Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

Zniesmaczona

BONARKA MANEGOROWIE potrafia zmieszac z blotem pracownika ,nowy kierownik to jakas porazka , nie zatrudnialam sie tutaj po to by znosic czyjes humory i zeby ktos wyladowywal na mnie swoje frustracje .. traktuja nas bardzo zle .. gdzie to zglosic by ktos w koncu zareagowal?

były pracownik tka

TK MAXX MALTA POZNAŃ zdecydowanie nowym pracownikom odradzam zatrudnienia się w tej firmie. Pierwsze 3-6 miesięcy spoko, wszyscy traktują Cię dobrze. Po pół roku zaczyna się jazda. Dyspozycyjność nie jest respektowana. Ciągle masz popołudniówki i nikt się tym nie przejmuje, BO MUSISZ BYĆ W PRACY BO TO TWÓJ OBOWIĄZEK na rano przychodzą tylko WYBRANI. Dodatkowo nagminnie odmawiane są pracownikom bez powodu urlopy na żądanie. TL MARIUSZ K. to największy (usunięte przez administratora) i prostak, robi pracownikom na złość nie zgadza się na nic o co poprosisz. Kolejny as to znany wszystkim GUSTI na początku jest spoko, a później zaczyna Cię jechać, robić z Ciebie debila i idiotę. Przeszukuje i szkaluje pracowników na każdym kroku. Tylko TL i AM i SM mają racje pracownik lepiej, żeby milczał bo jest idiotą i śmieciem ktory i tak się nie zna. Kolejna rzecz to jak masz swoje zdanie, to nagle w oczach GÓRY opuściłeś się i pracujesz co raz słabiej. Zdecydowanie na przestrzeni 2-3 lat atmosfera się zepsuła i raczej nie zanosi się na poprawę. POZDRAWIAM!

heh
@były pracownik tka

Dodam jeszcze, że teraz donosi Kondzio i JAdzia :D przecież ktoś musi awansować :) SZANUJE

Pozdrowienia
@były pracownik tka

Najpierw trzeba zacząć PRACOWAC a nie PRZYCHODZIC DO PRACY a dopiero później się wypowiadać. ;)

Smutny pracownik

Widzę,że dział HR nadal nie jest zainteresowany tym,co dzieje się w firmie.Na ile gnębienia jeszcze pozwolicie?Odchodzą kolejni ludzie,m.in.TL.Między innymi,a może przede wszystkim?Czy ktoś w końcu dojrzy w czym,albo raczej w kim jest problem?Mowa o jednym ze sklepów na południu.Odchodzą ludzie kompetentni,zaangażowani,którzy lubią w tym sklepie pracować,ale nie pozwolą sobie na takie traktowanie.Smutne jest to,że jedna czy dwie osoby potrafią doprowadzić do takiej sytuacji,a "góra" przymyka na to oko czy może bardziej znajomości biorą górę?

Zainteresowana

Ktoś z Was pracuje może teraz w Tikeju w Bonarce. Zmienili niedawno store managera może atmosfera i sam tikiej też się zmienił?

yalo
@Zainteresowana

a kim był poprzedni/ poprzednia store manager ?

Zainteresowana
@yalo

Nie wiem jak się nazywał. Obecny to Piotr

@yalo

Juz go nie ma. I nie jest wart tego, by o nim pisać.

Haha
@Zainteresowana

Był Paweł był chociaż rygor, wszystko funkcjonowało. A na temat Piotra miałem lepsze zdanie. Jest kłamcą i hiprokrytą.

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Wiola

Świetny sklep. Bardzo miła, serdeczna i szybka obsługa. Ciekawy i bardzo obszerny asortyment sklepu. Porządny towar. Sklep dla każdego. Polecam wszystkim!!!

Janina Chwast

Weszłam ostatnio do Tikeja, patrzę, a tam Bożena/Karolina. Jak to jest, że tak toksycznej i prawdopodobnie niezrównoważonej emocjonalnie i psychicznie osoby nikt ie zwolnił? Przecież sama pamiętam jak ze mną obgadywała kogo się da, a potem słyszałam jak to obgadała mnie. Typowy beton tikejowy? Ktoś mi powie czy Hubercik nadal pracuje? Pamiętam jak mu kazali zaganiać kolegów i chłopak awansował.

