Opinie o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Mag.

Koleś nie ponizaj ludzi pracujacych w biedronka. W każdym wpisie jest coś prawdy !!! Z wielkim szacunkiem podziwiam przedstawicieli pracujących w tej firmie , na nedznych podstawach umowy o pracę bądź na działalności. Firma nie daje żadnych możliwości rozwoju. Wieczne pretensje i szukanie dziury w całym , niezadowolenie to na ogół główny problem szefostwa. Jeśli chcesz wypalić się zawodowo , to omijaj ta firmę szerokim łukiem...

Na ostatnim spotkaniu jak prezes się wszystkich spytał co się dzieje ze obroty lecą na łeb na szyję to każdy siedział cichutko. Nikt nie odezwał się ani słowem. A tu proszę. Ludzie co wy wyrabianie. Teraz nabraliscie siły jak siedzicie sami i poslugujecie się nickami. Kompletnie tego nie rozumiem. Jezdzicie po ludziach a jak się z Nimi widzicie w firmie to się usmiechacie i ściskanie dłonie.

Zosia

A tu się mylisz bo Zosia to nie Pati żal d.. ściska jak się czyta twoje wpisy Pracujący słoma z butów i hamstwo to twoja domena jak widać !!! Sprzedaż sprzedażą ale poczekaj zobaczymy czy będziesz taki mądry jak i Ciebie posuną

Pracujący

aha Zosia to Pati :D przynajmniej oszczedze telefon bo juz nie wydalał od słuchania tego płaczu jak to źle i nie dobrze i ja to P.G. ją dociskał że mało sprzedaje itd. handel poważna sprawa trzeba sie do tego nadawać...

Aplikowałeś do firmy INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Pracujący

ostatnie opinie nie trudno skumać Lublin i Łódź. Dobrze że chłop pozamitał na tych regionach bo już dość miałem telefonów i narzekania na spotkaniach - oczywiście w kuluarach jak to źle i niedobrze. Nadawaliście się do tej roboty tak, że gdzie nie pójdziecie każdy pokuma że wy i handel to jak ogień i woda :D DO ROBOTY FIZYCZNEJ !!! haha max co możecie robić ! Mniej malkontentów i frustratów, lepiej dla społeczeństwa :D Żal się robi jak czyta się te bzdury :/ Życzę powodzenia - przyda Wam się na kasie w Biedrze - to max na co was stać ! hehe

Zosia

Czytając poniższe opinie jak nie trudno się domyślić zapewne kierowników regionalnych zastanawia mnie jedna rzecz ? jak takie osoby mogą pracować w tej firmie ? gdzie właściciel ma oczy ? czy fakt zrobienia jakieś prezentacji na spotkanie handlowe, wycieczki regionalnych z handlowcami po sklepach bo inaczej tego nie idzie nazwać - zero pomocy ważne żeby wpisać coś w raport bo Pan prezes musi coś poczytać. Nasuwa się prosta odpowiedź kto tu jest nierobem i kto tu się lansuje dobre czasy już minęły dla tej firmy z przykrością to stwierdzam.

ktooś
@Zosia

święta słowa Zosi. dobrze, że ktoś w końcu zwraca uwagę na bardzo duuuzy problem, jaki jest brak pomocy ze strony kierowników. wszystkie problemy zostają olane i bez odpowiedzi, a z tego nikt ich nie rozlicza

Ph

Artur Niektórzy nie nadają się do handlu. Najłatwiej jest zrzucić winę na przełożonego. Musisz się z tym pogodzić. W firmie handlowej ważna jest sprzedaż a nie lansowanie sie

Artur Co ty wypisujesz... Powiedz mi co reprezentowales swoją osobą ? Powiedz na forum jakie podejście miałeś do klientów ? Dziwię się ze tak długo pracowałeś. Na spotkaniach handlowych tylko narzekales a tak naprawdę zrobiłeś coś co by spowodowało to ze u Ciebie na regionie było lepiej ? Masz typowe podejście roszczeniowe jak wiele osób które źle się wypowiadają o firmie ale człowieku daj coś od siebie a później wymagaj.... Wg. Twojego JA firma Index Food powinna Ci dac * solidna wypłatę ( powyżej 4000 PLN ) * nowe auto z salonu * dodatkowe benefity , pakiety medyczne itp. * możliwość wyjazdu do pracy o której mi się podoba * i powrotu do domu po paru godzinach z powrotem Napisz jaki miałeś plan do wykonania ? Powiedz za co ? Za to ze cały czas wprowadzales atmosfere totalnego Źle Niedobrze Czepiają się Itd.

