Stihl-Andreas Stihl Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

Opinie o Stihl-Andreas Stihl Sp. z o.o.

admin 2015-11-06 19:20
Wiesz coś o firmie Stihl-Andreas Stihl Sp. z o.o. czego nie wiedzą inni? Czekamy na Twoją opinię na naszym forum.
GOŚĆ 2016-09-08 12:52
Nie polecam tej firmy.
Przez jakiś czas niestety tam pracowałem.
Brak szacunku dla pracownika, jesteś traktowany jak przedmiot -rzecz.
Jeżeli zależy Tobie na zdrowiu psychicznym i fizycznym nie zatrudniaj się tam.
FUCKSTIHL 2017-09-27 20:12
Magazyn w Sadach jedna wielka żenada, kierownik grubas z tłustym podbródkiem egoista interesujący się tylko sobą, wydarzył się wypadek w pracy i nawet NIE ZGŁOSIŁ GO BHP'owcowi, SKANDAL.
jego brachol dureń jarający się gierkami na telefon, i żałosnymi filmami, gust filmowy małpy, pracownicy kompletacja 8 godzin chodzenia po 15km dziennie, giry odpadają.
Każdy przestraszony, ,,nie można wychodzić poza szereg''. stado starszych kapusiów, plotkarzy. Przyjmują do pracy bez badań lekarskich co jest nie zgodne z prawem.
Prezes skąpiec, kupujący najtańsze jogurty, trzeba przepracować rok żeby dostać bony na święta a i tak to nie jest pewne.

ZERO SZANS NA ROZWÓJ, AWANS, PODWYŻKI.
Chcesz dożyć emerytury i ciągnąć paleciak? to idź to STIHLA.
Marek 2017-10-11 22:14
Nie prawdą jest że prezes to skąpic i sknera, bo traktuje wszystkich jak ojciec jedyny. Nie prawdą jest, że za grosze tyrać musisz i rozliczają cie z każdej minuty. Nie prawda jest, że dodatków socjalnych żadnych nie ma i nadgodzin płatnych. Nie prawdą również jest miła atmosfera , bo jej nie ma. Lepiej w amazonie!!!! Odradzam nawet na próbę, bo szkoda niszczyć swojego życia dla takich ludzi
Zostaw swoją opinię o Stihl-Andreas Stihl Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stihl-Andreas Stihl Sp. z o.o.