Mały
@Janina Chwast

Bozenka w ciąży ,Hubercik nie pracuje

@Mały

Oj oj chyba z probówki... bo jak nie to szkoda mi chłopaka :(

Big Majk

Moi drodzy forumowicze ,jesli ktoś czuje sie przez ta firme skrzywdzony badz potraktowany jak smiec ,zachecam raczej o wystosowanie listu do głownej siedziby firmy ,bo uzalanie sie tutaj nic nie da i wszystko zostanie zgaszone w zarodku juz w Polsce ,natomiast jesli to dojdzie do Anglii gwarantuje ze odbije sie to duzym echem i niejeden spadnie z wlasnego stolka.wiem jak dziala na nich cos czego nie umieją kontrolowac .szczerze zachecam do takiego zalatwienia sprawy

mama muminka
@Big Majk

A coś zgłaszałeś do Anglii? bo z tego co widzę warszawskie układy nadal świetnie się mają. Awansują tylko ludzie z towarzystwa, a przeciwko innym nieźle kombinują razem z LP nie ponosząc żadnych konsekwencji.

Big majk
@mama muminka

Dlatego mowie wszystko chca kontrolowac i jesli tam sie napisze to uwierz mi ze bedzie taki porzadek ze hej ,jestem w trakcie sporzadzania wszystkich tematow i przemyslen i uwierz mi ze uklady i kolesiostwo sie skonczy

@Big majk

Ciekawe jest to co piszesz!!! Jak zabraknie Tobie tematów do opisania, to serdecznie zapraszam. Dziwię się że za niektóre akcję nikt jeszcze nie poniósł konsekwencji

@anonymous

To wcale nie jest dziwne .powiem tobie jak to wyglada kolega wciaga kolege na stolek,i gdy tutaj o tym mowisz to odrazu zostaniesz odstrzelony poprostu boja sie o stolki i powstaje cos na przyklad akwarium gdzie nic nie przechodzi dalej natomiast managerowie przedstawiaja w siedzibie glownej swoim szefa jak to tutaj wspaniale itp .moi drodzy pora by to wszystko wyszlo na jaw ,niejedna osobe zwolnili w trybie natychmiastowym myslac ze zwykly pracownik podwinie ogon i nic z tym nie zrobi ,przestrzegam przed ta glupotą,w kazdym sadzie bedziesz miec racje i wygrasz niezle odszkodowanie ja wiem joz o trzech przypadkach w firmie .

@anonymous

No i jesli cos wiesz o naruszeniach daj mi znac poniewaz pojdzie pismo zbiorcze

@Duzy

Ja już byłem byłem w sądzie. Świerza sprawa

@anonymous

Znam 3 sprawy gdzie tk maxx przegral z kretesem ,mam nadzieje ,ze twoja rowniez przebiegla pomyslnie ,cale to towarzystwo wraz z lp (mowa tu o zarzadzie ) to jakis gigantyczny zart haha prosze ich zweryfikowac z wiedzy to sie dopiero okaze kto jakie stanowiska powinien zajmowac

@anonymous

Moi drodzy widze ,ze kazdy cos tam wie na temat zaniedbań,przewinień,badz traktowania pracownika wedlug przekonania ,widze rowniez ,ze pokrzywdzonych jest wiecej piszcie rozmawiajmy naglasniajmy niech wiedza ,ze ludzie sie nie dadza tak traktowac

Bury
@Duzy

Najlepsze jest zatrudnianie do dzialu lp na stanowisko manager byłych kierownikow sklepu po znajomosci bo zarzad lp obiecal zatrudnic kierownika.przychodzi taki i jest przelozonym pracownika ktory zjadl na tym zeby ktory wie o tej pracy bardzo duzo i teraz musi sluchac kogos kto nie ma o tym pojecia nie wie kompletnie nic jak tu pracowac moi drodzy.zero pomocy od szefa radz sobie sam .

