regulacji określających sposób postępowania w stosunku do pracowników używających środków psychotropowych lub substancji odurzających (narkotyków) w czasie pracy. Jedyny wyjątek odnosi się do pracowników kierujących pojazdami, którzy mogą być poddani badaniom na zawartość zabronionych substancji w organizmie. Pracodawca, który ma wątpliwości czy stan pracownika pozwala na bezpieczne kierowanie pojazdem, może zwrócić się o pomoc do policji, która przeprowadzi stosowną procedurę w celu ustalenia czy pracownik pozostaje pod wpływem niedozwolonych substancji.Gdy pracodawca podejrzewa podwładnego o wzięcie środka odurzającego, powinien go niezwłocznie odsunąć od wykonywanych obowiązków. Jednak musi powiadomić pracownika o przyczynach jego odsunięcia. Warto zaznaczyć, że za czas odsunięcia pracownikowi nie przysługuje wynagrodzenie.
W sytuacji podejrzenia o użycie niedozwolonych substancji wskazane byłoby również przeprowadzenie testu na obecność narkotyków. Na rynku dostępne są testy wykrywające obecność niedozwolonych środków w ślinie czy też moczu (dobrze jeśli mają odpowiednie atesty). Możliwe jest również zlecenie wykonania profesjonalnej ekspertyzy toksykologicznej przez wyspecjalizowane ośrodki. Trzeba jednak pamiętać, że co do zasady pracownik nie ma obowiązku poddania się takim badaniom. Odmowa poddania się badaniu nie ratuje pracownika przed konsekwencjami grożącymi pracującym w stanie po użyciu narkotyków. Wyniki badań nie są bowiem jedynymi dowodami, które pozwalają na określenie stanu, w jakim pracownik znajdował w chwili odsunięcia od pracy. Pracodawca może posłużyć się innymi środkami dowodowymi np. zeznaniami świadków.
sylwek 2015-05-20 22:27:24
Dziękuję bardzo. Liczyłem na normalną odpowiedź. Jesteście dziwni. Mam nadzieję że was wszystkch zwolnią. Wtedy też będzie wam do śmiechu.
doświadczony pracownik 2015-05-29 23:21:34
Może pozwolisz aby inni sami ocenili. Swoje subiektywne oceny zostaw dla siebie.
Ptaszek na S. 2015-06-16 21:28:17
Czytam te wszystkie bzdury powyżej i odnoszę wrażenie, iż firma NOWA FRANCE próbuje ratować swoją i tak złą opinię wśród obecnych i dawnych pracowników..

Większość ostatnich wpisów nie wnosi niczego nowego a tworzony obraz jałowej i mętnej dyskusji ma zadanie zmylić potencjalnych nowych pracowników.
Prawda jest jednak dość bolesna tym bardziej, gdy wróci się pamięcią do dawnych lat świetności firmy pod wodzą Szefa.

Pozdrawiam forumowiczów oraz dział public relations firmy NOWA FRANCE.
PS.
Nie dajcie się zmylić, oczekujcie lepszych czasów, może wreszcie Szef wróci do sterów..
obiektywny 2015-06-18 23:12:43
Nowa France jest firmą, którą pracownicy chętnie polecają znajomym. To chyba najlepsza rekomendacja.
Heniu 2015-06-21 22:25:42
Nowa jako miejsce pracy dorywczej ok., jednak po dłuższym pobycie zaczyna być wyczuwalny smród..
kurier 2015-06-23 22:25:38
Widzę, że kierownik trzyma krótko całe towarzystwo. Odważni mogą sobie pofikać na forum. Natomiast w pracy ogonki podkulone i cisza.
ja 2015-06-25 06:29:02
Ludzie wypisujecie takie bzdury że się słabo robi. To jest forum o firmie a nie o pracownikach. Powinno się pisać jakie są zarobki jaki socjal itp. A nie jechać po innych jak po szmatach. Może coś o sobie jeden z drugim niech napisze. Piszecie że tomek jest taki zły. To jaki problem się zwolnić. Na takich jak wy pewnie inne zakłady tylko czekają.
portier 2015-09-25 10:20:40
Też tak słyszałem. Podobno jest prowadzona rekrutacja wśród magazynierów.
kurier 2015-09-25 11:14:47
O rekrutacji to ściema. Podobno mają być wybory.
