Opinie o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Dziwne

Skoro kierownicy są tak słabi i są na stanowiskach to reszta załogi jest mniej niż zero to dopiero muszą być słabiaki. Cud, że z trudem bo z trudem ale coś piszą po 7 klasach podstawówki to nie jest proste. Weźcie się do roboty nygusy.

bezrobotny

Widzę, że Kierownik Zmiany poważnie traktuje swoje obowiązki i skutecznie się z nich wywiązuje. Negatywne wpisy tylko to potwierdzają.

daniel

Witam. Napisze ktoś coś na temat pracy na magazynie w firmie NF w Zgierzu w kilku zdaniach? jaka jest płaca ITP.pozdrawiam

ojciec

ja tam sie o nic nie boje pisałem samą prawde

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca techniczno-handlowy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
szukam pracy

Są jakieś nowe przyjęcia do firmy Novej France w Zgierzu ? słyszałem że ludzie stamdąd sie zwalniają ...(usunięte przez administratora) to prawda ??????

handel

Staże są płatne, a jeśli się sprawdzić to przechodzisz na normalną umowę o pracę. pracuje od dwóch lat i jest spoko.

kurier

O rekrutacji to ściema. Podobno mają być wybory. Magazynierzy będą głosować i wybierać sobie Kierownika.

portier

Też tak słyszałem. Podobno jest prowadzona rekrutacja wśród magazynierów.

Ludzie wypisujecie takie bzdury że się słabo robi. To jest forum o firmie a nie o pracownikach. Powinno się pisać jakie są zarobki jaki socjal itp. A nie jechać po innych jak po szmatach. Może coś o sobie jeden z drugim niech napisze. Piszecie że tomek jest taki zły. To jaki problem się zwolnić. Na takich jak wy pewnie inne zakłady tylko czekają. .

kurier

Widzę, że kierownik trzyma krótko całe towarzystwo. Odważni mogą sobie pofikać na forum. Natomiast w pracy ogonki podkulone i cisza.

Heniu

Nowa jako miejsce pracy dorywczej ok., jednak po dłuższym pobycie zaczyna być wyczuwalny smród..

obiektywny

Nowa France jest firmą, którą pracownicy chętnie polecają znajomym. To chyba najlepsza rekomendacja.

Ptaszek na S.

Czytam te wszystkie bzdury powyżej i odnoszę wrażenie, iż firma NOWA FRANCE próbuje ratować swoją i tak złą opinię wśród obecnych i dawnych pracowników.. Większość ostatnich wpisów nie wnosi niczego nowego a tworzony obraz jałowej i mętnej dyskusji ma zadanie zmylić potencjalnych nowych pracowników. Prawda jest jednak dość bolesna tym bardziej, gdy wróci się pamięcią do dawnych lat świetności firmy pod wodzą Szefa. Pozdrawiam forumowiczów oraz dział public relations firmy NOWA FRANCE. PS. Nie dajcie się zmylić, oczekujcie lepszych czasów, może wreszcie Szef wróci do sterów..

doświadczony pracownik

Może pozwolisz aby inni sami ocenili. Swoje subiektywne oceny zostaw dla siebie.

sylwek

Dziękuję bardzo. Liczyłem na normalną odpowiedź. Jesteście dziwni. Mam nadzieję że was wszystkch zwolnią. Wtedy też będzie wam do śmiechu.

Prawo

Prawodawca nie wprowadził odrębnych, wyraźnych regulacji określających sposób postępowania w stosunku do pracowników używających środków psychotropowych lub substancji odurzających (narkotyków) w czasie pracy. Jedyny wyjątek odnosi się do pracowników kierujących pojazdami, którzy mogą być poddani badaniom na zawartość zabronionych substancji w organizmie. Pracodawca, który ma wątpliwości czy stan pracownika pozwala na bezpieczne kierowanie pojazdem, może zwrócić się o pomoc do policji, która przeprowadzi stosowną procedurę w celu ustalenia czy pracownik pozostaje pod wpływem niedozwolonych substancji.Gdy pracodawca podejrzewa podwładnego o wzięcie środka odurzającego, powinien go niezwłocznie odsunąć od wykonywanych obowiązków. Jednak musi powiadomić pracownika o przyczynach jego odsunięcia. Warto zaznaczyć, że za czas odsunięcia pracownikowi nie przysługuje wynagrodzenie. W sytuacji podejrzenia o użycie niedozwolonych substancji wskazane byłoby również przeprowadzenie testu na obecność narkotyków. Na rynku dostępne są testy wykrywające obecność niedozwolonych środków w ślinie czy też moczu (dobrze jeśli mają odpowiednie atesty). Możliwe jest również zlecenie wykonania profesjonalnej ekspertyzy toksykologicznej przez wyspecjalizowane ośrodki. Trzeba jednak pamiętać, że co do zasady pracownik nie ma obowiązku poddania się takim badaniom. Odmowa poddania się badaniu nie ratuje pracownika przed konsekwencjami grożącymi pracującym w stanie po użyciu narkotyków. Wyniki badań nie są bowiem jedynymi dowodami, które pozwalają na określenie stanu, w jakim pracownik znajdował w chwili odsunięcia od pracy. Pracodawca może posłużyć się innymi środkami dowodowymi np. zeznaniami świadków.

Kodeks Karny

Art. 190a Kodeksu Karnego § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Kodeks Karny

„Art. 190a § 1. Kto przez uporczywe n ę kanie innej osoby lub osoby jej najbli ż szej wzbudza u niej uzasadnione okoliczno ś ciami poczucie zagro ż enia lub istotnie narusza jej prywatno ść , podlega karze pozbawienia wolno ś ci do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywaj ą c si ę pod inn ą osob ę , wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrz ą dzenia jej szkody maj ą tkowej lub osobistej. § 3. Je ż eli nast ę pstwem czynu okre ś lonego w § 1 lub 2 jest targni ę cie si ę pokrzywdzonego na własne ż ycie, sprawca podlega karze pozbawienia wolno ś ci od roku do lat 10. § 4. Ś ciganie przest ę pstwa okre ś lonego w § 1 lub 2 nast ę puje na wniosek pokrzywdzonego.”

Mączka

Przyjąłem TETETETETEplasta

Jacyków

Mączka to wygląda gorzej niż te żule spod sklepu.W lumpexie sie chyba ubiera , w tych spodniach co on do roboty przyjeżdzał całą zime to chłopaki na warsztatach w szkole w takich robili i te jego białe odblaski zaciągniete na te spodnie ...hahaha A te fajki to chyba razem z tym niebieskim atramentem jarał , widziałem że nie raz było dolane do nich dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.