@Duzy

Daj jakieś namiary do siebie

@anonymous

Wieczorem sie odezwe z namiarami

@Big Majk

Potwierdzam te słowa , ja też pracowałem w LP wiem doskonale, ze awans możliwy jest tylko dla znajomych w Krakowie

@anonymous

Krakow to kolko wzajemnej adoracji jeden drugiego wciaga ,znajomy znajomego awansowac mozesz joz po roku pracy i to praktycznie bez wynikow w pracy ,gdzie inni notorycznie maja wbijane do glowy wynik wynik i jeszcze raz wynik naprawde musi sie to skonczyc ,ogolnie w dziale lp jest straszne kolesiostwo .

@anonymous

Anonymous zapraszam ciebie i wszystkich co wiedza o kolesiostwie nie proceduralnych zachowaniach itp ja bede dzialal w tej sprawie obiecuje wam to piszcie na maila proviron1983@gmail.com. na kazde pytanie odpisze w miare szybko

@Duzy

wiadomo, ze nie kazdy nadaje sie na managera, ale jesli pracowales w Lp to wiesz doskonale ze sa tam osoby, ktore managerami nigdy nie powinny zostac, a zostali tylko przez nepotyzm, a Ci ktorzy sie nadaja nie maja szans na jakikolwiek rozwoj

@anonymous

Wiem doskonale to samo jest w dziale lp ,ludzie nie znajacy sie na pracy od podstaw gdzie zwyklego ujecia nie umieja przeprowadzic a nazywaja sie managerami ,ale spokojnie damy rade i niedlugo to sie zmieni jak dowiedza sie na samej gorze.a potem caly cyrk do mediow i zobaczymy kto bedzie sie ostatni smial.obiecuje

Nic do ukrycia
@Duzy

No popatrz managerowie haha ktory tam sie nadaje na to stanowisko ,byly sm z malty wybor znakomity dookola smiech co ten czlowiek robi na czym jego praca polega ?????? Nie wspomne o nastepnym z podwiniętymi rękawami Wrocławia opinie w firmie ma naprawde takie ,ze dziw ,ze on jeszcze pracuje brak poszanowania dla pracownikow .

Sprawiedliwy
@Duzy

Widze ze ktoś tu wspomnial o koledze z rekawami podwinietymi ,czlonek kolka wzajemnej adoracji z Panem Tomaszem na czele .duzy akurat tutaj moge tobie co nieco powiedziec apropo listu do gory kontakt rozumiem mailowy ?

@Big Majk

Dzial lp?Znajomy znajomego wciaga byleby tylko brac pieniadze pracownicy stacjonarni zostawieni sami sobie kierownictwo dostepne telefonicznie lub on line licz tylko na siebie odradzam mieszac sie w to (usunięte przez administratora)

@Big Majk

Widze ,ze opini jest mnustwo chodzi mi typowo o dzial lp piszcie prosze wszystkie wasze spostrzezenia im wiecej tym lepiej .niezle pan z podwinietymi rekawami tez go znam i opinie trafne w 1000% ogolnie tez jesli chodzi o cala reszte .

Mała mi
@Nicki

Witam Państwa jesli moge wypowiedzieć się w sprawie lp to już nie raz słyszałam od chłopakow na sklepie ,że to cyrk Zalewskiego jest ,nikt tak naprawde nie wie co ma robic ,szacunek tylko do chlopakow ktorzy pracuja na sklepach na nich mozna zawsze liczyc .

Nemi
@Mała mi

Hej mała mi potwierdzam i dodam swoje spostrzezenia ,gdy tylko joz zjawial sie ktos z lp jakis menago i pytalo sie o cos odpowiedzi byly wymijajace i tak za kazdym razem teraz juz wiem ,ze oni poprostu nic nie wiedzieli czysta gra pozorow ,moja rada najwiecej wlasnie dowiesz sie od chlopakow lp ze sklepu ,czy tego nikt nie widzi????

