Opinie o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Tyn po studiach

Jo jus ni wiem , w "Nowej" lipa w " Grodnie" lipa i innych tys lipa wrocom do prawdziej roboty -przy przezocaniu gnoju - ni mo lipy -Panocki !!! HEJ !!!

poinformowany

Andrzejek vel Mączka zawsze był lamusem a to dziecko to mu Tomek (ojciec) zrobił

hahhahaha

andrzejek jak czytam twoje wpisy to jestem zdziwiony. byloby ci wstyd? nie chojrakuj, przeciez sam na garnku u matki gniles do grubo po 30stce no i te teksty o dziecku :D dziecko to robia ci co im sie nudzi chyba i nie maja co robic z pieniedzmi. przeciez to same dodatkowe niemale wydatki, obowiazki i problemy oraz zero przyjemnosci. najlepsze jednak przed toba za jakis czas jak pojdzie do szkoly :) powodzenia a no i zapomnialbym napisac o falszywych "kumplach". no to przeciez oczywiste ze kazdy kazdemu (usunięte przez administratora) obrabia wszedzie wiec myslenie ze ma sie dobrych kumpli jest smieszne, tym bardziej w polsce. nie mowiac o prawdziwych przyjaciolach :D nie warto angazowac sie blizej w zadne znajomosci! bo predzej czy pozniej nastapi wielkie rozczarowanie, np wtedy kiedy poprosisz o cos, nagle czasu moze zabraknac no ale jak samemu sie prosilo o cos to sie bylo najlepszym przyjacielem na swiecie, brak slow! nara

spedycja

Elektrowyzysk.pl!!!!

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca techniczno-handlowy w firmie NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Aj

Akurat jeśli chodzi o księgowość to jest raczej wszystko w porządku, tak mi przynajmniej mówią ziomeczki @kandydat, ogólnie jeśli się znasz na robocie to podołasz

kandydat

proszę o informację jak wygląda praca w księgowości w tej firmie w Sadach?

Czy ktoś się orientuje kto obecnie jest kierownikiem oddziału w Warszawie?

Były

Serio pensja? Właśnie ze względu na pensję radziłbym szukać pracy w innym miejscu...

Na ich stronie w zakładce "kariera" znajdziesz oferty pracy. Na stanowisko handlowca poszukują raczej kogoś kto chce przyjść z innej firmy z branży - tak, żeby ściągnął za sobą klientów.

yo

Żadnej jasnej perspektywy rozwoju, zero perspektyw. Zdobądź doświadczenie i s..... gdzie to doświadczenie będzie sprawiedliwie opłacone.

Ktoś
@yo

Dokładnie tak jak piszesz, w innych hurtowniach elektrycznych dają na "Dzień Dobry" więcej kasy niż oni po kilku latach pracy

Echo

Szczecin zamkniety, koledzy nie musielismy dlugo czekac na kolejny oddzial.

Pro

Rozumiem ze jestes kims z rodzinki,bo hadlowcy i magazynierzy napewno zadowoleni nie sa.Swiadczy o tym liczba zwalniajacych sie osob

Q

"Korzenie firmy sięgają 1946 roku, kiedy to powstał łódzki ELMET – przedsiębiorstwo handlu artykułami technicznymi..." - czyli zanim urodził się prezes Marian Nowak już miał firmę? kto wymyśla takie bzdury?

Lee

Czytajac to wszystko chyba najepszym rozwiazaniem bedzie zasilenie szeregow konkurencji bo NF niema juz czego szukac...

Olo

Opole zamkniete. Dzis szanowny zarzad zamknal oddzial Opole.W swoim stylu przyjechali w piatek z wypowiedzeniami dla pracownikow.Koledzy podzielcie sie informacja kto czynil honory zamkniecia.To juz chyba 5 oddzial zamkniety,takze firma rozwija sie tylko na swojej stronie internetowej.Coz sztuczne koszty zbieraja kolejne zniwo.

Nico

Pomijając (usunięte przez administratora) którzy się tu wypowiadają i za 8 godzin chcieli by "kokosy" Po 5 latach pracy w obecnej N.E.zaczynając od "0" nie jest łatwo,ale powiedzcie,no proszę powiedzcie !!!gdzie obecnie teraz możecie sobie pozwolić na "normalne " życie " ,TU SIĘ DA !!!Podajcie firmę konkurencyjną !!! "Zatkao kakao" !!! A widzicie Dla tych którzy mają odrobinę chęci i kreatywności ta firma -dużo daje ,mimo tylu słów krytyki poczucie bezpieczeństwa finansowego i niezależności, mogę spać spokojnie. Naprawdę dasz coś z siebie ,będziesz doceniony ,będziesz chciał tylko brać bay,bay ! Decyzja należy do Was. Co Wam szkodzi wejdźcie do oddziału porozmawiajcie z kierownikiem lub dyrektorem -chcesz zarobić -zarobisz! Oni Ci dadzą ,jak Ty im coś dasz nie inaczej-WEŹ TO POD UWAGĘ W SWOJEJ FIRMIE SAM NIE ZATRUDNIŁ BYŚ NIEROBA ! szary pracownik N.E.

ramram

nie sprecyzowałem, ale właśnie miałem na myśli na jakich zasadach można tego auta używać. Chociaż różnie z tym bywa, bo czasem na weekendy auta się nie ma. Zastanawiam się także czy aplikować, jeśli docelowo można zarobić 3 tys. to byłaby ciekawa oferta.

ramram

Czy ktoś może zdradzić ile można zarobić jako przedstawiciel handlowy? Czy spotkania samemu się umawia, czy jest jakieś wsparcie telemarketingu? oraz czy auta służbowego można używać prywatnie?

Nico

Jak czujesz że dasz radę to nie czekaj aż coś wystawią tylko idź i złóż im propozycję.

Dbomb

Ta firmę polecilbym tylko tym co nie maja innego wyjścia. Albo są w trakcie szukania innej pracy. Praca często ponad 8h. Nikt się nie przejmuje że 7 osób na zmianie nie jest w stanie przygotować towaru. Lepiej niech 2 razy w tygodniu pracują po 9-10h. Bo jak nie pasuje to tam są drzwi... Zero szkoleń, zero BHP. Rzucają cię na magazyn i tam ktoś się tobą zajmie. Po miesiącu możesz dowiedzieć się że jesteś bezużyteczny, bo nie potrafisz obsługiwać skanera, którego nikt nigdy ci nie dał do ręki. Pensja nawet 1700 + 500 premii (aby to osiągnąć trzeba uświadomić sobie że kolega obok to twój wróg i trzeba go sprzedać kierownikowi. Inaczej niema z ciebie pożytku) ,a realnie to 1500 +200 +święty spokój. Jeżeli trafisz na spedycje to wspolczuje. Dział kompletnie nie przygotowany do wysyłki takich ilości towaru. Praca od 10 do... No właśnie często 19 lub 20 Po 10 latach pracy na magazynie masz szansę na awans do biura. I wtedy wracasz do domu, i zastanawiasz się czy warto było nie wrócić na kolację. Wracać autobusem o 23, albo i na pieszo bo już nic nie jedzie za zawrotne 100 zł więcej niż na magazynie.

portier
@Dbomb

Weź się do pracy to zaczniesz zarabiać.

Zostaw merytoryczną opinię o NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWA ELEKTRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.?

NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.