Opinie o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

ktos1

Podzielam opinie w 100%, znam to z własnej autopsji.

"jeździ się Corsą" - człowieku co to za myślenie :) to jest PH FMCG SPOŻYWKA czym byś chciał jeździć Toyotą AVENSIS kombi w pełnej opcji, a może X6? :D:D Porównując warunki, w wielu firmach są ZNACZNIE gorsze.

Widać same / w większości opinie sfrustrowanych byłych albo zwolnionych pracowników. Jak PH ściemnia z paliwem to oczywiste że jest obciążany i płaci - to chyba jasne ! Jest wolny rynek jak się komuś nie podoba to zawsze może się zwolnić ! Taki naród niestety - Polacy kraj wiecznie niezadowolonych.

faf

Witam. Czy ktoś mi może powiedzieć jakie samochody mają w tej firmie przedstawiciele handlowi?

ktooo
@faf

Samochody, chyba gruchoty bo flotowiec sie na niczym nie zna. Opel Corsa oklejony Oliwą

Aplikowałeś do firmy INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
kto2

HEHE i znowu ogłoszenia na ph i od razu trzy w tej ,,super" firmie. I jak tam można pracować (usunięte przez administratora) Także ,,kenzo" co się wyżej wypowiada chyba tam nie pracował.

kto1

Zacznij Pracować to zobaczysz.

Justyna

Byłam ostatnio na rozmowie w tej firmie na ph i mówili ze paliwo jest za darmo a piszecie ze trzeba płacić.

A ja pracuje w tej firmie i poziom mojego zadowolenia jest duży. w zależności od kompetencji i kwalifikacji dostaje się adekwatną pensję. Jeśli komuś coś nie pasuje to jest przecież tak wiele ofert pracy!

Ktos1

HEHE i znowu ogłoszenie na PH w tej nieuczciwej firmie.

qwerty

Z jednym muszę się zgodzić - zarobki szeregowego pracownika (na magazynie, w biurze) marne. Bardzo marne. Wręcz głodowe! Brak podwyżek od dobrych kilku lat. Tłumaczenie, że koszty rosną, jest dość jednostronne. Tak samo rosną koszty firmy jak i wydatki przeciętnego Kowalskiego.

qwerty

Ok, minimalna krajowa nie pozwala nawet na wegetację (usunięte przez administratora)nie da się przeżyć nie mając pomocy ze strony rodziny czy osób trzecich. Pracując 'szeregowo' w Indexie na samodzielne życie też nie stać...

ktos

Tam każdy sobie radzi do pierwszego miesiąca,a jak widzi przelew z firmy to zaraz jest ogłoszenie.

znajomy

Jak widać po ogłoszeniach w tej firmie rotacja jest duza na stanowisko PH , (usunięte przez administratora)powinien zmienic podejście i rodzaj zatrudniania ludzi , zeby sami nie płacili za wyjedzone paliwo.

wylany.pl

Wszystkich chcacych podjac prace w magazynie pragne przestrzec przed podjeciem pracy na w/w stanowisku..!!! (usunięte przez administratora)odpowiedzialnosc materialna,(na kazdej inwenturze braki}!!!! na kazdym kroku pracownicy magazynu sa winni za wszystko!! co rowna sie z utrata i tak marnej premii....jakies minusy za kazdy jeden błąd przy szykowaniu towaru co ponownie wiąże sie z odebraniem premii..do pracy magazyniera nalezy rowniez zgrzewanie towaru na zgrzewarkach,oklejanie towaru naklejkami z Polskim opisem [strasznie monotonna i czasochłonna praca]..jedyny plus to załoga magazynu,logistyki oraz kilka osób z ksiegowosci (usunięte przez administratora)naprawde normalni LUDZIE ale niestety strasznie nie doceniani...Szef??? w miare normalny ale bazuje tylko na podpowiedziach głównej ksiegowej,która ma ogromny wpływ na decyzje podejmowane prze szefa i która uważa sie za włascicielke firmy ,która zawsze postawi na swoim nawet idac po "trupach" {jak zajdziesz jej za skóre to jestes przegrany!!!} generalnie odradzam podjecia pracy w tej firmie.. (usunięte przez administratora)

krzysiek

słyszałem, że w marketingu jest bardzo dobrze. Wiesz firma współpracuję z zagranicznymi markami i menadżerami z tych firm i musi to być ciekawa praca.

kasiek

A jak tam wygląda marketing i zarządzanie markami. Czy pracują tam normalni ludzie??? Obecnie szukają do marketingu dlatego będę wdzięczny za informację czy w ogóle jest sens iść na rozmowę

eks

Oczywistym jest fakt, że każdą z firm źle oceniają ludzie którzy już w niej nie pracują, moja opinia jest całkiem inna. W każdej firmie można się do czegoś doczepić. Nie każdy na handlowca się nadaje, duża część osób będących przedstawicielami w różnych firmach to przestraszeni ludzie z przypadku, bojący się swojej pracy. Nie dziwcie się złym opinią, są to przeważnie głosu ludzi którzy o biznesie nie mają pojęcia, gdyby robili sprzedaż nie zostaliby zwolnieni to naturalne. Chcesz pracować? W każdej firmie dasz radę będąc ambitnym w w Index Food na pewno można pracować w dobrej atmosferze - jeśli tylko chce się komuś pracować. Pozdrawiam

xxx

Kolego brednie to Ty wypisujesz!! Normalny w tej firmie jest tylko Prezes (usunięte przez administratora) i za to szacunek!!! Niestety wypowiedzi na tym forum są prawdziwe. Generalnie firma bez przyszłości ( w obecnym składzie), handlowcom szacunek za prace, brak narzędzi, (usunięte przez administratora) Handlowcy rotują co parę miesięcy,brak możliwości rozwoju,brak wsparcia ze strony Managera,budżet promocyjny lub na wymiany- żaden. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do mojej oceny proszę popytać w rynku!

Brednie wypisują ludzie którzy z handlem nie mają nic współnego, zostali zwolnieni i wypisują głupoty... szkoda gadać, firma bardzo ok dobre podejście do ludzi - NORMALNE

Witaj. Strasznie się dziwię czytając tą wypowiedź... Jak możesz wypisywać takie brednie? Byłem pracownikiem Tej firmy i proszę nie pisz bzdur... To nie fair. To źle świadczy o Tobie. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

T.

Frustraci! Pozwalniali Was i teraz wypisujecie jakieś głupoty! Bzdury i nieprawda! Firma bardzo w porządku jak się robi co trzeba jak wszędzie!

Zostaw merytoryczną opinię o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.?

INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.