Magic
@Nemi

Moi drodzy cos takiego jak polecenie pracownika w dziale lp nie ma miejsca nie raz juz polecałem osobe to zostalem poprostu splawiony ,miejsca tylko dla znajomych.program wogole nie istnieje

Miki
@Duzy

Potwierdzam jedna z tych spraw dotyczyla mojej osoby ,potraktowali mnie jak delikatnie mowiac (smiecia) nie chce o tym pisac ale nawymyslano tyle na mnie ze az plakac mi sie chcialo ,nie bylam w stanie racjonalnie myslec i funkcjonowac ,po dluzszym czasie doszlam do siebie i oddalam sprawe do sadu wygralam sprawe joz na pierwszej rozprawie i nie chce miec nic wspolnego z tym kolesiostwem i niekompetencja absolutnie nie polecam dzialu lp ,no chyba ,ze ktos z gory poza Polska zrobi porzadek !!!

Miki
@Bury

Hej pracowalem kiedys we Wroclawiu w dziale ,jeszcze do teraz smieje sie z kolesia znajomego P.Tomasza,gosc ma mniemanie o sobie straszne chlopczyk z przerosnietym ego ,ktory w codziennym zyciu sobie nie radzi.gdy go wyrzuca z tej pracy to zrobi jak policjant na emeryturze strzeli sobie w glowe.kolesiostwo jakie panuje w dziale jest nie do opanowania rowniez apeluje zrubcie cos z tym

Dzony

NEPOTYZM w dziale lp na porzadku dziennym ! Pozdr z Wawy

nepot
@Dzony

ja mam zamiar własnie wyslać pismo do uk, to co sie dzieje blue jest nie do opisania. NEPOTYZM NA NAJWYZSZYM POZIOMIE

@nepot

Czesc zawsze mozesz sie do mnie odezwac co sie stalo, wyslucham i pomoge ,trzeba zawsze o swoje walczyc

@nepot

Odezwij sie do mnie juz przez ten czas zglosily sie do mnie 3 osoby skrzywdzone jesli chcesz sie wygadac zapraszam nie dzialamy pochopnie tylko z rozwaga .

miś
@anonymous

Co to znaczy słowo manager? dla mnie jest to osoba kompetentna,pomocna,poprostu specjalista w dziedzinie. natomiast tutaj nie znajdziesz takich osob ,gdy prosisz o pomoc lub zgłaszasz cheć rozwoju i prosisz ich o pomoc nagle kontakt sie konczy zero pomocy zero materiałów zero narzedzi do rozwoju osobistego.awanse tylko dla znajomych .

Bondi
@Duzy

Kolego podpowiedz jak ogarnać pewne tematy mam ich pare i razem mozna to zalatwic

Doril

Orientuje się ktoś ile trzeba dopłacić do karty multisport pracujac w tk ?

@Doril

Nie no benefity tutaj masz zerowe ,doplacaja tyle ze lepiej wykupic normalne wejsciowki pozdrawiam

Nik
@Nicki

Zero benefitow tak jak kolega wyzej dopisal niby duza firma a praktycznie doplacaja do karty tyle co kot naplakal

TK Maxx Poland

Ujawniamy zarobki miesięczne w TK Maxx w Polsce (netto): 1. Team Leader - 2200-2500 PLN 2. Floor Manager - 3000-3500 PLN 3. Store Manager - 5000-6000 PLN 4. District Manager - 8000-10000 PLN 5. LP - 2500 - 4000 PLN + premie od wyników

@TK Maxx Poland

Troche sie nie zgodze co do zarobkow lp ja po 7 latach ledwo dotarlem do 3 tysiecy zadnych premii nie ma potwierdzam to odpowiedzialnosc gigantyczna policja sady,przestepcy,oszusci,w kazym momecie mozesz spodkac przestepce ktorego ujmowales na miescie hmm co wtedy ,zadnego bezpieczenstwa firma tobie nie zapewnia ,kupe procedur tylko po to by w razie twego bledu cie wywalic,jesli macie pytania piszcie z checia dam wskazowki lub porady.