Magazynierzy będą głosować i wybierać sobie Kierownika.
szukam pracy 2015-11-29 14:56:02
Są jakieś nowe przyjęcia do firmy Novej France w Zgierzu ? słyszałem że ludzie stamdąd sie zwalniają ...(usunięte przez administratora) to prawda ??????
handel 2015-12-02 10:26:27
Staże są płatne, a jeśli się sprawdzić to przechodzisz na normalną umowę o pracę. pracuje od dwóch lat i jest spoko.
ojciec 2015-12-09 23:42:54
ja tam sie o nic nie boje pisałem samą prawde
daniel 2015-12-12 19:38:12
Witam. Napisze ktoś coś na temat pracy na magazynie w firmie NF w Zgierzu w kilku zdaniach? jaka jest płaca ITP.pozdrawiam
bezrobotny 2015-12-21 13:58:18
Widzę, że Kierownik Zmiany poważnie traktuje swoje obowiązki i skutecznie się z nich wywiązuje. Negatywne wpisy tylko to potwierdzają.
Dziwne 2015-12-21 15:54:53
Skoro kierownicy są tak słabi i są na stanowiskach to reszta załogi jest mniej niż zero to dopiero muszą być słabiaki. Cud, że z trudem bo z trudem ale coś piszą po 7 klasach podstawówki to nie jest proste. Weźcie się do roboty nygusy.
Dbomb 2015-12-28 08:54:12
Ta firmę polecilbym tylko tym co nie maja innego wyjścia. Albo są w trakcie szukania innej pracy. Praca często ponad 8h. Nikt się nie przejmuje że 7 osób na zmianie nie jest w stanie przygotować towaru. Lepiej niech 2 razy w tygodniu pracują po 9-10h. Bo jak nie pasuje to tam są drzwi... Zero szkoleń, zero BHP. Rzucają cię na magazyn i tam ktoś się tobą zajmie. Po miesiącu możesz dowiedzieć się że jesteś bezużyteczny, bo nie potrafisz obsługiwać skanera, którego nikt nigdy ci nie dał do ręki. Pensja nawet 1700 + 500 premii (aby to osiągnąć trzeba uświadomić sobie że kolega obok to twój wróg i trzeba go sprzedać kierownikowi. Inaczej niema z ciebie pożytku) ,a realnie to 1500 +200 +święty spokój.
Jeżeli trafisz na spedycje to wspolczuje. Dział kompletnie nie przygotowany do wysyłki takich ilości towaru. Praca od 10 do... No właśnie często 19 lub 20
Po 10 latach pracy na magazynie masz szansę na awans do biura. I wtedy wracasz do domu, i zastanawiasz się czy warto było nie wrócić na kolację. Wracać autobusem o 23, albo i na pieszo bo już nic nie jedzie za zawrotne 100 zł więcej niż na magazynie.
portier 2015-12-29 13:43:36
Weź się do pracy to zaczniesz zarabiać.
ramram 2016-02-27 09:19:51
Czy ktoś może zdradzić ile można zarobić jako przedstawiciel handlowy? Czy spotkania samemu się umawia, czy jest jakieś wsparcie telemarketingu? oraz czy auta służbowego można używać prywatnie?
ramram 2016-02-27 10:34:46
nie sprecyzowałem, ale właśnie miałem na myśli na jakich zasadach można tego auta używać. Chociaż różnie z tym bywa, bo czasem na weekendy auta się nie ma. Zastanawiam się także czy aplikować, jeśli docelowo można zarobić 3 tys. to byłaby ciekawa oferta.