Belomondo

Nie polecam pracy w tej firmie wyzysk na własnej działalności gospodarczej, a pozytywne wpisy to zapewne kierowników regionalnych oraz zarządu.

Micz

Polecam, jest ok

Ekhm

Zaangażowanie to podstawa. Polecam jeśli chcesz pracować w firmie która odpowiednio traktuje pracowników angażujących się w swoje zadania bo o to chodzi. Malkontentom dziękujemy za opinie. Nie każdy urodził się by sprzedawać...

Głupia

Bardzo dobry pracodawca. Firma rzetelna, uczciwa. Plany do zrealizowania , atmosfera bardzo dobra. Autem można jeżdzić prywatnie , za paliwko się tylko płaci. Wolne weekendy, nikt się nie czepia jak robisz swoje. Produkty super jakościowo. Jedynym minusem jak dla mnie to brak umowy o pracę ( własna działalność). Podkusiło mnie żeby zmienić pracę i bardzo żałuję.

dobry przyjaciel
@Głupia

Ty chyba nie wiesz o czym Piszesz. przyjazna firma zwalniają człowieka przed świętami za nic bo tak sie (usunięte przez administratora)podoba. Proszę cie odradzam lepiej kopać rowy niż pracować w tak kłamliwej firmie. Samochodu służbowe to chyba myślą ze dają ferrari a to corsy dojechane ze ledwo jeżdżą.

@dobry przyjaciel

Jak to ?! cala flota wymieniona. Ja nie mam uwag do mojego auta

aaa
@pracownik

wiadomo piotrze ze nie masz uwag do swojego auta skoro miesiac temu dostales octavie z salonu... mowimy tutaj o ph a nie o tobie

byly ph

Mozna duzo napisac o pracy PH w Indexie. Zawsze sa dwie strony medalu, najgorsze jest skapstwo co do promo i gratisow. Ale da rade ogarnac. Region do regionu nie podobny wiec porownac ciezko. Czasami przekonanie i slusznosc produktow nie wystarcza jako argument. Najwazniejsze konsekwencja w dzialaniu, nie poddawac i malymi krokami do przodu. Z biegiem czasu inaczej bym podszedl do tematu i przyniosloby to mega profity. Klimat w firmie raczej dobry jak robisz swoje. podejscie gory (MR. Andrew ) nie do konca opiekuncze i pomocne co do ASM. Index jesze moze pokazac co potrafi na rynku kwestia wiekszej elastycznosci.

Ok

Jest ok. Negatywne opinię jak w każdym wypadku zwolnionych albo ludzi którzy do sprzedaży się nie nadają. Chcesz zarobić musisz pracować proste i logiczne. Dobre narzędzia pracy.

doź

witam,prosze o opinie tej firmiy osoby która rzeczywiście miala z nia do czynienia

IM

XYZ to lepiej ty zastanów sie co piszesz ! mnie nikt nie zwolnil,wiec nie wiem skad taki wniosek,ze tylko ci co sa zwalniani pisza negatywne komentarze...To jest fakt - PH sami odchodzą,a ci co pracuja prawie wszyscy szukaja innej ! JA - pracujesz juz chwile ? wow - super , zobaczymy jak dlugo wytrzymasz :P i widac,ze musiales przyjsc z gorszej firmy - strzelam North Coast,ze tak sobie chwalisz prace w Indexie...

.....

jest tak dobrze, ze ph sami ochodza, a Ci co zostali to kazdy szuka czego innego, zeby stad uciec :)

Chcesz pracować = zarobisz, nie wszyscy się nadają do pracy w handlu. Minęły czasy kiedy wystarczy samochodzikiem pojeździć. Pracuję już chwile i wiem, że w wielu firmach jest ZNACZNIE gorzej ! Opinie piszą przeważnie frustraci pozwalniani więc nie dziwota że są takie słabe... Zarobki - średnia krajowa w pracy PH, w wielu firmach jest dużo słabiej.

xyz

"plany specjalnie zawyżane" ?!? człowieku co Ty wygadujesz? wszędzie są plany i wszędzie są wysokie. nie przelewaj swojej frustracji i nieumiejętności zrealizowania planu na innych! Ja tam pracowałem i byłem zadowolony.

@xyz

jak pracowales i byles taki zadowolony to dlaczego juz nie pracujesz? chyba jenak fajnie nie bylo :]

"liczy w tej chwili przede wszystkim na wynik" a co przepraszam ma się liczyć w firmie handlowej? samochody? :D eh żal...

Zostaw merytoryczną opinię o INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.?

INDEX FOOD Sp. z o.o. sp.k.