LP
@TK Maxx Poland

male sprostowanie - zarobki LP od 2600 zł do 3200 zł - zadnych premi od wynikow nie ma

Szczery
@LP

Mowa tutaj o dziale lp .jesli nie jesteś znajomym zapomnij o jakimkolwiek awansie badź rozwoju nie masz na to absolutnie szans .zarobki 3200 po kilku latach ciężkiej pracy .poprostu żenada.

Szczery
@Szczery

Dodam do uzupelnienia ,ze w dziale lp nie dawaja szans lp na awans przykladowo na managera. biora na to stanowisko kierownika sklepu gdzie ten czlowiek nie posiada absolutnie pojecia o wykonywanej pracy .wyobrazcie sobie ze pracujecie w firmie kilka lat wiecie bardzo duzo i nagle dostajecie osobe managera ktory toba zarzadza i nic przy tym nie wie .druga sprawa zatrudnianie do dzialu osob bo wczesniej obiecalo sie kierownikowi ze ta osoba ze sklepu przejdzie do lp.podsumowujac uczeń zarzadza specjalista szok !!!

Szary
@Szczery

Awans za dobra sumienna prace?? Hahaha i jeszcze raz ha .tylko i wylacznie wtedy kiedy jesteś znajomym panów z zarzadu lp ,jesli nie jestes znajomym to mozesz pomyslec o awansie tak jak o trafieniu 6 w totka ,absolutnie nie polecam.

Luidzi

A może każdy zajmie się swoją pracą? Niektórzy mają wielkie parcie na stanowiska a sądzę, że swojej pracy nie potrafią wykonać!!

A.A.

Jestem byłym pracownikiem w TK Maxx Rzeszów, dlaczego odeszłam? Oto zaledwie kilka powodów: - umowy na 1/4, 1/2 etatu brak możliwośći podjęcia pracy na pełny etat, życie w ciągłej nadzieji o umowę o pracę na czas nieokreślony, - niskie zarobki, w innych sieciówkach (np. H&M) płacą lepiej, - brak szkoleń, poza tymi w spotkaniu z menadżerstwem w LUKR po pracy w sobotę, ale uwaga! - oferta tylko dla wybranych i wtajemniczonych, - praca samej na kasie, na parterze kasy są zamknięte a na piętrze jest max 2 kasjerów, podnoszenia szmat z podłogi, bieganie po przymierzalni i zbieranie dziesiątki zabezpieczeń, proszenie o odświerzacz bo smród zabija! - masa lewych zwrotów, przekrętów i oddawanie zużytych sukienek po imprezach i co najważniejsze - brak ochrony!!! apel do złodzieji - wolna droga, napier***j! - awans? - tylko poprzez lizodupstwo menadżerek, a jeśli jesteś lesbijką, zaawansujesz szybciej;) - jesteś uczciwa? po co taki pracownik? takich się zwalnia bo są niepotrzebni! - za dużo widzą, za dużo wiedzą, z nimi nie pokombinujesz... - ukończyłaś dodatkowe kursy, szkolenia, chcesz awansować? haha!:D nie tutaj! tutaj nie przyjmą mądrzejszego od siebie, Ty masz być tu nikim! - jest jakiś problem na sklepie? i co z tego! załoga zamknięta w kanciapie wpierdziela kolejne żarcie z mikrofali i popija darmową kawę, radź sobie sam! Reasumując, praca dla biednego studenta który poszukuje pracy tymczasowej i nie przejmuje się atmosferą w pracy, który i tak za 3 miesiące oleje tikeja ciepłym moczem wraz całą jego załogą. A ja bym zaproponowała kierownikowi XYZ aby skontrolował i zobaczył jak pracują jego pracownice, co porabiają w czasie pracy, jakie koleżanki zapraszają i po co to robią. Skontrolować wszystkie po kolei i ich uczciwość oraz podejście do pracowników niższego szczebla, obliczyć ile godzin spędzają na pracy a ile na nicnierobieniu. Dodam jeszcze że w Rzeszowie nazywają tikeja SZMATEKSEM, na dole pięć szmat na krzyż, na górze szmatek dla bogatszych. Byłam, widziała, nie polecam:) Andzia:)

Tikejowiec
@A.A.