Nico 2016-03-11 00:08:46
Pomijając [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy się tu wypowiadają i za 8 godzin chcieli by "kokosy"
Po 5 latach pracy w obecnej N.E.zaczynając od "0" nie jest łatwo,ale powiedzcie,no proszę powiedzcie !!!gdzie obecnie teraz możecie sobie pozwolić na "normalne " życie " ,TU SIĘ DA !!!Podajcie firmę konkurencyjną !!!
"Zatkao kakao" !!! A widzicie Dla tych którzy mają odrobinę chęci i kreatywności ta firma -dużo daje ,mimo tylu słów krytyki poczucie bezpieczeństwa finansowego i niezależności, mogę spać spokojnie.
Naprawdę dasz coś z siebie ,będziesz doceniony ,będziesz chciał tylko brać bay,bay ! Decyzja należy do Was. Co Wam szkodzi wejdźcie do oddziału porozmawiajcie z kierownikiem lub dyrektorem -chcesz zarobić -zarobisz!
Oni Ci dadzą ,jak Ty im coś dasz nie inaczej-WEŹ TO POD UWAGĘ W SWOJEJ FIRMIE SAM NIE ZATRUDNIŁ BYŚ NIEROBA ! szary pracownik N.E.
Olo 2016-04-01 22:00:13
Opole zamkniete.
Dzis szanowny zarzad zamknal oddzial Opole.W swoim stylu przyjechali w piatek z wypowiedzeniami dla pracownikow.Koledzy podzielcie sie informacja kto czynil honory zamkniecia.To juz chyba 5 oddzial zamkniety,takze firma rozwija sie tylko na swojej stronie internetowej.Coz sztuczne koszty zbieraja kolejne zniwo.
Lee 2016-04-02 00:23:05
Czytajac to wszystko chyba najepszym rozwiazaniem bedzie zasilenie szeregow konkurencji bo NF niema juz czego szukac...
Q 2016-04-05 00:57:38
"Korzenie firmy sięgają 1946 roku, kiedy to powstał łódzki ELMET – przedsiębiorstwo handlu artykułami technicznymi..." - czyli zanim urodził się prezes Marian Nowak już miał firmę? kto wymyśla takie bzdury?
Pro 2016-05-04 22:26:55
Rozumiem ze jestes kims z rodzinki,bo hadlowcy i magazynierzy napewno zadowoleni nie sa.Swiadczy o tym liczba zwalniajacych sie osob
Echo 2016-05-04 22:32:48
Szczecin zamkniety, koledzy nie musielismy dlugo czekac na kolejny oddzial.
Nico 2016-05-29 21:34:45
Jak czujesz że dasz radę to nie czekaj aż coś wystawią tylko idź i złóż im propozycję.
yo 2016-07-22 00:32:04
Żadnej jasnej perspektywy rozwoju, zero perspektyw. Zdobądź doświadczenie i s..... gdzie to doświadczenie będzie sprawiedliwie opłacone.
Ktoś 2016-07-23 13:14:16
Dokładnie tak jak piszesz, w innych hurtowniach elektrycznych dają na "Dzień Dobry" więcej kasy niż oni po kilku latach pracy
Pracownik 2016-07-24 18:55:18
Na ich stronie w zakładce "kariera" znajdziesz oferty pracy. Na stanowisko handlowca poszukują raczej kogoś kto chce przyjść z innej firmy z branży - tak, żeby ściągnął za sobą klientów.
Były 2016-08-03 14:41:18
Serio pensja? Właśnie ze względu na pensję radziłbym szukać pracy w innym miejscu...
Gość 2016-08-11 23:35:50
Czy ktoś się orientuje kto obecnie jest kierownikiem oddziału w Warszawie?
kandydat 2016-09-26 15:02:30
proszę o informację jak wygląda praca w księgowości w tej firmie w Sadach?
Aj 2016-09-26 22:48:06
Akurat jeśli chodzi o księgowość to jest raczej wszystko w porządku, tak mi przynajmniej mówią ziomeczki @kandydat, ogólnie jeśli się znasz na robocie to podołasz
spedycja 2016-11-29 11:18:54
Elektrowyzysk.pl!!!!
Zostaw swoją opinię o NOWA FRANCE - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWA FRANCE