To straszne co piszesz.. zaczynałam pracę w piku, etat 3/10.. dostałam pełny etat po miesiącu.. zależało mi, spięłam poślady i ciężko pracowałam.. Po ponad pół roku dostałam program. Po półtora roku dostałam awans na lidera zespołu. Pokazałam się od jak najlepszej strony, ciężko pracowałam na to co mam teraz. Tk Maxx to lider w branży retail. Nie wspomnę też o zarobkach, w większych miastach PL sprzedawca nie mający pełnego etatu może zarobić ponad 2k, lider zespołu ponad 3k. Wystarczy ciężko pracować! Nie trzeba nadgodzin... Ciężka praca moja droga, trochę pokory i szacunku. Nikt z mojego otoczenia nie dostał awansu awansu za dupolizanie. Ja również nie miałam pleców w Tk.

Tk szmatex
@Tikejowiec

Przyznaj sie szczerze .. sama przyszłaś do pracy czy po znajomosci z działu HR? Wszyscy którzy awansują to tylko i wyłącznie znajome manager/stora/HR .. ludzie nie dajcie sobie oczy mydlić ! Założę sie, ze nawet sie nie przyznasz ;)

Wstyd
@Tk szmatex

100% racji .. tak niestety jest było i bedzie .. Moim zdaniem gdyby wprowadzili jakieś premie dla pracownikow np marne 100 zł jak sklep bedzie na plusie.. zawsze coś .. TEN SKLEP NAWET NA ŚWIĘTA NIC NIE DA ! Ani karty podarunkowej ! Tylko "życzymy wesołych świat". W dzisiejszych czasach to wstyd żeby tak DUŻA I BOGATA FIRMA TAK TRAKTOWAŁA PRCOWNIKOW !!! Plus non stop LP siedzi na kamerach i bardziej pilnują pracownikow niż klientów ! KIEROWNICY !! Obudźcie sie ! Juz wam brakuje pracownikow, co bedzie pózniej ?

Andzia
@Tikejowiec

Gdzie pracujesz? Bo chyba nie w Rzeszowie! Nie chcę wymieniać nazwisk ale mogę Ci powiedzieć, że sprzedawczynie spotykały się po pracy "na kawie" z menadżerką i jest teraz na stanowisku team leader. Ja nie chodziłam na spotkania to usłyszałam, że się nie angażuję w rozwój firmy i utrzymanie ciepłych relacji! Ale ja nie miałam czasu chodzić do LUKR czy do KULI po pracy aby dostać awans! Wszystkie te osoby są z niższym wykształceniem ode mnie. Da się? Da! Mogę się założyć, że po inwentaryzacji, za 3-4 lata nie będzie tikeja w Rzeszowie! PS: Zastanawiające jest dlaczego niektóre pracownice kupują masowo ciuchy i je sprzedają na olx za wyższą sume, dlaczego robią sobie same zniżki i chowają je do szafek a po pracy kupują za śmieszne pieniądze, dlaczego internet obiegły zdjęcia z targu na którym babka sprzedaje bieliznę z tk maxx za 10zł?! Uczciwy człowiek nie będzie tam długo pracować bo to co się tam dzieje to gang lesbijskich przekrętów! Mam nadzieję, że w końcu ktoś przyjedzie i skontroluje szanowne panie!

były tikejowiec
@Andzia

Współczuje Ci tego,że nie masz odwagi spojrzeć w oczy osobom,o których to piszesz.Podawanie nazwisk najlepiej zacząć od swojego.Sama też tam pracowałam i na awans trzeba było zwyczajnie zasłużyć.Publikujesz mało spójnego posta z dziwnymi zarzutami.Musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą.

krótka piłka
@Andzia

Krótka piłka jak dla mnie Art. 212. [Zniesławienie] § 1 Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2 Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

Ziomek
@Andzia

Andzia brak mi slow, ale Ty jestes pusta idiotka. Wiesz ze za to bezczelne pomowienie groza Ci konsekwencje karne. Mowisz ze jestes wyksztalcona... chyba raczej skonczylas tylko 8 klas I jestes leniwa. Oby Tkmaxx zglosil to na policje i znajda Cie w kilka godzin. Przyda Ci sie tak lekcja pokory. Pozdrawiam wsztstkich przesympatycznych tk-jowcow z Rzeszowa. Buziaki dla Was :-)

Andzia:)
@Ziomek

"Andzia brak mi slow, ale Ty jestes pusta idiotka. Wiesz ze za to bezczelne pomowienie groza Ci konsekwencje karne". - Wpierw naucz się pisać poprawną polszczyzną a po drugie, skoro grozisz mi odpowiedzialnością karną to za tą "idiotkę" też zostaniesz pozwana:) Nie sposób złamać kod IP:) Skoro już wiesz kim jestem i ja wiem kim ty jesteś to powiem ci tylko tyle: powodzenia w pracy na szmateksie!!! Bay bay:)))

Andzia:)
@były tikejowiec

Tym osobom spojrzałam w oczy odchodząc z tego szmateksu:) Nie pozdrawiam Cię koleżanko:)

pracownik tkmaxx
@Andzia:)

Masz rację! Pracowałam w tk maxx 2 miesiące przez okres wakacji, atmosfera pseudo kierowniczek sprawia, że w tym sklepie jest stale rotacja... Jest jeden plus - darmowa kawa, herbata, piłkarzyki i ciągle na obrotach mikrofala = 8 godzinna praca "kierowniczek". Zwolniłam się bo na dłuższą metę nie wytrzymałabym z tymi paniami. Nie polecam pracy w korporacji, dla nich nie jesteś "człowiekiem" tylko kolejnym numerem pracowniczym, tanią siłą roboczą, którą i tak wymienią na nową ze względu na wypalenie zawodowe które podobno następuje po 4 latach pracy hehe Nie polecam.

@A.A.

Potwierdzam w 100% powyzsze wypowiedzi moglbym dodac wiecej do tego szamba

kawa w tikeju za darmo więc polejcie sobie:)

Barabasz

90 zloty na miesiac na 70 pracownikow

Punischer

Najlepsze w tej firmie jest to ,ze zarzadzaja toba ludzie ktorzy wogule nie posiadaja pojecia o wykonywanym zawodzie a jesli nie jesteś znajomym to w zyciu tutaj nie awansujesz .jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy .

ziqzak

DO PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW TK MAXX! Jeżeli nie lubicie kontaktów z klientem-nie idźcie tam. Do tego sklepu przychodzą specyficzni klienci lubiący się wywyższać bo są w "markowym sklepie" . Ktoś tu wspomniaŁ, że atmosferę tworzą ludzie... Owszem zgodze się z tym ale proszę wziąć pod uwagę to że jeśli pracujesz 4 lata na 1/4 etacie to jest to po prostu śmieszne a przyjdzie nowy pracownik przepracuje 3 miesiące okresu próbnego i nagle dostaje cały etat. LUDZIE TO JEST NIE POWAŻNE! NIE DZIWI MNIE TO ŻE PSUJE TO ATMOSFERĘ ! PO 4 LATACH PRACY TU W MOMENCIE GDY ZŁOŻYŁAM WYPOWIEDZENIE OTRZYMAŁAM OFERTĘ CAŁEGO ETATU OD KIEROWNIKA ! :D ps. nie skorzystałam z propozycji :)

@ziqzak

Sama prawda.

Anonim 2
@ziqzak

a może zastanów się nad tym "jak" pracujesz a nie "ile" to znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego masz taki niski etat

Zigzak
@Anonim 2

Ze co proszę ?! Skoro tak zle pracowałam to dlaczego został mi zaproponowany wyższy etat w momencie złożenia wypowiedzenia ?! Kim kolwiek jestes zastanów sie co piszesz.. zawsze za moich czasów na cały duży sklep z 3 miały pełny etat.. Szkoda gadać .. nie potraficie doceniać pracownikow za osiągnięcia to macie za swoje .. i dobrze ! Niby skąd zawsze taka duża rotacja pracownikow ?! Wszyscy sa tacy be? A może najwyższa pora wyszkolić pracownikow a nie dawac ich na głęboką wodę ?! Może najwyższa pora zastanowić sie skąd tyle złych opinii? Zacznijcie robić przede wszyskim odpowiednie szkolenia by wymagać. Wszyscy są be tylko ludzie z biura święci Haha, wybacz.. bez komentarza ;) Tak sie właśnie traktuje tutaj ludzi przez „managerów” nie tylko anonimowo ;) Idźcie- przekonacie się.

Dżejkob

Bonarka Kraków Tragedia ! Managerowie pracownikow traktują jak (usunięte przez administratora) i tak tez do Ciebie mówią .. pozdrawiam Cie Dario ! ;) Tylko.. gdyby nie Ci debile to nie siedzieli by w biurze i nie pierdzieli w stołek tylko musieliby zap***dalać na sklepie ;) W Bonarce brak jakiegokolwiek rygoru.. wszyscy schodzą na przerwy jak chcą i ile chcą. Rano jest garstka ludzi, mozna zliczyć na palcach u jednej ręki a sklep jest mega duży, .. Wcale sie nie dziwie, ze doświadczeni pracownicy uciekają stamtąd .. Juz sie naszczescie jestem na okresie wypowiedzenia ale moja znajoma jeszcze tam pracuje i tez juz na dość ... Czy ktoś z was orientuje sie gdzie moge zgłosić lekceważenie kierownictwa na wszystko ? Dosyć tego ;)

Wkurzony Pracownik
@Dżejkob

A dlaczego nie napiszesz o tym ze siedza w biurze bo musza non stop ogarniac grafik bo dookola same l4, tego nie powiesz? Nie napiszesz ze idą nam zawsze na rękę gdy coś nam wypadnie? Moim zdaniem kierownik jest mega spoko zawsze da sie z nim dogadac z reszta roznie ale tez jest ok,

Dżejkob
@Wkurzony Pracownik

Proszę Cie .. nie rozśmieszaj mnie .. nie wiem komu idą na rękę ale mi nigdy nie poszli.. z poprzednim Storem nigdy nie mogłem sie dogadać .. owszem sam store obecny jest mega spoko reszta kierownictwa niestety nie! Serio lubisz jak mówią do Ciebie jak do idioty ? Bo tak nas traktują zwłaszcza floor menago ;) Każdy ma prawo do wyrażenia opinii .. coraz gorsza atmosfera tam i tyle. Nie powrócę juz tam za nic ! Pozdrawiam i powodzenia życzę !

acid

TK MAXX Poznań Malta - omijajcie to miejsce szerokim łukiem

andzia

co tu tak cicho ? :p

agnieszjk

no to grubo. masakra.... ;/ też pracowałam w Krakowie w Bonarce etat 1/10. wstyd ;/ nie polecam tam pracować !!!! każdemu odradzam z całego serca!!

Jaaa

Nikomu nie polecam pracy w tk maxx chyba ze lubi sie lizac (usunięte przez administratora) i byc poslusznym na kazde zawolanie. Pracuje ponad rok i obiecuja gory... zawsze mowia ze bedzie duzo godzin w tym miesiacu ze plany sa robione wiec bedzie duzo godzin -w grafiku na dany miesiac nawet duzo godzin, ale co chwila dzwonia ze godziny uciete ze ma sie wolne(nie szanuja ze ktos juz jakos dzien sobie ulozyl albo z czegos zrezygnowal) i wychodzi ze na chleb nie starczy. Karza zapieprzac jak dziki reks by wyjsc 5 minut wczesniej by tk maxx zaoszczedzil. Team leaderki niekonpetentne same sie nie znaja a wyzywaja na pracownikow ze Nic nie wiedza. Nikt nikogo o niczym nie informuje, non stop jakies zmiany, ktory nic nie wnosza. Najgorsze ze osoba na stanowistku powie ze cos zrobic, a pozniej ktos przychodzi ze to jednak zle i trzeba siedziec pod miotla bo jak zaczniesz sie klocic o swoje to juz mozesz sama sie zwolnic.

Robert

Czy ktoś się orientuje jakie są stawki brutto/netto w TKMAXX w UK ?

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX